"Jaka to melodia" i słuchacz LP3

Kiedyś to było „Pierwsze uruchomienie...” — teraz niech poruszane będą tutaj wątki, które nijak nie pasują do innych tematów Forum. Taki Hyde Park Listy Trójki
kacper94
Posty: 2704
Rejestracja: pn maja 29, 2017 8:20 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014

Re: "Jaka to melodia" i słuchacz LP3

Post autor: kacper94 »

Neo01 pisze: pn mar 02, 2020 1:50 pm Kacper, nie bądź dla siebie taki krytyczny! Jak na Twój wiek przede wszystkim i brak doświadczenia w teleturnieju to naprawdę świetnie sobie poradziłeś! (ja w Twoim wieku raczej nie znałem tego Grechuty, bo to nie jest raczej jego kanon, a Republikę musiałem sobie sam podśpiewać).
I słusznie Ci powiedziała Twoja rywalka - to jest gra, więc nie masz za co przepraszać, tym bardziej że sam musiałeś zgadnąć - to już w ogóle.
Życzę Ci jeszcze większego sukcesu za 3 lata i myślę, że to jest bardzo możliwe :)
Podobnie powiedział ktoś z mojej rodziny - "Gdybyś miał 20 lat więcej to byś ten finał wygrał"

Co do tego co będzie za 3 lata, to nie mogłem wygrać wszystkiego, musiałem sobie poprzeczkę ustawić na takim poziomie, żeby w kolejnym podejściu spróbować ją pobić :D
Yacy pisze: pn mar 02, 2020 1:58 pm Gratulacje! :-D

Nie znam zasad tej nowej wersji i nie wiedziałem, że odgadnięcie pozycji 6. daje Ci 400zł, czyli w tym momencie finał ;-)
Byliśmy mocno zaskoczeni takim obrotem sprawy ;-) No i oczywiście tym, że wpadłeś na taki, może i znany utwór, ale ten tytuł... WOW! :-)

A w finale akurat Hop... znałem i usłyszałem, ale Sexy zupełnie nie poznałem. ELO też nie. i jeszcze czegoś co Ty zgadłeś ;-)
A podobno na kanapie łatwiej :-P

A już zupełnie masakryczna była runda z Laurą gdy zostały trzy utwory.
Ta zasada z "6" jest wprowadzona od dwóch sezonów, chyba po to, żeby uatrakcyjnić grę - nie powiem, niektóre odcinki są interesujące

Z tego co pamiętam to odgadłem "In My Secret Life", "Freedom", "Jezu, jak się cieszę" i "Sweet Child" Simply Red. Mogę dodać jeszcze, że tego Eltona z 3. rundy w domu bym nie odgadł...

Co do tej rundy z Laurą i tymi trzema piosenkami to tytułu Ich Troje bym sobie nie przypomniał (zresztą i tak mój kolega wcisnął szybciej ode mnie), Shanguy to usłyszałem pierwszy raz w życiu właśnie wtedy, a więc też się czegoś "nauczyłem", chociaż nie powiem, trochę się mnie ta piosenka "uczepiła" po nagraniu, a z Laurą to dałbym sobie rękę uciąć, że to brzmiało jak Toni Braxton, nawet wczoraj gdzieś szukałem czy te piosenki nie są jakoś powiązane itd. ale nic nie znalazłem, może po prostu miałem jakieś mylne wrażenie.
Yacy pisze: pn mar 02, 2020 3:07 pm nadal się zdarzają ;-) skoro za fortepianem siedzi poprzednik, nie_pamiętam_imienia, to musiało być z czasów RJ.
w końcu to materiały TVP czy spółki, która dla nich produkuje, więc prawnie to zapewne możliwe.
Ten poprzednik to Robert Osam. I nawet teraz, gdy teleturniej prowadzony jest przez kolejnego prowadzącego, to nadal wykorzystywane są materiały właśnie gdy p. Osam gra na fortepianie, czasami można spotkać się z jakąś piosenką przy której on akompaniuje
Awatar użytkownika
jotem3
Posty: 3468
Rejestracja: wt maja 23, 2006 6:09 pm
Lokalizacja: Świeszyno

