21. Zlot Forum LP3 - 6-8 maja 2016r., Emów

Potrzeba dyskusji na temat Listy jest tak silna, że łamy Forum to za mało — od czasu do czasu spotykamy się także na Zlotach.

Moderatorzy: ku3a, ku3a

Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19618
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: 21. Zlot Forum LP3 - 6-8 maja 2016r., Emów

Post autor: jollyroger72 »

adameria pisze:To o której ta zbiórka w sobotę?
Gdzie w sobotę chcesz się zbierać i w jakim celu :?: :lol:
ku3a pisze: rozumiem, że potem idziemy we czterech (z kajmanam, adamerią i jollyrogerem) z dworca na Myśliwiecką.
To zależy, którą godzinę masz na myśli... Adameria będzie w Wawie już ok. 14.00, ja przyjeżdżam o 16.30 a kajman to chyba dopiero około 18... Sorry, ale czekając na kajmana, później byśmy musieli pędzić na Myśliwiecką a z bagażem to niezbyt fortunne zajęcie... Dlatego zapewne po przybyciu na Centralny zakupię bilety dla naszej czwórki na wieczorną podróż do Emowa i pójdę sobie spacerkiem ku Trójce. Jest jeszcze argument dla nas (ja i adameria) - mianowicie około 18 przy Myśliwieckiej ma być Yacy, więc uśmiechniemy się do niego, by zabrał nam bagaże... Wieczorem będzie łatwiej iść do pociągu.
adameria pisze:Ja napisałem na serio o tych sałatkach, bo pewne rzeczy mam już przećwiczone,
no ale przecież nic na siłę.
Mogę ewentualnie Ci pomóc. Lubię przyrządzać sałatki :)
..........
Pytanie do znawców: jak długo idzie się z Myśliwieckiej na dworzec Powiśle? Mam na myśli spokojne tempo :wink:
Awatar użytkownika
wwas
Posty: 2463
Rejestracja: wt paź 13, 2009 2:53 pm

Re: 21. Zlot Forum LP3 - 6-8 maja 2016r., Emów

Post autor: wwas »

jollyroger72 pisze:około 18 przy Myśliwieckiej ma być Yacy, więc uśmiechniemy się do niego, by zabrał nam bagaże...
Zaraz, zaraz, przecież ja miałem Wam zabrać bagaże :)
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19618
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: 21. Zlot Forum LP3 - 6-8 maja 2016r., Emów

Post autor: jollyroger72 »

wwas pisze:Zaraz, zaraz, przecież ja miałem Wam zabrać bagaże :)
To jedziesz samochodem??? Nic konkretnie nie napisałeś, więc myślałem, że jedziesz pociągiem :)
Jeśli tak, to ja się na to piszę :!:
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22020
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: 21. Zlot Forum LP3 - 6-8 maja 2016r., Emów

Post autor: Yacy »

wwas pisze: Zaraz, zaraz, przecież ja miałem Wam zabrać bagaże :)
Wojtek, ale Ty jesteś :-(
zostaw mi chociaż jeden, chociaż taki malutki...
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: 21. Zlot Forum LP3 - 6-8 maja 2016r., Emów

Post autor: ku3a »

czy ktoś mógłby zebrać wszystko do kupy - kto, gdzie, kiedy, o której - jeśli chodzi o piątek?
bo jakiś chaos jest, mam wrażenie.
słoik
Posty: 11402
Rejestracja: czw lip 31, 2008 9:04 pm
Lokalizacja: Świdnik

Re: 21. Zlot Forum LP3 - 6-8 maja 2016r., Emów

Post autor: słoik »

Yacy pisze:zostaw mi chociaż jeden, chociaż taki malutki...
Przecież zabierasz bagaż neon.ki.
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: 21. Zlot Forum LP3 - 6-8 maja 2016r., Emów

Post autor: ku3a »

LLucky pisze:W pokojach będą koce i przybory toaletowe
(wolę mieć pewność) a ręczniki? zaliczamy je do przyborów toaletowych?
LLucky pisze:Możemy ewentualnie wyjść na pobliską łączkę pograć w piłkę (ktoś musiałby przywieźć)
ktoś jest zainteresowany?...
Awatar użytkownika
adameria
Posty: 11825
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: 21. Zlot Forum LP3 - 6-8 maja 2016r., Emów

