Ogłoszenie

Kiedyś to było „Pierwsze uruchomienie...” — teraz niech poruszane będą tutaj wątki, które nijak nie pasują do innych tematów Forum. Taki Hyde Park Listy Trójki
słoik
Posty: 11402
Rejestracja: czw lip 31, 2008 9:04 pm
Lokalizacja: Świdnik

Ogłoszenie

Post autor: słoik »

Niniejszym informuję, że zawieszam na jakiś czas swoją publiczną aktywność na forum, postaram się tylko na bieżąco prowadzić "Anielski Orszak". Nie wiem jak długo potrwa ta przerwa, może wytrzymam zaledwie kilka dni, ale mam nadzieję, że potrwa to co najmniej kilka tygodni. Uświadomiłem sobie, iż nasz związek ostatnimi czasy utknął w martwym punkcie, może więc chwilowe rozstanie nada mu jakiś impuls. A co będzie potem? Liczę na jakiś nowy początek, może wraz z nowym rokiem akademickim? (jakbym miał coś z nim wspólnego), a może po prostu "all things must pass". Przyszedł chyba czas przewartościowań. Nie wykluczam zarejestrowania się pod innym nickiem, ze świeżą ideologią, świeżymi poglądami, innym pomysłem na samotność w sieci, bez bagażu tysięcy postów, które przeczytane nawet w niewielkim zakresie ukazują mnie w takim czy innym świetle. Cztery lata w tak chimerycznym miejscu jak forum internetowe to długo, "poznałem" tu mnóstwo ciekawych osób, niejednorotnie świetnie się bawiłem, nawet śmiałem do monitora, wiele nauczyłem, a jednocześnie uświadomiłem sobie ile można wiedzieć na poziomie, który dla mnie nie będzie nigdy dostępny, szlifowałem swą naturalną złośliwość, odkryłem drzemiące umiejętności konstruowania ripost (mam nadzieję, że trafnych i ciętych), nieraz zżymałem się na niesprawiewiedliwe w mojej ocenie posty, nieprzemyślane wypowiedzi, frazesy. Zawsze jednak zaglądałem z ciekawością jakie nowe treści pojawiły się od ostatniej wizyty. Może z zewnątrz te godziny spędzone na forum wyglądają banalnie, może nie ma żadnej chwały w spędzeniu tego czasu przed monitorem, ale uważam, że było warto, było cholernie warto. I choć nikogo z Was nigdy nie poznałem osobiście i nigdy nie poznam, traktuję nas jako paczkę bardzo dobrych, starych znajomych, o których od jakiegoś czasu myślę sobie zdaniem z książki z mojego podpisu: "...co robił tutaj, o tej porze i z tymi ludźmi, serdecznymi przyjaciółmi nie znanymi wczoraj, nie znanymi jutro..." Właśnie, co robiłem?
Dobra, koniec z tym melodramatyzmem a la Słoik O'Hara, do napisania/przeczytania, czy co tam jeszcze może się zdarzyć na stykach...Adieu
Jarek
Pamiętajcie o Bodeczku.

edit: i oczywiście, gdyby nie forum, na pewno nie słuchałbym już listy, tak zniechęcające było odejście Niedźwiedzia.
Awatar użytkownika
barb42
Posty: 5458
Rejestracja: ndz sty 01, 2012 12:46 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: odkąd pamiętam
Lokalizacja: stela

Re: Ogłoszenie

Post autor: barb42 »

Obyś szybko zawitał znów Słoiku, Twoje posty dla mnie zawsze miały treść, często wieloznaczną.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15289
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Ogłoszenie

Post autor: Miszon »

Ojej...
Sam zaglądam tu ostatnio od przypadku do przypadku, więc mam nadzieje, że jednak będziesz się pojawiał po jakimś czasie. Ale zmiana nicka do tego to raczej nie jest konieczna (i nie byłaby mile widziana. To jak zmiana imienia przecież, kwestia symbolu!).
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10242
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Re: Ogłoszenie

Post autor: JaceK »

Mam nadzieję że to nie z powodu sugestii o klawiaturze... bo dzisiaj chyba już jest całkiem sprawna!
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9940
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Ogłoszenie

Post autor: bobby-x »

A może po prostu odpocznij pół roku-rok. Zobacz ja jestem tu już 2481. dzień i piszę dopiero 1900 post, to średnio wychodzi 0,7658 postu per day.
LLucky
Posty: 5049
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: Ogłoszenie

Post autor: LLucky »

To był zaszczyt służyć pod pańską komendą, panie pół-słoiku! <salut>
Twoje imię zostanie wpisane do naszego zeszytu samymi wielkimi literami.
Awatar użytkownika
Emilia
Posty: 4315
Rejestracja: wt lut 16, 2010 12:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: Jesieni 2008

Re: Ogłoszenie

Post autor: Emilia »

Cholernie przygnębiająca wiadomość. Jesteś Słoiku jednym z filarów podtrzymujących to forum z tygodnia na tydzień. Kto teraz będzie sypał jak z rękawa celnymi ripostami i wbijał szplileczki (czasami szpile :cwany: ) ironii? No cóż, pozostaje mieć nadzieję, że ta przerwa nie będzie trwała długo.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9772
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: Ogłoszenie

Post autor: tadzio3 »

Jak lubisz to forum to wrócisz, a już na pewno będziesz regularnie tu zaglądał. :wink:
bear
Posty: 2323
Rejestracja: sob maja 31, 2008 6:22 pm

Re: Ogłoszenie

Post autor: bear »

Słoiku...
może to już za późno na takie słowa, ale jednak kiedyś trzeba... jesteś jednym z tych ludzi, dla których zaglądałem na to forum, także w tych nierzadkich przecież moich chwilach zwątpienia... bo wiedziałem, że w tej gęstwinie wynajdę także Twoje słowa, i riposty - tak celne, że wielokroc nachodziły mnie myśli: "po cholerę mi to internetowe wszystko, ja nigdy tak błyskotliwy a zarazem tak jednocześnie ostry i subtelny w tym wszystkim nie będę...".
i ja sobie tego forum bez Ciebie po prostu nie wyobrażam...
to tyle, prosto - bo ja prosty jestem i nigdy tego nie kryłem, choc czasem o zgrozo próbowałem udawac, że jest inaczej...
wracaj tutaj szybko.
Awatar użytkownika
adameria
Posty: 11814
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Ogłoszenie

Post autor: adameria »

Drogi Jarku słoiku!
Nie ukrywam, że załamałeś mnie swoją decyzją, ale ją szanuję. Może jest odwołalna.
W każdym razie pozwól, że przybiję z Tobą wirtualną piątkę.
Nie obchodzi mnie teraz, jak bardzo pompatycznie i sztampowo to zabrzmi,
ale bez Twoich komentarzy choćby obserwacja Forum w trakcie notowania nie będzie taka sama.
Pozdrowienia i mam w zwyczaju mówić jeszcze: wszystkiego dobrego.
Adam
Tomekk
Posty: 10727
Rejestracja: pt lip 28, 2006 1:06 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Ogłoszenie

Post autor: Tomekk »

No właśnie, nie ma co już powtarzać tego, co zostało napisane.
Forum na pewno straci na Twojej nieobecności.
Szkoda. że decyzja została już podjęta :(
lady
Posty: 17769
Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Ogłoszenie

Post autor: lady »

Słoik nie wygłupiaj się ! :x WRACAJ !!!
Już mi brakuje Twoich złośliwości, nawet na temat bluesa :wink:
ODPOWIEDZ