Re: "Jaka to melodia" i słuchacz LP3

Post autor: jotem3 »

Kacper, GRATULACJE! :)
Super zagrałeś :)

A dla przeciwwagi możecie obejrzeć wczorajszy odcinek, który otrzymał podtytuł "Komedia omyłek" czyli kogo nie należy wpuszczać na wizję :lol: :lol: :lol:
https://vod.tvp.pl/video/jaka-to-melodi ... 0,46591243
krzychu78
Posty: 3722
Rejestracja: wt sty 01, 2008 3:08 pm
Lokalizacja: Tychy

Re: "Jaka to melodia" i słuchacz LP3

Post autor: krzychu78 »

gratulacje Kacper, nie udało się wygrać no ale i tak występ w finale miesiąca to super sprawa :)
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10698
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: "Jaka to melodia" i słuchacz LP3

Post autor: Neo01 »

jotem3 pisze: wt mar 03, 2020 2:21 pm A dla przeciwwagi możecie obejrzeć wczorajszy odcinek, który otrzymał podtytuł "Komedia omyłek" czyli kogo nie należy wpuszczać na wizję :lol: :lol: :lol:
https://vod.tvp.pl/video/jaka-to-melodi ... 0,46591243
Niestety poziom tego programu robi się coraz słabszy i takie sytuacje będą pewnie częstsze.
Awatar użytkownika
jotem3
Posty: 3468
Rejestracja: wt maja 23, 2006 6:09 pm
Lokalizacja: Świeszyno

Re: "Jaka to melodia" i słuchacz LP3

Post autor: jotem3 »

Neo01 pisze: śr mar 04, 2020 11:27 am
jotem3 pisze: wt mar 03, 2020 2:21 pm A dla przeciwwagi możecie obejrzeć wczorajszy odcinek, który otrzymał podtytuł "Komedia omyłek" czyli kogo nie należy wpuszczać na wizję :lol: :lol: :lol:
https://vod.tvp.pl/video/jaka-to-melodi ... 0,46591243
Niestety poziom tego programu robi się coraz słabszy i takie sytuacje będą pewnie częstsze.
No cóż... I tak nie jest aż tak źle, bo spodziewałem się, że po zmianie firmy organizującej program oraz po zmianie prowadzących obniży się również poziom "artystyczny". Że disco-polo zdominuje. A tutaj pojawia się raz po raz jakiś tytuł, a pozostałe - są w miarę podobne jak wcześniej. Co do uczestników - nie wypowiem się do końca, jedynie mogę powiedzieć o sobie - jeśli będą zapraszać takie osoby jak ja to rzeczywiście będzie coraz gorzej :lol: Na 5 prób odgadnięć - 4 błędy :roll: Ech... I po co tacy się pchają do telewizji? :lol:
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: "Jaka to melodia" i słuchacz LP3

Post autor: Yacy »

jotem3 pisze: wt mar 03, 2020 2:21 pm A dla przeciwwagi możecie obejrzeć wczorajszy odcinek, który otrzymał podtytuł "Komedia omyłek" czyli kogo nie należy wpuszczać na wizję :lol: :lol: :lol:
https://vod.tvp.pl/video/jaka-to-melodi ... 0,46591243
:-D nie miałem zamiaru oglądać, ale po ostatnim poście chyba jednak zerknę ;-)
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19440
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: "Jaka to melodia" i słuchacz LP3

