21. Zlot Forum LP3 - 6-8 maja 2016r., Emów

Potrzeba dyskusji na temat Listy jest tak silna, że łamy Forum to za mało — od czasu do czasu spotykamy się także na Zlotach.

Moderatorzy: ku3a, ku3a

kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: 21. Zlot Forum LP3 - 6-8 maja 2016r., Emów

Post autor: kajman »

Ja chyba już pisałem, że planuję się pojawić o 17.29 a tylko w przypadku gdy mój pociąg się spóźni na przesiadkę w Kutnie to będę o 17.50 lub nieco poźniej.
jollyroger72 pisze:około godziny 21.20 tak, by zdążyć na pociąg SKM, odjeżdżający z Powiśla o godzinie 21.53
Jeżeli nie byłoby zastrzeżeń ze strony radiowej to ja bym został tam do 21.30 i potem Was dogonił. Pomijając to, że chcę być jak najdłużej muszę porozmawiać z Helen bez świadków (a przynajmniej bez zlotowiczów). Na upartego mogę to zrobić wcześniej ale i tak będę miał problemy z podobną sprawą z Balonikiem (bo chyba on prowadzi, a jak nie to z Niedźwiedziem).
Martyr pisze:11. Jemy pizzę, tańce, hulanki, swawola.
Za zgodą LLucky'ego przygotowałem konkurs (właściwie dwa, ale drugi bez konsultacji - chociaż to co napisałem to uproszczenie), chociaż może lepiej napisać zabawę i nie wyobrażam sobie, że nie odbyłaby się ona piątkowego wieczoru/nocy. Więc może te swawole nieco później. Swoją drogą jest to tak paranoiczny pomysł, że boję się, że mogę zostać za niego zlinczowany.
Przy okazji prośba do LLucky'ego żeby sprzęt, bo jakiś chyba będzie był względnie gotowy jak przyjedziemy żeby z tą moją konkursozabawą wystartować możliwie najwcześniej.
Wyglądało na to, że mogę mieć komórkę, ale moja miłość do kina spowodowało, że jednak na razie jej nie mam. A skontaktować się ze mną nie można w ogóle bo teoretycznie nie mam telefonu stacjonarnego (Orange leci sobie ze mną w kulki).
I tak w ogole to chyba dwa samochody musiałyby po nas przyjechać bo do jednego to się nie zmieścimy.
słoik
Posty: 11402
Rejestracja: czw lip 31, 2008 9:04 pm
Lokalizacja: Świdnik

Re: 21. Zlot Forum LP3 - 6-8 maja 2016r., Emów

Post autor: słoik »

Nie mogę na stronie PKP znaleźć informacji o peronie. Przyjadę intercity Konopnicka relacji Lublin-Wrocław. Wygląda na to, że zlot diametralnie mnie odmieni, bo przybędę Konopnicką a wrócę Gombrowiczem.
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: 21. Zlot Forum LP3 - 6-8 maja 2016r., Emów

Post autor: ku3a »

jollyroger72 pisze:Czy Emowicze i Myśliwieccy będą spożywać pizzę o jednej godzinie?
myślałem, że to już ustalone, że jemy razem.
Awatar użytkownika
Nicoletta
Posty: 1931
Rejestracja: czw sty 01, 2015 11:57 am
Lokalizacja: ... if you want my address its number one at the end of the bar ...

Re: 21. Zlot Forum LP3 - 6-8 maja 2016r., Emów

Post autor: Nicoletta »

Jak będziecie na Myśliwieckiej pozdrawiać to pozdrówcie mnie! :D będę słuchać, jeszcze mnie nigdy nikt z radia nie pozdrawiał! :)
LLucky
Posty: 5042
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: 21. Zlot Forum LP3 - 6-8 maja 2016r., Emów

Post autor: LLucky »

Martyrko, dzięki za zebranie informacji! :)
kajman pisze:[...] Swoją drogą jest to tak paranoiczny pomysł, że boję się, że mogę zostać za niego zlinczowany.
Dopiszemy lincz do planu zlotu. ;)
ku3a pisze:
jollyroger72 pisze:Czy Emowicze i Myśliwieccy będą spożywać pizzę o jednej godzinie?
myślałem, że to już ustalone, że jemy razem.
Też tak myślałem. ;)
jolly, czy mogę w takim razie założyć, że djjack złoży zamówienie w Twoim imieniu?
A kajman pewnie znów weźmie wegetariańską?
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19439
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: 21. Zlot Forum LP3 - 6-8 maja 2016r., Emów

Post autor: jollyroger72 »

LLucky pisze:jolly, czy mogę w takim razie założyć, że djjack złoży zamówienie w Twoim imieniu?
Możesz tak założyć, bowiem dokonam konsultacji z djjackiem na Dworcu Centralnym w Warszawie :wink: Jeśli mojemu koledze z Pomorza nie zmienił się gust, to prawdopodobnie znów zaprosimy do nas Borynę na Hawajach :mrgreen:
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: 21. Zlot Forum LP3 - 6-8 maja 2016r., Emów

