2 ZLOT FORUM 20-22 KWIETNIA 2007r !!!

Potrzeba dyskusji na temat Listy jest tak silna, że łamy Forum to za mało — od czasu do czasu spotykamy się także na Zlotach.

Moderatorzy: ku3a, ku3a

Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9958
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Post autor: bobby-x »

Patrzę przez okno, Kubo czy taką zamówiłeś pogodę na zlot? Bezchmurne niebo, na termometrze w słońcu plus 25 stopni ??? Ale byłoby super, nie mogę sie już doczekać.

Martyrko nie zapominaj, że możemy też pogrillować.

Napiszecie mi na maila jakie macie preferencje chmielowe a może też inne a co mamy przygotować dla Pań.

Zmykam sprzed komputera szykować rowery dla dziewczynek. Chyba wiosna przyszła na dobre? Może zajrzę tutaj wieczorem ??
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

Martyr pisze:Bobby, z tą pizzą i oliwkami - jeśli je bardzo lubisz, nie martw się o swoją wątrobę, postaram sie mieć coś w razie niestrawności....(w końcu coś tam studiuję w tym temacie.... :D)
tak, Bobby uwielbia pizze z oliwkami. Po pierwszym zlocie to jego ulubiona :lol: .
bobby-x pisze:Patrzę przez okno, Kubo czy taką zamówiłeś pogodę na zlot? Bezchmurne niebo, na termometrze w słońcu plus 25 stopni ??? Ale byłoby super, nie mogę sie już doczekać.
tak, taka jest zamowiona. Dzisiaj mieli robic probe generalna, zeby za tydzien wszystko gladko poszlo. :-)
grzes

Post autor: grzes »

Moim skromnym zdaniem to świetny pomysł, dłuższy pobyt w Trójce to sama przyjemność.... A zapowiedż numeru 1 to szczyt przyjemnosći...
Popieram
Chyba wolałabym to pierwsze rozwiązanie bo coś czuję że zgubiłabym się zanim dotarłabym na ten dworzec, a i moze pociąg już dawno by mi odjechał....
Tutaj są pociągi z Warszawy Wschodniej do Tczewa
http://rozklad.pkp.pl/bin/query.exe/pn? ... crollDir=1
A tutaj z Otwocka do wschodniej
http://rozklad.pkp.pl/bin/query.exe/pn? ... crollDir=1
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9272
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

grzesost, widziałam już te pociągi ale dzięki :)
grzes

Post autor: grzes »

grzesost, widziałam już te pociągi ale dzięki
Ty jedna ostatnimy czasy się nie pomyliłaś :lol:
kajman
Posty: 64210
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Post autor: kajman »

Ale się tych tematów nazbierało, że już nie wiem o czym pisać.
1. Odpowiem w innym miejscu Martyr.
2. Z posiłkami to ja jestem za kolacją w piątek i śniadaniami (a co mi tam). Nie wiem, co z sobotnim wieczorem, ale powiedzmy, że nie i jakoś sobie poradzę. Tak się głupio składa, że z grilla raczej nie skorzystam. No i w żadnym wypadku nie wchodzi w rachubę obiad.
3. W sprawie piwa to się dostusuję. poza jednym, które lubię najbardziej, wszystkie inne to dla mnie wsio rawno.
4. Jakoś nie zauważyłem czy ustaliliśmy czy wdzieramy się do Trójki grupowo czy indywidualnie. Ta druga opcja niesie niebezpieczeństwo niewpuszczenia, więc może by się na jakąś konkretną godzinę przy wejściu do radia umówić. Byle nie za wcześnie, bo będę na Centralu dopiero ok. 17.10.
kajman
Posty: 64210
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Post autor: kajman »

