Co to znaczy "inna lista"?

Kiedyś to było „Pierwsze uruchomienie...” — teraz niech poruszane będą tutaj wątki, które nijak nie pasują do innych tematów Forum. Taki Hyde Park Listy Trójki
pbd2
Posty: 1294
Rejestracja: pn lut 23, 2004 6:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ...września 1982
Lokalizacja: Lublin

Co to znaczy "inna lista"?

Post autor: pbd2 »

Ostatnio tu i ówdzie pojawiają się głosy, że od pażdziernika Lista będzie, ale będzie to "inna lista". Co to niby znaczy? Będą liczyć od początku, od pierwszego notowania? Zmieni się tylko formuła i prowadzący, a numeracja zostanie po staremu? Jak się zmieni ta formuła (i po co jąz mieniać?)? Bo przerażające plany przenosin na rano zdaje się są póki co jedynym powszechnie znanym aspektem tej "innej listy"...
Awatar użytkownika
Piotr
Rzecznik Administratora
Posty: 8003
Rejestracja: pt gru 16, 2005 8:59 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 24.04.1982

Post autor: Piotr »

Co to znaczy? Np. lista codzienna o 19 tak jak to w komercyjnych stacjach sie obecnie utarlo.

Juz widze te lawine wypowiedzi na nie.
pbd2
Posty: 1294
Rejestracja: pn lut 23, 2004 6:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ...września 1982
Lokalizacja: Lublin

Post autor: pbd2 »

Piotr pisze:Juz widze te lawine wypowiedzi na nie.
Nie! Nie!
NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!
Awatar użytkownika
drwycior
Posty: 669
Rejestracja: pt gru 08, 2006 9:57 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984
Lokalizacja: Cieszyn/Norymberga
Kontakt:

Post autor: drwycior »

Ten przyklad innej listy jest rownoznaczny z tym ze LIsta Przebojow Programu Trzeciego przestaje istniec.Wiec nie ma znaczenia.Albo Lista cotygodniowa,ewentualnie na zmienionych lekko zasadach,ilosc pozycji lub ilosc glosow,albo zadna lista.
Awatar użytkownika
djjack
Posty: 2031
Rejestracja: pn sie 04, 2003 2:08 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Lista w sobotę...

Post autor: djjack »

"Z Myśliwieckiej 3/5/7 dochodzą informacje o zmianach w jesiennej ramówce. Lista Przebojów ma być nadawana w sobotnie wieczory, czyli tak jak to dawniej bywało. Za to wieczorne pasmo po Liście w piątek ma objąć Piotr Metz. Listę Przebojów Trójki, przynajmniej do końca roku, będzie prowadził Piotr Baron".

Źródło - RNL.
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

Niech już tam będzie ta sobota (jak za dawnych lat, gdy słuchałem, będąc w podstawówce), ale niech nie znika z anteny.
No a Balonik niech i po nowym roku trwa na stanowisku prowadzącego.
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

sobote wieczorem jest do chrzanu.
a Metz w piatek wieczorem to dla mnie morderstwo na tym wieczorze.
i tyle mam do powiedzenia w tym temacie.
pbd2
Posty: 1294
Rejestracja: pn lut 23, 2004 6:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ...września 1982
Lokalizacja: Lublin

Post autor: pbd2 »

Już wolę sobotę wiefczorem, niż piątek rano. Poza tym słucham od czsów, gdy LP3 jeszcze była nadawana w sobotę, wioęć to będzie dla mnie taki miły powrót do przeszłości.
Aro
Posty: 6086
Rejestracja: pt lip 13, 2007 11:08 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 25.08.1984

Post autor: Aro »

