Znawca MISTRZOSTW EUROPY w piłce nożnej 2020

Kiedyś to było „Pierwsze uruchomienie...” — teraz niech poruszane będą tutaj wątki, które nijak nie pasują do innych tematów Forum. Taki Hyde Park Listy Trójki
kajman
Posty: 64210
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Znawca MISTRZOSTW EUROPY w piłce nożnej 2020

Post autor: kajman »

Formalnie to napisałem, że głosujemy na całą kolejkę przed jej rozpoczęciem. Czyli wg tego powinniśmy trzy typy odrzucić. Jestem niekonsekwentny, ale uważam, że te głosy należy zaliczyć.
kajman
Posty: 64210
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Znawca MISTRZOSTW EUROPY w piłce nożnej 2020

Post autor: kajman »

Wyniki po kolejnym meczu:
1. 15 AlekOb
2. 13 albarn
2. 13 Neo01
2. 13 temik3
5. 12 Yacy
6. 11 santosz
6. 11 Miszon
8. 10 John1994
8. 10 TStudent
8. 10 stavanger
11. 8 TomeKK
11. 8 Arkano
13. 7 ku3a
13. 7 gioconda2
15. 6 kajman
15. 6 krzychu1978
15. 6 Aro
15. 6 kacper94
15. 6 piotrklp3
20. 4 szeptun68
21. 3 Kuba1201
22. 1 bear
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19618
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Znawca MISTRZOSTW EUROPY w piłce nożnej 2020

Post autor: jollyroger72 »

Neo01 pisze: śr cze 16, 2021 7:58 pm Tak mnie ciekawi w ogóle, z czym masz problem?
Czytając wypowiedzi w tym wątku mogę stwierdzić, że to Ty masz ewidentnie z czymś problem. Najpierw przywalasz się do temika a teraz do mnie.
Moje stwierdzenie było skierowane do wypowiedzi kajmana sprzed rozpoczęcia turnieju.
Aro pisze: śr cze 16, 2021 8:04 pm Jeśli chciałeś poczuć z tego powodu ulgę, to nie wliczajcie mojego typowania.
Żadna ulga, tylko stwierdzenie, więc bez urazy :wink:
kajman pisze: śr cze 16, 2021 8:13 pm Formalnie to napisałem, że głosujemy na całą kolejkę przed jej rozpoczęciem. Czyli wg tego powinniśmy trzy typy odrzucić. Jestem niekonsekwentny, ale uważam, że te głosy należy zaliczyć.
A to pozostawię bez dłuższego komentarza.
Są zasady albo ich nie ma.
Tylko nie próbuj mącić w podobny sposób w innych wątkach, bo bez skrupułów będę tępił Twoje pokrętne wypowiedzi.
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10710
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Znawca MISTRZOSTW EUROPY w piłce nożnej 2020

Post autor: Neo01 »

Człowieku, mącisz to Ty w tym wątku. Strzeliłeś focha, bo nie chciałeś dostosować się do prostych zasad, z którymi jakoś nikt inny nie miał problemu. Wyjaśniłem, dlaczego będzie lepiej, jeśli wszyscy zatypują w jednym bloku, z kolei poczułeś potrzebą zamanifestowania, że dziękujesz za zabawę. OK. Ale, proszę, nie przywalaj się teraz do tego, że ktoś się spóźnił i typuje o jeden mecz mniej w bloku, bo to kompletnie inna para kaloszy i doskonale o tym wiesz.
A to, że temik ma tendencję do pouczania innych, tak zresztą jak i Ty, to chyba wszyscy wiedzą, więc żadne to przywalanie.
gioconda2
Posty: 5747
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
Lokalizacja: Poznań

Re: Znawca MISTRZOSTW EUROPY w piłce nożnej 2020

Post autor: gioconda2 »

kajman pisze: śr cze 16, 2021 8:14 pm Wyniki po kolejnym meczu:
A mógłbyś napisać po którym? Nie wszyscy tak bacznie śledzą, który mecz się skończył. Musiałam sobie poszukać na stronie sportowej.
kajman pisze: śr cze 16, 2021 8:13 pm Formalnie to napisałem, że głosujemy na całą kolejkę przed jej rozpoczęciem. Czyli wg tego powinniśmy trzy typy odrzucić. Jestem niekonsekwentny, ale uważam, że te głosy należy zaliczyć.
Czyli sam wskazałeś: jest regulamin, nie powinniśmy liczyć, ale policzymy. To po co spisywanie zasad przed? Jak i tak trzymamy ich się wybiórczo? I o to tylko chodzi (zapewne) jolly'emu. O łamanie ustalonych zasad.
temik3
Posty: 17402
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Znawca MISTRZOSTW EUROPY w piłce nożnej 2020