Martyr pisze:Moim skromnym zdaniem to świetny pomysł, dłuższy pobyt w Trójce to sama przyjemność.... :D A zapowiedż numeru 1 to szczyt przyjemnosći... :D :D
Szczególnie jeżeli na pierwszym miejscu będzie Katie. :) :wink: :)
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9958
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Post autor: bobby-x »

kajman pisze: 3. W sprawie piwa to się dostusuję. poza jednym, które lubię najbardziej, wszystkie inne to dla mnie wsio rawno.
A ktore lubisz najbardziej ??
kajman pisze: 4. Jakoś nie zauważyłem czy ustaliliśmy czy wdzieramy się do Trójki grupowo czy indywidualnie. Ta druga opcja niesie niebezpieczeństwo niewpuszczenia, więc może by się na jakąś konkretną godzinę przy wejściu do radia umówić. Byle nie za wcześnie, bo będę na Centralu dopiero ok. 17.10.
Wdzieramy sie razem chyba że ktos z Was będzie sporo przed listą. Myslę że nie ma godziny "zawczesnej" bo zawsze mozemy sobie pogadać na parterze przed portiernią. Czekamy do 18:30-19:00. Po 19:00 warto wejść na pierwsze piętro w korytarz przy studio emisyjnym. Tam ponękać Helen, wejść do pokoju z konsoletami czyli do Miśka, zobaczyć nowoczesny sprzęt i 3 stare magnetofony z których kiedyś grano piosenki (z tak zwanych taśm kilometrówek) i pomachać Markowi przez szybę że nas tak dużo jest. Ot cały plan. Ja mam zamiar pokazać coś Markowi z 1982 roku i może przeczytać to coś na antenie.
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

Martyr pisze:Postanowiłam ze decyduję się na zamówienie posiłków: oczywiście od piątku do niedzieli a w zależności od tego czy zamówimy pizzę w sobotę (jeśli nie zamówimy to oczywiście też kolacja)
Ja z Kamilą też pewnie będziemy chcieli zjeść wszystkie posiłki, z wyjątkiem sobotniego wieczora, jeśli wtedy przewidziane jest coś innego. :)
Jeśli chodzi o piwo, to najchętniej piję Żywiec, ale dostosuję się do pozostałych. A dla pań może znalazłby się jakiś sok do piwa? :)

PS. grzesost, ostatnio przeglądając stare zeszyciki trafiłem na informację, że w Ostródzie istniał dawno dawno temu fanklub Marka. Ciekawe, czy miałeś z tym coś wspólnego. :)
kajman
Posty: 64210
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Post autor: kajman »

bobby-x pisze:
kajman pisze: 3. W sprawie piwa to się dostusuję. poza jednym, które lubię najbardziej, wszystkie inne to dla mnie wsio rawno.
A ktore lubisz najbardziej ??
Imbirowego gingersa, ale nie przejmuj się tym zupełnie. W miłym towarzystwie piję każde, pod warunkiem, że zawiera alkohol min. 3%.
bobby-x pisze:
kajman pisze: 4. Jakoś nie zauważyłem czy ustaliliśmy czy wdzieramy się do Trójki grupowo czy indywidualnie. Ta druga opcja niesie niebezpieczeństwo niewpuszczenia, więc może by się na jakąś konkretną godzinę przy wejściu do radia umówić. Byle nie za wcześnie, bo będę na Centralu dopiero ok. 17.10.
Wdzieramy sie razem chyba że ktos z Was będzie sporo przed listą. Myslę że nie ma godziny "zawczesnej" bo zawsze mozemy sobie pogadać na parterze przed portiernią. Czyli powinienem założyć, że osoba stojąca przed portiernią bez munduru portiera jest forumowiczem i zagadać. Jeżeli dobrze pamiętam czasy, to powinienem tam być ok. 18.
bobby-x pisze:Czekamy do 18:30-19:00. Po 19:00 warto wejść na pierwsze piętro w korytarz przy studio emisyjnym. Tam ponękać Helen, wejść do pokoju z konsoletami czyli do Miśka, zobaczyć nowoczesny sprzęt i 3 stare magnetofony z których kiedyś grano piosenki (z tak zwanych taśm kilometrówek) i pomachać Markowi przez szybę że nas tak dużo jest. Ot cały plan. Ja mam zamiar pokazać coś Markowi z 1982 roku i może przeczytać to coś na antenie.
Byłem już tam, więc sprzęt widziałem. Magnetofony starego typu znam z autopsji, bo sam na nich kiedyś pracowałem, montując taśmy na audycje w Radio Centrum. Natomiast zobaczenie Helen to moje marzenie od wielu lat, chociaż chyba kiedyś wyprowadziłem ją przez telefon z równowagi.
Awatar użytkownika
Megalomaniac 3-owy
Posty: 338
Rejestracja: pt mar 03, 2006 1:48 am
Lokalizacja: Działoszyn