Post autor: adameria »

jollyroger72 pisze:Gdzie w sobotę chcesz się zbierać i w jakim celu :?:
Oczywiście chodziło mi o piątek. Przejęzyczyłem się. :know: :lol:
ku3a pisze:bo jakiś chaos jest, mam wrażenie.
Też mam takie wrażenie...
Natomiast ja się dostosuję. Nie wiedziałem, że Kajman będzie tak późno. :(
Miło byłoby się spotkać na początek w większym gronie jeszcze przed Listą.

Co do piłki, to może i byłbym chętny, ale umiejętności mam raczej... zerowe...
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9272
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: 21. Zlot Forum LP3 - 6-8 maja 2016r., Emów

Post autor: Martyr »

Adamerio:
adameria pisze:Llucky - warzywa + ryż to już prawie sałatka. Jednak jeśli większość chce zamawiać, to OK.
Ja napisałem na serio o tych sałatkach, bo pewne rzeczy mam już przećwiczone,
no ale przecież nic na siłę.
Salatki bylyby dla mnie ok, ale jednak obiad to jest dla mnie posilek na cieplo.
adameria pisze:No i nie mam odpowiedzi czy te bilety weekendowe obejmują podróż do Emowa czy nie?
Przepraszam, jeśli czegoś nie doczytałem.
co do biletow, ja znalazlam takie oto posty:
LLucky pisze:
adameria pisze:2. Czy są jakieś wspólne bilety np. dwudniowe bilety komunikacji miejskiej i obejmujące na dodatek podróż kolejką do Józefowa?
Weekendowe za 24zł: http://www.ztm.waw.pl/?c=110&l=1 - niestety ważne dopiero od godziny 19.00 w piątek.
Poza tym chyba został mi jeden bilet weekendowy grupowy dla 5 osób, ale też ważny od tej godziny, więc ogniskowym się nie przyda
LLucky pisze:
Martyr pisze:Ze Śródmieścia do Falenicy mamy kilka pociągów, te które chyba najbardziej nas interesują, mają godziny odjazdów 22:20 i 22:39.
Przy czym z tego co pamiętam w Kolejach Mazowieckich (czyli w tym o 22:39) nie można jechać na biletach ZTM jednorazowych i czasowych. Ważne są natomiast dobowe i weekendowe.
jesli dobrze skumalam (?) to bilet weekendowy dziala w Kolejach Mazowieckich ale juz nie w SKM (=ZTM?), a jollyroger wlasnie bedze dla nas kupowal bilety jednorazowe (czyli na SKM) na dojazd do Emowa.
Moze ktos rozwieje te znaki zapytania..
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19618
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: 21. Zlot Forum LP3 - 6-8 maja 2016r., Emów

Post autor: jollyroger72 »

Martyr pisze:Moze ktos rozwieje te znaki zapytania..
Małgosiu, rozwiązanie jest bardzo proste. Ustalamy, że jedziemy pociągiem o 22.39 (czyli Kolei Mazowieckich) a wówczas bilety możemy kupić w pociągu u kierownika. I po sprawie :wink:
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9272
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: 21. Zlot Forum LP3 - 6-8 maja 2016r., Emów

Post autor: Martyr »

Miszon pisze:Hmm... a po co wam mikser czy blender do omleta czy jajecznicy lub naleśników?
chodzilo mi tylko o nalesniki. Omlet i jajecznica nie potrzebuje miksowania.
Miszon pisze:Jakoś zawsze radziłem sobie bez tych supertechnologii, posługując się zwykłą swojską trzepaczką.
Po drugie - a po co przesiewać mąkę do naleśników? Przyznam, że nie słyszałem o takiej opcji - to jakoś wpływa na smak?
Przy nalesnikach dla 2 osob tez moge sobie poradzic bez miksera. Jednak porcja juz dla 10-11 osob jest dosyc spora i ciezko tak rozmieszac by byla w miare jednolita konsystencja ciasta bez zbednych klusek. Z kolei Moja Mama nauczyla mnie ze sitkuje sie make, bo rozne cuda w niej moga byc (serio serio! :P :roll: ), a po drugie wlasnie po to by jakies wieksze zlepki maki nie robily klusek.

