Taka miłość jest jedna...

Kiedyś to było „Pierwsze uruchomienie...” — teraz niech poruszane będą tutaj wątki, które nijak nie pasują do innych tematów Forum. Taki Hyde Park Listy Trójki
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9258
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: Taka miłość jest jedna...

Post autor: Martyr »

Tadziu, bardzo serdecznie dziękuję za te miłe słowa w imieniu swoim i Jacka :D

A godzin coraz mniej...
co jakiś czas mój żołądek robi fikołki ale mimo to mam nadzieję ze wszystko się uda tak jak to sobie zaplanowaliśmy...
Awatar użytkownika
Kertoip
Posty: 3778
Rejestracja: sob paź 11, 2008 7:35 pm

Re: Taka miłość jest jedna...

Post autor: Kertoip »

Martyr pisze:co jakiś czas mój żołądek robi fikołki ale mimo to mam nadzieję ze wszystko się uda tak jak to sobie zaplanowaliśmy...
uda się! taki dzień nie może się nie udać, no ej :wink:
a wspomnienia... gdybym był bardziej uczuciowy to bym się chyba poryczał...
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Re: Taka miłość jest jedna...

Post autor: neon.ka »

Martyr pisze:co jakiś czas mój żołądek robi fikołki ale mimo to mam nadzieję ze wszystko się uda tak jak to sobie zaplanowaliśmy...
Na pewno się uda! :-D
Co do fikołków żołądka, to też są jedyne w swoim rodzaju,i wspomina się je potem z wielkim sentymentem. Tak więc ciesz się Martyrko, że je masz. ;-)
No i jeszcze o pogodzie chciałam - nie wiem, jak to tam u Was na północy teraz wygląda, ale jeśli nie do końca najlepiej, to też się nie przejmuj zanadto, bo ja pamiętam, że u nas jeszcze w piątek przed ślubem padał deszcz, a sobota była już przepiękna. Potem niedziela też - kiedy mieliśmy robione zdjęcia - a od poniedziałku wróciły chmury. :-)
Awatar użytkownika
stavanger
Posty: 3398
Rejestracja: wt cze 06, 2006 5:36 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 683
Lokalizacja: Poznań

Re: Taka miłość jest jedna...

Post autor: stavanger »

neon.ka pisze: No i jeszcze o pogodzie chciałam - nie wiem, jak to tam u Was na północy teraz wygląda, ale jeśli nie do końca najlepiej, to też się nie przejmuj zanadto, bo ja pamiętam, że u nas jeszcze w piątek przed ślubem padał deszcz, a sobota była już przepiękna. Potem niedziela też - kiedy mieliśmy robione zdjęcia - a od poniedziałku wróciły chmury. :-)
Nie wygląda źle: http://new.meteo.pl/um/php/meteorogram_ ... 0u&id=2000 :)
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Taka miłość jest jedna...

Post autor: Yacy »

była kiedyś wymiana zdań nt. polterabend :-) to (chyba) jesteśmy po. było dość skromnie :-) ale sympatycznie.

przypomniało mi się zdanie neon.ki:
neon.ka pisze:
Yacy pisze:dobrze, że w pomorskim jest taka tradycja 8) :P
brzmi intrygująco. ;-)
;-) wtedy to było z mojej strony tylko takie zaczepne zdanie ;-) a dziś ... :-)
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Taka miłość jest jedna...

Post autor: Miszon »

To było z tym tłuczeniem butelek pod oknem Młodej?
Awatar użytkownika
krzysiek83
Posty: 7406
Rejestracja: sob paź 04, 2008 8:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1995-2014
Lokalizacja: Lublin

Re: Taka miłość jest jedna...

Post autor: krzysiek83 »

To jeszcze ja się dorzucę. Najlepszego na nowej drodze życia!
I żeby obok wielu ważnych rzeczy dobrej muzyki Wam na niej nie zabrakło. :)
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Taka miłość jest jedna...