Post autor: jollyroger72 »

jotem3 pisze: wt mar 03, 2020 2:21 pm A dla przeciwwagi możecie obejrzeć wczorajszy odcinek, który otrzymał podtytuł "Komedia omyłek" (...)
Jacku, dlaczego nie zaanonsowaleś wcześniej swojego występu?
No cóż, poszło jak poszło. Zdziwiłem się jedynie, że w 3 rundzie zaserwowałeś przeciwniczce od razu utwór za 400 punktów. Z tego co widziałem, to ostatnio w okienku nr 6 zawsze jest taki bonus. Inna taktyka mogła dać Ci finał :)
Awatar użytkownika
jotem3
Posty: 3468
Rejestracja: wt maja 23, 2006 6:09 pm
Lokalizacja: Świeszyno

Re: "Jaka to melodia" i słuchacz LP3

Post autor: jotem3 »

jollyroger72 pisze: śr mar 04, 2020 12:37 pm
jotem3 pisze: wt mar 03, 2020 2:21 pm A dla przeciwwagi możecie obejrzeć wczorajszy odcinek, który otrzymał podtytuł "Komedia omyłek" (...)
Jacku, dlaczego nie zaanonsowaleś wcześniej swojego występu?
No cóż, poszło jak poszło. Zdziwiłem się jedynie, że w 3 rundzie zaserwowałeś przeciwniczce od razu utwór za 400 punktów. Z tego co widziałem, to ostatnio w okienku nr 6 zawsze jest taki bonus. Inna taktyka mogła dać Ci finał :)
Nie dałem znać, bo wydawało mi się, że wtorek-środa będzie dopiero ;)
A 3 runda? To loteria. Bardzo często jest tak, że nawet po 7 nutkach nie odgadują. Tutaj Kaśka odgadła, ale bardzo mocno było to naciągnięte... W sumie ona powiedziała dwa tytuły, z czego pierwszy był błędny. No ale... Nie ma co zrzucać na prowadzącego, skoro nawet gdyby nie miała zaliczonej tej piosenki to i tak ja bym nie skorzystał :lol: Pomylić się na takim szlagierze?? Skandal - SONG stojących w kolejce ;) a nie PSALM...
Poza tym...
Bez Ciebie nikt - zamiast PRÓCZ Ciebie nikt
Ona tańczy ze mną - zamiast Ona tańczy DLA MNIE ;)
No na standardach się wyłożyłem :lol:

Choć muszę powiedzieć, że mogło być całkiem inaczej, bo znałem tego Deana Martina, który był jako pierwszy, ale bałem się wcisnąć, by nie pomylić... ;)
Mimo że był to mój... n-ty teleturniej - stres znów dał o sobie znać
kacper94
Posty: 2704
Rejestracja: pn maja 29, 2017 8:20 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014

Re: "Jaka to melodia" i słuchacz LP3

Post autor: kacper94 »

jotem3 pisze: wt mar 03, 2020 2:21 pm Kacper, GRATULACJE! :)
Super zagrałeś :)

A dla przeciwwagi możecie obejrzeć wczorajszy odcinek, który otrzymał podtytuł "Komedia omyłek" czyli kogo nie należy wpuszczać na wizję :lol: :lol: :lol:
https://vod.tvp.pl/video/jaka-to-melodi ... 0,46591243
Jeśli mogę coś powiedzieć na temat Pana występu w tym programie to ogromny szacunek za podjęcie ryzyka i wciśnięcie gwarancji nie mając 200 złotych (ja sam nie mając takiej kwoty nie zdecydowałbym się na takie zagranie). Co do "6" to dokładnie jak Pan napisał nieco niżej jest to totalna loteria, nie wiadomo na co się trafi, można dostać "Kochać inaczej" i je dość łatwo rozpoznać po nutkach, a można dostać takie "Satisfaction", którego nie szło skojarzyć (przynajmniej w moim przypadku) bodaj po tych 5 nutkach.