Z mikserem chodzilo mi tylko o to, by robienie obiadu nie zabralo zbyt wiele czasu na zlocie, bo robienie nalesnikow jednak jest dosyc pracochlonne jakby nie bylo.

Z tego tez wzgledu zastanawialismy sie z Jackiem czy po drodze do Wa-wy moze kupic gotowe pierogi w paczce. I potem tylko je podgrzac w garnku. Jesli jednak przejdzie opcja z restauracja, to bedziemy za tym glosowac. :)
LLucky
Posty: 5049
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: 21. Zlot Forum LP3 - 6-8 maja 2016r., Emów

Post autor: LLucky »

Martyr pisze:
adameria pisze:No i nie mam odpowiedzi czy te bilety weekendowe obejmują podróż do Emowa czy nie?
Przepraszam, jeśli czegoś nie doczytałem.
co do biletow, ja znalazlam takie oto posty:
[...] Moze ktos rozwieje te znaki zapytania...
Już wyjaśniam: bilety weekendowe są ważne w autobusach i tramwajach ZTM, kolejkach SKM, a także (wedle mojej wiedzy) w Kolejach Mazowieckich. Pozwalają na jazdę w obu strefach biletowych, więc można na nich dojechać nie tylko do Falenicy, ale też do Józefowa. Więcej szczegółów na stronie: http://www.ztm.waw.pl/?c=110&l=1

Widzę też, że samodzielne kucharzenie wzbudza sporo kontrowersji, więc chyba lepiej skorzystajmy z oferty znanej nam już Soplicówki: http://www.soplicowka.pl/menu/menu-z-karty.html

Ręczniki? Jak pytałem, to były. :)

Na razie tyle. Chętnie bym podsumował godziny przyjazdów, ale nie za bardzo mam czas. Chyba że jutro wieczorem, ale to chyba będzie ciut późno, nie?
Sorki, ciut zalatany jestem.
kajman
Posty: 64210
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: 21. Zlot Forum LP3 - 6-8 maja 2016r., Emów

Post autor: kajman »

Yacy pisze:
wwas pisze: Zaraz, zaraz, przecież ja miałem Wam zabrać bagaże :)
Wojtek, ale Ty jesteś :-(
zostaw mi chociaż jeden, chociaż taki malutki...
Jak Ci zależy to ja będę tak późno na dworcu, że wwas nie będzie czekał. Więc możesz zabrać mój. No i jeszcze będzie neon.ki. Fooll wypas.
adameria pisze:Nie wiedziałem, że Kajman będzie tak późno.
No niestety pracuję. I tak się urywam z końcówki.
adameria pisze:umiejętności mam raczej... zerowe
To porównywalne z moimi.
jollyroger72 pisze:jak długo idzie się z Myśliwieckiej na dworzec Powiśle? Mam na myśli spokojne tempo
Nigdy nie chodziłem spokojnym. Ale myślę, że wystarczy 35 minut (ja pewnie zostanę kilka dłużej i będę robił sprint na 25 minut).
jollyroger72 pisze:Ustalamy, że jedziemy pociągiem o 22.39 (czyli Kolei Mazowieckich) a wówczas bilety możemy kupić w pociągu u kierownika.
W sumie to 15 minut rożnicy.
LLucky, PW doszło do Ciebie? Jak zacząłem pisać to nie wiedziałem, ale teraz widzę odpowiedź.
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9272
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: 21. Zlot Forum LP3 - 6-8 maja 2016r., Emów

Post autor: Martyr »

jollyroger72 pisze:Małgosiu, rozwiązanie jest bardzo proste. Ustalamy, że jedziemy pociągiem o 22.39 (czyli Kolei Mazowieckich) a wówczas bilety możemy kupić w pociągu u kierownika. I po sprawie :wink:
Jest nas grupka 5-osobowa. 2 osoby chca wyjsc wczesniej, 2 chca byc do konca i adameria pół na pół powiedzmy.
Powtorze to co pisalam na poprzedniej stronie. Czy nie moznaby poszukac kompromisu (zeby byc nieco wczesniej w Emowie)? tzn. wyjsc te kilka minut przed koncem Listy i zdazyc na ten pierwszy pociag (tzn. 22.23 SKM z Powisla)
Wiedzac co jest na szczycie LP3, jakie jest podium (dostaniemy kartki zapewne) nie mozecie poswiecic tych kilku 5-10 minut? Nie bedzie Stelmiego w studiu, bo z Baronem raczej nie rozmawia na antenie. Koncowke LP3 moznaby pewnie z radia w telefonie posluchac. Wiec?