Post autor: temik3 »

Neo01 pisze: śr cze 16, 2021 8:44 pm Człowieku, mącisz to Ty w tym wątku. Strzeliłeś focha, bo nie chciałeś dostosować się do prostych zasad, z którymi jakoś nikt inny nie miał problemu. Wyjaśniłem, dlaczego będzie lepiej, jeśli wszyscy zatypują w jednym bloku, z kolei poczułeś potrzebą zamanifestowania, że dziękujesz za zabawę. OK. Ale, proszę, nie przywalaj się teraz do tego, że ktoś się spóźnił i typuje o jeden mecz mniej w bloku, bo to kompletnie inna para kaloszy i doskonale o tym wiesz.
A to, że temik ma tendencję do pouczania innych, tak zresztą jak i Ty, to chyba wszyscy wiedzą, więc żadne to przywalanie.
Czym ja Cię pouczam szanowny Panie, tym że się co nie co znam na taktyce? Jeśli się na czymś nie znam to nie zabieram głosu, a Ty od dawien dawna wszędzie wtykasz swoje pięć groszy, to Ty mnie pouczałeś parę postów wyżej co mam robić, a nie ja Ciebie, nie bądź wiecznie tym który ciągle czuje się poszkodowany. W tym wypadku kompletnie nie masz pojęcia o pewnych piłkarskich sprawach i twierdzisz, że ja Cię pouczam? Nie. Twierdzisz, że jollyroger mąci w tym wątku? Ja tam nie jestem żeby komukolwiek nie uznawać typów przed rozpoczęciem jakiegokolwiek meczu, ale ewidentnie kolega ma rację, skoro typujemy blokowo to każdy typ po nie jest typem blokowym, sami wymyśliliście zasady a potem je łamiecie. O strzelaniu focha akurat wielokrotnie go strzelałeś.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19618
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Znawca MISTRZOSTW EUROPY w piłce nożnej 2020

Post autor: jollyroger72 »

Neo, ewidentnie masz problemy, więc może skup się na swojej osobie i nie oceniaj, ani nie pouczaj innych.
Swoją wypowiedzią potwierdziłeś, że zasad nie ma.
Miałeś kajmanowi podawać wyniki, ale to TY strzeliłeś focha.
Podobnie jak bywa(ło) w Naszej Liście - głośno krzyczysz, by jak najszybciej rozpoczynać kolejną edycję, ale do poprowadzenia to chęci brak.
To prawie jak pasożytnictwo.
Tyle w tym temacie.

Przepraszam innych za ten off top w wątku piłkarskim :oops:
temik3
Posty: 17402
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Znawca MISTRZOSTW EUROPY w piłce nożnej 2020

Post autor: temik3 »

gioconda2 pisze: śr cze 16, 2021 9:03 pm Czyli sam wskazałeś: jest regulamin, nie powinniśmy liczyć, ale policzymy. To po co spisywanie zasad przed? Jak i tak trzymamy ich się wybiórczo? I o to tylko chodzi (zapewne) jolly'emu. O łamanie ustalonych zasad.
Tak o to właśnie chodzi, każdy może wejść do gry po 1 meczu drugim czy trzecim, a ten regulamin to wyklucza. Dlatego po co było zakazywać typowania kiedy się chce, jak się mecz nie rozpoczął to proste że można było by go typować. No i wpadamy w błędne koło. Jest regulamin i go nie ma. I raz jeszcze piszę, żeby znów mi nie zarzucono, że kogoś pouczam, mi nie przeszkadza i nie będzie przeszkadzało to czy ktoś typuje 7 czy 12 meczy i czy typuje codziennie czy raz na 5 dni. Tylko po co było kombinować.
temik3
Posty: 17402
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Znawca MISTRZOSTW EUROPY w piłce nożnej 2020

Post autor: temik3 »

jollyroger72 pisze: śr cze 16, 2021 9:07 pm Neo, ewidentnie masz problemy, więc może skup się na swojej osobie i nie oceniaj, ani nie pouczaj innych.
Swoją wypowiedzią potwierdziłeś, że zasad nie ma.
Miałeś kajmanowi podawać wyniki, ale to TY strzeliłeś focha.
Podobnie jak bywa(ło) w Naszej Liście - głośno krzyczysz, by jak najszybciej rozpoczynać kolejną edycję, ale do poprowadzenia to chęci brak.
To prawie jak pasożytnictwo.
Tyle w tym temacie.

