Anna Gacek

Ogólnie o wszystkich byłych i ewentualnie przyszłych zastępstwach główno-prowadzących Prezenterów LP3...

Moderatorzy: ku3a, tadzio3

LokiWawa
Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.

Anna Gacek

Post autor: LokiWawa » ndz wrz 22, 2019 11:18 am

20. września 2019 r., w 1964. notowaniu, Lista Przebojów Programu Trzeciego doczekała się nowego Druha Zastępowego, a właściwie nowej Druhny Zastępowej.

Panie i Panowie - powitajmy w tym (jakże zaszczytnym) gronie Anię Gacek! :)

Dziewczyna bardzo się starała wypaść jak najlepiej i bardzo dobrze jej to wyszło. Uniknęła wpadek, czytała maile od słuchaczy, wpuszczała ich "telefonicznie" na antenę, ogólnie powiało świeżością. :) Jestem bardzo na tak i bardzo chętnie usłyszałbym ją po raz drugi w roli prowadzącej Listę.

I przy okazji po raz kolejny okazało się, że temat "Wspomnień czar" zawsze znajdzie odzew wśród słuchaczy. ;)

Awatar użytkownika
4989341
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1998

Re: Anna Gacek

Post autor: 4989341 » pn wrz 23, 2019 10:18 pm

Ania dała radę :)
czekam na kolejną listę z Nią

Awatar użytkownika
neon.ka
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990

Re: Anna Gacek

Post autor: neon.ka » pn wrz 23, 2019 10:30 pm

Mi się bardzo podobało. (chociaż mam jednak lekki problem z jej wadą wymowy...)
Poczułam się znowu jak w latach dziewięćdziesiątych... więcej niż zwykle interakcji mailowych ze słuchaczami (niczym wtedy czytanych kartek pocztowych przysłanych w ciągu tygodnia) no i telefony na antenie! Dla mnie mega! Bardzo bym chciała, by taki trend się utrzymał. Pojawianie się jakiegoś wątku głównego do "rozmawiania" ze słuchaczami w każdym tygodniu... tego mi potrzeba i tego mi brakuje.

Dziękuję pani Aniu.

ODPOWIEDZ