20. Zlot Forum LP3 - 13-15 listopada 2015 r., Śródborów

Potrzeba dyskusji na temat Listy jest tak silna, że łamy Forum to za mało — od czasu do czasu spotykamy się także na Zlotach.

Moderatorzy: ku3a, ku3a

Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9960
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: 20 Zlot Forum LP3 - 13-15 listopada 2015 r.

Post autor: bobby-x »

A słoneczko pięknie dzisiaj zaświeciło o wschodzie, pomimo chłodu, nocnego deszczu, powietrze jest krystalicznie przejrzyste tam u nich w borach sosnowych na skraju Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Teraz po 8:00 już niestety chmurki ze słoneczkiem wygrywają.
Ale Oni tam jeszcze pewnie śpią po burzliwych nocnych obradach.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9960
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: 20 Zlot Forum LP3 - 13-15 listopada 2015 r.

Post autor: bobby-x »

Dziś w Markomanii "Muzyka Ciszy" po wczorajszych zamachach terrorystycznych w Paryżu.
[*]
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9960
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: 20 Zlot Forum LP3 - 13-15 listopada 2015 r.

Post autor: bobby-x »

Yeeeehhh, właśnie leci moja literka Iron Maiden - 666 The Number Of The Beast :evil: :evil: :evil:

Gwoli ścisłości przyjechałem na zlot w sobotę około 16:00 i w tę samą sobotę około 23:00 się pożegnałem :(
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15299
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 20 Zlot Forum LP3 - 13-15 listopada 2015 r.

Post autor: Miszon »

Chyba najwieksza grupa forowiczow, bo 7 osob, wlasnie w drodze do Warszawy w niemilosiernie przygrzewajacym nogi pociągu, w którym co rusz rozbrzmiewa "następna stacja...".

Dawno mnie nie bylo, w calosci (no, poza Listą) jeszcze dawniej, powiem ze jednak pelen zlot to dużo więcej ciekawych wrażeń niż niepelny.

Djjack, TomaszBr, artam842, falckoeagle, neonka, jollyroger, Miszon się zatem odmeldowują.
kajman
Posty: 64227
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: 20 Zlot Forum LP3 - 13-15 listopada 2015 r.

Post autor: kajman »

Ja już w domu od ponad 2,5 godziny. Świetnie było, ale ze wzglądu na fatalny układ pociągów wyjechałem bladym świtem.
Awatar użytkownika
TomaszBr
Posty: 2945
Rejestracja: sob gru 18, 2010 5:45 pm
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: 20 Zlot Forum LP3 - 13-15 listopada 2015 r.

Post autor: TomaszBr »

kajman zniknął bardzo "po angielsku" i choć ponoć wszyscy słyszeli, jak się kręcił, to nikt go nie widział. Przy śniadaniu zaginięcie kajmana było intensywnie komentowane :D

(Swoją drogą, miałeś przecież bezpośredni pociag przed jedenastą i myśleliśmy, że tym właśnie pojedziesz)

Melduję, że jestem juz niedaleko domu, a pociąg jedzie szybciej, niż przewiduje rozkład - mała rekompensata za piątkowe przygody :)

ed: dla formalności, dotarłem cały i zdrowy około godzinkę po dodaniu tego postu :)
Ostatnio zmieniony ndz lis 15, 2015 7:15 pm przez TomaszBr, łącznie zmieniany 1 raz.
LLucky
Posty: 5049
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: 20 Zlot Forum LP3 - 13-15 listopada 2015 r.

Post autor: LLucky »

kajman pisze:Ja już w domu od ponad 2,5 godziny. Świetnie było, ale ze wzglądu na fatalny układ pociągów wyjechałem bladym świtem.
Świetnie - czyli rozumiem, że za zlot rozliczysz się ze mną bezgotówkowo? Kogo jak kogo, ale Ciebie o takie zamiłowanie do nowoczesnych technologii nie podejrzewałem. :lol:

Jestem w domu, jednym okiem patrzę na cyferki, drugim na Clinta Eastwooda, ale czeka mnie jeszcze trochę sprzątania, nim pójdę odsypiać kalambury. W międzyczasie jeszcze tylko podziękuję wszystkim zlotowiczom za wspólnie spędzone chwile, a w szczególności: ku3ie za zorganizowanie wizyty na Myśliwieckiej, jollyrogerowi i bobbiemu za butelki, Babci wwasa za tort, Martyr za linoryt, Miszonowi, TomaszowiBr, uzi i ponownie ku3ie za konkursy, djjackowi za ABC... Kogoś pominąłem?

