Baron vs Niedźwiedź

Wszystko na temat „Zmiennika” na etacie Głównego Prezentera LPPT, czyli kiedyś tzw. „kącik bęcków” — choć nie tylko samych bęcków...

Moderatorzy: ku3a, tadzio3, ku3a, tadzio3

Którego z Prowadzących LP3 lubisz najbardziej?

Piotra Barona
8
17%
Marka Niedźwieckiego
22
46%
Obu
18
38%
 
Liczba głosów: 48

Awatar użytkownika
Rostov
Posty: 640
Rejestracja: ndz sty 08, 2012 2:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1990 r.
Lokalizacja: 47° 36′ 35″ N, 122° 19′ 59″ W
Kontakt:

Baron vs Niedźwiedź

Post autor: Rostov »

Nie mam zamiaru tym tematem wprowadzać jakiegoś podziału wśród Forumowiczów, ale chciałbym się dowiedzieć, , którego z Prowadzących LP3 lubicie bardziej i za co.
Piotra Barona czy Marka Niedźwieckiego.
Ja głosuję na Piotra Barona - głównie ze względu na zwięzłość i konkretyzację wypowiedzi.
Panu Markowi zdarzają się czasem takie didaskalia, że się pogubić można :D
Awatar użytkownika
FOXD
Posty: 22138
Rejestracja: ndz sty 03, 2010 10:54 pm
Lokalizacja: Wrocław/Breslau

Re: Baron vs Niedźwiedź

Post autor: FOXD »

Mnie obaj się podobają, a każdy z nich ma swoje mocne i słabe strony.
september15th
Posty: 1
Rejestracja: wt gru 10, 2013 12:40 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982

Re: Baron vs Niedźwiedź

Post autor: september15th »

Baron jest wynikiem życiowego błędu Niedźwiedzia. Zniknęło połączenie z Amsterdamem, dowcip zniknął... Barona NIENAWIDZĘ za jego Trzy Wymiary Gitary. Jak popuszcza te szuwaksy około południa to potem nic nie jest w stanie mnie przekonać do jego obecności w LP3. Kiedys MN był gospodarzem. Teraz zachowuje się jak gość.
MN wchodził po wielokroć do tej samej rzeki. Ale jak zaczął się wniej taplać PB - to już nie jest ta rzeka...
a długość, a właściwie krótkość nienijeszego wątku każe mi myśleć, że ludziom się po prostu o tym gadać nie chce. bo to... oczywiste.

dla mnie w liście nigdy nie ważne było notowanie, wyścigi, kto jest na pierwszym. o Niedźwiedzia chodziło...
TStudent
Posty: 11596
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Baron vs Niedźwiedź

Post autor: TStudent »

Pana Marka lubię za:
*głos
*pogodę ducha
*prezentowanie w ciekawy sposób piosenek na antenie
*Helę ;)
Nic dodać, nic ująć, powodów jest wiele. :)
Beatles
Posty: 41
Rejestracja: sob sie 22, 2015 10:05 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1991

Re: Baron vs Niedźwiedź

Post autor: Beatles »

Niedźwiedź to głos lat 90., czasów przełomu, przemian społecznych. Nigdy nie powinien był odchodzić z Programu 3 chyba że na specjalnych warunkach jakich nie dostał.
majkel123
Posty: 1
Rejestracja: ndz sie 19, 2018 1:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1999

Re: Baron vs Niedźwiedź

Post autor: majkel123 »

Pan Marek to cala historia stojąca za notowaniami. Ale w mojej opinii pan Piotr w roli prowadzącego sprawdza się równie dobrze
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Re: Baron vs Niedźwiedź

Post autor: prz_rulez »

september15th pisze:Zniknęło połączenie z Amsterdamem, dowcip zniknął...
Cóż, chyba nikt mu nie bronił, żeby wróciło.
TStudent
Posty: 11596
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Baron vs Niedźwiedź

Post autor: TStudent »

