Taka miłość jest jedna...

Kiedyś to było „Pierwsze uruchomienie...” — teraz niech poruszane będą tutaj wątki, które nijak nie pasują do innych tematów Forum. Taki Hyde Park Listy Trójki
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Taka miłość jest jedna...

Post autor: kajman »

nemo pisze:
kajman pisze:Szczęśliwym fuxem dzięki szakalowi i mnie także na weselu forum było reprezentowane przez pięć osób. Gdyby nie PKP to mogło być i sześć.
To ktoś jeszcze oprócz mnie i dzieci czekał godzinę w polu, aż dosztukują skradzioną trakcję kolejową?
Kajman, Ty pewnie pojechałeś tym o kilkanaście minut wcześniejszym pociągiem, szczęściarzu..
No nie doszła do mnie informacja, że Ty jechałaś z dziećmi, bo o Tobie myślałem.
A jeżeli o mnie chodzi to jechałem pociągiem wcześniejszym o jakąś godzinę, który się jakieś ponad pół godziny spóźnił. Tknęło mnie, że gdybym nie zdążył na przesiadkę w Bydgoszczy...
słoik
Posty: 11402
Rejestracja: czw lip 31, 2008 9:04 pm
Lokalizacja: Świdnik

Re: Taka miłość jest jedna...

Post autor: słoik »

Miszon pisze:Czyżby wiało?
Masz na myśli fotografię? To pewnie jakiś magnetyzm.
gżegoż

Re: Taka miłość jest jedna...

Post autor: gżegoż »

Zdjęcie jest rewelacyjne, naprawdę robi wrażenie! :D Żadnej tremy nie widać, za to nie ma wątpliwości, że oboje są bardzo szczęśliwi :)
Miszon pisze:hihi, jaka rejestracja! ;-)
No pomysł był świetny :) Tylko tak się zastanawiam, czy to było zrobione wyłącznie z myślą o Forum, czy również w "życiu pozaforumowym", wśród znajomych i rodziny, też macie takie pseudonimy? :mrgreen:
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Taka miłość jest jedna...

Post autor: Miszon »

słoik pisze:
Miszon pisze:Czyżby wiało?
Masz na myśli fotografię? To pewnie jakiś magnetyzm.
Ani chybi serc :-) .
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9256
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: Taka miłość jest jedna...

Post autor: Martyr »

bear pisze:no kurde, faktycznie...
ja wiedziałem że tak będzie
:lol:
Bear, a może czas na duet z Halamą? :)
Miszon pisze:hihi, jaka rejestracja!
też mi się spodobało. To był pomysł Jacka ale chętnie go zaaprobowałam.
Miszon pisze:Czyżby wiało?
tak, nie mogłam opanować wiaterku - tak powiewał suknią i welonem :wink:
Yacy pisze:no może nie powinno się oceniać prezentów, więc pozostawię trzy kropki
A ja myślę, że nie będzie żadnym nietaktem ani niczym podobnym, jak po prostu napiszę, że prezent od Forum jest przepiękny! Darowany prosto od serca każdego forumowicza! :D Bardzo się nam obojgu podoba pomimo, że jeszcze nie doczytaliśmy wszystkiego. Tak jak Jacek napisał:
Przy oglądaniu podarunków, zostaliśmy ponagleni, aby nie zatrzymywać się tak długo przy jednym, bo należy obejrzeć wszystkie
Yacy pisze:Było cudownie, mimo że, a może właśnie dlatego, że ...
"Nie odnajdzie więcej nas ta sama chwila..."
:D :D
czekam na debiut :wink:
nemo pisze:Gratulacje Kochani, niech Wam słońce zawsze świeci tak jak tego dnia!Najgorętszy dzień roku, pogoda wymarzona na ślub
Gosiu, wyglądasz ślicznie na fotce, Jacek - najszczęśliwszy facet na świecie. Zresztą oboje aż promieniejecie
[Mogę chyba napisać za nas oboje? :) ] Dziękujemy za komplementy i tak miłe słowa. to naprawde był przepiękny dzień w naszym życiu! :D