Pominąłem: neon.ce i jeszcze raz ku3ie za gry i wwasowi za dopilnowanie biletów oraz nóż do mielonki. :)
Ostatnio zmieniony ndz lis 15, 2015 8:07 pm przez LLucky, łącznie zmieniany 1 raz.
atram842
Posty: 1501
Rejestracja: pt sie 26, 2011 8:32 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: 20 Zlot Forum LP3 - 13-15 listopada 2015 r.

Post autor: atram842 »

Już jestem w domu. Dotarłam z małymi przygodami i lekkim opóźnieniem.
Dziękuję za wspólne "zlotowanie", a szczególnie LLuckiemu za zorganizowanie naszego spotkania.
Awatar użytkownika
uzi
Posty: 4132
Rejestracja: śr lip 16, 2008 11:28 pm
Kontakt:

Re: 20 Zlot Forum LP3 - 13-15 listopada 2015 r.

Post autor: uzi »

dobrze, że forum jest miejscem rozmów pisemnych, bo głosowo już niewiele byłabym w stanie z siebie wydobyć, jak już pewnie dało się zauważyć wczoraj wieczorem i dziś rano ;)
dzięki wszystkim za dobre towarzystwo, fajnie spędzony czas i dużo frajdy przy wszystkich atrakcjach. atmosfera (ta dosłownie wyczuwalna) była jaka była, ale na szczęście nie przeszkodziło nam to dobrze się bawić. :)
Łukasz, dzięki jeszcze raz za (jak zwykle) profesjonalne ogarnięcie wszystkiego. djjack, dzięki za tradycyjnie perfekcyjne przygotowanie ABC (mimo, że ja byłam tylko biernym obserwatorem). Jędruś synuś, dzięki za fajne nowo-stare konkursy (jedyne, w jakich mieliśmy szansę coś z Kubą wygrać :P ), jak jeszcze wprowadzisz drobne zmiany organizacyjne w Familiadzie to będzie jeszcze lepsza. btw, tak sobie teraz myślę, że ta runda finałowa w jakimś sensie mogłaby być nazwana kącikiem muzycznym. ;) Miszon, Twoją grę już wcześniej miałam okazję poznać, ale jeszcze raz się utwierdziłam w swojej opinii, że bardzo mi się podoba. neon.ka, cieszę się, że przyniosłaś Dixita, nie sądziłam, że w wersję listową będzie się grało równie przyjemnie (bałam się trudności z wymyślaniem haseł), Set też był niezły, ale byłam już wtedy w takim stanie, że nie nadążałam za tymi setami. ;) (jakkolwiek to nie brzmi :P )
oczywiście warto jeszcze uwiecznić na piśmie, żeby było dla potomnych: tort babci Wojtka był pyszny!
edit: aha, no i dzięki też wszystkim współtowarzyszom w zabawach, zarówno tym, z którymi byłam razem w drużynie, jak i przeciwnikom. ;) i gratulacje dla zwycięzców naszych konkursów! Wojtek, djjack, Jędrek i falcoeagle - brawa za świetny wynik w bitwie z mądrościami Google Translatora, Wojtek jeszcze raz - oklaski za wysoki wynik i całą masę dobrych odpowiedzi w Jednym z trzynastu!
(przepraszam za niejednolitość w pisaniu nicków/imion, ale jak imiona się powtarzają, to wolę Was jakoś odróżniać ;) )

była dla mnie w tym zlocie jedna rzecz, która nieco zgrzytała. ale nie, nie ze strony zlotowiczów. mam na myśli to, jak wyglądało przyjęcie nas w Trójce. jasne, miło, że w ogóle mieliśmy możliwość tam być, ale jak się pamięta zloty, na których obecność każdego zlotowicza na antenie, krótka pogawędka z prowadzącym, niezbędne pozdrowienia i zapowiedź piosenki były czymś normalnym, to jednak da się odczuć rozczarowanie, że coś im się teraz odwidziało i tylko przez chwilę, za pośrednictwem jednej osoby, dało się usłyszeć, że rzeczywiście jakiś zlot się odbywał. nie żebym się garnęła do wchodzenia na antenę, bo akurat mi na tym nie zależało, ale myślę, że to jednak nie fair w stosunku do tak oddanych fanów LP3, że nawet ten jeden raz na tyyyyyyyyle czasu (bo nie pamiętam kiedy ostatnio dawali nam taką możliwość) nie można było zrobić dla nas wyjątku i zmierzyć się z tym "zamieszaniem".
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: 20 Zlot Forum LP3 - 13-15 listopada 2015 r.

