Chcę zostać muzycznym prezenterem radiowym

Kiedyś to było „Pierwsze uruchomienie...” — teraz niech poruszane będą tutaj wątki, które nijak nie pasują do innych tematów Forum. Taki Hyde Park Listy Trójki
Awatar użytkownika
mate
Posty: 29
Rejestracja: pt mar 03, 2006 10:51 pm
Kontakt:

Zapytanie

Post autor: mate »

Mam pytanie.... Czy ktoś z was ma radio internetowe, lub zna kogoś kto je posiada? Bo chciałbym poprowadzić gdzieś audycje ale nie wiem gdzie....

:lol:
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9904
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Re: Zapytanie

Post autor: zbyszu »

mate pisze:Mam pytanie.... Czy ktoś z was ma radio internetowe, lub zna kogoś kto je posiada? Bo chciałbym poprowadzić gdzieś audycje ale nie wiem gdzie....

:lol:
Kurde, rzeczywiście się napaliłes. Heh, choć swoją drogą, chyba wielu z nas nieraz marzyło o tym, aby pracować w radiu. Ja to się kiedyś nawet bawiłemw radio. Miałem wtedy pewnie te 13-15 lat. CD były jeszcze luksusem, a o internecie nikt nie słyszał. Grundig i magnetofony szpulowe szły w ruch!!!

A Listy slucham od 18-19 lat. To troszeczke więcej, niż Twój żywit Mateusz...;-)
Awatar użytkownika
Piotr
Rzecznik Administratora
Posty: 8003
Rejestracja: pt gru 16, 2005 8:59 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 24.04.1982

Re: Zapytanie

Post autor: Piotr »

mate pisze:Mam pytanie.... Czy ktoś z was ma radio internetowe, lub zna kogoś kto je posiada? Bo chciałbym poprowadzić gdzieś audycje ale nie wiem gdzie....

:lol:
A posiadasz Ty jakas wiedze muzyczna czy tylko chcesz "puszczac" swoje ulubione kawalki lub tez zaprogramowana playliste?
Napisz jak wygladalaby Twoja audycja - powiedzmy, ze autorska.
Gość

Radio internetowe

Post autor: Gość »

Ogólnie mówiąc interesuje się muzyką ( dobrą muzyką ), mam duży zbiór piosenek i chciałbym poprowadzić audycje z muzyką rockową i bardziej alternatywniejszą. Patrząc na dzisiejsze radia internetowe niestety tego typu muzyki nie spotyka się często i nad tym ubolewam. Moim wzorem jest Marek Niedźwiecki, bardzo się na nim wzoruje więc odpowiada mi typ prowadzenia przez niego audycji!

A ty Piotrze masz jakies radio internetowe? Lub znasz kogoś kto je ma??

Pozdrawiam! :D
Grycek
Posty: 3701
Rejestracja: sob lis 12, 2005 1:49 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1111
Lokalizacja: Zurych/Santa Cruz/Saarbrücken/Myslovitze/KATowice/Wroclove

Post autor: Grycek »

Jak zalożyć wlasne internetowe radio:
http://www.radio.bej.pl/wlasne_radio.html
Gość

Radio internetowe

Post autor: Gość »

Ogólnie mówiąc interesuje się muzyką ( dobrą muzyką ), mam duży zbiór piosenek i chciałbym poprowadzić audycje z muzyką rockową i bardziej alternatywniejszą. Patrząc na dzisiejsze radia internetowe niestety tego typu muzyki nie spotyka się często i nad tym ubolewam. Moim wzorem jest Marek Niedźwiecki, bardzo się na nim wzoruje więc odpowiada mi typ prowadzenia przez niego audycji!

A ty Piotrze masz jakies radio internetowe? Lub znasz kogoś kto je ma??

Pozdrawiam! :D
Awatar użytkownika
mate
Posty: 29
Rejestracja: pt mar 03, 2006 10:51 pm
Kontakt:

Radio internetowe

Post autor: mate »

Ogólnie mówiąc interesuje się muzyką ( dobrą muzyką ), mam duży zbiór piosenek i chciałbym poprowadzić audycje z muzyką rockową i bardziej alternatywniejszą. Patrząc na dzisiejsze radia internetowe niestety tego typu muzyki nie spotyka się często i nad tym ubolewam. Moim wzorem jest Marek Niedźwiecki, bardzo się na nim wzoruje więc odpowiada mi typ prowadzenia przez niego audycji!

A ty Piotrze masz jakies radio internetowe? Lub znasz kogoś kto je ma??

Pozdrawiam! :D
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9904
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Re: Radio internetowe

Post autor: zbyszu »

mate pisze:Ogólnie mówiąc interesuje się muzyką ( dobrą muzyką ), mam duży zbiór piosenek i chciałbym poprowadzić audycje z muzyką rockową i bardziej alternatywniejszą. Patrząc na dzisiejsze radia internetowe niestety tego typu muzyki nie spotyka się często i nad tym ubolewam. Moim wzorem jest Marek Niedźwiecki, bardzo się na nim wzoruje więc odpowiada mi typ prowadzenia przez niego audycji!

A ty Piotrze masz jakies radio internetowe? Lub znasz kogoś kto je ma??

Pozdrawiam! :D
Pamiętam, ze "bardzo się na nim wzorujesz" bo na pytanie jaka lubisz muzyke odpowiedziałeś: "Taką jaką pan Marek" ;-). Hmmm...

Punkt za ciekawe okreslenie..."alternatywniejszą" :)

Powodzenia w karierze. Lece na 2-gą serię skoków.
Awatar użytkownika
Piotr
Rzecznik Administratora
Posty: 8003
Rejestracja: pt gru 16, 2005 8:59 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 24.04.1982

Re: Radio internetowe

Post autor: Piotr »

mate pisze:Ogólnie mówiąc interesuje się muzyką ( dobrą muzyką ), mam duży zbiór piosenek i chciałbym poprowadzić audycje z muzyką rockową i bardziej alternatywniejszą. ...
Hmmm. Ja pytalem o wiedze muzyczna, a nie czym sie interesujesz i ile i jakie masz piosenki w swoim zbiorze. I co to wg Ciebie znaczy prowadzic audycje?
Greg27
Posty: 91
Rejestracja: sob mar 04, 2006 7:08 pm
Lokalizacja: Biała Podlaska
Kontakt:

Re: Radio internetowe

Post autor: Greg27 »

Piotr pisze:
mate pisze:Ogólnie mówiąc interesuje się muzyką ( dobrą muzyką ), mam duży zbiór piosenek i chciałbym poprowadzić audycje z muzyką rockową i bardziej alternatywniejszą. ...
Hmmm. Ja pytalem o wiedze muzyczna, a nie czym sie interesujesz i ile i jakie masz piosenki w swoim zbiorze. I co to wg Ciebie znaczy prowadzic audycje?
Ważne, że nie słucha Tokio Hotel. 8)
Gość

Radio internetowe

Post autor: Gość »

Audycją na pewno nie mogę nazywać program w stacjach komercyjnych. Tam nie ma prawie wogóle głosu prezentera, a poza tym prowadzą oni nieudolnie. Audycja muzyczna to dla mnie coś w rodzaju uczty muzyki z dodatkami prowadzenia ( dobrego prowadzenia ) przez prezentera!
ODPOWIEDZ