Zlot wakacyjny?

Potrzeba dyskusji na temat Listy jest tak silna, że łamy Forum to za mało — od czasu do czasu spotykamy się także na Zlotach.

Moderatorzy: ku3a, ku3a

Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5167
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Zlot wakacyjny?

Post autor: konwicki1980 »

Ostatecznie zaklepałem jednak wstępnie termin w sierpniu - od 3 do 19 - gdyż na lipcowe (poza pierwszym tygodniem) jest też dużo chętnych. Mile widziane kolejne opinie.
Mój wniosek z poprzednich zlotów jest taki, że polecałbym wydłużyć jego trwanie co najmniej o dzień-dwa. :)
LLucky
Posty: 5042
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: Zlot wakacyjny?

Post autor: LLucky »

Wybaczcie, ale tym roku nie pomogę w zorganizowaniu forumowej wyprawy, gdyż inaczej planuję wakacje. Oczywiście zachęcam, żebyście zorganizowali coś beze mnie.
Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5167
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Zlot wakacyjny?

Post autor: konwicki1980 »

To czekamy na zlot wakacyjny 2019. :lol:
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Zlot wakacyjny?

Post autor: Miszon »

W jakimś sensie Zlot wakacyjny 2018 się odbył ;-) .
Tzn. zależy jakie elementy muszą wystapić, żeby spotkanie kilku osób z Forum w jednym miejscu, trwające ponad 24h, uznać za Zlot.
Jeśli to, że w trakcie tego spotkania słuchamy Listy, no to był to Zlot :-p .
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Zlot wakacyjny?

Post autor: kajman »

Tylko szkoda, że żadnej informacji na ten temat przez kilka miesięcy nie było.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Zlot wakacyjny?

Post autor: Miszon »

Nie było to nic oficjalnego, a zorientowaliśmy się, że to chyba Zlot trochę wyszedł, już w trakcie tego wyjazdu ;-) .
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Zlot wakacyjny?

Post autor: bobby-x »

konwicki1980 pisze: czw mar 08, 2018 11:08 pm To czekamy na zlot wakacyjny 2019. :lol:
Witam, w tym roku byłem pod Wałbrzychem i w Piechowicach. Może by tak zlot (nienumerowany??) zrobić w Piechowicach koło Szklarskiej P.? Na miejscu teren ogromny, sala kominkowa big, big, big. Pani właścicielka trochę mniej miła (gadatliwa), dojazd koleją. Stacja z 500 m od noclegu. Minusy: trochę nieogarnięte pokoje z pajęczynami.
Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5167
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Zlot wakacyjny?

Post autor: konwicki1980 »

W Piechowicach to byliśmy, nawet kilka razy :lol: w tym w hucie szkła i Biedronce, ale nie sądzę, by na wakacyjnych zlotach jakaś wielka sala była potrzebna, no chyba że jakieś wyjątkowo duże planszówki by wjechały na stół. :lol:
Awatar użytkownika
Artur
Posty: 4962
Rejestracja: sob sty 14, 2006 12:18 pm
Lokalizacja: Opole/Olesno

Re: Zlot wakacyjny?

Post autor: Artur »

I niedaleko ruiny zamku Chojnik. Fajna lokalizacja.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Zlot wakacyjny?

Post autor: bobby-x »

konwicki1980 pisze: śr paź 03, 2018 11:44 pm W Piechowicach to byliśmy, nawet kilka razy :lol:
Jak byliście, to nie ma sensu tego powtarzać.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Zlot wakacyjny?

Post autor: Miszon »

Zamek Chojnik super sprawa. Bardzo miło nas zaskoczył, dużo ciekawszy od Bolkowa.

W sumie ten domek w którym mieszkaliśmy jakby wszystkie pokoje wynająć to spokojnie by wystarczyło dla wszystkich, miał też pokój gdzie z 10 osób by się spokojnie zmieściło (a nawet dwa, bo w sumie w jednym z pokoi też, tyle że wtedy mieszkańcy tego pokoju by nie spali ;)).
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19440
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Zlot wakacyjny?

Post autor: jollyroger72 »

bobby-x pisze: czw paź 04, 2018 12:00 pm Jak byliście, to nie ma sensu tego powtarzać.
Czyli jak byliśmy w Śródborowie i Emowie (o innych nie wspomnę), to też nie warto powtarzać?
Wiem, odpiszesz, co mają regularne zloty do wakacyjnych... :wink:
LLucky
Posty: 5042
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: Zlot wakacyjny?

Post autor: LLucky »

A ja całkiem serio mówię: pomyślcie o Edynburgu, bo znalazłem w nim fajny hostel z noclegami za 10-12 funtów (60-70 zł). Wady? No cóż, trzeba tam jakoś dolecieć, a w dzisiejszych czasach nie wiadomo, czy ten Edynburg w przyszłe wakacje jeszcze w Europie będzie, czy już poza. ;) Tak czy siak, od czego są paszporty?
Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5167
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Zlot wakacyjny?

Post autor: konwicki1980 »

Trochę daleko lecieć, by grać z 8h w planszówki :) Ale widzę jego wielką zaletę - nie leży w górach.
Ja całkiem serio proponuję Pojezierze Suwalskie :D lub inne pojezierze w Polsce.
Bornholm, jako dość bliski rejon, który proponował z kolei wwas, też bym rozważał :D
Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5167
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Zlot wakacyjny?