To i tak bardzo dobra wiadomość!!! Moim zdaniem mniej istotne jest czy piątek czy sobota. Ważne jest że : wieczorem ,czyli zapewne po 19 lub 20 i że na razie Balonik ją poprowadzi. A z początkiem roku 2008 kto wie ..........:wink:
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22030
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Yacy »

ku3a pisze: Metz w piatek wieczorem to dla mnie morderstwo na tym wieczorze.i tyle mam do powiedzenia w tym temacie.
nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło... Piątek wieczór będzie można przeznaczyć na inne rzeczy :wink: znaczy się na słuchanie innych rzeczy :wink:
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

no wlasnie, to mialem na mysli piszac w innym watku, ze trzeba bedzie sobie znalezc inne zajecie :wink:
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9775
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

Yacy pisze: nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło... Piątek wieczór będzie można przeznaczyć na inne rzeczy :wink: znaczy się na słuchanie innych rzeczy :wink:
:wink:
Aro
Posty: 6086
Rejestracja: pt lip 13, 2007 11:08 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 25.08.1984

Post autor: Aro »

ku3a pisze: a Metz w piatek wieczorem to dla mnie morderstwo na tym wieczorze.
i tyle mam do powiedzenia w tym temacie.
Ja też za nim nie przepadam, dasz radę ,wytrzymasz . Najwyżej "wrzucisz sobie jakąs dobrą muzykę z LP3 na słuchawki" :) "
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9775
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

Ja raczej wiem co będę słuchał w piątkowe wieczory...
Aro
Posty: 6086
Rejestracja: pt lip 13, 2007 11:08 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 25.08.1984

Post autor: Aro »

tadzio3 pisze:Ja raczej wiem co będę słuchał w piątkowe wieczory...
Co takiego jeżeli można wiedzieć ? Cykl "muzyka ciszy" przez kilka pierwszych piątkowych październikowych wieczorów :wink:
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9775
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

Na początku będę słuchał Metza, a potem... się zobaczy :wink:
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

Metzowi daje gora 2 miesiace, potem facet nie ma szans :-D
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9904
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

Niebiosa chyba czuwają ;-)

Od października zaczynam podyplomówkę. Planowane zajęcia sa co w cyklu 2-tygodniowym w piątki (16.30-21.00) oraz w soboty (10.00-18.00).

Zanczy sie, ze nie tracił bym Listy na żywo

Yes yes yes

Tylko jak sie teraz spowrotem przestawić na sobote??? Pozatym co jakiś czas własnie w soboty o 18.00 Warmia gra swoje mecze w piłke reczną. Biędzie kłopot bogactwa.

Oj Oj :o :evil: :!: :x :shock: :? :?: :? :oops: :P

Do nasłuchania
kajman
Posty: 64224
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Post autor: kajman »

zbyszu pisze:Od października zaczynam podyplomówkę. Planowane zajęcia sa co w cyklu 2-tygodniowym w piątki (16.30-21.00) oraz w soboty (10.00-18.00).
Ja miałem podyplomówkę w zeszłym roku w takich samych godzinach i przed 19 się urywałem. Na szczęście w swoim własnym interesie z niej zrezygnowałem.
Apprentice
Posty: 23
Rejestracja: sob lip 28, 2007 9:55 am
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Lista w sobotę...

Post autor: Apprentice »

djjack pisze:" .....
Źródło - RNL.
A ma ktoś z Was pomysł jak można poczytać informacje z tego źródła nie będąc z branży. Jak widać jest tam dużo o radiu i Pan Niedźwiedź też nadaje.
Awatar użytkownika
Piotr
Rzecznik Administratora
Posty: 8003
Rejestracja: pt gru 16, 2005 8:59 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 24.04.1982

Post autor: Piotr »

A i owszem,. Pan Marek N nadaje. Ostatnio wystukal na swojej klawiaturce nastepujacy tekst:

Prawie bez przerwy słucham nowego albumu Joni Mitchell Shine. Od kiedy pamiętam mam taką przypadłość, że jeśli płyta podoba mi się bardzo już przy pierwszym słuchaniu, nie sięgam po nią, żeby posłuchać następny raz. Inaczej jest, kiedy podczas pierwszego słuchania mam tak zwane mieszane uczucia. Wtedy ciągle wracam... Tak jest z Joni. To jedna z moich bohaterek od lat. Przeraziła mnie wiadomość, że porzuca muzykę, bo nie została zrozumiana w ostatniej autorskiej odsłonie (Taming The Tiger 1998). Potem pojawiła się wiadomość, że nowa muzyka Joni będzie dostępna tylko w internecie. Już lepiej... W końcu nowy album wydała Starbucks, sieć kawiarni znanych już na całym świecie (u nas chyba ich jeszcze nie ma?). No pięknie. Eagles w Walmarcie, Loggins w Targecie, Joni w Starbucksie. Ciekawe, kiedy Społem zacznie u nas wydawać płyty. Mnie to w zasadzie nie przeszkadza, byle była muzyka. Joni Mitchell już niczego nie musi robić, ma miejsce w historii muzyki. Dobrze, że ciągle jednak komponuje, pisze śpiewa. To taka niespieszna muzyka z konkretnym przekazem. Teksty Artystki są mądre, choć nie zawsze radosne.
Przeżyła swoje i wie. A ja Jej wierzę. Shine uzależnia, czego i Państwu życzę. The New Bossa Nova to płyta Luciany Souzy. Jej producentem jest Larry Klein, kiedyś przez 12 lat mąż Joni Mitchell. Od rozstania z Joni w 1994 roku produkuje albumy kobiet. Wszystkie w tych produkcjach są jakoś podobne do Joni. Shawn Colvin, Julia Fordham, Rebecca Pidgeon, Madeleine Peyroux... A teraz także Luciana. I to także jakoś wcale mi nie przeszkadza.

p.s. nowe wydanie Secret Story Pata Metheny’ego (moja ulubiona w jego dyskografii) zawiera dodatkowy dysk z 5 niepublikowanymi wcześniej nagraniami z sesji Secret Story. Mała rzecz, a cieszy... i to jak!

Zrodlo: radionewsletter.pl
Apprentice
Posty: 23
Rejestracja: sob lip 28, 2007 9:55 am
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post autor: Apprentice »

Piotr pisze:A i owszem,. Pan Marek N nadaje. Ostatnio wystukal na swojej klawiaturce nastepujacy tekst ...
Dzięki za przytoczenie. Przynajmniej człowiek bardziej na bieżąco z muzyką, bo przy braku wydania dźwiękowego Pana Niedźwiedzia to jakoś brak czasu na indywidualne poszukiwania. Mam nadzieję, że można liczyć w przyszłości na kolejne głosy z elitarnego źródła RNL ...
asiul
Posty: 12
Rejestracja: śr sie 01, 2007 10:00 am
Lokalizacja: Puuszczaaa

Post autor: asiul »

Metz w piątek wieczorwm?? tragedia...mam nadzieje żę sie długo nie utrzyma w tym paśmie :x
Awatar użytkownika
drwycior
Posty: 669
Rejestracja: pt gru 08, 2006 9:57 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984
Lokalizacja: Cieszyn/Norymberga
Kontakt:

Post autor: drwycior »

Ciekawe co Marek napisze o Melissie Etheridge...to tez "Jego" artystka a wlasnie nagrala plyte swojego zycia...

A jesli chodzi o Liste to wszystko fajnie,niech bedzie w sobote ale odniose sie do tego co tu ktos wczesniej pisal,chyba Ku3a,ze dyrekcja ma rozne pomysly.Ta wiadomosc jest najlepszym dowwodem na to ze dyrekcja ani red.muz. jesli taka istnieje,(mam wrazenie ze to jakies dziwne strzepki,i 10 podworkow,na ktorym kazdy probuje usiac cos wlasnego) nie maja zadnego pomyslu na Liste i bylo to klamstwo w zywe oczy...
ODPOWIEDZ