Post autor: kajman »

Stało się! Sam widziałem. Państwo młodzi szczęśliwi.
Szczęśliwym fuxem dzięki szakalowi i mnie także na weselu forum było reprezentowane przez pięć osób. Gdyby nie PKP to mogło być i sześć. Impreza była wspaniała, ludzie świetni, ale najlepsi i najważniejsi oczywiście Gosia i Jacek. Dziękuję Wam za wszystko.
No cóż, ale trzeba było się zbierać, bo jednak jest się trochę uzależnionym od pociągów. O 4 byłem w domu, a gdy się obudziłem to dochodziło południe.
Awatar użytkownika
Julia
Posty: 1331
Rejestracja: pt maja 07, 2010 7:11 pm
Lokalizacja: Zamość/Kraków

Re: Taka miłość jest jedna...

Post autor: Julia »

Ja już co prawda trochę spóźniona, ale na życzenia w sumie nigdy nie jest za późno - najlepszego Młodej Parze :) ! Chociaż nie znam Was osobiście, to dla mnie, jak i dla wielu innych bywalców forum, Wasz ślub to wydarzenie niezwykłe, bo przecież to dzięki forum się poznaliście - to chyba najlepsza "reklama" dla radia i Listy, że tak bardzo zbliża ludzi :) .
Awatar użytkownika
1981
Posty: 4205
Rejestracja: czw sty 26, 2006 11:27 pm
Lokalizacja: Hangzhou

Re: Taka miłość jest jedna...

Post autor: 1981 »

Wszystkiego dobrego dla młodej pary! Gosiu i Jacku - gratulacje!
gżegoż

Re: Taka miłość jest jedna...

Post autor: gżegoż »

Julia pisze:Chociaż nie znam Was osobiście, to dla mnie, jak i dla wielu innych bywalców forum, Wasz ślub to wydarzenie niezwykłe
Tak chyba mógłby powiedzieć każdy, kto tu choćby czasem zagląda :D Rzeczywiście pierwszy raz się tak zdarzyło, że tak się cieszyłem ze ślubu osób, których nie znam osobiście :) Chyba każdy z Forum mógłby stwierdzić, że pod tym względem zostawiliście daleko w tyle nawet Kate i Williama :twisted:
przecież to dzięki forum się poznaliście - to chyba najlepsza "reklama" dla radia i Listy, że tak bardzo zbliża ludzi :) .
Wow, to aż tak? Byłem w błędzie, bo sądziłem, że znaliście się już wcześniej (choć w sumie gdybym uważnie czytał poprzednie wpisy, to już kilka dni temu zostałbym z tego błędu wyprowadzony :wink: ) W takim razie podwójne gratulacje! :) Ciekawe, czy kiedyś w przyszłości dzięki Forum ktoś jeszcze znajdzie się w takiej sytuacji, jak Wy? :)
kajman pisze:na weselu forum było reprezentowane przez pięć osób
No to chyba nie macie wyjścia - ktoś z Was musi zamieścić choćby jedno zdjęcie z tej podniosłej uroczystości! :D
Awatar użytkownika
Julia
Posty: 1331
Rejestracja: pt maja 07, 2010 7:11 pm
Lokalizacja: Zamość/Kraków

Re: Taka miłość jest jedna...

Post autor: Julia »

gżegoż pisze:Wow, to aż tak? Byłem w błędzie, bo sądziłem, że znaliście się już wcześniej
Zaraz, zaraz, to może ja coś pokręciłam i jestem w błędzie :mrgreen: ?
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Taka miłość jest jedna...

Post autor: kajman »

Skądże, masz całkowitą rację. Poznali się na forum, a osobiście na zlocie, na którym i ja byłem.
Co do zdjęć, gżegożu to ja na pewno nie, gdyż nie mam aparatu.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Taka miłość jest jedna...

