"Jaka to melodia" i słuchacz LP3

Kiedyś to było „Pierwsze uruchomienie...” — teraz niech poruszane będą tutaj wątki, które nijak nie pasują do innych tematów Forum. Taki Hyde Park Listy Trójki
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19439
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: "Jaka to melodia" i słuchacz LP3

Post autor: jollyroger72 »

Obejrzałem wczorajszy odcinek. Szacun za odgadnięcie Black Hole Sun :!: Tak to było zagrane, że nie wiem, czy nawet 15-sekundowy odsłuch naprowadziłby mnie na właściwe tory :lol:
Życzę awansu do finału miesiąca, choć nie wiem, z jakimi kwotami teraz ludzie tam się dostają. Po prostu od dobrych kilku lat nie śledzę tego programu (z bardzo nielicznymi wyjątkami).
kacper94
Posty: 2704
Rejestracja: pn maja 29, 2017 8:20 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014

Re: "Jaka to melodia" i słuchacz LP3

Post autor: kacper94 »

Martyr pisze: śr lut 05, 2020 11:40 pm Kacper, świetne były Twoje występy. :)
Gratuluję Ci serdecznie odwagi i wiedzy muzycznej i zwycięstwa w dzisiejszym odcinku! :D
Kacper, może chciałbyś nas zaszczycić swoją obecnością na zlocie forum? Też są muzyczne konkursy 😀
Co do Twojej opowieści o Liście Trójki, było coś jeszcze poza tym co w pierwszym odcinku - gdy przedstawiał Cię prowadzący?
Dziękuję bardzo za życzenia. Może tutaj nie odwaga decydowała, a raczej szczęście (i to bardzo dużo szczęścia w 3. rundzie) ;)

Co do zlotu forum, to jeżeli będzie gdzieś on w moich okolicach (zachodnia Polska), to z miłą chęcią tam przyjadę. I moja wizyta nie powinna być dla Was zaszczytem, a raczej odwrotnie. To ja będę miał zaszczyt, odwiedzić taką imprezę jak zlot forum :)

O Liście Trójki, opowiadałem jeszcze w trzecim odcinku, skąd się wzięło moje zainteresowanie, kto mnie namówił do słuchania itd., ale jak było widać nie zmieściło się to w odcinku. Pewnie przez to, że przedłużałem te finały w nieskończoność, ale z tego jednego jestem zadowolony, że nie podpaliłem się w żadnym finale, nie wyrwałem wcześniej z odpowiedzią, itd. bo z kretesem poległbym - tak jak to było z "Córką rybaka"
Yacy pisze: śr lut 05, 2020 11:47 pm
dobrze, że tylko trzy odcinki, bo nie ukrywam, że niełatwo ogląda się Brzozowskiego jako prowadzącego.
ale pewnie w bezpośrednim kontakcie jest lepiej?

od kiedy nie ma Janowskiego to takiej serii jeszcze nie mieliśmy ;-)

ale oczywiście finał miesiąca chętnie obejrzę :-)

Napiszę tak: Im dłużej trwały te nagrania, tym czułem się swobodniej i może wszystko inaczej odbierałem, było dużo żartów razem z prowadzącym. Na początku - zwłaszcza w pierwszym odcinku - pewnie górę brał stres, zdenerwowanie debiutem przed kamerą i może wszystko inaczej odbierałem. Ale ogólnie wrażenia są bardzo pozytywne i na pewno jeszcze nie jeden raz się tam pojawię (chociaż pewnie z nieco gorszym efektem niż teraz).
jollyroger72 pisze: czw lut 06, 2020 9:30 am Obejrzałem wczorajszy odcinek. Szacun za odgadnięcie Black Hole Sun :!: Tak to było zagrane, że nie wiem, czy nawet 15-sekundowy odsłuch naprowadziłby mnie na właściwe tory :lol:
Życzę awansu do finału miesiąca, choć nie wiem, z jakimi kwotami teraz ludzie tam się dostają. Po prostu od dobrych kilku lat nie śledzę tego programu (z bardzo nielicznymi wyjątkami).