Post autor: ku3a »

Karolina już napisała, znaczy się, że też bezpiecznie wróciliśmy ze zlotu :-).
LLucky pisze:Jestem w domu, jednym okiem patrzę na cyferki, drugim na Clinta Eastwooda
my też :-). Clinta Eastwooda, bo obejrzeliśmy sobie trzecią część Powrotu do przyszłości ;-).
dwie godziny pospaliśmy, może już do końca dnia nie będziemy przysypiać...

dla Łukasza podziękowania ogromne, bo nie dość, że jak zwykle wszystko przygotowane perfekcyjnie, to jeszcze tym razem na miejscu były ważne rzeczy, które trzeba było załatwiać...
konkursy i wszelkie zabawy na miejscu były wyśmienite! prezentacja Łukasza wyniosła zlot na pewien czas na inny poziom ;-).
kalambury tradycyjnie fantastyczne :-). ani razu nie daliśmy się pokonać, wszystkie hasła zostały odgadnięte :-). fajnie było widzieć, że na koniec wszyscy którzy jeszcze pozostali w sali dali się wciągnąć w zabawę i pokazywali hasła, nawet jeśli początkowo nie czuli się na siłach :-).
tort... delicious! ale nie mogło być inaczej, bo już po podniesieniu pokrywy pachniał delicjami!

dziękuję wszystkim za wyborne towarzystwo i wspaniały weekend! :-D
Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5192
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: 20 Zlot Forum LP3 - 13-15 listopada 2015 r.

Post autor: konwicki1980 »

Ja mam tylko jedno pytanie. Kto zjadł kropkę na torcie? :wink:
Awatar użytkownika
wwas
Posty: 2464
Rejestracja: wt paź 13, 2009 2:53 pm

Re: 20 Zlot Forum LP3 - 13-15 listopada 2015 r.

Post autor: wwas »

Podczas krojenia nieco się przemieściła, przez co trudno ją było potem zlokalizować, więc ostatecznie nie wiadomo ;)
Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5192
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: 20 Zlot Forum LP3 - 13-15 listopada 2015 r.

Post autor: konwicki1980 »

Ufff, obawiałem się, że kol. Matejko gotów jest ją po kryjomu usunąć, ale tak ortografia ocalała. :D
Awatar użytkownika
uzi
Posty: 4132
Rejestracja: śr lip 16, 2008 11:28 pm
Kontakt:

Re: 20 Zlot Forum LP3 - 13-15 listopada 2015 r.

Post autor: uzi »

po spotkaniu z kolegą nożem to na tym torcie nie ocalała już ani ortografia, ani żadna inna -grafia. jedynym napisem jaki udało się po tej morderczej akcji odczytać było "LP3"... ;)
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19630
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: 20 Zlot Forum LP3 - 13-15 listopada 2015 r.

Post autor: jollyroger72 »

Dla mnie Zlot zakończył się ok. 12.30 po rozstaniu z Jędrkiem (vel synkiem :wink: ) pomiędzy 3 a 4 peronem Dworca Centralnego. Podróż powrotna minęła bez niespodzianek i od 40 minut jestem w domu.
Na krótkie podsumowanie oraz dłuższe podziękowania pozwolę sobie za dni kilka a dziś tylko: DZIĘKI, ŻE BYLIŚCIE I ZA MILE SPĘDZONY CZAS :D
Awatar użytkownika
djjack
Posty: 2031
Rejestracja: pn sie 04, 2003 2:08 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Zlot, zlot i po zlocie.

Post autor: djjack »

Ostatni metra tramwajem przywitała mnie deszczem. Gdańsk był tak wiele osób, że wymienione dwa autobusy. Ale wszystko, czego potrzebują. Podczas podróży, król zakończył. Przyjechaliśmy na czas. Biorę się trzy miasta. I zakupy w Biedronce. Odwróciłem się na maszynie. Spojrzałem na forach internetowych. A jutro praca przyszykowałem.
PS Dziękuję wszystkim, moja droga. Bez ciebie, to byłoby 20. Rajd!
P.S. Ze specjalną dedykacją dla Uzi i Ku3y 8^))
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: 20 Zlot Forum LP3 - 13-15 listopada 2015 r.

