Agnieszka Szydłowska

Ogólnie o wszystkich byłych i ewentualnie przyszłych zastępstwach główno-prowadzących Prezenterów LP3...

Moderatorzy: ku3a, tadzio3, ku3a, tadzio3

Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9903
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

neon.ka pisze:w ten sposób stawiając pytanie równie dobrze mozna się zastanawiac ile tak naprawdę jest osób, którym przeszkadza to, że zdarza się, że w poczekalni grane są tylko nowości, lub tylko skoki, lub jedno i drugie, lub na przemian, albo czy w ogóle nic.]
Neon.ko - nie o to chodzi. Chodzi o konsekwencję!!! Pan Baron zapowiadał jak bedzie grywana Poczekalnia, a potem regularnie tego nie przestrzegał. Tylko o to chodzi.
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9903
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

ku3a pisze:zbyszu, dla mnie niezmiennie zadziwiajace jest to jak wybiorczy jestes w swoich bęckach. że tez chce Ci sie po raz setny pisac dokladnie to samo. sorry, mi sie nie chce.
Wole po raz 100 pisac, jak niekonsekwentnie jest prowadzona Lista - niż po raz tysięczny przytakiwac, ze wszystko jest w porządku. Ale ku3o - rozumiem Cie - w Twoim przypadku krytyka brzmiała by niestosownie. Rozumeim...ale pozwolisz, ze pozostanę przy swoim zdaniu. A to, ze jestem w znakomitej mniejszości (i co gorsza, nie boje sie o tym szczerze pisac) to juz inna sprawa...
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Post autor: neon.ka »

zbyszu pisze:Neon.ko - nie o to chodzi. Chodzi o konsekwencję!!! Pan Baron zapowiadał jak bedzie grywana Poczekalnia, a potem regularnie tego nie przestrzegał. Tylko o to chodzi.
skoro chodzi o konsekwencję, to w takim razie faktycznie dobrze byłoby również pozostawać konsekwentnym w swoich krytykach. tu akurat się zgadzam z Kubą, że trochę tego brakuje w Twoich wypowiedziach. jeżeli zarzucasz komuś wybielanie kogoś, a poczernianie kogoś innego, to mi się wydaje, że u Ciebie dzieje się podobnie, tylko jest odwrócone (wybielanie tego, kogo Twoim zdaniem poczerniają inni i odwrotnie).
Awatar użytkownika
Arkano
Posty: 3244
Rejestracja: śr wrz 05, 2007 7:38 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: n. 283 - przełomowe
Lokalizacja: Śrem

Post autor: Arkano »

Byłem bardzo zadowolony z prowadzenie Listy niemieckiej. Zgoda, początek to nie był najlepszy pomysł ale im dalej tym było lepiej. Lista wyjazdowa, więc ten drobny chaos był dla mnie jak najbardziej wliczony w zestaw :wink:
Ale ciężko mi napisać coś pozytywnego o ostatnim notowaniu po takim klopsie.

Jedno, za co na pewno mogą pochwalić zastępową, to to, że spokojnie na kartce mogłem zanotować wszystkie pozycje poczekalni (poza Kravitzem :wink: ). Z Balonikiem ostatnio przestałem nawet próbować.
Awatar użytkownika
krzysiek83
Posty: 7406
Rejestracja: sob paź 04, 2008 8:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1995-2014
Lokalizacja: Lublin

Re: Agnieszka Szydłowska

Post autor: krzysiek83 »

Niestety znowu będziemy mieli listę z panią Agnieszką...
Niezbyt miło wspominam jej berliński występ. Chyba nie czuje klimatu listy, myślę, że nie należy (ała) raczej do jej słuchaczek...
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Agnieszka Szydłowska

Post autor: ku3a »

A ja jestem ciekaw jak najbliższe notowanie wypadnie.
Myślę że nasze opinie o notowaniach prowadzonych przez Agnieszkę Szydłowską wynikają z tego, że mamy jakieś wyobrażenia, jakieś przyzwyczajenia i chcemy, żeby prowadzący je spełniał. Jeśli nie spełni, to znaczy, że nie sprawdził się jako prowadzący LP3. A może trzeba docenić to, że Agnieszka chciała poprowadzić notowanie tak po swojemu, wyrwać się z jakichś schematów i pokazać, że to może wyglądać trochę inaczej. Przecież to tylko tak jednorazowo, więc czemu by nie przyjąć tej konwencji na te 3 godziny? Kolejne notowanie prowadzone przez nią było ocenione już znacznie lepiej, ale dlaczego? Ponieważ było standardowe, bez wprowadzania własnego stylu. Że niby tak ma być, to tak będzie. I było.
A jak będzie teraz? Bardzo jestem ciekaw.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Agnieszka Szydłowska

Post autor: Miszon »

A mnie notowanie berlińskie się podobało (no, może poza tym przep*ie ;) ). Miało swój klimat, ale też nie burzyło kompletnie klimatu Listy, jak to raz jej się zdarzyło wcześniej.
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Agnieszka Szydłowska

Post autor: ku3a »

częściowo wypowiadaliśmy się już w trakcie Listy, ale głównie dotyczyło to poszczególnych momentów w notowaniu, a jak oceniacie to notowanie jako całość? czy bardziej podobało Wam się prowadzenie tego notowania czy tamtego z Berlina (bo chyba najłatwiej właśnie te 2 porównać)? jak oceniacie taką interakcję z forum?
Awatar użytkownika
tsch
Posty: 2560
Rejestracja: pt wrz 21, 2007 7:23 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Agnieszka Szydłowska

Post autor: tsch »

W wątku z komentarzami już się wypowiadałem, ale to było w połowie Listy, a teraz mogę powtórzyć ;-)

po notowaniu z "Klubu Ludzi Przepięknych" byłem w szoku - kolejność pierwszej piątki znana przed ósmym miejscem, nadmierne używanie pewnego członu nazwy fikcyjnego miejsca.
po lipcowym byłem niezwykle zaskoczony - taka zmiana z jednego notowania na drugie? czy to na pewno ta sama osoba? nie zabrakło jednak wpadek, jak ta w stylu Violet Hill, ale one przydarzają się wszystkim...
a po ostatnim notowaniu jestem wprost zachwycony! i nie piszę tego, żeby komukolwiek się podlizać. kontakt z forum był idealny - częste przypominanie adresu i zachęcanie do odwiedzenia, które jednak nie było nachalne. właściwa ilość cytatów. ogólnie rzecz biorąc: większa swoboda /tak potrzebna przy prowadzeniu Listy!/, poprawa zdolności obrócenia wpadek w żart itd. itp. - po prostu zmiana na lepsze jest kolosalna! :-D

oczywiście nie wszystko mi się podobało, a zwłaszcza poczekalnia: rozumiem, gdy zagrana jest jedna, dwie propozycje. ale żeby cztery...? później omijanie spadających utworów, a następnie zrobiło się tyle wolnego czasu, że np. Totentanz został zagrany w całości. można było spokojnie skrócić te piosenki z samej góry czwartej dziesiątki, aby pozycje spadające zabrzmiały choćby w malutkich fragmencikach...
mam też kilka zastrzeżeń natury technicznej: zapowiedzi piosenek, które zdawały się być urywane, zagadane 1. miejsce. ale to jeszcze nie moja działka ;-)
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Agnieszka Szydłowska

Post autor: Yacy »

Agnieszka Szydłowska ogłosiła na fb, że zaczyna współpracę z radiem newonce.radio

w poniedziałek o 20.00 pierwsza audycja. Gościem będzie Marek Niedźwiecki.

https://www.newonce.radio
ODPOWIEDZ