27. Zlot Forum LP3 - 17-19 maja, Emów

Potrzeba dyskusji na temat Listy jest tak silna, że łamy Forum to za mało — od czasu do czasu spotykamy się także na Zlotach.

Moderatorzy: ku3a, ku3a

LLucky
Posty: 5042
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

27. Zlot Forum LP3 - 17-19 maja, Emów

Post autor: LLucky »

Już początek lutego, więc najwyższa pora myśleć o terminie następnego zlotu. Z mojego punktu widzenia kalendarz nie wydaje się być zbyt sprzyjający, bo tydzień przed Wielkanocą jestem zajęty, a potem pozostaje już tylko jeden wolny weekend pomiędzy Wielkanocą a długą majówką. Okolice pierwszego maja zwykle nie są dobre z dwóch powodów: innych planów forowiczów oraz potencjalnego tłoku w miejscu zlotu, gdzie oprócz nas byliby pewnie także jacyś jedno- czy dwudniowi turyści, a w gorszym wypadku nawet jakieś wesele. Kolejny weekend (10-12 maja) znowu będę zajęty, a później to nie wiem, czy nie będzie za późno, więc tak naprawdę powstaje bardzo dziwna alternatywa: 26-28 kwietnia albo 17-19 maja. Macie jakieś inne pomysły?
Ostatnio zmieniony pt mar 01, 2019 9:17 pm przez LLucky, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19440
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: 27. Zlot Forum LP3 - kiedy?

Post autor: jollyroger72 »

Mówiąc szczerze, to po cichu "modliłem się" :wink: , by wątek był założony jak najpóźniej. Dlaczego? Otóż w okresie 30 marca - 13 kwietnia będę na wyjeździe i dlatego terminy przed Wielkanocą nijak mi nie pasowały. Dlatego propozycje Łukasza akceptuję bez zająknięcia :P
Choć preferowałbym ten majowy, bo może w końcu znów zapalimy ognisko.
TStudent
Posty: 11607
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: 27. Zlot Forum LP3 - kiedy?

Post autor: TStudent »

LLucky pisze: ndz lut 03, 2019 6:24 pm Okolice pierwszego maja zwykle nie są dobre z dwóch powodów: innych planów forowiczów oraz potencjalnego tłoku w miejscu zlotu, gdzie oprócz nas byliby pewnie także jacyś jedno- czy dwudniowi turyści, a w gorszym wypadku nawet jakieś wesele.
Dobry wieczór,
w okolicach pierwszego maja oczywiście jest też słynny Polski Top Wszech Czasów.
W kontekście ewentualnej mojej obecności na zlocie, to im później, tym zasadniczo lepiej, byle nie później niż na pocżątku czerwca, bo potem znowu zaczną się zaliczenia. A znowu im wcześniej pozaliczam, tym lepiej, gdyż mam w planach wolontariaty na dwóch Akademickich Mistrzostwach Europy (jedne jest tuż pod sesję letnią, drugie na szczęście grubo w wakacje).
Weekend 27-28 kwietnia jest też stosunkowo mało fortunny, niektórzy mogą przerzucić sobie most z pracy i zrobić dwa tygodnie majówki (na taki mini-urlop wielkanocno-majówkowy teoretycznie można sobie pozwolić, taka okazja wcale nie jest za częsta) i wykorzystać go na jakiś solidny wyjazd. A i mnie średnio pasuje, niektóre zaliczenia przypadną bowiem na okres poświąteczny (przedmajówkowy).
Tyle na tę chwilę z mojej strony, więcej szczegółów na razie próżno szukać :)
A co do wypadu na Myśliwiecką, czy będziemy coś robić w temacie? ;) Myślałem o jakimś wyjeździe na Listę, tylko kiedy?
Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5165
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: 27. Zlot Forum LP3 - kiedy?

Post autor: konwicki1980 »

W wakacyjnym wątku cisza to chociaż tu się wypowiem
17-19 maja - jak dla mnie zdecydowane nie - choć będę w Warszawie, ale, że tak się wyrażę, w innym charakterze :D Co najwyżej mógłbym wpaść na listę - myślę, że najwyższy czas wrócić na Myśliwiecką.

26-28 kwietnia - pasuje, choć być może musiałbym szybciej wracać w niedzielę (do pracy) i na pewno nie mógłbym być od piątku, co planowałem.