Post autor: kajman »

LLucky pisze:Dopiszemy lincz do planu zlotu.
I lincz i lancz.
LLucky pisze:A kajman pewnie znów weźmie wegetariańską?
U kajmanów to normalka.
słoik pisze:przybędę Konopnicką a wrócę Gombrowiczem
Moim zdaniem bardzo pozytywna zmiana.
Nicoletta pisze:Jak będziecie na Myśliwieckiej pozdrawiać to pozdrówcie mnie!
Nie wiem czy będzie nam dane.
Awatar użytkownika
barb42
Posty: 5454
Rejestracja: ndz sty 01, 2012 12:46 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: odkąd pamiętam
Lokalizacja: stela

Re: 21. Zlot Forum LP3 - 6-8 maja 2016r., Emów

Post autor: barb42 »

Nicoletta pisze:Jak będziecie na Myśliwieckiej pozdrawiać to pozdrówcie mnie! :D będę słuchać, jeszcze mnie nigdy nikt z radia nie pozdrawiał! :)

Przecież nasi zawsze pozdrawiają użytkowników forum LP3!

Słoneczną i sprzyjającą ognisku pogodę macie zapewnioną, tego kameralnego zlotu niech nic nie zepsuje.
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Re: 21. Zlot Forum LP3 - 6-8 maja 2016r., Emów

Post autor: neon.ka »

Ja naprawdę nie wiem o której będę już dostępna zlotowo, więc będę w kontakcie z wwasem i Yacym - mam nadzieję, że nie zmieniły się Wam numery telefonów. :-)
słoik pisze:przybędę Konopnicką a wrócę Gombrowiczem
Zastanawiam się, czy nie byłoby też dobrze, żeby telefony wymienili słoik z djjackiem, bo jednak ludzi na dworcu będzie sporo, a szkoda by było, gdybyś słoiku, pomimo zapoznania się z fotkami zlotowymi, jednak nie wypatrzył zlotowczów [oni Ciebie chyba nie mają szans, bo nawet jeśli byłeś gdzieś w sieci do obejrzenia, to chyba niezbyt długo - tak mi się kojarzy przynajmniej ;-) ].
Awatar użytkownika
Nicoletta
Posty: 1931
Rejestracja: czw sty 01, 2015 11:57 am
Lokalizacja: ... if you want my address its number one at the end of the bar ...

Re: 21. Zlot Forum LP3 - 6-8 maja 2016r., Emów

Post autor: Nicoletta »

barb42 pisze:
Nicoletta pisze:Jak będziecie na Myśliwieckiej pozdrawiać to pozdrówcie mnie! :D będę słuchać, jeszcze mnie nigdy nikt z radia nie pozdrawiał! :)

Przecież nasi zawsze pozdrawiają użytkowników forum LP3!
no wiesz miałam na myśli imiennie :oops: :oops: :oops: :oops: :cwany: fajnie tak :P
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: 21. Zlot Forum LP3 - 6-8 maja 2016r., Emów

Post autor: kajman »

Pytanie czy dopuszczą nas w ogole do głosu (to znaczy nie mnie bo ja sam siebie nie dopuszczam).
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9256
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: 21. Zlot Forum LP3 - 6-8 maja 2016r., Emów

Post autor: Martyr »

Nicoletta pisze:no wiesz miałam na myśli imiennie :oops: :oops: :oops: :oops: :cwany: fajnie tak :P
to jak Ci na imie w takim razie? Nicola?

Llucky, iluosobowe pokoje beda w tym domu weselnym?
Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5165
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: 21. Zlot Forum LP3 - 6-8 maja 2016r., Emów

Post autor: konwicki1980 »

Ja w sumie mogę potwierdzić, że się zobaczę z grupą Trójkową. Tylko szkoda, że nie znajdę się w relacji wwasa. Ale może z drugiej ręki ktoś mu przekaże info, co mówiłem. :wink: O ile będzie kolejna relacja :)
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9256
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: 21. Zlot Forum LP3 - 6-8 maja 2016r., Emów

Post autor: Martyr »

Jak sie uda to jblaminsky może się pojawi na Myśliwieckiej około godz.18 na parę małych chwil. :)

U nas trwa przedzlotowe pakowanie :D
atram842
Posty: 1501
Rejestracja: pt sie 26, 2011 8:32 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: 21. Zlot Forum LP3 - 6-8 maja 2016r., Emów

Post autor: atram842 »

Cześć.
Pewnie część zlotowiczów jest już w drodze do Warszawy. Ja tym razem wyruszam do pracy. Miłego zlotowania! :) i do zobaczenia na kolejnych zlotach.
Awatar użytkownika
adameria
Posty: 11784
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: 21. Zlot Forum LP3 - 6-8 maja 2016r., Emów

Post autor: adameria »