Post autor: Miszon »

Chyba każdy z Forum mógłby stwierdzić, że pod tym względem zostawiliście daleko w tyle nawet Kate i Williama
hehe, no myslę, że każdy by się tutaj pod tym podpisał :-D .
Awatar użytkownika
Kertoip
Posty: 3778
Rejestracja: sob paź 11, 2008 7:35 pm

Re: Taka miłość jest jedna...

Post autor: Kertoip »

ogólnie to jak się wszyscy czują? :wink:
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Re: Taka miłość jest jedna...

Post autor: neon.ka »

gżegoż pisze:W takim razie podwójne gratulacje! :) Ciekawe, czy kiedyś w przyszłości dzięki Forum ktoś jeszcze znajdzie się w takiej sytuacji, jak Wy? :)
a nie wiem, czy wiesz, że taka sytuacja miała też już miejsce w przeszłości. :-)
gżegoż pisze:
kajman pisze:na weselu forum było reprezentowane przez pięć osób
No to chyba nie macie wyjścia - ktoś z Was musi zamieścić choćby jedno zdjęcie z tej podniosłej uroczystości! :D
My mieliśmy aparat, ale właściwie nie wiem, czy nie musimy poczekać na zgodę Państwa Młodych. No i ja jeszcze nie sprawdzałam, jak zdjęcia wyszły, więc może akurat z naszych zbiorów nic się nie będzie nadawało.

Chciałam poinformować - wzorem Marcina z zeszłego roku - że zadanie zostało wykonane. :-) Dziękuję jeszcze raz wszystkim, którzy połączyli swoje siły, by powstała jedna całość.

Wróciliśmy już, baaaardzo dziękujemy Gosi i Jackowi za piękną uroczystość i pięknie się prezentujące szczęście na ich twarzach. Więcej napiszę troszkę później, bo na razie muszę się trochę ogarnąć i pozbierać.
Ale było pięknie, słonecznie, uśmiechnięcie i bardzo przyjaźnie. :-)
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Taka miłość jest jedna...

Post autor: ku3a »

Było przepięknie! Gosia wyglądała niesamowicie, Jacek też wspaniale, dzień najcieplejszy w roku, a wesele było po prostu fantastyczne! Tak ciepła atmosfera rzadko się zdarza! Ciężko wszystko wymieniać, bo można by niechcący o czymś zapomnieć, a składników które złożyły się na to, że było tak pięknie było mnóstwo! :-D

"Martyr i Yacy - Młoda Para" :D .
szakal35
Posty: 1019
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 11:36 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 856
Lokalizacja: Reda

Re: Taka miłość jest jedna...

Post autor: szakal35 »

Ach, co to był za ślub! :)
Młodzi zakochani, szczęśliwi i rewelacyjnie się prezentujący :) Bardzo miła atmosfera i ciekawe spotkanie z Ku3ą, Kajmanem, Abd3mz i Neonką :)
Dziękuję Młodym za niespodziewane zaproszenie do lokalu, a Kajmanowi za wierne towarzystwo :)
100 lat w miłości, Gosiu i Jacku!
gżegoż

Re: Taka miłość jest jedna...

Post autor: gżegoż »

neon.ka pisze:a nie wiem, czy wiesz, że taka sytuacja miała też już miejsce w przeszłości. :-)
No wiem, oczywiście :) Choćby stąd http://lp3.polskieradio.pl/zdjecia/#topAnchor
Marta i Sebastian zapoznali się dzięki forum LP3. Życzymy wszystkiego najlepszegi!!! :)
:D Chciałem o tym wspomnieć w poprzednim wpisie, no ale... zrezygnowałem, by nie było za długo :) Bo wiem, że niektórych bardzo drażnią moje zbyt długie wypowiedzi :wink:
My mieliśmy aparat, ale właściwie nie wiem, czy nie musimy poczekać na zgodę Państwa Młodych
Sądzę, że Oni zgodzą się bez wahania :) A pewnie i sami coś wrzucą :) Myślę też, że ktoś dopilnuje, by odpowiednia galeria znalazła się również na stronie Listy, tak jak to miało miejsce w przypadku Marty i Sebastiana :)

PS
Życzymy wszystkiego najlepszegi!!!

