Mateusz Tomaszuk

Ogólnie o wszystkich byłych i ewentualnie przyszłych zastępstwach główno-prowadzących Prezenterów LP3...

Moderatorzy: ku3a, tadzio3, ku3a, tadzio3

Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Mateusz Tomaszuk

Post autor: bobby-x »

Jeśli dobrze usłyszałem to teraz w Trójce audycję prowadzi Mateusz, swego czasu współprowadzący lp3. Ma bardzo fajny głos. Ważne aby w życiu dążyć uparcie do swojego celu :mrgreen:
gioconda2
Posty: 5705
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
Lokalizacja: Poznań

Re: Mateusz Tomaszuk

Post autor: gioconda2 »

Może i głos ma dobry i gust muzyczny też, tylko zraził mnie do siebie tym, iż tu na tym forum (a niedawno przeczytałam jego posty po raz pierwszy) nieustannie podkreślał prawie w każdym poście (a za dużo ich nie miał), że to on współprowadził jedno z wydań LP3. Moim zdaniem wystarczyło jednorazowe przywołanie tego faktu. Ci, którzy mieliby zapamiętać - zapamiętaliby, bo i tak pamiętacie i czasami go wspominacie.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Mateusz Tomaszuk

Post autor: bobby-x »

Oj marudzisz Giocondo. Ale może faktycznie zbyt częste przypominanie o tych samych faktach, może być zniechęcające. Słuchacze prowadzą audycje w Trójce, Marki zaczynają jakieś podcasty, oj ten rok 2020 :roll:
pbd2
Posty: 1293
Rejestracja: pn lut 23, 2004 6:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ...września 1982
Lokalizacja: Lublin

Re: Mateusz Tomaszuk

Post autor: pbd2 »

A to nie jest tak, że on tu te posty pisał jako nieletni i należałoby je włożyć do szufladki z napisem "błędy młodości"? Pewnie sam dzisiaj by się trochę zawstydził, gdyby je teraz przejrzał. A do historii faktycznie przeszedł, bo już zawsze będzie najmłodszym oficjalnym współprowadzącym LP3, a być może jest na dzień dzisiejszy w ogóle najmłodszym prezenterem jakiejkolwiek listy przebojów w historii polskiej radiofonii w ogóle.
Swoją drogą facet ma pecha - w PR III zaczął się pojawiać chyba jeszcze w roku 2018, po "przewrocie majowym" odszedł w proteście wraz z innymi, wrócił namówiony przez Kubę - a i tak wielu ludzi jest przekonanych, że przyszedł dopiero w zeszłym roku razem z takimi osobnikami jak red. Ciechański, red. Gnat, ta poranna panienka, którą potem gdzieś przenieśli, i reszta desantu posierpniowego...
Jak jeszcze istniała Lista, czasami zastanawiałem się, jak by wypadł jako samodzielny i już dorosły zastępowy. Niestety już nigdy się nie dowiemy...
ODPOWIEDZ