2 ZLOT FORUM 20-22 KWIETNIA 2007r !!!

Potrzeba dyskusji na temat Listy jest tak silna, że łamy Forum to za mało — od czasu do czasu spotykamy się także na Zlotach.

Moderatorzy: ku3a, ku3a

Awatar użytkownika
Megalomaniac 3-owy
Posty: 338
Rejestracja: pt mar 03, 2006 1:48 am
Lokalizacja: Działoszyn

Post autor: Megalomaniac 3-owy »

...ja mniemam że książkę dostanę w Trójce w sklepiku "Walendziku" oczywiście jak będzie otwarty...bo inaczej trochę czasu upłynie nim będzie przezemnie lustrowana :(
Awatar użytkownika
emilencja
Posty: 456
Rejestracja: śr lis 22, 2006 12:41 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 219

Post autor: emilencja »

byłem dziś w saloniku i książki nie dostałem :( najbliższą okazję do odbioru będę miał w czwartek, cóż - takie życie ...
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Post autor: kajman »

Interesuje mnie jeszcze jedno. Czy ktoś rozmawiał na temat wpuszczenia zlotowiczów do Trójki czy będziemy musieli improwizować?
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9256
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

Mam pytanie na temat dotarcia z dworca Warszawy Centralnej do Trójki - jakieś wskazówki jak można dotrzeć komunikacją miejską?? A jak dojść pieszo?? Mam zamiar w razie czego wziąć ze sobą mapę... ale tak na wszelki wypadek pytam :)
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

bobby-x pisze:(...) Ale w trosce o jeszcze lepsze warunki dla naszego zlotu wybraliśmy najlepszą ofertę w tej samej cenie a przy okazji jest też ogromny plac, super duża altanka z wbudowanym grillem, trawiaste małe boisko do piłki nożnej (czy Kubo masz piłkę ??) (...)
mysle, ze w tak pieknych okolicznosciach jakie dzis nastaly, po prostu obowiazkiem bedzie zagrac na zlocie w noge, zeby uczcic to wielkie dzisiejsze wydarzenie :-D. Tak wiec biore pilke i biore tez rakietki do ping-ponga. Pozostalych chetnych do gry prosze o pamietanie o wzieciu stroju sportowego :-).
przy okazji - Nie wiem czy macie swiadomosc gdzie bedziemy w weekend :lol:. Chcialem sobie wczoraj wejsc w pracy na strone osrodka i co mi wyskoczylo?!
- Access to this web page is not permitted -
Reason - The Websense category "Sex" is filtered.
URL http://www.raj.cjb.pl/


;-)
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

Martyr pisze:Mam pytanie na temat dotarcia z dworca Warszawy Centralnej do Trójki - jakieś wskazówki jak można dotrzeć komunikacją miejską?? A jak dojść pieszo?? Mam zamiar w razie czego wziąć ze sobą mapę... ale tak na wszelki wypadek pytam :)
dzisiaj wieczorem albo jutro podamy wszystkie informacje co do tego jak sie umawiamy, gdzie i o ktorej, a dla tych ktorzy beda chcieli na Mysliwiecka dostac sie sami informacje o tym jak sie dostac z Centrum.
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9256
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

ku3a pisze:dzisiaj wieczorem albo jutro podamy wszystkie informacje co do tego jak sie umawiamy, gdzie i o ktorej, a dla tych ktorzy beda chcieli na Mysliwiecka dostac sie sami informacje o tym jak sie dostac z Centrum.
To wszystko jasne... :D
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Post autor: kajman »

Martyr pisze:Mam pytanie na temat dotarcia z dworca Warszawy Centralnej do Trójki - jakieś wskazówki jak można dotrzeć komunikacją miejską?? A jak dojść pieszo?? Mam zamiar w razie czego wziąć ze sobą mapę... ale tak na wszelki wypadek pytam :)
O ile pamiętam, to idzie się tam około 3 kwadransów, ale dokładnie nie pamiętam, jednak aż tak daleko nie może to być, skoro kilka razy chodziłem tam pieszo. O ile pamiętam można tam iść przechodząc niedaleko sejmu.
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