Post autor: ku3a »

:lol: :lol: :lol:

btw - tak myślałem, że król zakończy. poprzednio też zakończył.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22031
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: 20 Zlot Forum LP3 - 13-15 listopada 2015 r.

Post autor: Yacy »

"Riders on the Storm". no może "in the Rain". ;-)
padało non stop.
ja daję znać, że już jakiś czas jesteśmy.

za jakiś czas Gosia wrzuci kilka zdań :-)

bardzo dziękuję za spotkanie!!! :-)
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9277
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: 20 Zlot Forum LP3 - 13-15 listopada 2015 r.

Post autor: Martyr »

Cześć i czołem! Dotarliśmy :) Autko dowiozło nas cało do Elbląga.
przypomniałam sobie niedawno jak Mój Mąż lubi rebusy. Ciekawe czy ktoś to zauważył?
Yacy kilka dni temu pisze:1. nasze auTO? yyyy... o, TAk, 2-3 osoby, w zależności od bagażu,
2. tort - tak,
3. ewentualne wcześniejsze wyjście - tak.
4. kropka - tak.
Wszystkie punkty programu spełnione. Był tort, była kropka, była wizyta w studio jak zawsze niezwykła. :D
uzi pisze:była dla mnie w tym zlocie jedna rzecz, która nieco zgrzytała. ale nie, nie ze strony zlotowiczów. mam na myśli to, jak wyglądało przyjęcie nas w Trójce (...)
to tylko moje przypuszczenie, ale może to przez chorobę Balonika...
LLucky pisze: Jestem w domu, jednym okiem patrzę na cyferki, drugim na Clinta Eastwooda, ale czeka mnie jeszcze trochę sprzątania, nim pójdę odsypiać kalambury. W międzyczasie jeszcze tylko podziękuję wszystkim zlotowiczom za wspólnie spędzone chwile, a w szczególności: ku3ie za zorganizowanie wizyty na Myśliwieckiej, jollyrogerowi i bobbiemu za butelki, Babci wwasa za tort, Martyr za linoryt, Miszonowi, TomaszowiBr, uzi i ponownie ku3ie za konkursy, djjackowi za ABC... Kogoś pominąłem?

Pominąłem: neon.ce i jeszcze raz ku3ie za gry i wwasowi za dopilnowanie biletów oraz nóż do mielonki. :)
Również dołączam się do podziękowań dla wszystkich zlotowiczów. To ja jeszcze pozwolę sobie dodać do zacytowanej wiadomości: atram842, dekodi, falcoeagle, kajman, Yacy oraz Llucky - dziękuję za wspólne zlotowanie, świetnie było się z wszystkimi spotkać. :D

Mam nadzieję, że nie dałam żadnej plamy na antenie. Zaraz będę odsłuchiwać i się przekonam. :wink:

Bardzo sie wkręciłam w Dixita. Dzięki, Neon.ko że go przyniosłaś. Fajnie było podziwiać Was w kalamburach i próbować odgadywać.
Co do konkursów - chyba za stary ze mnie weteran zlotowy i pamięć już nie ta. :oops: Co prawda, przygotowywałam się do konkursu kajmana, ale chyba nie przydała mi sie ta wiedza za bardzo. Może następnym razem będzie lepiej :wink:

Podsumowując jeszcze raz dziękuję wszystkim za obecność! :)

EDIT: odsłuchane nagranie części Listy. Jestem zadowolona :)
Awatar użytkownika
Nicoletta
Posty: 1931
Rejestracja: czw sty 01, 2015 11:57 am
Lokalizacja: ... if you want my address its number one at the end of the bar ...

Re: 20 Zlot Forum LP3 - 13-15 listopada 2015 r.

