A Dyrekcja PR III wciąż "jeszcze nie podjęła decyzji&qu

Kiedyś to było „Pierwsze uruchomienie...” — teraz niech poruszane będą tutaj wątki, które nijak nie pasują do innych tematów Forum. Taki Hyde Park Listy Trójki
pbd2
Posty: 1294
Rejestracja: pn lut 23, 2004 6:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ...września 1982
Lokalizacja: Lublin

Post autor: pbd2 »

No cóż, P. Skowroński zapowqiadał powrót do dawnej trójki, no i mamy - LP3 w sobotę, jak kiedys. Dla mnie to będzie dziwne doświadczenie: przenoszę się do Lublina, gdzie mieszkałem przez jakiś czas w latach osiemdziesiątych i słuchałem Listy w soboty. No i teraz znowu będzie to samo miasto, to samo mieszkanie i lista w tę samą sobotę sobotę!
A Balonik chyba siłą rozpędu zostanie na stałe - zreszta słuchacze go chyba polubli.
Ja się osobiście aż tak tą sobotą nie martwię: najważniejsdze, że Lista nie wylądowała w jakimś pasmie porannym!
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

Robinson pisze:E no, djjack wydaje się być spoko facetem. ;)
:lol:
przysylal mi swego czasu logogryfy do fanklubu LP3, ale nie wiem czy to pamieta :-).
a na piatek wieczorem... no coz, trzeba bedzie sobie znalezc inne zajecie 8)
j64
Posty: 176
Rejestracja: pt sie 03, 2007 2:39 pm
Lokalizacja: LUBLIN

Post autor: j64 »

Może jakiś basen? :)
Awatar użytkownika
djjack
Posty: 2031
Rejestracja: pn sie 04, 2003 2:08 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Logogryfy do strony fanklubu LP3

Post autor: djjack »

ku3a pisze:
Robinson pisze:E no, djjack wydaje się być spoko facetem. ;)
:lol:
przysylal mi swego czasu logogryfy do fanklubu LP3, ale nie wiem czy to pamieta :-).
(...)
To było jeszcze w XX wieku :wink: .
Wszystkie te logogryfy dla strony fanklubu LP3 mam nawet jeszcze gdzieś zachowane w formie rękopisów :wink:.
asiul
Posty: 12
Rejestracja: śr sie 01, 2007 10:00 am
Lokalizacja: Puuszczaaa

Post autor: asiul »

Lista w sobotę????

szkoda.:cry: Już nie będzie udanego rozpoczęcia weekendu od słuchania listy...
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

ku3a pisze:a na piatek wieczorem... no coz, trzeba bedzie sobie znalezc inne zajecie
Może tenis stołowy?
PS. Mamy zaległy mecz do rozegrania. Na II zlocie nie było stołu, na III ani stołu ani mnie, to może na IV? :)
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Logogryfy do strony fanklubu LP3

Post autor: ku3a »

djjack pisze:To było jeszcze w XX wieku :wink: .
Wszystkie te logogryfy dla strony fanklubu LP3 mam nawet jeszcze gdzieś zachowane w formie rękopisów :wink:.
tak, to bylo jeszcze poprzednie tysiaclecie :-D
nie wiem czy znajde to w formie elektronicznej, ale jesli ewentualnie tak, to co Ty na to, zeby wystawic to dla ludzkosci? :-)
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

Robinson pisze:Może tenis stołowy?
PS. Mamy zaległy mecz do rozegrania. Na II zlocie nie było stołu, na III ani stołu ani mnie, to może na IV? :)
tak, to jezd mysl! :-D Na czwarty zlot juz trzeba szykowac forme :-).
teraz na zlocie byl stol, ale troche inny :-). Pouzywalismy sobie na nim ile sie dalo, a niektorzy to nawet w taki sposob, o jakim sie chyba nikomu nie... snilo :lol: .
Awatar użytkownika
djjack
Posty: 2031
Rejestracja: pn sie 04, 2003 2:08 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Logogryfy do strony fanklubu LP3

Post autor: djjack »

ku3a pisze:
djjack pisze:To było jeszcze w XX wieku :wink: .
Wszystkie te logogryfy dla strony fanklubu LP3 mam nawet jeszcze gdzieś zachowane w formie rękopisów :wink:.
tak, to bylo jeszcze poprzednie tysiaclecie :-D
nie wiem czy znajde to w formie elektronicznej, ale jesli ewentualnie tak, to co Ty na to, zeby wystawic to dla ludzkosci? :-)
Czemu nie... Ja też tę archaiczną wersję elektroniczną poszczególnych zagadek mam chyba gdzieś spakowaną w archiwum :wink:.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22022
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Yacy »

ku3a pisze: tak, to jezd mysl! :-D Na czwarty zlot juz trzeba szykowac forme :-).
teraz na zlocie byl stol, ale troche inny :-). Pouzywalismy sobie na nim ile sie dalo, a niektorzy to nawet w taki sposob, o jakim sie chyba nikomu nie... snilo :lol: .
:D :oops: :D
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9775
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

ku3a pisze: tak, to jezd mysl! :-D Na czwarty zlot juz trzeba szykowac forme :-).
W tenisa stołowego nie chwaląc się bardzo dobrze kiedyś grałem :D Ale to byo kiedys... Podobnie mówiłem o piłce noznej...
ku3a pisze: teraz na zlocie byl stol, ale troche inny :-). .
tez dobry
ku3a pisze: Pouzywalismy sobie na nim ile sie dalo, a niektorzy to nawet w taki sposob, o jakim sie chyba nikomu nie... snilo :lol: .
Dokładnie :) Ale niektórym się właśnie śniło :lol: :wink:
kajman
Posty: 64222
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Post autor: kajman »

ku3a pisze:teraz na zlocie byl stol, ale troche inny :-). Pouzywalismy sobie na nim ile sie dalo, a niektorzy to nawet w taki sposob, o jakim sie chyba nikomu nie... snilo :lol: .
Poza tym trzeba przyznać, że poznałem nowe techniki uderzania bil, a właściwie techniki miejsc, z których były uderzane.
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: Gary »

ku3a pisze:a na piatek wieczorem... no coz, trzeba bedzie sobie znalezc inne zajecie 8)
Myślę, że nie powinno być z tym problemu. 8)
ODPOWIEDZ