pytanie:
ku3a pisze:pytanie do zlotowiczow, ktore pomoze nam w organizacji - jakimi srodkami lokomocji przyjedziecie na zlot? I o jakiej godzinie mozna sie Was spodziewac w Warszawie?
odpowiedzi:
Robinson pisze:Robinson + Kamila - po 13:00 autobusem na Dworzec Zachodni, ale potem spokojnie możemy się poplątać po Warszawie np. do ok. 19:00, a potem podjedziemy na Myśliwiecką. Jaki ewentualnie autobus (tramwaj?) jedzie tam najbliżej?
grzesost pisze:Przyjadę o 12.40 lub 16.40 na centralny. I jak się z tamtąd dostać na Myśliwiecką
Martyr pisze:Szakal i ja będziemy w stolicy pewnikiem (jak pociąg dojedzie na czas 8) ) o 16. Trochę czasu nam zostanie więc pewnie połazimy po Warszawie...
Może by tak zorganizować jakiś punkt stolicy w którym byśmy się spotkali, żeby się nikt nie pogubił
a co z reszta?! Leszek? Kajman? Megalomaniac? Fanatyk?
prosze napiszcie o ktorej bedziecie w Warszawie.
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Post autor: kajman »

Do 5 razy sztuka, bo przed chwilą 3 razy po kliknięciu na odpowiedz i raz na cytuj wrzucało mnie na stronę głowną.
Ale do ad remu (nie REM-u): w poście 11 na poprzedniej stronie napisałem, ale mogę powtórzyć: 17.10 na Centralu.
P.S. Czy mógłbym prosić o odpowiedź na post nr 3 z tej strony?
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

ku3a pisze:mysle, ze w tak pieknych okolicznosciach jakie dzis nastaly, po prostu obowiazkiem bedzie zagrac na zlocie w noge, zeby uczcic to wielkie dzisiejsze wydarzenie :-D. Tak wiec biore pilke i biore tez rakietki do ping-ponga. Pozostalych chetnych do gry prosze o pamietanie o wzieciu stroju sportowego :-).
Ja do piłki nożnej to się kiepsko nadaję, ale na ping-ponga to już ostrzę sobie zęby. Żeby tylko nie było tak, że pogoda w ogóle uniemożliwi gry na wolnym powietrzu. Odpukać. :)
leszekno
Posty: 929
Rejestracja: ndz wrz 24, 2006 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: leszekno »

Ja wybieram się pociągiem z Poznania o 14.35. Zgodnie z planem na Dworcu Centralnym jest o 17.35. Chętnie spotkam się z innymi już na Dworcu, ale w razie czego trafię na Myśliwiecką.
grzes

Post autor: grzes »

Ja wybieram się pociągiem z Poznania o 14.35. Zgodnie z planem na Dworcu Centralnym jest o 17.35. Chętnie spotkam się z innymi już na Dworcu, ale w razie czego trafię na Myśliwiecką.
Ja mogę poczekać będe na centralnym o 16.40
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Post autor: bobby-x »

kajman pisze:Interesuje mnie jeszcze jedno. Czy ktoś rozmawiał na temat wpuszczenia zlotowiczów do Trójki czy będziemy musieli improwizować?
Będziemy improwizować :lol: :lol: :lol:

A tak poważniej to jest taki 4 cyfrowy telefon na górę i jak podam hasło Bobby lub korektorzy ksiażki w sprawie błędów to zawsze ktos zejdzie, nie zdarzyło sie abym nie wszedł. Zreztą uprzedziłem Marka że bedziemy. Zreszta nie ma co się ekscytować , przeciez to będzie zwykła lista :cry:
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

UWAGA! Spotykamy sie na Dworcu Centralnym. Od 16.00 bede Was "zbierac" z pociagow. Po 18.30 wyruszamy z pielgrzymka na Mysliwiecka. Od przyjazdu pociagu do 18.30 czas wolny - mozna albo na wlasna reke pochodzic po miescie, albo juz zaczac zlot i rozmowy z innymi chorymi. Bedziemy to ustalac indywidualnie.
Rozklad jazdy:
- 16.10 (jak rozumiem to ten pociag, tak?) - Martyrka i Szakal
- 16.40 (czy jednak 12.40?) - Grzesost :-)
- 17.10 - Kajman
- 17.35 - Leszek

Czekam jeszcze na informacje od Fanatyka i Megalomaniaca. Robinson, autobusem z Zachodniego na Centralny (i w ogole do centrum) latwo dojechac - 517, jakies 10 minut jazdy. Spotkacie sie z nami na dworcu, czy pojedziecie na Mysliwiecka na wlasna reke? Zachecam do spaceru razem z nami :-). Jak dostac sie z Centrum na Mysliwiecka komunikacja miejska?
- autobus 151 z przystanku Centrum 05 (naprzeciwko domow centrum od strony metra) do przystanku Rozbrat.
- autobus 520 z przystanku Centrum 03 (na skrzyzowaniu Marszalkowskiej i Al. Jerozolimskich, po skosie od Rotundy) do przystanku Rozbrat.
Autobusy jada 10-15 minut. Trzeba wejsc w ul. Mysliwiecka (w strone kortow Legii) i przejsc ok. 200 metrow. Spotkamy sie w hallu ok. 19.30. Jednakze, tak jak juz pisalem, proponuje abysmy wszyscy razem przeszli sie z centrum.