Ciekawi mnie jeszcze jedna rzecz odnośnie Pana występów: Czy jeżeli występował już Pan kilka razy w tym programie, to czy musiał Pan przechodzić powtórnie przez casting, czy też wystarczyła po okresie karencji wiadomość, ewentualnie telefon do osób z produkcji z informacją, że chce Pan wystąpić po raz kolejny?
I druga sprawa: kiedy był nagrywany odcinek z Pana udziałem? Pytam, bo po moim finale miesiąca, były nagrywane kolejne odcinki i tak zastanawiam się, kiedy zobaczę osoby tam występujące w telewizorze, żeby sobie to jakoś tak orientacyjnie policzyć?
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10698
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: "Jaka to melodia" i słuchacz LP3

Post autor: Neo01 »

Nie wiem czy kiedykolwiek przeczytałem tyle razy słowo "Pan" w jednym poście. Kacper, na forum wszyscy są na "ty" :)

Jacku, nie sądziłem, że jeszcze będziesz występował w "JTM", następnym razem koniecznie nas odpowiednio wcześniej uprzedź :) A występem się nie przejmuj, wiedzę miałeś, tylko szczęścia zabrakło ;)
Awatar użytkownika
jotem3
Posty: 3468
Rejestracja: wt maja 23, 2006 6:09 pm
Lokalizacja: Świeszyno

Re: "Jaka to melodia" i słuchacz LP3

Post autor: jotem3 »

kacper94 pisze: czw mar 05, 2020 6:51 pm Ciekawi mnie jeszcze jedna rzecz odnośnie Pana występów: Czy jeżeli występował już Pan kilka razy w tym programie, to czy musiał Pan przechodzić powtórnie przez casting, czy też wystarczyła po okresie karencji wiadomość, ewentualnie telefon do osób z produkcji z informacją, że chce Pan wystąpić po raz kolejny?
I druga sprawa: kiedy był nagrywany odcinek z Pana udziałem? Pytam, bo po moim finale miesiąca, były nagrywane kolejne odcinki i tak zastanawiam się, kiedy zobaczę osoby tam występujące w telewizorze, żeby sobie to jakoś tak orientacyjnie policzyć?
Zarówno za poprzedniej "władzy" melodii, jak i za tej jest przyjęte, że tylko raz przyjeżdżasz na "casting". Jak się zakwalifikujesz po raz pierwszy i zagrasz to następny występ możesz mieć już za 6 miesięcy. I wystarczy wtedy telefon lub mejl do organizatorów. Nie pamiętam co jest napisane w regulaminie odnośnie zwycięzcy miesiąca. Może wtedy masz dłuższą karencję? Roczną?
Ja byłem na "castingu" 13 grudnia, 22 stycznia było nagranie, a emisja 2 marca :) Mniej więcej 5 tygodni od nagrania do emisji. Niemal nic się nie zmieniło w tej kwestii ;)
Neo01 pisze: czw mar 05, 2020 9:12 pm Jacku, nie sądziłem, że jeszcze będziesz występował w "JTM", następnym razem koniecznie nas odpowiednio wcześniej uprzedź :) A występem się nie przejmuj, wiedzę miałeś, tylko szczęścia zabrakło ;)
Powiem tak... Fakt, Postawiłem sobie barierę, że nie wystąpię po raz kolejny w tym teleturnieju nie wystąpię, po tym jak potraktowali poprzednią ekipę i Janowskiego. Czarę goryczy przelał pierwszy po Janowskim prowadzący - Norbi... Żenujące były jego występy.
Wróciłem do oglądania, gdy nastąpił transfer zamienny - Norbi (jaka to melodia) i Brzozowski (Koło fortuny) zamienili się miejscami, a że w Kole fortuny (gdy prowadził Brzozowski już byłem i dobrze sobie wspominam ten występ ;)... ). Jego prowadzenie bardzo przypomina Janowskiego, choć daleko mu do niego. O śpiewaniu nie będę wspominał, bo w tym jest... kiepski ;) No i jak zacząłem znów oglądać to pomyślałem - czemu by znów nie spróbować ;) No i chyba niepotrzebnie mnie korciło, bo wyszło jak wyszło :lol:
I mimo, że zawsze traktuję te moje występy w teleturniejach jako dobrą zabawę, to troszkę się tym razem irytowałem. Nie tym, że nie wygrałem, ale tymi moimi pomyłkami ;)
Ale powiem Wam tylko, że za kilka tygodni poprawię sobie humor, gdy znów zagram w jednym z teleturniejów. Tym razem nie muzycznym ;)
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10698
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: "Jaka to melodia" i słuchacz LP3

