2 ZLOT FORUM 20-22 KWIETNIA 2007r !!!

Potrzeba dyskusji na temat Listy jest tak silna, że łamy Forum to za mało — od czasu do czasu spotykamy się także na Zlotach.

Moderatorzy: ku3a, ku3a

Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

2 ZLOT FORUM 20-22 KWIETNIA 2007r !!!

Post autor: bobby-x »

Myślę, że już można wspomnieć o drugim zlocie naszego ukochanego forum, bo czas bardzo szybko leci i zostały tylko ponad 3 miesiace, że w weekend 20-22 kwietnia 2007 roku odbędzie się pod Warszawą w Otwocku drugi zlot forumowiczów.

Pewnie jak zwykle najpierw w piątek odwiedzimy w studio Marka, pstrykniemy parę fotek, zaśpiewamy sto lat itp. Po wizycie w studio udamy się wesołym autobusem pod Warszawę do ośrodka w Śródborowie i do niedzieli będziemy ho, ho, ho :lol: :lol: :lol: W niedzielę w południe koniec co by można na sumę do kościółka się wyrobić i do domku na drugi koniec Polski też wrócić.

Przed nowym rokiem jakieś remanenty mnie męczyły i moje trzy kobiety ciągle coś chciały, więc dopiero dzisiaj z lekkim hukiem i lekkim szumem bąbelków w głowie od 16:00 do 20:00 włączyłem sobie "pionierską" wieżyczkę i posłuchałem końcówkę topu - ostatnie trzy godziny od pozycji 25 do 1 oraz ostatnią godzinę Topu Republiki. Może całego topu na zlocie nie zagramy ale ze 3-4 finałowe godzinki na pewno. Grzesia też się słucha wybornie przy odkręconych kolumienkach. W każdym bądź razie muzyki na pewno nam nie zabraknie. Czy są już jacyś chętni oprócz Kuby i Bobbiego organizatorów, Leszka z Poznania, Fanatyka, który siedzi juz na walizkach i nie może się wiosny doczekać ???
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Post autor: kajman »

Ja się zgłaszam. Już mi serce się skiskało, kiedy się rejestrowałem, a Wy zlotowaliście.
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9903
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

Notuję datę w kajecie. A co czas pokaże? Zobaczymy...

Do nasłuchania
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Post autor: bobby-x »

Bibliotekarzu Nauczycielu Kajmanie, jeśli przyjedzie też Zbyszek z Płocka to będzie co pogadać o Tatrach, szlakach, wejściach, zaliczonych szczytach, punktach zdobywanych dla samego siebie ......
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Post autor: bobby-x »

zbyszu pisze:Notuję datę w kajecie. A co czas pokaże? Zobaczymy...
Notujcie, notujcie tę datę. Dla mnie będzie to jedno z najważniejszych wydarzeń w 2007 roku. Wiadomo, że nie zawsze można być gdzie się chce i robić co się chce, ale ...
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: Gary »

Wcześniej już anonsowałem swój przyjazd na następny zlot, ale ostateczną odpowiedź będę mógł dać w okolicach końca marca. Wszystko zależy od tego czy obowiązki zawodowe nie staną mi na przeszkodzie. :?
Ale głęboko wierzę w to, że nie. :D
Awatar użytkownika
emilencja
Posty: 456
Rejestracja: śr lis 22, 2006 12:41 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 219

Post autor: emilencja »

u mnie dokładnie jak u Garego - jeśli tylko obowiązki firmowe pozwolą, to baaardzo chętnie - tym bardziej że ktoś jeszcze z Poznania pewnie pojedzie - byłaby okazja się poznać

pozdrawiam
Emil
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Post autor: kajman »

bobby-x pisze:Bibliotekarzu Nauczycielu Kajmanie, jeśli przyjedzie też Zbyszek z Płocka to będzie co pogadać o Tatrach, szlakach, wejściach, zaliczonych szczytach, punktach zdobywanych dla samego siebie ......
Pewnie jednak najwięcej będzie gadania o muzyce, a o Tatrach też mogę, szczególnie że miałem w nich trochę szczęścia.
Grycek
Posty: 3701
Rejestracja: sob lis 12, 2005 1:49 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1111
Lokalizacja: Zurych/Santa Cruz/Saarbrücken/Myslovitze/KATowice/Wroclove

Post autor: Grycek »

Mam nadzieję ,że wtedy nie mam zakończenia roku szkolnego maturzystów.
Awatar użytkownika
zgaga
Posty: 20
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: zgaga »

Luz blues! Zakończenie roku szkolnego dla maturzystów jest 27 kwietnia ;-)
Pozdrawiam!
grzes

Post autor: grzes »

Ja bede tak czy tak. Istnieje takie cos jak L4 :lol:
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10241
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Post autor: JaceK »

,,L4''? A Może ,,L-4''? Było kiedyś takie studio na Myśliwieckiej, z którego nadawano Listę na żywo... Był też zespół — umieścił nawet jeden utwór na LP3, i to na pierwszym miejscu przez 1 tydzień.
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Post autor: kajman »