Przepraszam innych za ten off top w wątku piłkarskim :oops:
Czyli nie odbiegłem od prawdy. Przepraszam ale skojarzyło mi się z pewnym zwierzęciem. Mumu.
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10710
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Znawca MISTRZOSTW EUROPY w piłce nożnej 2020

Post autor: Neo01 »

Obaj pouczacie, nie mnie, bo mnie tu prawie nie ma.
Każdy popełnia błędy, nie mówię, że ja wszystko robię OK, ale pasożytnictwo czy raczej sabotaż to Ty uprawiasz jolly w tym wątku niestety (w NL tak rzeczywiście było, ale dlaczego miałbym ją prowadzić, nigdy tego nie robiłem i bałbym się, że mogę tego nie ogarnąć, a dzięki temu, że się "domagałem" być może udało się przeprowadzić podsumowanie wszystkich edycji, nie wiem w ogóle po co takie rzeczy wyciągasz).
A co do wyników to podałbym je po pierwszej kolejce, ale zdeklarował się Wasz kolega szeptun, podał zły wynik, po czym zniknął. Tak, że ten...
temik3
Posty: 17402
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Znawca MISTRZOSTW EUROPY w piłce nożnej 2020

Post autor: temik3 »

Neo01 pisze: śr cze 16, 2021 9:19 pm
A co do wyników to podałbym je po pierwszej kolejce, ale zdeklarował się Wasz kolega szeptun, podał zły wynik, po czym zniknął. Tak, że ten...
To kajman miał czekać do 23 wczoraj byś mu je podał? Chyba na bieżąco powinny być, szeptum 86 podał wyniki po bodajże czterech dniach rozgrywek, a jak podał zły to gdzie wtedy byłeś? Teraz potrafisz pisać?. Nie dość, że chłop zrobił wyniki za Was to jeszcze Ci źle? Straszne. I Ty piszesz, że byś je podał gdyby On nie podał? Ile razy opisałeś się tutaj postów, a wyniku żadnego nie podałeś, jak się bierzesz za coś to zrób, a nie wiecznie na każdego narzekasz, ktoś co cokolwiek robi tu to robi aby ktoś był zadowolony. W żnawcy swego czasu też Ci nie pasowało to strzeliłeś focha. A tu jeszcze piszesz, że dzięki Tobie ktoś coś podsumował, o Boże zakrawa to na żart.
Zrobiłbym, ale mi się nie chce.
Ostatnio zmieniony śr cze 16, 2021 9:41 pm przez temik3, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19618
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Znawca MISTRZOSTW EUROPY w piłce nożnej 2020

Post autor: jollyroger72 »

Neo01 pisze: śr cze 16, 2021 9:19 pm ale pasożytnictwo czy raczej sabotaż to Ty uprawiasz jolly w tym wątku niestety
Wskazywanie braku konsekwencji to sabotaż? Żyj sobie w tym przekonaniu.
Neo01 pisze: śr cze 16, 2021 9:19 pm Obaj pouczacie, nie mnie, bo mnie tu prawie nie ma.
29 Twoich postów w tym wątku na ogólną liczbę 186 czyli 15,6%. Prawie Cię nie ma? :know:
Bez odbioru.
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10710
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Znawca MISTRZOSTW EUROPY w piłce nożnej 2020

Post autor: Neo01 »

Sabotujesz ten wątek, nie uczestnicząc w zabawie, a ją psując przez nadinterpretacje tego, co się dzieje.
Prawie mnie nie ma już na tym forum, w sensie uczestnictwa w poszczególnych tematach. A za niedługo mnie pewnie już w ogóle nie będzie. Również bez.