Post autor: Neo01 »

Dawaj! Co to będzie? Umieram z ciekawości :)
Awatar użytkownika
jotem3
Posty: 3468
Rejestracja: wt maja 23, 2006 6:09 pm
Lokalizacja: Świeszyno

Re: "Jaka to melodia" i słuchacz LP3

Post autor: jotem3 »

Neo01 pisze: pt mar 06, 2020 12:28 pm Dawaj! Co to będzie? Umieram z ciekawości :)
To będzie kolejna moja pasja, od wielu lat. Krzyżówki ;) Choć "Gra Słów - Krzyżówka", którą prowadzi Radek Brzóska - nie jest stricte krzyżówką, ale ma wiele wspólnego i trzeba było się zmierzyć z określeniami z przymrużeniem oka, z anagramami ;) Fajna zabawa ;)
Program jest prezentowany od poniedziałku do piątku o godz. 15.30 w TVP1 ;)
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10698
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: "Jaka to melodia" i słuchacz LP3

Post autor: Neo01 »

A wiem i nawet czasem zdarza mi się oglądać i właśnie tak podejrzewałem, że może to będzie to :)
Jak będziesz wiedział kiedy emisja, daj znać :)
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9758
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: "Jaka to melodia" i słuchacz LP3

Post autor: tadzio3 »

Poproszę więc o podesłanie linku do odcinka po emisji w telewizji :)
Awatar użytkownika
jotem3
Posty: 3468
Rejestracja: wt maja 23, 2006 6:09 pm
Lokalizacja: Świeszyno

Re: "Jaka to melodia" i słuchacz LP3

Post autor: jotem3 »

hej,
jest szansa, że właśnie dziś, w środę o godz. 15.35 w TVP 1 będzie emisja mojego odcinka zabawy "Gra słów. Krzyżówka".
Tak na 99% ;)
Pozdrawiam
Jacek
kacper94
Posty: 2704
Rejestracja: pn maja 29, 2017 8:20 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014

Re: "Jaka to melodia" i słuchacz LP3

Post autor: kacper94 »

jotem3 pisze: wt mar 31, 2020 12:17 am hej,
jest szansa, że właśnie dziś, w środę o godz. 15.35 w TVP 1 będzie emisja mojego odcinka zabawy "Gra słów. Krzyżówka".
Tak na 99% ;)
Pozdrawiam
Jacek
Będzie lekki offtop ale co tam - Gratulacje!!!

Oglądałem i jestem pełen podziwu. Druga runda była bardzo trudna (sam wpadłem też tylko na to hasło, które podałeś), w trzeciej rundzie świetny pościg za prowadzącą Panią, a potem w finale to już najważniejszy był refleks. Nie mogłem wpaść tylko na to ostanie hasło. Dopiero ktoś z rodziny powiedział mi, że to może być dubeltówka - i faktycznie pasowało. Jeszcze raz ogromne gratulacje!!!

Wygrałeś odcinek, niezłą wygraną Mam tylko pytanie: Czy dostałeś się do finału mistrzów?? Wiadomo, kiedy on będzie wyemitowany??
Awatar użytkownika
jotem3
Posty: 3468
Rejestracja: wt maja 23, 2006 6:09 pm
Lokalizacja: Świeszyno

Re: "Jaka to melodia" i słuchacz LP3

Post autor: jotem3 »