Przykro nam nemo, że nie udało Ci się dotrzeć na miejsce, ale doceniamy też Twoje starania i walki z PKP, no i dziękujemy jeszcze za życzenia.
gżegoż pisze:No pomysł był świetny. Tylko tak się zastanawiam, czy to było zrobione wyłącznie z myślą o Forum, czy również w "życiu pozaforumowym", wśród znajomych i rodziny, też macie takie pseudonimy?
z tego co wiem, na Jacka jego brat mówi czasami Yacy i to stąd wziął się nick na forum.
a na mnie Martyr bądź Martyrka mawiają tylko na forum, więc dla dalszej części rodziny była to zapewne nowość :lol:

To dzisiaj na tyle. Idę spać. Dobranocki wszystkim!
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Taka miłość jest jedna...

Post autor: kajman »

Martyr pisze:
bear pisze:no kurde, faktycznie...
ja wiedziałem że tak będzie
:lol:
Bear, a może czas na duet z Halamą? :)
z tego co wiem, na Jacka jego brat mówi czasami Yacy i to stąd wziął się nick na forum.
a na mnie Martyr bądź Martyrka mawiają tylko na forum, więc dla dalszej części rodziny była to zapewne nowość :lol:
Myślę, że Halama nie będzie ryzykował konfrontacji.
To brat Yacy'ego mówił do niego przez Ygrek na początku?
A co do rejestracji to jakoś dopiero teraz skojarzyłem, że to co dla nas było oczywiste dla wielu osób mogło być zaskoczeniem.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Taka miłość jest jedna...

Post autor: Yacy »

Martyr pisze:To brat Yacy'ego mówił do niego przez Ygrek na początku?
:lol:
Jacy to jest podstawa mojego nicku. Gdzieś to już pisałem - przez pewien czas miałem ksywkę Yangcy ( od wpadki na geografii ;-) ) i do tej pory jak spotykam jednego z kumpli to tak do mnie mówi. No i tak jakoś to "Y" trafiło na początek mojego nicku ;-)
kajman pisze:A co do rejestracji to jakoś dopiero teraz skojarzyłem, że to co dla nas było oczywiste dla wielu osób mogło być zaskoczeniem.
dla jasności dodam, że druga rejestracja zawierała nasze imiona ;-) a w trakcie wesela wspomnieliśmy o tym jak się poznaliśmy, więc może ktoś skojarzył. a nawet jeśli nie to trudno :-) nie wszystko tego dnia musiało być bardzo poważne ;-)
Awatar użytkownika
Kertoip
Posty: 3778
Rejestracja: sob paź 11, 2008 7:35 pm

Re: Taka miłość jest jedna...

Post autor: Kertoip »

Martyr pisze:z tego co wiem, na Jacka jego brat mówi czasami Yacy i to stąd wziął się nick na forum.
może trochę offtop ale dzisiaj mi się śniło że był jakiś tam zlot i dowiedziałem się że Yacy wcale nie ma na imię Jacek tylko... Mirek... wtedy totalnie runął mój światopogląd :wink:
no ale nevermind, życzę Wam (niewiemktóryjużraz) wszystkiego najlepszego na wspólnej drodze i autostradzie życia!!!
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Taka miłość jest jedna...

Post autor: Miszon »

Ale masz sny chłopie :-D .
Ja nie gorsze - jakoś przed poprzednim Zlotem śniło mi się, że zapomniałem czegoś i zamiast do trójki, to pojechałem do domu po to coś (już nie pamiętam co to było). Tyle tylko, że pojechałem nie do domu w Warszawie, tylko do rodziców i dopiero w sobotę przyjechałem na Zlot ;-) (a to było coś ważnego, co na Liście miałem mieć).
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Taka miłość jest jedna...