7-9 czerwca najlepiej mi by pasował xD. Dwa wcześniejsze weekendy - też nie byłoby najgorzej.

Podsumowując - 17-19 maja - tylko nie wtedy.
LLucky pisze: ndz lut 03, 2019 6:24 pm w gorszym wypadku nawet jakieś wesele.
E tam, ani kwiecień, ani maj nie mają "r" w nazwie. :lol:
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: 27. Zlot Forum LP3 - kiedy?

Post autor: bobby-x »

TStudent pisze: ndz lut 03, 2019 7:20 pm A co do wypadu na Myśliwiecką, czy będziemy coś robić w temacie? ;) Myślałem o jakimś wyjeździe na Listę, tylko kiedy?
Trzeba by pamiętać, że 24?? marca Marek kończy 65 lat i zostanie zwolniony z pełnego etatu, przejdzie po prostu na emeryturę. Czy będzie jeszcze prowadził listę? To się okaże i z wizytą na Myśliwieckiej trzeba by poczekać do tej daty.
TStudent
Posty: 11607
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: 27. Zlot Forum LP3 - kiedy?

Post autor: TStudent »

W sumie pan Marek mógłby na razie prowadzić Listę/LP Trójkę oraz Markomanię jak do tej pory. Myślę, że chyba na to pozwolą mu na górze...
A nie można tego wyjazdu na Listę zrobić wcześniej? Tylko znowu kiedy? Nie znamy dat Listy z panem Markiem, wiemy o Szklarskiej Porębie, gdzie 22 lutego na bank będzie. Pozostają teoretycznie daty - albo 8 marca, albo 22 marca (lista wyjazdowa z reguły zmienia układ sił, a tak było na pewno w ubiegłym roku). W takim układzie jak najbardziej wchodziłby w grę 22 marca (lub jeśli się okaże, że jest inaczej, to 15 marca).
Jednak wiem też o głosach, że specjalnie wypadu na Myśliwiecką nie ma sensu robić, jeśli już, to w ramach zlotu. Więc z drugiej strony z poczekaniem odnośnie wypadu na Myśliwiecką do końcówki marca uwaga jest jak najbardziej słuszna, tylko znowu czy jest sens ustawiać cały zlot pod obecność pana Marka? A w ogóle czy pan Baron przeszkadza w czymś? ;)
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9256
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: 27. Zlot Forum LP3 - kiedy?

Post autor: Martyr »

TStudencie, zapraszam do lektury wątku ze zlotu 21, podaję linka do konkretnej strony:
viewtopic.php?f=12&t=10544&start=300

Gdy Niedźwiedź miał Liste, było troche przyjemniej, kilka lat później, zlot 23:
Pan Marek wspomina na blogu o 35 championach:
http://www.marekniedzwiecki.pl/2f396442 ... entry.html
widać je na zdjęciu na stronie Trójki przy 35-leciu LP3.
TStudent
Posty: 11607
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: 27. Zlot Forum LP3 - kiedy?

Post autor: TStudent »

Martyr pisze: czw lut 07, 2019 9:04 pm TStudencie, zapraszam do lektury wątku ze zlotu 21, podaję linka do konkretnej strony:
viewtopic.php?f=12&t=10544&start=300
Dzięki wielkie, i już teraz rozumiem. :o

Tymczasem w ogóle ostatnio wpadłem na taki pomysł, abym od czasu do czasu... prowadził Listę jako wolontariusz.
Jest tylko jeden znamienity problem - nie mam prawa jazdy.
Ale gdybym miał - mógłbym być potencjalnie chętną osobą na jakiś jeden dyżur w miesiącu.
Niemniej jednak jest to temat na osobny wątek... :|
krzychu78
Posty: 3722
Rejestracja: wt sty 01, 2008 3:08 pm
Lokalizacja: Tychy

Re: 27. Zlot Forum LP3 - kiedy?

Post autor: krzychu78 »

brakuje tu na forum tematu post roku :)

jak Ty to sobie wyobrażasz? idziesz na Myśliwiecką i mówisz: chciałbym raz w miesiącu prowadzić Listę Przebojów Trójki? :D

przepraszam za OT ale nie mogłem :)
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: 27. Zlot Forum LP3 - kiedy?

