Kto byłby najlepszym następcą Marka N.???

Ogólnie o wszystkich byłych i ewentualnie przyszłych zastępstwach główno-prowadzących Prezenterów LP3...

Moderatorzy: ku3a, tadzio3, ku3a, tadzio3

Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Miszon »

Nie, Kaczkowskiemu na pewno to nie odpowiada z pewnością. Po pierwsze, ma dużo innych zajęć, po drugie on puszcza tylko muzykę, którą poleca, po trzecie, jak wywnioskowałem z jakiegoś wywiadu z okazji 1000 notowania, dostał taką propozycję w 1982 roku i zdecydowanie odrzucił, uważając że dla niego to zbyt mało "artystyczna", czy też "komercyjna" forma prowadzenia radia (tzn. słychać było, że nie chce dokładnie powiedzieć dlaczego odrzucił, "żeby nikogo nie obrażać", ale chyba po prostu wtedy lekceważył taki pomysł).
Zresztą, ja wolę żeby na minimaxie się skoncentrował. Ostatnio też coś z tym mieszają, bo ostatnie dwa niedzielne trwały 5 godzin :).
Kaczkowski byłby dobry np. na jakieś podsumowania, albo Top Wszech Czasów.
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

Wiem! Wiem kto powinien prowadzić listę. Listę powinien prowadzić SZAJEWSKI! :lol:
Awatar użytkownika
mumineck
Posty: 32
Rejestracja: sob sie 04, 2007 11:28 pm
Lokalizacja: Warszawa/Ostrówek

Post autor: mumineck »

iksinska pisze:Dla mnie Baron mógłby być ojcem chrzestnym, takim co czuwa ,a w roli prowadzącego nie miałabym nic przeciwko Łukawskiemu, Baron jest trochę za grzeczny na Listę ( lubię go ogólnie ), Marcel taki trochę niepokorny, na luzie, dowcipny, w sam raz :)
Podpisuję sie obiema rękami :) Marcel jest najlepszym kandydatem na następcę/zastępcę (ze wskazaniem na to drugie) Niedźwiedzia.
Yacques
Posty: 254
Rejestracja: pt paź 06, 2006 10:30 am

Re: czekamy choćby w nieskonczonosc...

Post autor: Yacques »

adrianec pisze: - powrót choć na jedną płytę Anity Lipnickiej do Varius Manx
Tylko nie to! Anita zaszła już o wiele dalej niż Varius Manx. Teraz byłby to krok wstecz. Warto za to czekać kilka lat, aby od czasu do czasu Anita zaśpiewała którąś piosenkę z czasów Varius Manx tak jak w zeszłym roku Piosenkę księżycową na festiwalu Top Trendy. Z tego co wiem póki co Anita planuje ostatnią płytę z Porterem a chwilę potem solową płytę po polsku. A co do tematu. W zasadzie nie słucham trójki, słucham tylko listy. Pan Baron nie za bardzo mi się podoba na miejscu Pana Marka. Ot tyle.
pawelek
Posty: 8
Rejestracja: sob paź 13, 2007 2:29 pm
Lokalizacja: ???

Najlepszy druch

Post autor: pawelek »

Ja mogę prowadzić LP3 :D
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Re: Najlepszy druch

Post autor: Robinson »

pawelek pisze:Ja mogę prowadzić LP3 :D
Kuba, dałeś już może tego linka do stronach Trójki? ;)
:lol:
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

nie, ale mamy mozliwosc podziałania w srodowisku testowym :mrgreen:
Awatar użytkownika
FOXD
Posty: 22138
Rejestracja: ndz sty 03, 2010 10:54 pm
Lokalizacja: Wrocław/Breslau

Re: Kto byłby najlepszym następcą Marka N.???

Post autor: FOXD »

Hmmm .... pomimo, że wątek dotyczył zapewne określone kontekstu sytuacyjnego, to wydaje mi się nadal aktualny. Nie mając świadomości, że taki watek był założony tu na forum, nieraz zadawałem sobie to pytanie, czy jest obecnie ktoś kto byłby w stanie zastąpić Pana Marka M. Zadaję sobie je nadal po jego powrocie do Trojki. Na dzień dzisiejszy nie znajduję odpowiedzi. Podobne odczucie dotyczy Wojciecha Manna.
ODPOWIEDZ