Post autor: konwicki1980 »

Otwieram poniekąd temat zlotu 2019.
Są chętni na wyjazd w wakacje?
Mnie w tym roku sierpień raczej odpada, więc obstawiałbym środek lipca najchętniej.
Czy komuś też ten termin odpowiada lub ma inny?
Ja muszę już wkrótce zaplanować, kiedy brać urlop w tym roku, więc dlatego pytam już teraz.
8)
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Zlot wakacyjny?

Post autor: bobby-x »

Termin to może trochę mniej istotny, bo u mnie tu się łatwiej dostosować ale gdzie, oto jest pytanie?
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Re: Zlot wakacyjny?

Post autor: prz_rulez »

Trochę szkoda, że tak późno chcecie tego zlotu, bo np. dla mnie znacznie lepszy byłby termin końca czerwca. Powód jest prosty - wtedy będę pewien (ok, powiedzmy, że 99,99% pewności), że będę w Polsce. I będę już po moich zobowiązaniach tutaj.
Jeśli nic jeszcze nie zostało oficjalnie zaklepane, to pomyślcie o tym.
Przy tym osobiście nie wyobrażam sobie zlotu bez wizyty w Trójce. Bez tego byłby dla mnie niepewny.
Ale tak ogólnie to chyba trochę stęskniłem się za doświadczeniem spotykania forowiczów na żywo.
Poza tym chciałbym się spytać co myślicie o tym, by pod zlot podpięły się ewentualne osoby chętne z forum Mycharts? Choć w sumie prawda jest taka, że większość ludzi stamtąd udziela się też tutaj...
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Zlot wakacyjny?

Post autor: bobby-x »

prz_rulez pisze: wt sty 01, 2019 10:54 pm Przy tym osobiście nie wyobrażam sobie zlotu bez wizyty w Trójce. Bez tego byłby dla mnie niepewny.
Chyba trochę pomyliłeś zloty. Te wakacyjne mają w założeniu ucieczkę od Warszawy i od Myśliwieckiej, może nie koniecznie jak najdalej ale dość daleko.
Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5167
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Zlot wakacyjny?

Post autor: konwicki1980 »

Temat jak jest wyraźnie napisane dotyczy zlotu WAKACYJNEGO. Ja już miałem jedne wakacje w Warszawie i nie były specjalnie udane, więc i dlatego raczej na zlotach nieoficjalnych i nienumerowanych wizyty w Trójce nie będzie 😂
Temat założyłem dla osób realnie zainteresowanych wspólnym wyjazdem w góry, nad jeziora czy w puszczę 😃
I wszystkie osoby niezależne z jakiej planety pochodzą są mile widziane o ile rzeczywiście są zainteresowane 😃 W zeszłym roku taki zlot się odbył w zasadzie bez ogłaszania, w tym jednak ryzyko związane z planowaniem urlopu jest tak duże, że postanowilem jak już napisałem - przyspieszyć nieco bieg wydarzeń.
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Re: Zlot wakacyjny?

Post autor: prz_rulez »

Ech. No to szkoda trochę. Ale może w takim razie zlot listowy pod koniec czerwca? :mrgreen:
Co do tego zlotu wakacyjnego, to podstawowy problem jest taki, że pewnie będziecie chcieli jeszcze szybciej zaklepać wszystkie noclegi... A ja czasem nie jestem w stanie potwierdzić moich planów nawet na dzień przed wyjazdem :lol:
Awatar użytkownika
FOXD
Posty: 22138
Rejestracja: ndz sty 03, 2010 10:54 pm
Lokalizacja: Wrocław/Breslau

Re: Zlot wakacyjny?

Post autor: FOXD »

konwicki1980 pisze: wt sty 01, 2019 11:21 pm I wszystkie osoby niezależne z jakiej planety pochodzą są mile widziane o ile rzeczywiście są zainteresowane 😃
O doprawdy? Światopoglągowo także ? :mrgreen:
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Zlot wakacyjny?

Post autor: kajman »

FOXD pisze: śr sty 02, 2019 1:05 am
konwicki1980 pisze: wt sty 01, 2019 11:21 pm I wszystkie osoby niezależne z jakiej planety pochodzą są mile widziane o ile rzeczywiście są zainteresowane 😃
O doprawdy? Światopoglągowo także ? :mrgreen:
Nie wiem czy ktoś wtedy będzie zainteresowany dyskusjami światopoglądowymi.
Awatar użytkownika
wwas
Posty: 2462
Rejestracja: wt paź 13, 2009 2:53 pm

Re: Zlot wakacyjny?

Post autor: wwas »

Wracając do meritum: moje plany są jeszcze w fazie kształtowania się, ale wygląda na to, że najbardziej prawdopodobny termin, kiedy będę zajęty i NIE chciałbym mieć zlotu, to mniej więcej od 27 lipca do 11 sierpnia, z możliwymi wahnięciami w obie strony, przy czym odpowiednio wczesne ustalenie terminu zlotu może te wahnięcia wyeliminować.

Też lubię mieć termin wcześnie ustalony, tylko że grozi to niestety tym, że część potencjalnych chętnych nie jest jeszcze w stanie się zadeklarować, a jak przychodzi co do czego, liczba zadeklarowanych okazuje się zbyt mała...
Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5167
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Zlot wakacyjny?

Post autor: konwicki1980 »

U mnie to wygląda tak, że mógłbym być na zlocie od 13 do 19 lipca, ewentualnie pod koniec sierpnia. I tyle.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Zlot wakacyjny?

Post autor: Miszon »

U mnie na pewno odpada druga połowca sierpnia.
ODPOWIEDZ