Co do tej piosenki, to miałem pewne wątpliwości, czy to nie jest "Nasze Rendez- Vouz", ale wydedukowałem, że skoro w pierwszym odcinku był Pearl Jam, to teraz może to być Soundgarden - trafiłem.
Kwoty z jakimi ludzie się dostają do finału - oglądałem na razie finały od października do stycznia to przedział otwierał się bodaj od 13 tys. (tak było w listopadzie, gdy taki wynik miała bodaj trzecia osoba) do prawie 26 tys. (trzecia osoba miała tyle w finale grudnia). Przy nadziei trzyma mnie jednak fakt, że druga osoba w finale stycznia miała mniej pieniędzy ode mnie :)

Oczywiście o ewentualnym finale lutego, dam Wam znać, gdy będę tego pewny. Zostało więc kilkanaście (16 odcinków) niepewności :)
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9256
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: "Jaka to melodia" i słuchacz LP3

Post autor: Martyr »

kacper94 pisze: czw lut 06, 2020 5:49 pmDziękuję bardzo za życzenia. Może tutaj nie odwaga decydowała, a raczej szczęście (i to bardzo dużo szczęścia w 3. rundzie) ;)
na pewno nie tylko odwaga, ale trzeba trochę jej mieć żeby stanąć przed kamerą i nie dać się zjeść tremie. Tak więc, jeszcze raz - brawo!
kacper94 pisze: czw lut 06, 2020 5:49 pmCo do zlotu forum, to jeżeli będzie gdzieś on w moich okolicach (zachodnia Polska), to z miłą chęcią tam przyjadę. I moja wizyta nie powinna być dla Was zaszczytem, a raczej odwrotnie. To ja będę miał zaszczyt, odwiedzić taką imprezę jak zlot forum :)
Kolejny zlot już jest planowany i będą to okolice Warszawy, miejscowość Emów. Być może podczas zlotu dotrzemy na Myśliwiecką do Trójki, gdyż zlot będzie przy okazji jubileuszowego notowania 2000. Jeśli byłbyś zainteresowany, zajrzyj do tego wątku (warto się tam odezwać):
viewtopic.php?f=12&t=13454

Dopiszę tylko, że chętnie Cię poznamy. Niczego się nie obawiaj :)
kacper94 pisze: czw lut 06, 2020 5:49 pmO Liście Trójki, opowiadałem jeszcze w trzecim odcinku, skąd się wzięło moje zainteresowanie, kto mnie namówił do słuchania itd., ale jak było widać nie zmieściło się to w odcinku.
Szkoda, że nie zmieściło się to w programie..
kacper94 pisze: czw lut 06, 2020 5:49 pmOczywiście o ewentualnym finale lutego, dam Wam znać, gdy będę tego pewny. Zostało więc kilkanaście (16 odcinków) niepewności :)
trzymam kciuki i czekam na wieści :)
krzychu78
Posty: 3722
Rejestracja: wt sty 01, 2008 3:08 pm
Lokalizacja: Tychy

Re: "Jaka to melodia" i słuchacz LP3

Post autor: krzychu78 »

i jak tam aktualnie sytuacja w top3 miesiąca?
kacper94
Posty: 2704
Rejestracja: pn maja 29, 2017 8:20 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014

