A Dyrekcja PR III wciąż "jeszcze nie podjęła decyzji&qu

Kiedyś to było „Pierwsze uruchomienie...” — teraz niech poruszane będą tutaj wątki, które nijak nie pasują do innych tematów Forum. Taki Hyde Park Listy Trójki
pbd2
Posty: 1294
Rejestracja: pn lut 23, 2004 6:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ...września 1982
Lokalizacja: Lublin

A Dyrekcja PR III wciąż "jeszcze nie podjęła decyzji&qu

Post autor: pbd2 »

Na stronie internetowej radia wciąż mamy informację o tym, że 10 sierpnia 2007 roku Piotr Baron poprowadzi drugie wydanie "Dookoła Listy". A w Trójce wciąż odpowiadają przez telefon: "na razie Lista jeszcze jest, a co dalej nie wiadomo, Dyrekcja jeszcze nie podjeła decyzji, co zrobic z Listą". Może powinniśmy zacząć bombardować dyrekcję mailami, żeby się dowiedziała, co powinna zrobic z Listą??? Zostawić!!! I to jako LP3, a nie "Dookoła Listy"! I już!
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9904
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

"Dyrekacja" już od jakiegos czasu nie daje sobie rady i nie ma pomysłów. Przyklady? Proszę:

1) Problem naczelny - co z Listą? Jak długo Baron bedzie odgrzewał kilmat Niedzwiedzia?

2) Zupełny brak pomyslu na pasmo popołudniowe 14.00-16.00. Ciagle zmieniający sie prowadzący. Muzyczna Poczta UKF o bardzo niefortunnej porze itp.

3) Co sie dzieje z Porannym ZD3? Pan Piśko wręcz usypia. Nie mówiąc, ze ciągle czyta z kartki prognoze pogody i sztucznie zapowiada Piosenkę Dnia. Zero ciekawych komentarzy, telefonów, przewodniego tematu. "Łangielszczyzna" ala Piśko. Jeszcze na początku jego pracy w Radiu można było wybaczyc...Stres, nowe miejsce itp. Ale po tylu miesiącach???
Mam nadzieję, ze Łukawski juz niedługo wróci z urlopu. A moze to nie urlop???

4) Czy na urlopie jest jeszcze Barbara Marcinik??? Nie ma Magazynu Bardzo Kulturalnego. Odszedł Sosnowski. Co się dzieje??? Wysoka kultura w Trójce znikła. Zadnego programu o nowych książkach. Baszko wróć!!!

Jest jeszcze sporo. Co sie dzieje z tym radiem. Czy to jeszcze Program III?

;-( Do nasłuchania
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9960
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: A Dyrekcja PR III wciąż "jeszcze nie podjęła decyzj

Post autor: bobby-x »

pbd2 pisze: Dyrekcja jeszcze nie podjeła decyzji, co zrobic z Listą". Może powinniśmy zacząć bombardować dyrekcję mailami, żeby się dowiedziała, co powinna zrobic z Listą??? Zostawić!!! I to jako LP3, a nie "Dookoła Listy"! I już!
Najprawdopodobniej lista zostanie zdjęta z anteny, więc bombardujcie, forumowicze, słuchacze i ktokolwiek kto tu jeszcze zagląda.

Nie wiem czy słyszeliście dzisiaj w Tu Baron, że Balonik namawiał dzisiaj słuchaczy na poprowadzenie następ -nego / -nych wydań listy.
Awatar użytkownika
stavanger
Posty: 3400
Rejestracja: wt cze 06, 2006 5:36 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 683
Lokalizacja: Poznań

Post autor: stavanger »

Bobby, nie wiesz na jaki adres mailowy najlepiej bombardować dyrekcję :?:
mikrobi
Posty: 791
Rejestracja: ndz sty 14, 2007 8:02 pm

Re: A Dyrekcja PR III wciąż "jeszcze nie podjęła decyzj

Post autor: mikrobi »

bobby-x pisze:
pbd2 pisze: Dyrekcja jeszcze nie podjeła decyzji, co zrobic z Listą". Może powinniśmy zacząć bombardować dyrekcję mailami, żeby się dowiedziała, co powinna zrobic z Listą??? Zostawić!!! I to jako LP3, a nie "Dookoła Listy"! I już!
Najprawdopodobniej lista zostanie zdjęta z anteny, więc bombardujcie, forumowicze, słuchacze i ktokolwiek kto tu jeszcze zagląda.