Post autor: bobby-x »

LLucky pisze: ndz lut 03, 2019 6:24 pm Już początek lutego, więc najwyższa pora myśleć o terminie następnego zlotu. .... a później to nie wiem, czy nie będzie za późno, więc tak naprawdę powstaje bardzo dziwna alternatywa: 26-28 kwietnia albo 17-19 maja. Macie jakieś inne pomysły?
Za późno na co? Na wiosnę czy lato? Termin 26-28 kwietnia jest słaby ze względu na majówkę. Sporo ludzi wyjedzie, tak samo jak 3-5 maja. Natomiast termin 17-19 maja jest bardzo dobry jak i dwa następne weekendy. Wtedy będzie już ciepło i ABC przy ognisku, mniam, mniam. Mój mały głosik na 17-19 maja.
Awatar użytkownika
barb42
Posty: 5454
Rejestracja: ndz sty 01, 2012 12:46 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: odkąd pamiętam
Lokalizacja: stela

Re: 27. Zlot Forum LP3 - kiedy?

Post autor: barb42 »

krzychu78 pisze: czw lut 07, 2019 9:58 pm brakuje tu na forum tematu post roku :)

jak Ty to sobie wyobrażasz? idziesz na Myśliwiecką i mówisz: chciałbym raz w miesiącu prowadzić Listę Przebojów Trójki? :D

przepraszam za OT ale nie mogłem :)
A już myślałam, że wybierasz się na zlot, a Ty tylko chcesz poprowadzić dyżurnie Listę raz w miesiącu, jako szczęśliwy posiadacz prawa jazdy. :D A mógłbyś TStudentowi podsunąć opcje tramsportu, kiedy już zakończy ohydną sesję.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: 27. Zlot Forum LP3 - kiedy?

Post autor: bobby-x »

barb42 pisze: czw lut 07, 2019 10:51 pm A już myślałam, że wybierasz się na zlot.
Brawo Basiu. Rozpracowałaś Kolegę na śrubki pierwsze.
Ostatnio zmieniony czw lut 07, 2019 11:28 pm przez bobby-x, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: 27. Zlot Forum LP3 - kiedy?

Post autor: bobby-x »

LLucky, słuchaj, zapomniałem napisać, że za Twoje Forumowe Zasługi Organizacyjne, w końcu napisano o Tobie piosenkę, tylko nie wiem czemu w tytule jest trzy raz błąd? Może ten remiks jest zbyt frywolny i za dużo w nim bitu danceowatego ale to jednak pieśń o Tobie! https://www.youtube.com/watch?v=KAuV72v41S4

Ukłony dla LLuckiego.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: 27. Zlot Forum LP3 - kiedy?

Post autor: bobby-x »

barb42 pisze: czw lut 07, 2019 10:51 pm
krzychu78 pisze: czw lut 07, 2019 9:58 pm brakuje tu na forum tematu post roku :)

jak Ty to sobie wyobrażasz? idziesz na Myśliwiecką i mówisz: chciałbym raz w miesiącu prowadzić Listę Przebojów Trójki? :D

przepraszam za OT ale nie mogłem :)
A już myślałam, że wybierasz się na zlot, a Ty tylko chcesz poprowadzić dyżurnie Listę raz w miesiącu, jako szczęśliwy posiadacz prawa jazdy. :D A mógłbyś TStudentowi podsunąć opcje tramsportu, kiedy już zakończy ohydną sesję.
Mam nadzieję, Krzychu i TStudencie, że potraktujecie to jako żart zlotowo-forumowy.
krzychu78
Posty: 3722
Rejestracja: wt sty 01, 2008 3:08 pm
Lokalizacja: Tychy

Re: 27. Zlot Forum LP3 - kiedy?

Post autor: krzychu78 »

Nie no prawa jazdy też nie posiadam jakoś nie po drodze mi było do kursu ale co tam ze Śląska do Wawy 2 i pół godziny pociągiem, mogę prowadzić listę :)

Dobra koniec offtopa:D

Nie no Bobby ok jest :) po prostu rozbawił mnie ten wpis Studenta o prowadzeniu listy i jak widać Basię chyba też :)
Awatar użytkownika
barb42
Posty: 5454
Rejestracja: ndz sty 01, 2012 12:46 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: odkąd pamiętam
Lokalizacja: stela

Re: 27. Zlot Forum LP3 - kiedy?