Post autor: Yacy »

neon.ka pisze:Wrzucę tylko jedno zdjęcie. Ale za to jakie. :-)
niestety my musimy poczekać na "nasze" zdjęcia. o filmie nie wspomnę... pewnie w okolicach Wigilii :roll:
Marto, pozwolę sobie wykorzystać fragment Twojej fotki ;-) dziękuję :lol:
Kertoip pisze:dzisiaj mi się śniło że był jakiś tam zlot i dowiedziałem się że Yacy wcale nie ma na imię Jacek tylko... Mirek...
tak ma na imię Teść mojego Brata... ale ja nie umiem tłumaczyć snów. sorki :-P
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Taka miłość jest jedna...

Post autor: Miszon »

o filmie nie wspomnę... pewnie w okolicach Wigilii
My pamiętam że też tak liczyliśmy, ale dopiero pod koniec stycznia był... (a wesele było półtora miesiąca wczesniej).
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Re: Taka miłość jest jedna...

Post autor: neon.ka »

Ja to chciałabym najpierw bardzo podziękować Gosi i Jackowi za to, że mogliśmy się poczuć naprawdę zaopiekowani w tym czasie Waszej uroczystości. Zadbaliście o każdy szczegół i bardzo Wam za to dziękujemy. :-)

Cała uroczystość była bardzo rodzinna, z różnych względów - począwszy od tego, że kościół był niewielki [ja dziś myślę, że nasz był trochę za duży, pomimo, że piękny. W sensie, że nie pomagało to poczuć się wszystkim jako bycie wspólnie i razem] i w całości wypełniony tymi, którzy chcieli się cieszyć z Gosią i Jackiem, a kończąc na tym, że Gosię do ołtarza, przy którym czekał Jacek, prowadził Jej Tata. To zawsze jednak się robi ciepło na sercu, gdy się uczestniczy w tym momencie. Przysięga małżeńska zabrzmiała przekonywująco :-) i fajnie jest przeżywać to od strony 'obserwatora' mając już to za sobą [dla nas to był pierwszy ślub po naszym ślubie]. Widzi się to jednak już trochę inaczej niż wtedy, gdy się jeszcze nie miało męża/żony.

Zabawa weselna była również bardzo ciepła i pełna życzliwości i serdeczności, poznaliśmy tatę Jacka i Rodziców Gosi i wszyscy okazali się bardzo otwarci i zainteresowani nami, pomimo, że nas przecież wcześniej nie znali. No i są to bardzo ciekawe osobowości. :-) Wiem już po kim Gosia ma dryg do chemii :-), a jeśli chodzi o męskie rozmowy, to kącik wędliniarski własnej roboty połączony z kącikiem z nalewkami własnej roboty, cieszył się dużym wzięciem. :-) Bardzo miło się było przysłuchiwać tym pogawędkom.
Tańców było też mnóstwo, Sebastian nawet na chwilę zamienił się w kobietę ;-) I powiem Wam, że jak na mój gust poradził sobie znakomicie z ta rolą. Ja bym lepiej tego nie zrobiła z całą pewnością. :-)
Świetna zabawa od początku do końca, i wielkie dzięki za nią. :-) Ja jednak jestem mało wytrzymała i wymiękłam już ok. 2:00.

Zdjęcie z forowiczami niestety nie wyszło ostre, więc chyba nie będzie się nadawało do publicznego pokazania, ale to już ocenią Młodzi. ;-)

No, to jeszcze raz wszystkiego dobrego Wam, i za rok na pewno napiszecie tak jak my, że czas upłynął o wiele szybciej, niż można by się było spodziewać. :-)
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9256
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: Taka miłość jest jedna...

Post autor: Martyr »

neon.ka pisze:na resztę zaczekamy na Państwa Młodych. :-)
Czas zacząć nadrabiać zaległości. :) Dziękujemy za cierpliwość i przykro nam ze tyle to trwało.