Nie wiem czy słyszeliście dzisiaj w Tu Baron, że Balonik namawiał dzisiaj słuchaczy na poprowadzenie następ -nego / -nych wydań listy.
Na jakiej podstawie takie katastrofalne prognozy?

Wydawało się, że obawy związane z ewentualną likwidacją LP3 można już było uznać za zażegnane i że lista jednak przetrwa odejście Marka.
No nic, zobaczymy.
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Post autor: neon.ka »

a dziś w popołudniowym zd3 Pan Robert dał taki oto komentarz do jednej z piosenek: 'niezła grzałka, jak to mawia Niedźwiedź'...
oni sami chyba ciągle nie bardzo są w stanie się pogodzić, przyjąć do wiadomości, myśleć w oderwaniu od osoby Marka Niedźwieckiego...
ciekawa jestem, czy prowadzący nie dostanie nawet przypadkiem za ten komentarz bury...
takie to... smutne. że trzeba się nauczyć z tym godzić.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9960
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Post autor: bobby-x »

stavanger pisze:Bobby, nie wiesz na jaki adres mailowy najlepiej bombardować dyrekcję :?:
Najlepiej Dyrektora na krzysztof.skowronski@polskieradio.pl
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9960
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: A Dyrekcja PR III wciąż "jeszcze nie podjęła decyzj

Post autor: bobby-x »

mikrobi pisze:Na jakiej podstawie takie katastrofalne prognozy?
Zauważ, że nikt nie chce wziąć listy z redaktorów Trójkowych na stałe(Balonik mówi, że jest tylko przejściowo), była też wysłana do Dyrekcji propozycja redaktora spoza Trójki (też chyba nie wypaliła), dzisiaj nie wiem czemu Balonik proponował słuchaczom poprowadzenie listy. Jeśli to był żart to kiepski a jeśli nie żart to długo lista nie pociągnie.
Doszły mnie słuchy, że Balonik bardzo "pasuje" jako nowy zastępca aby przenieść listę na stałe na piątek między 9:00 a 12:00 czyli w pasmo Balonikowe "Tu Baron". Czy prognozy są wesołe ???
pbd2
Posty: 1294
Rejestracja: pn lut 23, 2004 6:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ...września 1982
Lokalizacja: Lublin

Post autor: pbd2 »

Nooo niee! Lista w piątek RANO jest bez sensu! Jeżeli już to w sobotę rano - kiedyś Markomania zdaje się była w takich godzinach i miała niezłą słuchalność. Już teraz rozumiem, dlaczego w dziale programowym usilnie namawiano mnie do bombardowania Balonika mailami, żeby się zgodził zostać nowym prowadzącym...
mikrobi
Posty: 791
Rejestracja: ndz sty 14, 2007 8:02 pm

Re: A Dyrekcja PR III wciąż "jeszcze nie podjęła decyzj

Post autor: mikrobi »

bobby-x pisze:
mikrobi pisze:Na jakiej podstawie takie katastrofalne prognozy?
Zauważ, że nikt nie chce wziąć listy z redaktorów Trójkowych na stałe(Balonik mówi, że jest tylko przejściowo), była też wysłana do Dyrekcji propozycja redaktora spoza Trójki (też chyba nie wypaliła), dzisiaj nie wiem czemu Balonik proponował słuchaczom poprowadzenie listy. Jeśli to był żart to kiepski a jeśli nie żart to długo lista nie pociągnie.
Doszły mnie słuchy, że Balonik bardzo "pasuje" jako nowy zastępca aby przenieść listę na stałe na piątek między 9:00 a 12:00 czyli w pasmo Balonikowe "Tu Baron". Czy prognozy są wesołe ???
Nie to idiotyczne. To początek końca tej audycji.
W piątek od 9.00 do 12.00 większość słuchaczy pracuje/uczy się.
W niektórych instytucjach nie wolno w ogóle słuchać radia, w innych jest ono narzucane (np. ja z reguły muszę słuchać RMF). No, owszem można nagrywać, ale dla tych, którzy lubią wysyłac maile i mieć biezący kontakt to półśrodek. W sobotę rano - wtedy z kolei jest czas zakupów.
Lista powinna otwierać weekend i być oddechem po tygodniu pracy.
Ostatecznie Balon może oddąc piątkowe pasmo o 9.00 komuś innemu, zwłaszcza że w piątki własciwie równie dobrze mogłoby prowadzącego nie być.
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