Re: "Jaka to melodia" i słuchacz LP3

Post autor: kacper94 »

krzychu78 pisze: czw lut 20, 2020 3:39 pm i jak tam aktualnie sytuacja w top3 miesiąca?
Sytuacja wygląda tak, że kończy się powoli trzeci tydzień lutego, wciąż jestem na pierwszym miejscu. Za mną jest jeden chłopak, który wygrał odcinek w piątek (grał w trzech finałach) i jedna dziewczyna (też grała w trzech finałach i wygrała jeden finał). Różnice między nami to tak średnio tysiąc złotych, więc szansa w moim przypadku na finał miesiąca jest duża, a to że wyprzedzą mnie aż trzy osoby i wypadnę z najlepszej trójki (trzy osoby musiały by wygrać minimum dwa odcinki żeby mnie na luzie wyprzedzić, lub wygrać jeden odcinek i osiągnąć dobry wynik w drugim oraz trzecim niewygranym odcinku) są mało prawdopodobne. Tak więc jak wszystko dobrze pójdzie, to powoli możecie szykować się na przyszłą niedzielę i na oglądanie finału miesiąca z moim udziałem. Ja już wiem, czy się dostałem, ale za dużo nie mogę powiedzieć :)
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19439
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: "Jaka to melodia" i słuchacz LP3

Post autor: jollyroger72 »

Po dzisiejszym odcinku jest już pewne, że wystąpisz w finale miesiąca :)
kacper94
Posty: 2704
Rejestracja: pn maja 29, 2017 8:20 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014

Re: "Jaka to melodia" i słuchacz LP3

Post autor: kacper94 »

jollyroger72 pisze: pn lut 24, 2020 6:50 pm Po dzisiejszym odcinku jest już pewne, że wystąpisz w finale miesiąca :)
Zgadza się :) Chciałem dać Wam znać na ten temat w czwartek, kiedy zostanie wyemitowany najpewniej ostatni w tym miesiącu odcinek programu (nie wiem czy w piątek będzie program, bo jest Puchar Świata w skokach), ale udało się Wam to zauważyć przed moim wpisem. Na chwilę obecną mogę powiedzieć tyle, że finał miesiąca został już nagrany dokładnie tydzień temu i zachęcam Was naturalnie do oglądania :) Co ciekawe o tym, że dostałem się do finału miesiąca dowiedziałem się chyba jeszcze w ostatnich dniach stycznia, ok. 2 tygodnie przed datą nagrania :)
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9758
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: "Jaka to melodia" i słuchacz LP3

Post autor: tadzio3 »

Świetnie :-) Na pewno będę oglądać :-)
Po latach nawet przyjemnie ogląda się ten program.
kacper94
Posty: 2704
Rejestracja: pn maja 29, 2017 8:20 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014

Re: "Jaka to melodia" i słuchacz LP3

Post autor: kacper94 »

tadzio3 pisze: wt lut 25, 2020 2:21 pm Świetnie :-) Na pewno będę oglądać :-)
Po latach nawet przyjemnie ogląda się ten program.
Zachęcam dzisiaj o 18.30 do oglądania Finału Miesiąca, wchodzę tam z pierwszym wynikiem, tak wiec to dodatkowa presją na mnie, żeby pokazać choć minimalną wiedzę muzyczną. Chociaż różnice między finalistami są minimalne tak więc walka będzie wyrównana ;)

Co do samego programu to oglądałem go przez cały luty (do nagrania finału miesiąca nawet dość uważnie) i faktycznie całkiem fajnie się ten program odbiera. A nie oglądałem go przez 3-4 lata :)
Tomekk
Posty: 10726
Rejestracja: pt lip 28, 2006 1:06 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: "Jaka to melodia" i słuchacz LP3

Post autor: Tomekk »

Oglądałem finał.
Było bardzo blisko, szkoda, że nie udało się wygrać, ale piosenki do odgadnięcia były naprawdę trudne.