Tak jest autentycznie na stronie, to nie moja literówka :mrgreen:
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Re: Taka miłość jest jedna...

Post autor: neon.ka »

Wrzucę tylko jedno zdjęcie. Ale za to jakie. :-)
na resztę zaczekamy na Państwa Młodych. :-)

Obrazek
bear
Posty: 2323
Rejestracja: sob maja 31, 2008 6:22 pm

Re: Taka miłość jest jedna...

Post autor: bear »

ku3a pisze:"Martyr i Yacy - Młoda Para"
no kurde, faktycznie...
ja wiedziałem że tak będzie :wink:
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Taka miłość jest jedna...

Post autor: Miszon »

hihi, jaka rejestracja! ;-)

No a wygląd - rewelka! :-D

Czyżby wiało?
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Taka miłość jest jedna...

Post autor: Yacy »

Ja na razie krótko, bo z jednej strony wypada dać znać, że wszystko ok., ale z drugiej ciągle jesteśmy do tyłu z czasem ;-)

No to krótko:

Jesteśmy,
Marto, Kubo, Sebastianie, Krzyśku i Jarku - dziękujemy za Waszą obecność. Tą oczekiwaną, spodziewaną i zaskakującą :-)
Dziękujemy Wam (Forowiczom) za prezenty! Przy oglądaniu podarunków, zostaliśmy ponagleni, aby nie zatrzymywać się tak długo przy jednym, bo należy obejrzeć wszystkie :-P Ale co mogliśmy zrobić skoro TA Księga (?) i pozostałe prezenty związane z Forum, były ... no może nie powinno się oceniać prezentów, więc pozostawię trzy kropki 8)
Marto, bardzo fajne zdjęcie ;-) Ja - chyba - byłem jednak stremowany nawet po uroczystości, bo w niedzielę zastanawiałem się czy ktoś uwiecznił tę rejestrację... Gosia pamiętała :-)


Było cudownie, mimo że, a może właśnie dlatego, że ...

"Nie odnajdzie więcej nas ta sama chwila..."
animag
Posty: 1991
Rejestracja: czw maja 27, 2010 9:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 43
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Taka miłość jest jedna...

Post autor: animag »

Dokopałem się w końcu do tego wątku. Moi Drodzy, choc nieznani mi osobiście: WSZYSTKIEGO O CZYM SOBIE TYLKO ZAMARZYCIE, aby rzeczywistość okazała się 3 razy lepsza niż to co sobie wyobrażacie!!!
Awatar użytkownika
nemo
Posty: 603
Rejestracja: śr lut 04, 2009 11:19 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: Rok 2008
Lokalizacja: Toruń

Re: Taka miłość jest jedna...

Post autor: nemo »

Gratulacje Kochani, niech Wam słońce zawsze świeci tak jak tego dnia!Najgorętszy dzień roku, pogoda wymarzona na ślub :)
Gosiu, wyglądasz ślicznie na fotce, Jacek - najszczęśliwszy facet na świecie. Zresztą oboje aż promieniejecie :)
Jeszcze raz najlepszego na Wspólnej Drodze, i bardzo mi przykro, że nie daliśmy rady dotrzeć na czas.
kajman pisze: Szczęśliwym fuxem dzięki szakalowi i mnie także na weselu forum było reprezentowane przez pięć osób. Gdyby nie PKP to mogło być i sześć.
To ktoś jeszcze oprócz mnie i dzieci czekał godzinę w polu, aż dosztukują skradzioną trakcję kolejową?
Kajman, Ty pewnie pojechałeś tym o kilkanaście minut wcześniejszym pociągiem, szczęściarzu..
ODPOWIEDZ