Poza tym w Kolejach Mazowieckich to tylko beda dobowe bilety?

EDIT:
(czyt. Edyta) :)
LLucky pisze:Już wyjaśniam: bilety weekendowe są ważne w autobusach i tramwajach ZTM, kolejkach SKM, a także (wedle mojej wiedzy) w Kolejach Mazowieckich.
ja nie potrzebuje ani weekenowego ani dobowego. Czy jednorazowe bilety KM tez sprzedaja w pociagu? (bilet bez znizek, normalny) I ile ta przjemnosc kosztuje z Powisla do Falenicy? (jesli ktos z Was dysponuje taka wiedza?)
kajman
Posty: 64210
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: 21. Zlot Forum LP3 - 6-8 maja 2016r., Emów

Post autor: kajman »

Ja tam jestem gotów dostosować się do 22.23 przy czym o ile mi Helen pozwoli wyjdę jako ostatni i dogonię grupę.
I mam taką propozycję, żebyśmy do Trójki szli (tak jak chyba ostatnio) przechodząc koło Powiśla. Wtedy Jolly może sprawdzić ile czasu mu zajmie fragment od Powiśla do radia i gdzieś tyle policzy na drogę w drugą stronę.
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: 21. Zlot Forum LP3 - 6-8 maja 2016r., Emów

Post autor: ku3a »

Martyr pisze:Jest nas grupka 5-osobowa. 2 osoby chca wyjsc wczesniej, 2 chca byc do konca i adameria pół na pół powiedzmy.
Powtorze to co pisalam na poprzedniej stronie. Czy nie moznaby poszukac kompromisu (zeby byc nieco wczesniej w Emowie)? tzn. wyjsc te kilka minut przed koncem Listy i zdazyc na ten pierwszy pociag (tzn. 22.23 SKM z Powisla)
przy takich statystykach to i tak żaden kompromis. ja to bym mógł wyjść nawet o 20:30. myślałem, że zlot to wspólne spędzanie czasu przez forowiczów, a tu się okazuje, że przedłużamy czas, w którym są dwie rozdzielne, a w dodatku i tak nieliczne, grupy. naprawdę nie wiem po co siedzieć na Myśliwieckiej w 5 osób przez 3 godziny...

w dodatku zaraz się okaże, że tak naprawdę każdy na Myśliwiecką dostanie się oddzielnie...
kajman pisze:I mam taką propozycję, żebyśmy do Trójki szli (tak jak chyba ostatnio) przechodząc koło Powiśla. Wtedy Jolly może sprawdzić ile czasu mu zajmie fragment od Powiśla do radia i gdzieś tyle policzy na drogę w drugą stronę.
póki co, to Jolly pisał, że do 18:00 nie będzie czekał.
ja bym się chętnie wybrał z grupą, która będzie najliczniejsza. o ile jakakolwiek przynajmniej dwuosobowa się zbierze...
no i ciągle nie wiadomo o której druga grupa wyjeżdża z dworca. a zlot jutro...
Awatar użytkownika
adameria
Posty: 11825
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: 21. Zlot Forum LP3 - 6-8 maja 2016r., Emów

Post autor: adameria »

Jeszcze raz napiszę - co do spotykania na dworcu dostosuję się.
Mam kontakt tel. do kilku osób w razie potrzeby.