Jeszcze raz gratuluję odwagi i bardzo dobrego wyniku!
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19439
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: "Jaka to melodia" i słuchacz LP3

Post autor: jollyroger72 »

Brawa za genialne wejście do finału! :)
I choć tam się nie udało, to i tak wielki szacun :cwany:
Sexy Doll odgadłem, Hop, szklankę piwa również, ale na Confusion również bym się wyłożył 8)
lady
Posty: 17730
Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
Lokalizacja: Bieszczady

Re: "Jaka to melodia" i słuchacz LP3

Post autor: lady »

Gratulacje :D
Jak Ty usłyszałeś tego Eltona ? :shock:
Finał rzeczywiście trudny, pierwszy raz chyba słyszałam te tytuły których nie zgadłeś.
Tomekk
Posty: 10726
Rejestracja: pt lip 28, 2006 1:06 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: "Jaka to melodia" i słuchacz LP3

Post autor: Tomekk »

Lady - nie znałaś "Sexy Doll"? :) albo Grechuty?
ja znałem, ale w życiu bym tego nie odgadł po tak zagranych fragmentach.
lady
Posty: 17730
Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
Lokalizacja: Bieszczady

Re: "Jaka to melodia" i słuchacz LP3

Post autor: lady »

Sexy Doll może i kiedyś słyszałam, ale po tym fragmencie na pewno bym nie poznała. Grechuty i ELO natomiast za nic.
kacper94
Posty: 2704
Rejestracja: pn maja 29, 2017 8:20 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014

Re: "Jaka to melodia" i słuchacz LP3

Post autor: kacper94 »

lady pisze: ndz mar 01, 2020 8:22 pm Gratulacje :D
Jak Ty usłyszałeś tego Eltona ? :shock:
Finał rzeczywiście trudny, pierwszy raz chyba słyszałam te tytuły których nie zgadłeś.
Coś mi tak brzmiało jak właśnie ten tytuł (ale dopiero jak ta piosenka była zagrana po raz drugi, jak odpowiadała moja przeciwniczka to totalnie nie wiedziałem co to jest), ale powiedziałem to raczej, żeby coś powiedzieć, zwłaszcza że w tej trzeciej rundzie nie za dobrze mi szło, a poza tym Elton już był w 1. rundzie i nie łudziłem się, że to będzie ta piosenka. Mogę Wam zdradzić, że po odcinku, w bufecie rozmawiałem z p. Piotrem, grającym na fortepianie w 3. rundzie i był w równie ciężkim szoku, jak chyba wszyscy, że to praktycznie te same nutki były itd.

Co do finału, to Grechutę słyszałem pierwszy raz w życiu, "Sexy Doll" tak jak mówiłem nie poznałbym w tej aranżacji, rzuciłbym jakiś inny tytuł, a jedynie kojarzyłem "Confusion" ale tutaj czasu zabrakło... Mogę się pocieszać tym, że w tym sezonie 2019/2020 główna nagroda w finale miesiąca padła tylko raz w grudniu, swoje pewnie zrobił też stres itd.

Mimo wszystko dzięki za wsparcie, oglądanie wszystkich czterech odcinków (nie wiem czy to już pisałem, ale jechałem tam na nagrania trzech pierwszych odcinków z nastawieniem, żeby wygrać 100 zł i żeby mi się chociaż za podróż do Warszawy zwróciło :D ) i po okresie karencji, czyli za 3 lata, wybiorę się jeszcze raz i "spróbuję" wykręcić równie dobry wynik :)
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10698
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: "Jaka to melodia" i słuchacz LP3

Post autor: Neo01 »

jollyroger72 pisze: ndz mar 01, 2020 8:17 pm Brawa za genialne wejście do finału! :)
I choć tam się nie udało, to i tak wielki szacun :cwany:
Sexy Doll odgadłem, Hop, szklankę piwa również, ale na Confusion również bym się wyłożył 8)
Miałem dokładnie tak samo, ale Republika była zagrana tak wolno, że ciężko było zgadnąć (specjalnie tak to zostało zrobione? :roll: ).
I ode mnie też wielkie gratulacje, finał zasłużony, szczególnie za to ostatnie odgadnięcie w 3. rundzie - naprawdę szacun! :)
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9758
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: "Jaka to melodia" i słuchacz LP3

Post autor: tadzio3 »