Post autor: Nicoletta »

Wiecie co mam takie pytanie ... czytam sobie te wątki i zlotach fanów lp3, Wasze relacje itd.
Sama jak wiecie miałam nawet plan, by wpaść do Was. Ale ... od samego początku nasuwa mi się taka myśl ... że to wszystko strasznie sztywniacko wygląda. Takie zaplanowane od a do z, zero miejsca na spontaniczność, a jakby się tam jakaś indywidualność pojawiła, co by się w ten schemat nie wpasowała, to mam wrażenie,że zostałaby zrównana z ziemią :)
Może to błędne wrażenie, bo przecież to tylko słowa na ekranie komputera, ale tak to dla mnie wygląda. Czasem też odnoszę wrażenie, że lubicie się kłócić i wytykać sobie jakieś zupełnie nie mające znaczenia rzeczy. Zresztą to odczucie mam też w związku z komentowaniem na żywo listy. Jakie ma znaczenie, że ktoś błąd napisał ortograficzny albo pomieszał literki. Czy to forum nauczycieli języka polskiego? come on ... czepianie się o bzdury.
Proszę absolutnie nie traktować mojego wpisu jako jakiegoś ataku, ale mnie to ciekawi :) Tak jak napisałam wyżej, wrażenie moje może być błędne, wszak to tylko słowa na ekranie. Pozdrawiam :) i cieszę się, że dobrze się bawiliście!
Awatar użytkownika
TomaszBr
Posty: 2945
Rejestracja: sob gru 18, 2010 5:45 pm
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: 20 Zlot Forum LP3 - 13-15 listopada 2015 r.

Post autor: TomaszBr »

Nicoletto, czuję się w obowiązku sprostować!
Nicoletta pisze: Takie zaplanowane od a do z, zero miejsca na spontaniczność, a jakby się tam jakaś indywidualność pojawiła, co by się w ten schemat nie wpasowała, to mam wrażenie,że zostałaby zrównana z ziemią
moim zdaniem jest dokładnie odwrotnie. bywało, że przyjeżdżający po raz pierwszy prosili o jakiś program zlotu czy coś i byli zdziwieni, że czegoś takiego po prostu nie ma :) kiedyś stałym punktem była wizyta w Trójce (obecnie bywa różnie), no i od kilku zlotów doszło nam ABC jako stały punkt sobotniego wieczoru, ale myślę, że wszyscy lub zdecydowana większość bardzo lubią ABC i na nie czekają. Inne inicjatywy są głównie oddolne - konkurs może przygotować każdy, bywają też występy artystyczne uzdolnionych zlotowiczów, bywają też inne niespodzianki - myślę, że każdy może wprowadzić w czas zlotu coś swojego. Często jest też tak, że zlot toczy się w dużej części bez żadnego schematu, po prostu robimy to, na co mamy aktualnie ochotę i to, co ktoś zaproponuje :)

co do kłótliwości, to oczywiście zależy od osoby, aczkolwiek na zlotach jest o wiele mniej dyskusji na tematy, w których można się łatwo pokłócić, tak więc myślę, że atmosfera na zlocie jest sto razy milsza niż na forum. aczkolwiek jeśli chodzi o czepianie się szczegółów, to... no cóż, na forum mamy sporo skrupulatnie liczących osób :P
LLucky
Posty: 5049
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: 20 Zlot Forum LP3 - 13-15 listopada 2015 r.

Post autor: LLucky »

Martyr pisze:[...] Ciekawe czy ktoś to zauważył?
Yacy kilka dni temu pisze:1. nasze auTO? yyyy... o, TAk, 2-3 osoby, w zależności od bagażu,
Nie, nie zauważyłem. Może gdybyście to wkleili w dziale "Konkursy, zagadki i inne szarady", to bym coś kombinował, ale tak to tylko zacząłem się zastanawiać, czy ja przypadkiem nie napisałem o Waszych auTACH lub nie popełniłem jakiejś literówki, że Yacy tak podkreśla tę końcówkę. A tymczasem to... yyy, o taka zagadka była! ;)
Nicoletta pisze:... od samego początku nasuwa mi się taka myśl ... że to wszystko strasznie sztywniacko wygląda.
Wiesz, dokładnie to samo pomyślałem sobie podczas robienia zdjęć upamiętniających tę naszą imprezę. Wydawać by się mogło, że wyrażenie "dobra zabawa" kojarzy się z roześmianymi twarzami, sylwetkami rozskakanymi w rytm muzyki itp., a tymczasem na zdjęciach zobaczysz raczej twarze skupione na kartką papieru i nieruchome sylwetki konkursowiczów pochylone nad stołem. Pewnie niejeden współczesny nastolatek wyśmiałbym taką imprezę jako obciachową, a uczestników zakwalifikował do grupy zacofańców, którzy nie potrafią nawet selfie sobie zrobić, a w najlepszym razie do niezrozumiałych nerdów. To ostatnie zresztą byłoby nie tak do końca bez sensu, ale nie o to chodzi. Chodzi mi raczej o to, że jedyną odpowiedzią na Twoje wątpliwości jest przyjechać i przekonać się samemu. Żadne nasze wyjaśnienia i relacje nie oddadzą przecież tego, co na takim zlocie poczujesz Ty.