Co do Myśliwieckiej, wybacz Kuba, ale nie bywam tam zbyt często, wiem, że studio jest odnowione
i zwyczajnie chcę odwiedzić to miejsce. Natomiast do 22:00 mógłbym siedzieć, ale nie muszę.
Wychodzi zatem na to, że kompromisem będzie ten wcześniejszy pociąg o 22:23.
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: 21. Zlot Forum LP3 - 6-8 maja 2016r., Emów

Post autor: ku3a »

adameria pisze:Jeszcze raz napiszę - co do spotykania na dworcu dostosuję się.
OK. czyli żeby wszystko zaplanować potrzebujemy przede wszystkim wiedzieć o której wyjeżdża druga grupa.
adameria pisze:Co do Myśliwieckiej, wybacz Kuba, ale nie bywam tam zbyt często, wiem, że studio jest odnowione i zwyczajnie chcę odwiedzić to miejsce.
nikt obecnie nie mówi, żeby w ogóle tam nie jechać.
adameria pisze:Natomiast do 22:00 mógłbym siedzieć, ale nie muszę.
Wychodzi zatem na to, że kompromisem będzie ten wcześniejszy pociąg o 22:23.
to ciekawe według jakich kryteriów ten kompromis był liczony.
dwie osoby chcą wyjść godzinę wcześniej (zakładam, że Martyrka też chce, a nie że tylko przystała na to, co napisałem), jednej jest wszystko jedno, a dwie chcą siedzieć do 22:00. z tego kompromisem jest wyjście o 21:55?? :know:
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9272
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: 21. Zlot Forum LP3 - 6-8 maja 2016r., Emów

Post autor: Martyr »

ku3a pisze:czy ktoś mógłby zebrać wszystko do kupy - kto, gdzie, kiedy, o której - jeśli chodzi o piątek?
bo jakiś chaos jest, mam wrażenie.
sprobuje ogarnac sytuacje; skorzystalam w kilku miejscach z planu ramowego Lluckiego i go uaktualnilam. :)

1. Adameria wysiada na Centralu o 13:55 i pokreci sie po stolycy
2. djjack przybywa o 16:00, słoik o 16:01, spotkanie Emowiczow nastepuje na peronie przy ktorym pojawi sie pociag słoika.
3. jollyroger72 wysiada z pociagu o 16:31, znajduje grupke Emowiczow i oddaje swoje bagaze pod ich opieke.
4. Okolo 16:30-16:50 wwas zabiera Emowiczow (+ bagaze) do miejsca zlotowania (czyt. Emowo).
5. Okolo godz. 18 na Mysliwieckiej pojawiaja sie Martyr i Yacy. Martyr zostaje w Trojce. Yacy udaje sie autem do Emowa. Zabiera ze soba chetnych, ktorzy w godz. okolo 18-18:20 (np. neon.ka wraz z bagazami) beda w okolicach Mysliwieckiej.
6. Na Centralnym pojawia sie kajman o godz. 18:00
7. Byc moze kajman, adameria, jollyroger72 i ku3a spotkają się na Centralnym i przespacerują sie na Myśliwiecką. (nie wiadomo czy razem jedna grupa? jollyroger72 nie chce czakac na kajmana)*
8. Słuchamy Listy (każdy w odpowiednim miejscu).
9. Myśliwieccy spacerują do Powiśla i dojeżdżają do Falenicy (lub Józefowa)
10. Nastepuje samochodowy odbior:
a) pizzy z pizzerii,
b) Myśliwieckich ze stacji; przy czym - cyt. Yacy: "po Liście odbiorę Gosię i ewentualnych towarzyszy podróży (w liczbie maksymalnej = 3)"
11. Jemy pizzę, tańce, hulanki, swawola. (czy to oznacza w jakis zawoalowany sposob kalambury? :mrgreen: )

*w ktoryms momencie pojawia sie ku3a na Centralu
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: 21. Zlot Forum LP3 - 6-8 maja 2016r., Emów

Post autor: ku3a »

o, i to to ja rozumiem. dzięki!

wygląda na to, że ja bym się pojawił jakoś tuż przed przyjazdem pociągu Jolliego.
to tylko musimy jeszcze z Adamem i Jollym ustalić czy o 18:00 chcemy być na Centralnym, czy na Myśliwieckiej, czy jeszcze gdzie indziej.
Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5189
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: 21. Zlot Forum LP3 - 6-8 maja 2016r., Emów

Post autor: konwicki1980 »