Obrazek
neon.ka pisze:Wrzucę tylko jedno zdjęcie. Ale za to jakie. :-)
Bardzo dziękujemy Neon.ko za Twoje zdjęcia, za wklejenie jednego z nich i za... wszystko :D Pozwoliłam sobie wykorzystać zdjęcia od Ciebie i parę tu wrzucić.
neon.ka pisze:Zdjęcie z forowiczami niestety nie wyszło ostre, więc chyba nie będzie się nadawało do publicznego pokazania, ale to już ocenią Młodzi. ;-)
może i wyszło nieostre, ale wydaje nam się że oddaje w pełni atmosferę tamtego wieczoru, stąd uznaliśmy że może warto je tu też wkleić. Oto ono:

Obrazek
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9256
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: Taka miłość jest jedna...

Post autor: Martyr »

Pora na następne zdjęcia:

W drodze do kościoła:
Obrazek

Tutaj w trakcie toastu:
Obrazek

Kolejne weselne wspomnienie:
Obrazek

duże, ale niestety każda ingerencja w rozmiar kończyła się sporymi pikselami... [to byłem ja, Yacy :-)]
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9256
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: Taka miłość jest jedna...

Post autor: Martyr »

To jeszcze jedno. Zrobione bardziej profesjonalnie

:D :D :D


Obrazek

Udało mi się pomniejszyć :P
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Taka miłość jest jedna...

Post autor: Miszon »

No prześlicznie, prześlicznie! :-D
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Re: Taka miłość jest jedna...

Post autor: abd3mz »

zdecydowanie czuć atmosferę. :-)
gżegoż

Re: Taka miłość jest jedna...

Post autor: gżegoż »

Miszon pisze:No prześlicznie, prześlicznie! :-D
Trudno się nie zgodzić! :) :wink: Wielkie brawa!
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10698
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Taka miłość jest jedna...

Post autor: Neo01 »

No pięknie, rzeczywiście. Gosia, z każdym rokiem piękniejsza, a mina na jednym ze zdjęć - bezcenna :) :)
I kajman w koszuli, kolejny bezcenny widok :)

WSZYSTKIEGO NAJPIĘKNIEJSZEGO DRODZY! :D
gżegoż

Re: Taka miłość jest jedna...

Post autor: gżegoż »

Neo01 pisze:I kajman w koszuli, kolejny bezcenny widok :)
:shock: A to coś dziwnego i niespodziewanego? 8) Zresztą chyba coś mi świta, że podobną uwagę już gdzieś widziałem (czy nie w poprzednim ślubnym wątku?) :) Fajnie jest poznawać takie ciekawostki na temat zwyczajów stałych bywalców Forum :)
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Taka miłość jest jedna...

Post autor: bobby-x »

Czy można gdzieś obejrzeć więcej zdjęć ze ślubu i całej uroczystości. Czyżby Gosia w soczewkach?
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9256
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: Taka miłość jest jedna...

Post autor: Martyr »

Tak, byłam w soczewkach :) wersja w soczewkach ładniejsza?
bobby-x pisze:Czy można gdzieś obejrzeć więcej zdjęć ze ślubu i całej uroczystości. Czyżby Gosia w soczewkach?
Bobby, gdyby udało Ci się wpaść na najbliższy zlot, to możemy zrobić krótką prezentację naszych zdjęć. :)
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Taka miłość jest jedna...

Post autor: bobby-x »

Martyr pisze:Udało mi się pomniejszyć :P
Czy możesz spowrotem powiększyć i wysłać na maila? Jedna wersja bardzo ładna i druga też. W tej drugiej nie widziałem Ciebie w realu :P , jestem od Raju przyzwyczajony do wersji pierwszej :mrgreen:
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9256
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: Taka miłość jest jedna...

Post autor: Martyr »

Bobby, dotarło?
Awatar użytkownika
nemo
Posty: 603
Rejestracja: śr lut 04, 2009 11:19 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: Rok 2008
Lokalizacja: Toruń

Re: Taka miłość jest jedna...

Post autor: nemo »

Piękne fotki, szkoda, ze nie dotarliśmy.. Jeszcze raz gratulacje :)
bobby-x pisze: Czyżby Gosia w soczewkach?
Od razu widać, że przemówił optyk :P
ODPOWIEDZ