Można teraz dzwonić do Barona i zapowiadać utwory z najbliższego notowania. Należy to zrobić nie wprost, tylko jakoś tak ciekawiej.
Zapewne najlepsze zapowiedzi zostaną wybrane i nadane w piątek. :)

A dodatkowo Balonik mówi coś takiego:
"A jutro poczekalnia pełna słuchaczy Trójki".
Czy on ma na myśli to, że te utwory będą właśnie zapowiadane telefonicznie podczas poczekalni czy będą jacyś słuchacze wtedy na żywo w studiu?
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9960
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Post autor: bobby-x »

Robinson pisze:A dodatkowo Balonik mówi coś takiego:
"A jutro poczekalnia pełna słuchaczy Trójki".
Czy on ma na myśli to, że te utwory będą właśnie zapowiadane telefonicznie podczas poczekalni
mają być zapowiadane podczas poczekalni :lol:
Robinson pisze:czy będą jacyś słuchacze wtedy na żywo w studiu?
Jeśli Ku3a się wybiera jutro na listę i da mi znać na SMS-a, to moze być nas aż dwa żywe sztuki słuchaczy i to w dodatku forumowiczów :lol:
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9960
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Post autor: bobby-x »

Tylko dwie osoby wypowiedziały się na forum na temat godzin 9:00-12:00 emisji listy czyli spokojnie można ją tam przenosić bo chyba nikomu nie zależy... :cry:
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

bobby-x pisze:Tylko dwie osoby wypowiedziały się na forum na temat godzin 9:00-12:00 emisji listy czyli spokojnie można ją tam przenosić bo chyba nikomu nie zależy... :cry:
Chyba niewielu stałym słuchaczom taka godzina by odpowiadała.
Może jednorozawo (z Australii) to była ciekawa odmiana, ale na stałe to raczej byłby gwóźdź do trumny.
Dla mnie jest oczywiste, że lista w piątek rano jest do du**.
A propos, wysłałem list do Skowrońskiego. Wprawdzie kilka miesięcy temu mi odpisał (w zupełnie innej kwestii), ale teraz raczej nie spodziewam się odpowiedzi.
Grycek
Posty: 3701
Rejestracja: sob lis 12, 2005 1:49 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1111
Lokalizacja: Zurych/Santa Cruz/Saarbrücken/Myslovitze/KATowice/Wroclove

Post autor: Grycek »

bobby-x pisze:Tylko dwie osoby wypowiedziały się na forum na temat godzin 9:00-12:00 emisji listy czyli spokojnie można ją tam przenosić bo chyba nikomu nie zależy... :cry:
Lista w piątek 9:00 - 12:00 !!?? W żadnym wypadku. Chyba mało kto z osób uczących się, studiujących, pracujących mógłby wtedy sluchać.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9960
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Post autor: bobby-x »

Robinson pisze:A propos, wysłałem list do Skowrońskiego. Wprawdzie kilka miesięcy temu mi odpisał (w zupełnie innej kwestii), ale teraz raczej nie spodziewam się odpowiedzi.
Mam nadzieję, że nie napisałeś "brzydko" tylko użyłeś qulturalnych słów. Pan Dyrektor porządny, miły człowiek więc pliss piszcie qulturalne maile.
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

bobby-x pisze:Mam nadzieję, że nie napisałeś "brzydko" tylko użyłeś qulturalnych słów. Pan Dyrektor porządny, miły człowiek więc pliss piszcie qulturalne maile.
Hehe, starałem sie unikać niektórych słów, również tych, które Tobie nieraz zdarza się tu użyć na forum. :wink:
kajman
Posty: 64227
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Post autor: kajman »