I żeby zlotowicze nie podejrzewali mnie o jakieś podteksty: pisząc "poczujesz" nie miałem na myśli zapachu. ;)
Nicoletta pisze:Takie zaplanowane od a do z, zero miejsca na spontaniczność, a jakby się tam jakaś indywidualność pojawiła, co by się w ten schemat nie wpasowała, to mam wrażenie,że zostałaby zrównana z ziemią :)
Myślę, że Twoje wrażenie może wynikać z nadmiernego chwalenia mnie za rzekomy perfekcjonizm w organizowaniu. :lol: Chodzi raczej o to, że coś jest dobrze zorganizowane wtedy, gdy nie ma potrzeby martwienia się jakimiś problemami. O "zaplanowaniu o a do z" nie ma mowy, a przynajmniej nie z punktu widzenia przeciętnego zlotowicza - jeśli jest jakiś plan zlotu, to znam go tylko ja, ale i tak modyfikuję go w zależności od preferencji grupy. Czasami tylko bywa tak, że nadmiar demokracji powoduje przydługie i niekonstruktywne dyskusje - wtedy owszem, ucinam je autorytarnie i realizuję to, co uważam za najlepsze. Nie jestem natomiast żadnym wodzirejem ani nie staram się niczego narzucać, więc nieraz kwitnie zabawa w podgrupach, której nie kontroluję i nawet nie chciałbym kontrolować. W końcu ja też chcę się trochę pobawić! :)
Ostatnio zmieniony pn lis 16, 2015 6:54 pm przez LLucky, łącznie zmieniany 1 raz.
kajman
Posty: 64227
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: 20 Zlot Forum LP3 - 13-15 listopada 2015 r.

Post autor: kajman »

TomaszBr pisze:(Swoją drogą, miałeś przecież bezpośredni pociag przed jedenastą i myśleliśmy, że tym właśnie pojedziesz)
Miałem z Wawy, ale do niej dojazdu nie było. Nastawiłem się na 1,5 godziny czekania a tymczasem miałem 9 minut.
LLucky pisze:Świetnie - czyli rozumiem, że za zlot rozliczysz się ze mną bezgotówkowo?
Przecież Ci zapłaciłem. Dziwiłem się potem (wczoraj w pociągu), że tak mało.
Nicoletto, owszem są zaplanowane wspolne rzeczy, ale nikt nie jest zobowiązany w nich uczestniczyć, uczestniczą ci, którzy chcą, a że w pewnych zabawach chcą wszyscy lub prawie wszyscy to już inna sprawa. Ja na przykład w sobotę po południu zamiast gry Miszona postanowiłem odespać część zarwanej nocy (niektórzy nie zarwali bo poszli spać koło północy, podczas gdy inni wytrwali do czwartej). A w sobotę po 20 czyli po kolacji, którą jedni jedli, a drudzy nie część osób siadła do Dixita, inna część do Avalonu, a kilka osób gawędziło o niezrozumiałych dla innych niuansach wersji nagrań na liście. Konkursy i zabawy przygotowuje ten, kto ma na to ochotę, teraz naszło TomaszaBr, a mi się nie chciało itp. Nie kłocimy się, chociaż na poprzednich zlocie była ostra, ale kulturalna dyskusja. Teraz miała być na podobny temat, ale niestety nieco się rozmyła.
LLucky
Posty: 5049
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: 20 Zlot Forum LP3 - 13-15 listopada 2015 r.

Post autor: LLucky »

kajman pisze:Przecież Ci zapłaciłem. Dziwiłem się potem (wczoraj w pociągu), że tak mało.
To przypomnij mi proszę, ile zapłaciłeś, bo niestety nie zapisałem. :? :roll:
kajman
Posty: 64227
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: 20 Zlot Forum LP3 - 13-15 listopada 2015 r.

Post autor: kajman »

Zażyczyłeś sobie 6 złotych i wygląda mi na to, że czegoś nie policzyłeś.
ODPOWIEDZ