Do wszystkich Was przesle moj numer telefonu, w razie nieprzewidzianych okolicznosci.

I na koniec to co jest dla mnie najsmieszniejsze w takich sytuacjach - jak sie poznamy? :lol: Z Szakalem i Leszkiem bedzie latwo, ale reszta? Jesli chodzi o mnie to sa zdjecia z pierwszego zlotu, a poza tym umowmy sie, ze beda w bialo-zielonej koszulce Hard Rock Cafe (i ew. kremowej kurtce od deszczu) i bede miec mala czarna torbe podrozna.

A z Markiem oczywiscie wszystko zalatwione. Wie ze sie pojawimy :-).
leszekno
Posty: 929
Rejestracja: ndz wrz 24, 2006 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: leszekno »

A w którym miejscu na dworcu się spotkamy?
Awatar użytkownika
Robert
Posty: 1576
Rejestracja: pn sie 28, 2006 4:06 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr. 137 - 1 XII 1984
Lokalizacja: Dębica

Post autor: Robert »

Przyjazd -
16.45 lub 17.45
Awatar użytkownika
Megalomaniac 3-owy
Posty: 338
Rejestracja: pt mar 03, 2006 1:48 am
Lokalizacja: Działoszyn

Post autor: Megalomaniac 3-owy »

Mnie Polskie Koleje Państwowe przywiozą na Dworzec Zachodni około 14:54

także "60min na godzinę" będę miał czas na dotarcie do Was a tem czas poświęcę na szukanie książki może się już ukaże...gdzięś na półce sklepowej...a gdyby to szukanie wywiodło mnie gdzieś na manowce :wink: to dałbym znać telefonicznie że dotrę na miejsce 3/ 5/ 7 w pojedynkę - tel do Bobby'go-x mam ...chyba że podeślesz swój Ku3o to zadzwonię do Ciebie w razie zmiany trasy :)
Awatar użytkownika
adr
Posty: 5005
Rejestracja: sob sie 19, 2006 6:59 pm
Lokalizacja: Białystok

Post autor: adr »

Chciałbym już dziś życzyć "zlotownikom" dobrej zabawy (eh, to oczywiste że na zlocie będzie super :) ).

I nie zapomnijcie pozdrowić Niedźwiedzia z załogą i na antenie o forum wspomnieć! :wink:
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Post autor: kajman »

Skoro wszyscy będziemy najpóźniej o 17.45, to może jednak wtedy ruszymy na Myśliwiecką. Nie wiem jak inni, ale ja jednak chciałbym być chociaż pod budynkiem Trójki w momencie rozpoczynania się Listy.
A ja się raczej rzucam się w oczy: przycięte krótko włosy i broda, wąsy mniej krótko i 196 cm. Myślę, że dam się zauważyć, bo ja z kolei jestem totalnie mało spostrzegawczy.
grzes

Post autor: grzes »

Ja będe o 16.40. A to jak będe wyglądał napisze jutro rano (na pewno niebieskie dzinsy i brązowe adidasy, krotkie włosy i 186 wzrostu)
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

ku3a pisze:Robinson, autobusem z Zachodniego na Centralny (i w ogole do centrum) latwo dojechac - 517, jakies 10 minut jazdy. Spotkacie sie z nami na dworcu, czy pojedziecie na Mysliwiecka na wlasna reke? Zachecam do spaceru razem z nami :-).
Pewnie najpierw wyskoczymy z Kamilą na Stare Miasto, a na Centralnym postaramy się być ok. 18:00, żeby zdążyć na 19:00 na Myśliwiecką (w związku z prośbą Kajmana). Gdybyśmy przypadkiem nie zdążyli na 18:00, to dam znać, że dotrzemy na Myśliwiecką osobno (podeślij mi swój nr telefonu).
Mam jeszcze pytanko. Czy bilet całodniowy na komunikację miejską uprawnia też do przejazdu metrem?
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9256
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

ku3a pisze:I na koniec to co jest dla mnie najsmieszniejsze w takich sytuacjach - jak sie poznamy? :lol: Z Szakalem i Leszkiem bedzie latwo, ale reszta?
Ze mną też nie powinno być problemu bo zjawię się razem z Szakalem, jedziemy w tym samym przedziale PKP :)
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