Post autor: Megalomaniac 3-owy »

...co do strawy i ewentualnych repet grill,ognisko to piszę się na wszystko - jak leci...
...popitka to „Tylko dla orłów” w „mocnym tonie” 8) :wink:
a co do pobytu w Trójce to im dłużej tym przyjemność większa – nie miałem okazji głębiej się tam zapuszczać :(
...jeszcze tylko nie zdecydowałem środka lokomocji - koleje państwowe czy pekaes, ale czas dotarcia do stolicy to między 15 a 16 także trochę czasu będę się musiał poszlajać po metropoli kątach...
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9272
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

grzesost pisze:
grzesost, widziałam już te pociągi ale dzięki
Ty jedna ostatnimy czasy się nie pomyliłaś :lol:
grzesost, uczę się doświadczeniem innych którzy się pomylili :) :)

Bobby, a będzie można zrobić sobie herbatkę albo kawkę (tzn. czy będzie można gdzieś zagotować wodę??)

Ja jestem wybitnie mało chmielowa, więc wystarczy mi soczek :)
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9272
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

Zostanę jednak przy pierwszej swojej decyzji a więc
Postanowiłam ze decyduję się na zamówienie posiłków: oczywiście od piątku do niedzieli a w zależności od tego czy zamówimy pizzę w sobotę (jeśli nie zamówimy to oczywiście też kolacja)
ku3a pisze:tak, Bobby uwielbia pizze z oliwkami. Po pierwszym zlocie to jego ulubiona
Domyślam się :lol: :lol: :lol: a gdyby jednak były obawy to zawsze możemy zamówić pizzę bez oliwek :D
Bobby, dotarł do Ciebie mail z moim nr tel. ??
szakal35
Posty: 1019
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 11:36 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 856
Lokalizacja: Reda

Post autor: szakal35 »

Witajcie :)
Zamawiam piątkową kolację oraz sobotnie śniadanie i obiad. Co do złocistego napoju chmielowego- stety bądź niestety- nie korzystam z uroków delektowania się nim :wink:
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

szakal35 pisze:Co do złocistego napoju chmielowego- stety bądź niestety- nie korzystam z uroków delektowania się nim :wink:
To jest was już dwoje. :)
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9958
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Post autor: bobby-x »

Martyr pisze:
Bobby, dotarł do Ciebie mail z moim nr tel. ??
dotarł telefon
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9958
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Post autor: bobby-x »

Robinson pisze: Jeśli chodzi o piwo, to najchętniej piję Żywiec, ale dostosuję się do pozostałych. A dla pań może znalazłby się jakiś sok do piwa? :)
Sok też będzie ale może też postaramy sie o Reds-a malinowego ???
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9958
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Post autor: bobby-x »

Martyr pisze:Bobby, a będzie można zrobić sobie herbatkę albo kawkę (tzn. czy będzie można gdzieś zagotować wodę??)
można będzie zagotować wodę
Martyr pisze:Ja jestem wybitnie mało chmielowa, więc wystarczy mi soczek :)
O! Północ Polski (Tczew i Reda) jest mało chmielowa, może i dobrze chociaż jeden region w kraju :oops:
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9958
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Post autor: bobby-x »

