WASZ ULUBIONY MOMENT LISTY... w historii

Kiedyś to było „Pierwsze uruchomienie...” — teraz niech poruszane będą tutaj wątki, które nijak nie pasują do innych tematów Forum. Taki Hyde Park Listy Trójki
Luzak
Posty: 10
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 10:27 am
Lokalizacja: Radysy k. Białej Piskiej - Mazury

WASZ ULUBIONY MOMENT LISTY... w historii

Post autor: Luzak »

Witam..
Chcialbym sie dowiedziec jaki jest Wasz ulubiony moment listy w historii??

Moim ulubionym momentem na liscie jest wykonanie utworu Big wheal Tori Amos przez chor w liscie na zywo...

Pozdraiwam
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9775
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

Ho ho. Musiał bym się głęboko zastanowic. Było ich wiele, a jeden trudno wybrać.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9775
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

Jestem skłonny twierdzić, że mój ulubiony moment w historii listy, to ten, w którym byłem w studio w czasie listy dwa tygodnie temu i zapowiadałem piosenkę. :D
Luzak
Posty: 10
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 10:27 am
Lokalizacja: Radysy k. Białej Piskiej - Mazury

Post autor: Luzak »

Heheheh...

Fajnie...
choroszcz
Posty: 613
Rejestracja: czw mar 17, 2005 10:33 pm
Lokalizacja: choroszcz

Post autor: choroszcz »

bylo ich naprawde sporo,ten pamietny jak podczas listy NIEDZWIEDZ zapowiedział -na drugim z drugiego republika -halucynacje , wiedziałem ze na pierwszym znow jest KRYZYSOWA NARZECZONA

ulubione momenty byly w latach 87-88 tuz przed godz 20 jak podawano notowania z przed 5 lat zawsze czekalem na to z utesknieniem ,i kartka i dlugopisem.

12 kwiecen 1986- na 1 miejscu NAJ STORY -PAPA DANCE., w tym czasie w tv Grubba i Kucharski wlczyli o final mistrzostw europy zas hokeisci wygrali z czechosłowacja 2-1, fajnydzien mimo ze wieczorkiem zaczal padac snieg
Luzak
Posty: 10
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 10:27 am
Lokalizacja: Radysy k. Białej Piskiej - Mazury

Post autor: Luzak »

Ech... wspomnienia:-)
Awatar użytkownika
dominik_fi
Posty: 1359
Rejestracja: pn sty 01, 2007 7:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997-2000 r.
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Post autor: dominik_fi »

Cała lista z okazji 18 lat LP.
Oraz lista z Australii, wtedy siedziałem z nogą w gipsie cały tydzień od niedzieli i czekałem na listę a pod koniec tygodnia jakoś się dowiedziałem dopiero o tym historycznym notowaniu.
A jak myślicie czy pan Marek jak zrobił ta listę wtedy w Australii to już wiedział że odejdzie z 3?
Oczywiście podejrzewam że zlotowicze coś więcej wiedzą.
asiul
Posty: 12
Rejestracja: śr sie 01, 2007 10:00 am
Lokalizacja: Puuszczaaa

Post autor: asiul »

Wiele było takich momentów 8)

Jedne z nich to oczywiście bezpośredni udział w liście i rozmowa w czasie piosenki z Niedźwiedziem
Kolejne to emalie czytane przez Niedźwiedzia a w nich pozdrowienia dla mnie od bliskiej mi osoby :wink:
I oczywiście utwory jakich by sie nie usłyszało w innych stacjach na które przez tydzień czekało sie z utęsknieniem żeby usłyszeć
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

Troszkę podobny temat jest tutaj:
http://www.forum.lp3.pl/viewtopic.php?t=1382
Jacku, może warto by go było wyciągnąć z działu "Zagadki", bo ma niewiele wspólnego z zagadkami. ;)
Aro
Posty: 6086
Rejestracja: pt lip 13, 2007 11:08 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 25.08.1984

Post autor: Aro »

Wiele ich było, a wymienię dwa.

1. Najważniejszy i wzruszający - rok 2003 życzenia od Pana Marka na nową drogę życia :D

2. Rok 1984 - dlatego że od tego roku wszystko się zaczęło. Były wakacje dokładnie sierpień i SKÓRA na pierwszym. Program 3 odbierałem na "gruźliku" troszeczkę trzeszczało więc trzeba było dolutować z poł metra przewodu żeby był lepszy odbiór :lol:
ku3a
Posty: 20947
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

Robinson pisze:Jacku, może warto by go było wyciągnąć z działu "Zagadki", bo ma niewiele wspólnego z zagadkami. ;)
ale okololistowy tez nie jest, raczej ogolnolistowy
Visenna
Posty: 10
Rejestracja: pt sie 03, 2007 9:48 pm
Lokalizacja: ???

Wasz ulubiony moment w histori listy

Post autor: Visenna »

Mam takie dwa:
1. Kiedy gościem był M.Żebrowski. Jaki to był duet głosów: Niedźwiedź i Żebrowski - cudo.
2. Nie pamiętam jaki to był rok, 90? Miałam udar słoneczny, temperatura koło 39 st. i jedyne dobre w tym to moja ukochana Trójeczka i LP3
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10242
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Post autor: JaceK »

Robinson pisze:Jacku, może warto by go było wyciągnąć z działu "Zagadki", bo ma niewiele wspólnego z zagadkami. ;)
Mówisz! masz! w niniejszym dziale... wylądował wprawdzie daleko (na następnej stronie), ale jest przeniesiony.
Luzak
Posty: 10
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 10:27 am
Lokalizacja: Radysy k. Białej Piskiej - Mazury

Re: Wasz ulubiony moment w histori listy

Post autor: Luzak »

Visenna pisze:Mam takie dwa:
1. Kiedy gościem był M.Żebrowski. Jaki to był duet głosów: Niedźwiedź i Żebrowski - cudo.
2. Nie pamiętam jaki to był rok, 90? Miałam udar słoneczny, temperatura koło 39 st. i jedyne dobre w tym to moja ukochana Trójeczka i LP3

Dakladnie, to jest dopiero duet głosów:-)
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9775
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

ku3a pisze:
Robinson pisze:Jacku, może warto by go było wyciągnąć z działu "Zagadki", bo ma niewiele wspólnego z zagadkami. ;)
ale okololistowy tez nie jest, raczej ogolnolistowy
To może założyć dział tematy ogólnolistowe :)
grzes

Post autor: grzes »

ku3a napisał:
Robinson napisał:
Jacku, może warto by go było wyciągnąć z działu "Zagadki", bo ma niewiele wspólnego z zagadkami.

ale okololistowy tez nie jest, raczej ogolnolistowy
To może założyć dział tematy ogólnolistowe
Dobrze Tadziu a następny dział będzie ogólnookołolistowy :wink:
ODPOWIEDZ