XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2021, Emów?

Potrzeba dyskusji na temat Listy jest tak silna, że łamy Forum to za mało — od czasu do czasu spotykamy się także na Zlotach.

Moderatorzy: ku3a, ku3a

Awatar użytkownika
Nicoletta
Listy Przebojów Trójki słucham od: kilku lat ...
Lokalizacja: ... if you want my address its number one at the end of the bar ...

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2021, Emów?

Post autor: Nicoletta »

bobby-x pisze:
pt lut 05, 2021 9:43 pm
Nicoletta pisze:
ndz sty 31, 2021 3:52 pm
Barb, jeśli chcesz się spotkać to jak będę w pobliżu Twego miejsca zamieszkania dam znać. :) natomiast wesprzeć możesz kogo chcesz i jak chcesz :) pozdrawiam życząc miłego dnia :) EOT
Barb, gdybyś chciała się spotkać, to czasami przelatujemy przez Cz-wę, w drodze na górki i pagórki ale jakoś nie miałem odwagi aby zaproponować spotkanie. W 2020 jakoś trzy razy: luty, lipiec i wrzesień.
Krótko mówiąc barb, po pandemii zaczną się do Ciebie pielgrzymki towarzyskie :wink:

LLucky
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Post autor: LLucky »

Drodzy i Drogie!

Korzystam z tego miejsca, żeby złożyć Wam wszystkim najlepsze życzenia z okazji Świąt Wielkiej Nocy. Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz pieniędzy (jak to mówią), ale przede wszystkim: żeby ten zlot się udał, mimo nieszczególnych perspektyw. W sprawie tych perspektyw odezwę się jeszcze raz później, tak jak to obiecywałem na początku roku, a tymczasem przepraszam za off topic i Alleluja!!!

:)

Awatar użytkownika
Neo01
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997

Post autor: Neo01 »

Trochę poniewczasie, ale pięknie dziękuję za życzenia i życzę nam wszystkim tego samego ;)

LLucky
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Post autor: LLucky »

W styczniu pisałem, że dopiero Wielkanoc będzie lepszym terminem na podejmowanie jakichś decyzji o zlocie, ale już oktawa wielkanocna minęła, a wieści z frontu walki z koronawirusem wcale nie wydają się być bardzo optymistyczne. Wprawdzie szczepienia trwają, ale raczej dotyczą tych grup (wiekowych i zawodowych), których przedstawiciele nie stanowią większości na zlotach (z całym szacunkiem dla wszystkich zlotowiczów, którzy już są zaszczepieni, bo do owych grup należą). Poza tym liczba zachorowań oraz wynikające z nich ograniczenia póki co mają się nijak do liczby zaszczepionych i tkwimy w dość twardym zamknięciu. W tej chwili hotele są zamknięte i pozostaną przynajmniej do końca majowego długiego weekendu. Co będzie później? Trudno mi wróżyć, wobec czego na razie nie pytam konkretnie o zlot, tylko o Wasze nastroje. Może ktoś jest zaszczepiony i to zmienia jego perspektywę? Albo może ktoś już wie na pewno, kiedy będzie szczepiony? (Spoiler: ja na razie nie wiem, muszę czekać.) ;) O konkretach porozmawiamy później.

kajman

Post autor: kajman »

Ja jestem zaszczepiony połowicznie, ale nijak nie zmieniło to mojej perspektywy. Jestem zdecydowanie prozlotowy.

ku3a

Post autor: ku3a »

LLucky pisze:
czw kwie 15, 2021 2:59 pm
Może ktoś jest zaszczepiony i to zmienia jego perspektywę? Albo może ktoś już wie na pewno, kiedy będzie szczepiony?
ja wiem, że jak będę zaszczepiony, to bardzo mocno to zmieni moją perspektywę (szczególnie jeśli będę w towarzystwie innych zaszczepionych).
jak dobrze pójdzie, to zgodnie z planem pierwszą dawkę mam za trochę ponad miesiąc. druga by wypadała pod koniec czerwca.

Awatar użytkownika
konwicki1980
Kontakt:

Post autor: konwicki1980 »

Ja mógłbym odbyć zlot nawet jutro, także też się nic nie zmienia. Przy okazji, a w zasadzie bez okazji wrzucam filmik o tym, jak groźne są kajmany. Pewnie pół internetu już go widziało, ale ja dopiero dziś i uśmiałem się setnie: https://youtu.be/ilcOaqfu5g8.
Uwaga: explicit language :mrgreen:

ODPOWIEDZ