leszekno pisze:A w którym miejscu na dworcu się spotkamy?
bede Was zbieral z peronow :-). Tam chyba najszybciej sie bedzie spotkac. Jakby co to bedziemy w kontakcie telefonicznym. Zaraz dopelnie formalnosci i przesle wszystkim zainteresowanym moj numer.
Fanatyk pisze:Przyjazd -
16.45 lub 17.45
to jest ten pociag z Krakowa? Przeslij jutro info ktorym jedziesz, ok?
grzesost pisze:Ja będe o 16.40. A to jak będe wyglądał napisze jutro rano (na pewno niebieskie dzinsy i brązowe adidasy, krotkie włosy i 186 wzrostu)
pociag z Olsztyna? Musze wiedziec na ktorym peronie czekac :-).
Megalomaniac 3-owy pisze:Mnie Polskie Koleje Państwowe przywiozą na Dworzec Zachodni około 14:54

także "60min na godzinę" będę miał czas na dotarcie do Was a tem czas poświęcę na szukanie książki może się już ukaże...gdzięś na półce sklepowej...a gdyby to szukanie wywiodło mnie gdzieś na manowce :wink: to dałbym znać telefonicznie że dotrę na miejsce 3/ 5/ 7 w pojedynkę
jasne, to umowmy sie na peronie IV o 16.00. Wspolnie poczekamy na Martyrke i Szakala :-). Daj tylko znac jak Cie bedzie mozna poznac :-). Jakbys sie nie wyrobil to sie zdzwonimy.
Robinson pisze:Pewnie najpierw wyskoczymy z Kamilą na Stare Miasto, a na Centralnym postaramy się być ok. 18:00, żeby zdążyć na 19:00 na Myśliwiecką (w związku z prośbą Kajmana). Gdybyśmy przypadkiem nie zdążyli na 18:00, to dam znać, że dotrzemy na Myśliwiecką osobno (podeślij mi swój nr telefonu).
spoko, zaraz wysylam.
OK, wiec ostatecznie umawiamy sie tak - kolejno odbieram Was z pociagow, ostatni pociag ok. 17.45. Potem idziemy na Hale Glowna i o 18.00 wypatrujemy Robinsona z Kamila (daj znac jak bedziemy mogli Was poznac, choc pewnie latwiej bedzie Wam wypatrzyc na srodku Hali grupe rozemocjonowanych maniakow :-) ). Kilka minut po 18.00 oficjalnie rozpoczynamy zlot, ktorego pierwszym punktem programu bedzie wspolny marsz na Liste. Z Bobbym spotkamy sie juz na Mysliwieckiej.
Robinson pisze:Mam jeszcze pytanko. Czy bilet całodniowy na komunikację miejską uprawnia też do przejazdu metrem?
tak.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Post autor: bobby-x »

1. Postaramy sie pozdrowić wszystkich forumowiczów - tak ogolnie bez konkretnych osob (Kubo, ja sie wyłamię!!), zachęcimy do odwiedzania forum.

2. oczywiście że podziękujemy Markowi za całe 25 lat w imieniu tych setek tysięcy słuchaczy i poprosimy aby nie odchodził od Zetki lub PIN-u , zobaczcie komentarz 180 ??? nie zapomniałem, Kubo który to był ????
Tekst pozdrowień śni mi sie od kilku ładnych dni, wczoraj żona poinformowała mnie, że pierwszy raz w nocy zdarzyło mi sie mówić przez sen. O czym? A o książce cytat "NAJWAŻNIEJSZE ABY ZDJĘCIA BYŁY RÓWNO PRZYCIĘTE" koniec cytatu

3. co sie jeszcze wydarzy - a sam nie wiem, na pewno będzie wesoło i bezstresowo.

4. trzeba spytać o tę Helową laleczkę, o to czy Marek jest zadowolony z książki i jeszcze o 150 innych rzeczy.

5. szkoda że nie wszyscy ktorzy chcieli, mogli przyjechać, ale pozdrawiam Was wszystkich może następnym razem. Ja osobiście bardzo sie cieszę że będą starszaki Wojtek, Leszek, Marcin i jeszcze bardziej że będą młodziaki..... przecież mogli słuchać Radiostacji, Zetki czy innych stacji, prawda ??? Kuba pewnie poprawił swoj bezprzewodowy internet także może pojawimy sie na forum w sobotę przed 18:00 czyli przed ogniskiem i topem nr 13. Jest chyba w barze łącze internetowe ?

Zmykam sprzed kompa
bobby
Zablokowany