Podróż rozpoczęta. Pozdrawiam z tzw. szybkiego tramwaju.
Awatar użytkownika
TomaszBr
Posty: 2945
Rejestracja: sob gru 18, 2010 5:45 pm
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: 21. Zlot Forum LP3 - 6-8 maja 2016r., Emów

Post autor: TomaszBr »

Nicoletta pisze:Jak będziecie na Myśliwieckiej pozdrawiać to pozdrówcie mnie! :D będę słuchać, jeszcze mnie nigdy nikt z radia nie pozdrawiał! :)
tak! pozdrówcie imiennie kilkuset zlotowiczów! będą zachwyceni, bo nikt ich nigdy nie pozdrawiał z anteny!
a jacy słuchacze będą zachwyceni!
Awatar użytkownika
uzi
Posty: 4132
Rejestracja: śr lip 16, 2008 11:28 pm
Kontakt:

Re: 21. Zlot Forum LP3 - 6-8 maja 2016r., Emów

Post autor: uzi »

Jędrek, nie bądź złośliwy bo rózgę na święta dostaniesz.

to ja tylko dodam, że życzę udanego zlotowania w nowym miejscu, dawajcie znać jak jest ;)
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: 21. Zlot Forum LP3 - 6-8 maja 2016r., Emów

Post autor: kajman »

Szkoda, że Cię z nami nie będzie. :(
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: 21. Zlot Forum LP3 - 6-8 maja 2016r., Emów

Post autor: bobby-x »

O której godzinie będzie obiad lub kiedy będzie po obiedzie (16:30?). Może część ekipy chciała by się wybrać na spacerek przed ABC (około 18:00?) fragmentem Warszawskiej Obwodnicy Turystycznej, przebiega ul. Mlądzką, dalej nad brzegiem dzikiej i pięknie meandrującej rzeczki Mienii aby pstryknąć kilka fotek i zobaczyć ilu potrzeba forowiczów aby objąć Mazowiecki Dąb Bartek. Potrzeba 20-30 min wolnym chmielowym spacerkiem w jedną stronę.
LLucky
Posty: 5042
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: 21. Zlot Forum LP3 - 6-8 maja 2016r., Emów

Post autor: LLucky »

Martyr pisze:LLucky, iluosobowe pokoje beda w tym domu weselnym?
Trój(ko)osobowe (a jakże by inaczej ;) ).
To znaczy standardowo mieszczą trzy osoby, ale rozlokowanie naszej jedenastki to bardziej skomplikowana sprawa, bo na pewno jest przewidziany jeden pokój jednoosobowy, a i tak pozostałe 10 nie jest podzielne przez 3.
neon.ka pisze:Zastanawiam się, czy nie byłoby też dobrze, żeby telefony wymienili słoik z djjackiem, bo jednak ludzi na dworcu będzie sporo, a szkoda by było, gdybyś słoiku, pomimo zapoznania się z fotkami zlotowymi, jednak nie wypatrzył zlotowczów [...]
Sprawa kontaktu ze słoikiem jest już załatwiona, więc raczej do tego nie dojdzie.
Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5165
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: 21. Zlot Forum LP3 - 6-8 maja 2016r., Emów

Post autor: konwicki1980 »

Pozdrawiam z Polskiego Busa :)
słoik
Posty: 11402
Rejestracja: czw lip 31, 2008 9:04 pm
Lokalizacja: Świdnik

Re: 21. Zlot Forum LP3 - 6-8 maja 2016r., Emów

Post autor: słoik »

Ja właśnie wychodzę.
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: 21. Zlot Forum LP3 - 6-8 maja 2016r., Emów

Post autor: ku3a »

ku3a pisze:
LLucky pisze:Możemy ewentualnie wyjść na pobliską łączkę pograć w piłkę (ktoś musiałby przywieźć)
ktoś jest zainteresowany?...
zainteresowanie zerowe, a więc piłki nie biorę.
Awatar użytkownika
Nicoletta
Posty: 1931
Rejestracja: czw sty 01, 2015 11:57 am
Lokalizacja: ... if you want my address its number one at the end of the bar ...

Re: 21. Zlot Forum LP3 - 6-8 maja 2016r., Emów

Post autor: Nicoletta »

TomaszBr pisze:
Nicoletta pisze:Jak będziecie na Myśliwieckiej pozdrawiać to pozdrówcie mnie! :D będę słuchać, jeszcze mnie nigdy nikt z radia nie pozdrawiał! :)
tak! pozdrówcie imiennie kilkuset zlotowiczów! będą zachwyceni, bo nikt ich nigdy nie pozdrawiał z anteny!
a jacy słuchacze będą zachwyceni!
nie przesadzaj, ja to ja!
a nie setki innych. aaa i z tego co wiem raczej setki Was na zlocie nie będzie. nie dramatyzuj TomaszBr. :lol:
i ja też jestem słuchaczem i owszem będę zachwycona.
Nie słyszałeś, że dobre uczynki do nas wracają?
ODPOWIEDZ