Ogólnie bardzo się "męczyłem" w tym odcinku. Słabo go oceniam - i refleks, i skojarzenia. Fakt - wygrałem, ale o włos i mogło być inaczej ;) Więc... Było trochę szczęścia :)
W tym programie jest tak, że zwycięzca z automatu wchodzi do finału, bo ten finał jest zawsze po czterech programach. Kiedyś zamykało się to w jednym tygodniu, ale teraz trochę się poprzesuwało i różnie to wypada, ale zasada pozostała.
Tak więc w czwartek o tej samej porze będzie finał finałów - również z moim udziałem ;)
A ten odcinek można, jeśli już trzeba, obejrzeć tutaj:
https://vod.tvp.pl/video/gra-slow-krzyz ... 3,47086190
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: "Jaka to melodia" i słuchacz LP3

Post autor: Yacy »

oglądaliśmy :-) gratulacje! :-D
wcześniej nie wiedziałem nawet, że taki teleturniej istnieje :-P

u nas rudę z parkami wygrała Gosia :-P do zera!

w takim razie do czwartku ;-)
Awatar użytkownika
jotem3
Posty: 3468
Rejestracja: wt maja 23, 2006 6:09 pm
Lokalizacja: Świeszyno

Re: "Jaka to melodia" i słuchacz LP3

Post autor: jotem3 »

Od wczoraj teleturniej wypadł z ramówki i nie wiadomo kiedy do niej wróci...
Zatem dziś nie będzie drugiego mojego odcinka
kacper94
Posty: 2704
Rejestracja: pn maja 29, 2017 8:20 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014

Re: "Jaka to melodia" i słuchacz LP3

Post autor: kacper94 »

jotem3 pisze: czw kwie 02, 2020 8:43 am Od wczoraj teleturniej wypadł z ramówki i nie wiadomo kiedy do niej wróci...
Zatem dziś nie będzie drugiego mojego odcinka
Właśnie widziałem wczoraj, że zamiast "Krzyżówki" leciał jakiś poradnik dla seniorów... :( Mimo wszystko, mam nadzieję, że gdy sytuacja się uspokoi to zobaczymy Finał Mistrzów z Twoim udziałem :)
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: "Jaka to melodia" i słuchacz LP3

Post autor: Yacy »

jotem3 pisze: czw kwie 02, 2020 8:43 am Od wczoraj teleturniej wypadł z ramówki i nie wiadomo kiedy do niej wróci...
dziwne. rozumiem, że nowych odcinków nie będzie, ale finał był nagrany...
Jacku, w każdym razie dwaj nać jak będziesz wiedział :-)
Awatar użytkownika
jotem3
Posty: 3468
Rejestracja: wt maja 23, 2006 6:09 pm
Lokalizacja: Świeszyno

Re: "Jaka to melodia" i słuchacz LP3

Post autor: jotem3 »

"Gra słów. Krzyżówka" wróciła na antenę ;)
Jutro czyli w piątek o 15.35 na TVP1 będzie odcinek z moim udziałem :)
kacper94
Posty: 2704
Rejestracja: pn maja 29, 2017 8:20 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014

Re: "Jaka to melodia" i słuchacz LP3

Post autor: kacper94 »

jotem3 pisze: czw kwie 16, 2020 8:33 pm "Gra słów. Krzyżówka" wróciła na antenę ;)
Jutro czyli w piątek o 15.35 na TVP1 będzie odcinek z moim udziałem :)
To świetna wiadomość. Na pewno będę oglądał :)
kacper94
Posty: 2704
Rejestracja: pn maja 29, 2017 8:20 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014

Re: "Jaka to melodia" i słuchacz LP3

Post autor: kacper94 »

Znowu będzie offtop ale co tam :P

Jacku, jesteś mistrzem. Nie dałeś szans swoim przeciwnikom, nie mieli oni nic do powiedzenia. Ogromne gratulacje. Widać było, że już w ścisłym finale u Twojego przeciwnika górę wzięły chyba nerwy, a odniosłem takie wrażenie, że na początku odcinka był bardzo pewny siebie. I bardzo ciekawą historię na końcu opowiedziałeś (nawet nie wiedziałem, że był kiedyś taki teleturniej). Jeszcze raz ogromne, ogromne gratulacje.
ODPOWIEDZ