Przyznam się, że nie wyobrażam sobie sytuacji, gdyby nie było LP3. Cały tydzień żyję i pracuję po to, żeby w piątek wieczór jej posłuchać. Cały weekend zajmuje się liczeniem listy na wiele różnych sposobów. Gdyby tego zabrakło, to nie wiedziałbym, co zrobić z czasem.
Nie wierzę, żeby istniała realna szansa przeniesienia listy na godziny przedpołudniowe. To oznaczałoby spadek jej słuchalności o jakieś 80%. Zresztą Trójka bez listy stanie się jedną z mało znaczących rozgłośni. Spadnie słuchalność, odejdą najlepsi dziennikarze i będzie koniec.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9775
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

Ja wciąż nie wierzę w to aby lista mogłaby być przeniesiona do tak kiepskich godzin.
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: Gary »

Ja też mam nadzieję, że po pierwsze lista zostanie, a po drugie, że nie zostanie przeniesiona na tak beznadziejną godzinę. To jest oczywiste jak to, że 2x2=4. No, ale żyjemy w takim kraju, że nawet takie "oczywiste oczywistości" cytując klasyka :wink: są poddawane pod wątpliwość.
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Post autor: neon.ka »

nie przypominam sobie, by w jakimkolwiek radiu lista przebojów miała miejsce w innych godzinach niż wieczorne. nie sądzę, by ranne przeszły. i mam nadzieję, że nie przejdą.

a pewnie dziś wiele osób słyszało koniec Balonikowej audycji.
wyemitowana była wypowiedź jednego ze słuchaczy, która brzmiała mniej więcej tak: 'czy to może chodzi o to, że nadchodzi jesień i niektóre misie zapadają w sen zimowy?', na co Balonik odpowiedział [również mniej więcej;)] tak: 'nie wiem, może chodzi o to. chodzi też o to, że my już kończymy'. no tak, audycja się właśnie kończyła, ale w związku z wypowiedzią, której dotyczył komentarz pana Piotra, to dla mnie brzmi to dwuznacznie...
tak, czy inaczej, nie wierzę w koniec Listy...
Awatar użytkownika
stavanger
Posty: 3400
Rejestracja: wt cze 06, 2006 5:36 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 683
Lokalizacja: Poznań

Post autor: stavanger »

bobby-x pisze:Tylko dwie osoby wypowiedziały się na forum na temat godzin 9:00-12:00 emisji listy czyli spokojnie można ją tam przenosić bo chyba nikomu nie zależy... :cry:
Ja również jestem przeciw porannym godzinom, napisałem też list do Pana Dyrektora Skowrońskiego :roll:
mikrobi
Posty: 791
Rejestracja: ndz sty 14, 2007 8:02 pm

Post autor: mikrobi »

Od 30 lipca tego roku (a może zaczęło się to wczesniej) wszystko nabiera innego sensu. Pamiętam notowania z lipca, te wyjazdowe z konkursem australijskim. Marek był jakoś nienaturalnie wesoły, chciałem nawet napisac, że może coś wziął (zwłaszcza że padało pytanie "no co ja taki wesoly jestem?").
Toteż jutro może się coś zdarzyć i oby to było coś pozytywnego dla listy.
pbd2
Posty: 1294
Rejestracja: pn lut 23, 2004 6:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ...września 1982
Lokalizacja: Lublin

Post autor: pbd2 »

A ja właściwie nie rozumiem. czy to, co jest nadawane teraz w piątki wieczorem to jest oficjalnier Lista Przebojów Programu Trzeciego, czy Dookoła Listy, bo tak jest w internetowej ramówce? Inna sprawa, że w internecie wciąż zapraszają na drugi odcinek Dookoła Listy z 10 sierpnia 2007...
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9904
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

pbd2 pisze: Inna sprawa, że w internecie wciąż zapraszają na drugi odcinek Dookoła Listy z 10 sierpnia 2007...
Nic nowego. Trójkowa strona ww od lat (tak, tak, od lat) słynie z czestej nieaktualności, wielu pomyłek, literówek itp.

Szkoda, bo bo "liftingu" strony liczyłem na więcej

Zupełne rozczarowanie. Wystarczy zerknac na strone radia rmf. Pełny profesjonalizm. Dla przeciwwagi jeszcze gorsza (i brzydsza) jest strona radia Zet

Dziekuje za wypowiedz

Do nasłuchania
ODPOWIEDZ