POMOCY!!!

Kiedyś to było „Pierwsze uruchomienie...” — teraz niech poruszane będą tutaj wątki, które nijak nie pasują do innych tematów Forum. Taki Hyde Park Listy Trójki
Asia i Karolina

POMOCY!!!

Post autor: Asia i Karolina »

Bardzo chcemy zostać prezenterkami radiowymi.
- czym powinien charakteryzować się dobry prezenter radiowy?
- Jakie trzeba mieć wykształcenie, aby nim zostać?
- Jakie są zarobki?
Proszę odpiszcie! :D
Awatar użytkownika
Piotr
Rzecznik Administratora
Posty: 8003
Rejestracja: pt gru 16, 2005 8:59 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 24.04.1982

Post autor: Piotr »

Ja Wam odpowiem na ostatnie pytanie. Placa bardzo malo. No chyba, ze jestescie gwiazdami, ale cos mi sie nie wydaje.
Asia i Karolina

POMOCY

Post autor: Asia i Karolina »

:D Mógłbyś napisać dokładniej, bo to dla nas bardzo ważne. Robimy prezentację do szkoły i musimy mieś odpowiedż na te pytania. Jeśli nie chcesz napisać na forum, to może napiszesz na maila. Błagam!
Asia i Karolina

pomocy

Post autor: Asia i Karolina »

Hej Piotrek Pomóż, proszę!
Grycek
Posty: 3701
Rejestracja: sob lis 12, 2005 1:49 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1111
Lokalizacja: Zurych/Santa Cruz/Saarbrücken/Myslovitze/KATowice/Wroclove

Post autor: Grycek »

Co do wyksztalcenia to chyba nie ma jakiejś większej reguly(przecież Kuba Strzyczkowski jest prawnikiem z wyksztalcenia), ale wydaje mi się ,że najwięcej osób jest po dziennikarskim.
Awatar użytkownika
djjack
Posty: 2031
Rejestracja: pn sie 04, 2003 2:08 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Wykształcenie radiowców

Post autor: djjack »

Grycek pisze:Co do wyksztalcenia to chyba nie ma jakiejś większej reguly.
Pan Marek Niedźwiecki ukończył Politechnikę Łódzką, pan Wojciech Mann jest po anglistyce, pan Marek Wiernik to historyk po UW, pan Korneliusz Pacuda jest filologiem, panowie Paweł Sztompke, Jerzy Rowiński i Tomasz Szachowski są muzykologami z wykształcenia, pan Krzysztof Szewczyk ukończył Handel Zagraniczny na UG, pan Przemysław Mroczek jest z zawodu kartografem :wink:.
Gdyby była taka potrzeba - mogę powiększyć tę listę o kilka kolejnych znanych nazwisk :wink:.
Awatar użytkownika
Piotr
Rzecznik Administratora
Posty: 8003
Rejestracja: pt gru 16, 2005 8:59 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 24.04.1982

Post autor: Piotr »

Oczywiscie kolega djjack wymienil kilka znanych nazwisk (tzw. gwiazdy) i ich wyksztalcenia. Ale tak jest z reguly - powiedzmy >95% - ze prezenterami sa osoby z wyzszym wyksztalceniem. Tylko pamietajcie, ze prezenter i DJ to wbrew pozorom nie to samo.
ODPOWIEDZ