Wielkie gratulacje! W takim programie i stresie niezwykle trudno jest odgadywać utwory. I ja miałem problemy z tymi kawałkami, a siedziałem sobie spokojnie przed monitorem :-)

Z tego co pamiętam, wcześniej kilka razy w "Jaka to melodia" z forowiczów bywał Jotem3
kacper94
Posty: 2704
Rejestracja: pn maja 29, 2017 8:20 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014

Re: "Jaka to melodia" i słuchacz LP3

Post autor: kacper94 »

Neo01 pisze: ndz mar 01, 2020 11:17 pm
jollyroger72 pisze: ndz mar 01, 2020 8:17 pm Brawa za genialne wejście do finału! :)
I choć tam się nie udało, to i tak wielki szacun :cwany:
Sexy Doll odgadłem, Hop, szklankę piwa również, ale na Confusion również bym się wyłożył 8)
Miałem dokładnie tak samo, ale Republika była zagrana tak wolno, że ciężko było zgadnąć (specjalnie tak to zostało zrobione? :roll: ).
I ode mnie też wielkie gratulacje, finał zasłużony, szczególnie za to ostatnie odgadnięcie w 3. rundzie - naprawdę szacun! :)
Co do tej Republiki - też na to zwróciłem uwagę, już po nagraniu, zawsze mi się kojarzyła ta piosenka z takim szybszym rytmem, ale myślałem że wtedy coś mi się pomieszało przez stres itd. Wróciłem do domu i faktycznie co do tego miałem rację. Co do tego odgadnięcia, to tak jak wspominałem wyżej - bardzo dużo szczęścia mi sprzyjało...
tadzio3 pisze: ndz mar 01, 2020 11:30 pm Wielkie gratulacje! W takim programie i stresie niezwykle trudno jest odgadywać utwory. I ja miałem problemy z tymi kawałkami, a siedziałem sobie spokojnie przed monitorem :-)

Z tego co pamiętam, wcześniej kilka razy w "Jaka to melodia" z forowiczów bywał Jotem3
Przez pierwsze dwie rundy stres mi prawie wcale nie towarzyszył (może to kwestia tego że poprawnie odpowiedziałem na bodaj dwie pierwsze piosenki i już zyskałem sobie pewną przewagę nad przeciwnikami). Stres zaczął się dopiero w trzeciej rundzie, która - jak już pisałem totalnie mi nie wyszła i byłem przekonany, że to moja rywalka, Marta wejdzie do finału. Zresztą dla mnie ona była faworytką tego finału bo jej odcinki startowały chyba w dniu nagrania Finału Miesiąca (wiedziała na co stać mojego drugiego przeciwnika Konrada i mnie) i z tego co pamiętam to ona występowała już wcześniej w tym teleturnieju, więc miała już jakieś doświadczenie, nie tak jak jej finałowi przeciwnicy, dla których to był pierwszy występ w tym programie. Już w trakcie 3. rudny przepraszałem ją, że wybrałem dla niej "6" potem po zejściu z nagrania chyba jeszcze kilka razy ją za to przepraszałem, bo nie byłem aż tak nastawiony na finał, a co dopiero na ewentualną wygraną. Mogę się pocieszać faktem, że i tak musiałem na tą ostatnią piosenkę odpowiedzieć... A o finale, to już może nie będę wspominał, bo trochę mi głupio że tak się nie popisałem.

Może Jotem3 zajrzy w ten wątek i opowie o swoich odczuciach dotyczących jego występów. Zachęcam do podzielenia się swoimi wrażeniami.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9758
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: "Jaka to melodia" i słuchacz LP3

Post autor: tadzio3 »

A powiedz mi jeszcze czy w trakcie tego nagrania faktycznie było tyle występów różnych wykonawców, czy jednak były w dużej mierze nagrania, które zostały zrealizowane w innym czasie?
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: "Jaka to melodia" i słuchacz LP3

Post autor: Miszon »