Ja mam nadzieję, że z częścią z Was się zobaczę jutro, ale to w sumie nie do końca ode mnie zależy. W każdym razie będę myślami z Wami :)
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19618
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: 21. Zlot Forum LP3 - 6-8 maja 2016r., Emów

Post autor: jollyroger72 »

Martyr pisze:3. jollyroger72 wysiada z pociagu o 16:31, znajduje grupke Emowiczow i oddaje swoje bagaze pod ich opieke.
ku3a pisze: wygląda na to, że ja bym się pojawił jakoś tuż przed przyjazdem pociągu Jolliego.
to tylko musimy jeszcze z Adamem i Jollym ustalić czy o 18:00 chcemy być na Centralnym, czy na Myśliwieckiej, czy jeszcze gdzie indziej.
Po konsultacjach telefonicznych doprecyzuję:
- po przyjeździe na Centralny szukam grupy Emowiczów (albo Oni mnie znajdą) i przekazuję im swój bagaż. Mniej więcej w tym samym czasie docierają również ku3a i adameria i również przekazują swoje bagaże pod opiekę wwasa. Grupa Emu :wink: odjeżdża a Myśliwieccy Trzej Muszkieterowie (czyli ku3a, adameria i ja) oczekują przyjazdu kajmana, po czym w czwórkę udają się do Trójki. W kolejach nadzieja, że ciapąg z Torunia nie dozna opóźnienia... Tutaj problem tkwi w fakcie, że kajman nie dysponuje komórką...
- Myśliwiecką opuszczamy (w składzie: ku3a, adameria, kajman, ja no i Martyr :wink: ) około godziny 21.20 tak, by zdążyć na pociąg SKM, odjeżdżający z Powiśla o godzinie 21.53. Godzinę tę zatwierdzono większością głosów :wink: Kto jest przeciw - protestować może, ale i tak niczego nie osiągnie 8)
Ja zakupię bilety jednorazowe dla naszej czwórki.
Awatar użytkownika
adameria
Posty: 11825
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: 21. Zlot Forum LP3 - 6-8 maja 2016r., Emów

Post autor: adameria »

...czyli wszystko jest już dogadane. :D
Ja raczej będę chciał ten weekendowy bilet, ale to się ustali na miejscu.
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9272
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: 21. Zlot Forum LP3 - 6-8 maja 2016r., Emów

Post autor: Martyr »

jollyroger72 pisze: Grupa Emu :wink: odjeżdża a Myśliwieccy Trzej Muszkieterowie (czyli ku3a, adameria i ja) oczekują przyjazdu kajmana, po czym w czwórkę udają się do Trójki.
ciekawie udalo Ci sie do zdanie, jolly :P
jollyroger72 pisze:- Myśliwiecką opuszczamy (w składzie: ku3a, adameria, kajman, ja no i Martyr :wink: )
no i tez potwierdzam ze Martyr nie bedzie nocowac w Trojce :wink: :lol:
jollyroger72 pisze:około godziny 21.20
ciesze sie z wynikow ustalen i tez sie zgadzam :)

To ja niniejszym oznajmie ze juz od dzisiaj mam urlop i nastrajam sie zlotowo. :D Wybralismy juz pizze w pizzolandii podwarszawskiej i Wam tez radze sie zdecydowac zeby jutro bylo latwiej.
http://www.telepizza.pl/menu.html

To moze czas zamowic ladna pogode na zlot :) moze byc taka jak teraz u mnie za oknem :)
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19618
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: 21. Zlot Forum LP3 - 6-8 maja 2016r., Emów

Post autor: jollyroger72 »

Martyr pisze: Wybralismy juz pizze w pizzolandii podwarszawskiej i Wam tez radze sie zdecydowac zeby jutro bylo latwiej.
http://www.telepizza.pl/menu.html
Czy Emowicze i Myśliwieccy będą spożywać pizzę o jednej godzinie? To ważne, bowiem zazwyczaj brałem pizzę na spółę z djjackiem, ale tym razem nasze drogi się rozeszły, więc jeśli jemy o różnych porach, to muszę znaleźć kompana (kompankę :?: :lol: ) do pizzy :wink:
ODPOWIEDZ