JaceK pisze:,,L4''? A Może ,,L-4''? Był też zespół — umieścił nawet jeden utwór na LP3, i to na pierwszym miejscu przez 1 tydzień.
Od razu, jak to napisałeś, przypomniały mi się charakterystyczne słowa refrenu "Para mieszana w sobie zakochana". Przyznam jednak, że nigdy tego nie lubiłem.
grzes

Post autor: grzes »

zwolnienie lekarskie
Awatar użytkownika
zgaga
Posty: 20
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: zgaga »

Tak się zastanawiam, nad pokazaniem się w Waszym towarzystwie, chociaż przez chwilę. Jestem za, ale jest i przeciw... W tym czasie ma chyba się odbyć Dzień Białej Flagi w Toruńskiej OdNowie. Jak termin zlotu czarno-białej braci, się zmieni, to... ;-)
szakal35
Posty: 1019
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 11:36 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 856
Lokalizacja: Reda

Post autor: szakal35 »

Powodowany radosnymi wspomnieniami z pierwszego zlotu, również (o ile różne okoliczności pozwolą) deklaruję chęć udziału w kolejnym spotkaniu.
Aby do zlotu! :D
Matiass
Posty: 167
Rejestracja: czw maja 11, 2006 12:54 am
Lokalizacja: Reda
Kontakt:

Post autor: Matiass »

Ja tu moze do najstarszych starzem forumowiczow nie naleze, ale 25 Listy zobowaizuja. Oloweczkiem wpisuje sie na liste.
Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

2 zlot

Post autor: bobby-x »

czy w kwietniu odbędzie sie drugi zlot forumowiczów, bo jakoś nic na ten temat nie słychać, czasu zostało niewiele i brak chętnych do zajęcia się organizacją ???
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Post autor: kajman »

Powiedz może tutaj, co trzeba zrobić, jak i kiedy. Wprawdzie na pewno będę mógł bć dopiero w piątek późnym popołudniem, ale jeżeli byłoby coś trzeba zrobić w poprzedni weekend to ja jestem gotów.
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

Zostalo rowno poltora miesiaca, wiec faktycznie najwyzsza pora mocniej ruszyc z informacjami nt. drugiego zlotu naszego forum. Tak jak juz wczesniej bylo podane, termin jest juz ustalony - 20-22 kwietnia. Zaczynamy w piatek wieczorem, konczymy w niedziele okolo poludnia. Dokladny program jest w trakcie ustalania. Wszelkie sugestie mile widziane. Miejsce to samo co przy okazji pierwszego zlotu - lesny osrodek w Otwocku pod Warszawa. Poniewaz teraz bedzie wiecej osob niz za pierwszym razem, trzeba juz bedzie wplacic zaliczke (ok. 40zl). Zdeklarowac trzeba bedzie sie mniej wiecej do Wielkanocy, czyli na 2 tygodnie przed zlotem. Prosze jednak nie zostawiac tego na ostatnia chwile i kto jest pewien, ze bedzie chcial i mogl, niech od razu sie zdeklaruje. Poki co tyle.
grzes

Post autor: grzes »

W moim przypadku jeste nierealne okreslenie sie juz dwa tygodnie przed
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Post autor: kajman »

Ja się deklaruję już teraz i tylko chciałbym wiedzieć, gdzie mam wpłacić zaliczkę.
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

takie szczegoly to juz w nastepnych odcinkach :-).
prosze w miare mozliwosci sie szybko deklarowac i nie zostawiac tego na ostatnia chwile. Od liczby uczestnikow zalezy pare rzeczy, wiec chcielibysmy to wiedziec. Oczywiscie 2 osoby w ta czy w ta roznicy nie zrobi, ale przyblizona liczbe musimy znac.
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: Gary »

Ja mam 2 pytania:
1. Nie wiem czy do Wielkanocy będę mógł się zadeklarować, ze względu na "gorący" okres w pracy jaki mi się szykuję....więc czy nie będzie problemu jakbym wpłacił ową zaliczkę licząc się oczywiście z jej przepadkiem w razie gdyby się okazało, że jednak nie będę mógł przybyć na zlot? Chodzi mi o to czy nie naraziłbym organizatorów na koszty z tym związane. :)
2. W jakich granicach należy się spodziewać całkowitych kosztów. Oczywiście nie licząc dojazdu na własną rękę :D
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

Gary pisze:W jakich granicach należy się spodziewać całkowitych kosztów. Oczywiście nie licząc dojazdu na własną rękę :D
Też jestem zainteresowany kosztami.
Gdyby mi się udało przyjechać, to chciałbym też wiedzieć jak dotrzeć z Warszawy na miejsce. Chociaż na miejsce to pewnie pojechałoby się dopiero po wizycie w radiu? Czy z okazji 25-lecia w ogóle udałoby się dostać zlotowiczom na listę? Trzeba się wcześniej umówić z Markiem?
Jakie są koszty zakwaterowania? Pokoje iluosobowe? Czy na miejscu jest jakiś bar?
Zablokowany