Wszystkie występy są nagrywane osobno.
kacper94
Posty: 2704
Rejestracja: pn maja 29, 2017 8:20 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014

Re: "Jaka to melodia" i słuchacz LP3

Post autor: kacper94 »

tadzio3 pisze: pn mar 02, 2020 11:22 am A powiedz mi jeszcze czy w trakcie tego nagrania faktycznie było tyle występów różnych wykonawców, czy jednak były w dużej mierze nagrania, które zostały zrealizowane w innym czasie?
Jest dokładnie tak, jak napisał Miszon, gdy nagrywane były moje odcinki nie było żadnych z występujących gwiazd "na żywo". W studio jest taki duży ekran, telebim (tablica), na której są hasła w każdej z rund, a także emitowane są występy wszystkich wokalistów, zespołów itd. Podejrzewam nawet (o to zapomniałem zapytać) że jest to samo studio w którym nagrywany jest teleturniej, tylko po prostu inaczej postawiane są kamery, widownia itd. Tak więc "na żywo" nie widziałem żadnego z artystów, oprócz oczywiście prowadzącego ten program
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10698
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: "Jaka to melodia" i słuchacz LP3

Post autor: Neo01 »

Kacper, nie bądź dla siebie taki krytyczny! Jak na Twój wiek przede wszystkim i brak doświadczenia w teleturnieju to naprawdę świetnie sobie poradziłeś! (ja w Twoim wieku raczej nie znałem tego Grechuty, bo to nie jest raczej jego kanon, a Republikę musiałem sobie sam podśpiewać).
I słusznie Ci powiedziała Twoja rywalka - to jest gra, więc nie masz za co przepraszać, tym bardziej że sam musiałeś zgadnąć - to już w ogóle.
Życzę Ci jeszcze większego sukcesu za 3 lata i myślę, że to jest bardzo możliwe :)
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: "Jaka to melodia" i słuchacz LP3

Post autor: Yacy »

Gratulacje! :-D

Nie znam zasad tej nowej wersji i nie wiedziałem, że odgadnięcie pozycji 6. daje Ci 400zł, czyli w tym momencie finał ;-)
Byliśmy mocno zaskoczeni takim obrotem sprawy ;-) No i oczywiście tym, że wpadłeś na taki, może i znany utwór, ale ten tytuł... WOW! :-)

A w finale akurat Hop... znałem i usłyszałem, ale Sexy zupełnie nie poznałem. ELO też nie. i jeszcze czegoś co Ty zgadłeś ;-)
A podobno na kanapie łatwiej :-P

A już zupełnie masakryczna była runda z Laurą gdy zostały trzy utwory.

No to na jakiś czas wystarczy JTM ;-) Chyba, że ktoś znajomy znów pojawi się w okienku :-P

Jeszcze raz gratulacje! :-)
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9758
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: "Jaka to melodia" i słuchacz LP3

Post autor: tadzio3 »

kacper94 pisze: pn mar 02, 2020 12:27 pm Jest dokładnie tak, jak napisał Miszon, gdy nagrywane były moje odcinki nie było żadnych z występujących gwiazd "na żywo".
Tak też myślałem. W końcu to by zbyt dużo czasu zajmowało no i oczywiście zaproszenie tych wszystkich wykonawców na jeden czas byłoby mało możliwe.
Pamiętam, że gdy Janowski już odszedł z JTM, to w jednym z wywiadzie informował, iż widział występy wykonawców, które były nagrywane za jego czasów, a są puszczane w nowej wersji już z Norbim.
Ostatnio zmieniony wt mar 03, 2020 11:36 am przez tadzio3, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: "Jaka to melodia" i słuchacz LP3

Post autor: Yacy »

nadal się zdarzają ;-) skoro za fortepianem siedzi poprzednik, nie_pamiętam_imienia, to musiało być z czasów RJ.
w końcu to materiały TVP czy spółki, która dla nich produkuje, więc prawnie to zapewne możliwe.
ODPOWIEDZ