Post autor: barb42 »

Też. :D
PS. Nie mam prawa jazdy. :mrgreen:
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: 27. Zlot Forum LP3 - kiedy?

Post autor: bobby-x »

barb42 pisze: czw lut 07, 2019 11:28 pm Też. :D
PS. Nie mam prawa jazdy. :mrgreen:
Ty też nie masz prawka? Hmm, w razie czego moja córka ma, była zawzięta i uparta, i udało się.
Awatar użytkownika
barb42
Posty: 5454
Rejestracja: ndz sty 01, 2012 12:46 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: odkąd pamiętam
Lokalizacja: stela

Re: 27. Zlot Forum LP3 - kiedy?

Post autor: barb42 »

Wniosek, nie jestem Twoją córką, a Ty i latorośl odpadacie z dyżuru prowadzenia Listy. :mrgreen:
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: 27. Zlot Forum LP3 - kiedy?

Post autor: bobby-x »

My możemy wpaść na listę ale nie musimy zapowiadać piosenek. Ja zapowiadałem wiele razy, Kindze chyba udało się zapowiadać lubiany przez nią wtedy jeden utwór Kultu, i to było jakoś tak kiedy debiutował i był po pół roku na liście bo znowu odwiedziliśmy listę.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: 27. Zlot Forum LP3 - kiedy?

Post autor: bobby-x »

barb42 pisze: czw lut 07, 2019 11:50 pm Wniosek, nie jestem Twoją córką, a Ty i latorośl odpadacie z dyżuru prowadzenia Listy. :mrgreen:
To co podejmiesz w końcu męską decyzję i przyjedziesz na listę / zlot?
Awatar użytkownika
barb42
Posty: 5454
Rejestracja: ndz sty 01, 2012 12:46 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: odkąd pamiętam
Lokalizacja: stela

Re: 27. Zlot Forum LP3 - kiedy?

Post autor: barb42 »

Podejmuję decyzję, że przepraszam za marnej jakości żarty w niewłaściwym miejscu, bo wiem jak trudno zlot zorganizować, więc nie powinnam zaśmiecać tego wątku.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19440
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: 27. Zlot Forum LP3 - kiedy?

Post autor: jollyroger72 »

barb42 pisze: pt lut 08, 2019 12:16 am Podejmuję decyzję, że przepraszam za marnej jakości żarty w niewłaściwym miejscu, bo wiem jak trudno zlot zorganizować, więc nie powinnam zaśmiecać tego wątku.
To w ramach pokuty za zaśmiecanie wątku przyjedziesz na zlot :wink:
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: 27. Zlot Forum LP3 - kiedy?

Post autor: ku3a »

barb42 pisze: pt lut 08, 2019 12:16 am Podejmuję decyzję, że przepraszam za marnej jakości żarty w niewłaściwym miejscu
veto. żart był pierwszoklaśny. no ale nie ma co ukrywać - aż się prosiło 8) .
Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5165
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: 27. Zlot Forum LP3 - kiedy?

Post autor: konwicki1980 »

Też nie mam prawa jazdy :lol: A co do żartu, to uważam, że był super 8)
bobby-x pisze: czw lut 07, 2019 11:42 pm
barb42 pisze: czw lut 07, 2019 11:28 pm Też. :D
PS. Nie mam prawa jazdy. :mrgreen:
Ty też nie masz prawka? Hmm, w razie czego moja córka ma, była zawzięta i uparta, i udało się.
To może Cię podwieźć do Emowa, jakbyś szukał wymówek, by nie przyjechać :lol:
TStudent
Posty: 11607
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: 27. Zlot Forum LP3 - kiedy?

Post autor: TStudent »

Widzę, że wywołałem falę żartu.
Dzień dobry.
Nie ukrywam, że bardzo bym chciał pojawić się na zlocie - niewykluczone, że nawet z osobą towarzyszącą. Ale decyzja co do tego będzie podjęta:
* gdy będzie już ustalony termin;
* gdy już będzie bliżej tego terminu i zbiorę w sobie dostateczne chęci.
Jak pisałem, zdecydowanie najlepszymi - żeby dostosować się do LLuckiego - terminami są terminy między 17 maja a początkiem czerwca. I w zasadzie żaden inny. :)
ODPOWIEDZ