Proponuję przenieść dyskusję na temat rozwoju Listy, och, np. tu, choć nie jestem pewien, moderatorzy wiedzą lepiej.
Tylko kto by to mógł być, ten młodziak?
Jak to kto? Najbliżej jest Marcelek! Chociaż nie jest w wieku Niedźwiedzia z '82, ale to byłoby najbardziej realne rozwiązanie.
No i proponuję jeszcze jedną ewentualność, przeprowadzić wybory... wewnątrz Forum, uważam, że wśród nas jest sporo osób stosunkowo młodych, może to być nawet płeć piękna, co absolutnie zmieniłoby Listę. :P
A ten pan Kuba sprzed Listy? W jakim jest mniej więcej wieku?
Awatar użytkownika
dannar
Posty: 4102
Rejestracja: pt maja 02, 2014 10:42 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2012
Lokalizacja: Szczecin

Re: Baron vs Niedźwiedź

Post autor: dannar »

TStudent pisze: pn paź 29, 2018 6:18 pm Jak to kto? Najbliżej jest Marcelek! Chociaż nie jest w wieku Niedźwiedzia z '82, ale to byłoby najbardziej realne rozwiązanie.
Niby wszystko fajnie, gdyby nie dwie (dość kluczowe) sprawy:
1. Pan Marcin nie jest dziennikarzem muzycznym. Wiem, że sprawia takie wrażenie, bo jego wiedza na temat współczesnej muzyki jest większa niż Niedźwiedzia czy Barona ;)
2. Pan Marcin prowadzi poranne zd3 i jest w tym absolutnym mistrzem. Dzięki jego audycji chce się wstawać z łóżka. Nie wiem czy wyszłoby na dobre, gdyby zaczął się angażować w coś innego.
TStudent
Posty: 11596
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Baron vs Niedźwiedź

Post autor: TStudent »

dannar pisze: pn paź 29, 2018 6:29 pm 1. Pan Marcin nie jest dziennikarzem muzycznym. Wiem, że sprawia takie wrażenie, bo jego wiedza na temat współczesnej muzyki jest większa niż Niedźwiedzia czy Barona ;)
2. Pan Marcin prowadzi poranne zd3 i jest w tym absolutnym mistrzem. Dzięki jego audycji chce się wstawać z łóżka. Nie wiem czy wyszłoby na dobre, gdyby zaczął się angażować w coś innego.
1. Przede wszystkim osoba prowadząca Listę na muzyce ma się znać. Czy będzie to typowy dziennikarz muzyczny, czy nie, pozostaje we współczesnych czasach w zasadzie bez znaczenia.
2. W piątki póki co jest chyba wolny. :P Choć ewentualne zastąpienie Manna w niedalekiej przyszłości może wydawać się kwestią czasu i to może działać na jego niekorzyść. Nie jest jednak w tej chwili powiedziane, czy Lista po odejściu pana Marka pozostanie przy piątku.
3. Nie powiedziałem, że to musi być on. Są jeszcze inne opcje. Można coś zaproponować.
Krzysiek1996
Posty: 726
Rejestracja: pn kwie 02, 2018 6:11 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2013

Re: Baron vs Niedźwiedź

Post autor: Krzysiek1996 »

Ostatnio podczas Listy Niedźwiedź powiedział, że Łukawski nie chce prowadzić Listy.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15261
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Baron vs Niedźwiedź

Post autor: Miszon »

Mówił to juz kilkanaście lat temu i najwyraźniej nic się nie zmieniło
mikrobi
Posty: 790
Rejestracja: ndz sty 14, 2007 8:02 pm

Re: Baron vs Niedźwiedź

Post autor: mikrobi »

Chyba jednak M.N. bardziej pasuje do notowania właściwego a P.B. do LPTrójki.
Choć trzeba wziąć poprawkę, że Baron miał poważne problemy zdrowotne w 2015 roku, więc przy prowadzeniu listy zdarzają mu się pomyłki (typu złe czytanie miejsc), które należy wybaczyć. Niedźwieckiemu lepiej wychodzą notowania wyjazdowe (chyba w zeszłym roku Baron prowadził jedno i zdaje się zaliczył parę gaf. Na pewno większe zaangażowanie emocjonalne jest u Barona, on też bardziej promuje swoich ulubieńców jak Zaz czy Papierowsy Po Stosunku. Niedźwiecki jest bardziej zdystansowany.
Mylślę, że obaj są dobrzy a na pewno lepiej wypadają w Topie Wszechczasów niż Stelmach czy Metz.
ODPOWIEDZ