Martyr pisze:Ja jestem wybitnie mało chmielowa, więc wystarczy mi soczek :)
Czy mało chmielowa czy mało alkoholowa ??? Jak nie chcesz odpowiedzieć na forum czy możesz odpowiedzieć mi na skrzynkę ??
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9958
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Post autor: bobby-x »

obudziłem się dzisiaj spocony o 3:30 nad ranem (w nocy??) Śniły mi sie jakieś koszmary i nagrania z listy, miejsce w którym będziemy i cały zlot. Nie mogłem zasnąć. Wstałem, zrobiłem herbatkę z cytrynką, założyłem słuchaweczki na uszy i posłuchałem różnych fragmencików, które zabiorę na zlot. Żaden fragment mnie nie znużył, parę zasmuciło, przy kilku pojawiło się "mokre oko". Wspomnienia, wzruszenia - czy wiecie że to juz za cztery dni ???? Ten tydzień jest zdecydowanie bardzo mocno melancholijno-wspomnieniowy.
Jak to wymyślił Szakal - aby do Piątku, aby do Zlotu.
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9272
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

Bobby, doskonale Cię rozumiem, sny są odzwierciedleniem naszej podświadomości 8) Widać ze dużo o tym myślisz..
Ja chodzę od kilku dni podekscytowana :D i przez to mam problemy z zaśnięciem (nieczęsto zdarza mi się taka ekscytacja całodobowa) :) a jutro mam zaliczenie i o dziwo jakos mnie to nie rusza (a dopiero wczoraj wieczorem zasiadłam do zeszytu) :)
Aby do zlotu!
:D
Ostatnio zmieniony pn kwie 16, 2007 3:34 pm przez Martyr, łącznie zmieniany 1 raz.
grzes

Post autor: grzes »

O! Północ Polski (Tczew i Reda) jest mało chmielowa, może i dobrze chociaż jeden region w kraju
Przepraszam nie cała północ Polski :wink:
PS. grzesost, ostatnio przeglądając stare zeszyciki trafiłem na informację, że w Ostródzie istniał dawno dawno temu fanklub Marka. Ciekawe, czy miałeś z tym coś wspólnego.
Ja w tym palców nie maczałem :D
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9958
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Post autor: bobby-x »

UWAGA, UWAGA, Z OSTATNIEJ CHWILI !!!

KSIĄŻKA O LIŚCIE PRZEBOJÓW PROGRAMU TRZECIEGO POJAWI SIĘ W ŚRODĘ W WARSZAWSKICH EMPIKACH, W POLSCE ALBO W ŚRODĘ PO POŁUDNIU LUB WE CZWARTEK TEŻ W EMPIKACH. W MNIEJSZYCH MIASTACH JESZCZE NIE WIEM KTO BĘDZIE JĄ DYSTRYBUOWAŁ. POSTARAM SIĘ JUTRO DOWIEDZIEĆ.

sorki, spadam spać, nic dzisiaj już nie piszę.
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9272
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

Na stronie EMPIKU (http://www.empik.com/index.jsp) piszą że data wydania: 2007-04-17 czyli data wydania nie oznacza że można kupić tę książkę już we wtorek 17 kwietnia??
A już miałam zamiar jutro zrywać się z łóżka i pędzić rano do Empiku Gdańskiego....
Czyli jak to jest??
Awatar użytkownika
Artur
Posty: 4972
Rejestracja: sob sty 14, 2006 12:18 pm
Lokalizacja: Opole/Olesno

Post autor: Artur »

Byłem wczoraj w opolskim Empiku i pani powiedziała mi ze ksiażke mają juz w komputerku a powinna być w tym tygodniu ale sama nie wiedziała dokładnie w jaki dzień.
Zablokowany