Temik, co Ty piszesz w ogóle? Podałbym wyniki po zakończeniu pierwszej kolejki i nie wiem, dlaczego to za późno, ale zawsze można by było to później zmienić. Jak to "zrobiłbym ale mi się nie chce"? Please, naprawdę, można się wyżywać, ale bez przesady. A tego złego wyniku nie zauważyłem, to co mam teraz zrobić? Za to policzyłem swoje punkty i wyszedł błąd, dzięki temu kajman do tego doszedł, to źle?
Widzisz tylko to, co chcesz widzieć... I następny, jakieś prehistorie ze Znawcą, nawet nie wiem o co może chodzić. Ale jak ci ulżyło, to super.
I widzisz, mimo że szeptun mnie tu obrażał, napisałem, że fajnie, że się tym zajmie, tylko jakoś się nie zajmuje, mimo deklaracji. Tego nie chcesz zobaczyć.
Ciekawe czy ten wątek w ogóle by powstał, bo jakoś nikt nie kwapił się do zakładania, ale OK, skoro jestem taki najgorszy to nie muszę się już w nic angażować tutaj, nie mam już takiej potrzeby, ani ochoty.
temik3
Posty: 17402
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Znawca MISTRZOSTW EUROPY w piłce nożnej 2020

Post autor: temik3 »

Neo01 pisze: śr cze 16, 2021 9:52 pm Temik, co Ty piszesz w ogóle? Podałbym wyniki po zakończeniu pierwszej kolejki. Jak to "podałbym ale mi się nie chce"? Please, naprawdę, można się wyżywać, ale bez przesady. A tego złego wyniku nie zauważyłem, to co mam teraz zrobić? Za to policzyłem swoje punkty i wyszedł błąd, dzięki temu kajman do tego doszedł, to źle?
Widzisz tylko to, co chcesz widzieć... I następny, jakieś prehistorie ze Znawcą, nawet nie wiem o co może chodzić. Ale jak ci ulżyło, to super.
Neo czy Ty zawsze musisz czuć się poszkodowany? Prosta sprawa, piątek jeden mecz sobota kolejne mecze, przedstawiasz je kajmanowi, kajman podaje wyniki na bieżąco, to takie trudne? Kolejny dzień trzy wyniki, ciężko je podać? Wiele osób czeka. Kolejny dzień kolejne trzy wyniki, no brak wyników bo koledze prostej sprawy się nie chciało załatwić, ale pisać mnóstwo postów to się dało. FAKTY, proste fakty, szeptun86 podał za Ciebie za kajmana wyniki dla Nas wszystkich niewmie czy dobre czy złe bo nie liczyłem, a Ty masz czelność jeszcze to negować? To jest sabotaż, tak to jest to. I do tego napisałem to że Zrobiłbym ale mi się nie chce, tyczyło się Ciebie, bo nie chciało Ci się zrobić prostej rzeczy, a ktoś kto zrobił to za Ciebie to jeszcze oberwał od Ciebie. Kolejnym wpisem tylko pokazujesz, że to Ty jesteś tu najważniejszy, bo policzyłeś swoje punkty i wyszło źle, a reszta resztę masz daleko w poważaniu? Jeśli kajman miałby wyniki od Ciebie jak to miałeś robić to bys nie musiał szukać błędu u siebie, On by policzył dobrze. WIdzę co chcę widzieć? Widzę, że próbujesz zrobić z siebie męczennika, który jest uciskany, bo ktoś ma czelność mieć inne zdanie. Prehistorię Znawcy? Może i prehistoria, znawca z typem Deep Purple, obraziłeś się jak małe dziecko któremu zabrano wiaderko z piaskownicy. Mychaklasa zapisujesz się do typowania i co po pierwszej kolejce zabierasz zabawki i uciekasz, mało? Przepraszam Cię bardzo, ale pewne sprawy trzeba przypominać, bo jak komuś wiecznie się wydaje, że będzie wiecznie otrzymywał od innych wszystko na tacy i jeszcze miał pretensje o to, to niestety nikt sobie na to nie pozwoli, a na pewno nie Ci co starają się by ktoś coś na tym forum mógł przeczytać, zobaczyć itd. Ja też tu na forum przyszedłem nie po to by tylko wymagać, ale co mogę dać to chcę dać. Wiele tutaj wątków prowadziłem, czy dobrze czy słabo to już oceniają inni, nie jestem wolny od błędów i szanuję innych którzy te błędy uwidaczniają, ale nie siedzę tu tylko po to by mieć tak jak Ty wieczne pretensje. Wieczne do kogoś aluzje, a sam od siebie nie dajesz nic. Słownie zero. Prawda, tak taka ona jest.
kajman
Posty: 64210
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Znawca MISTRZOSTW EUROPY w piłce nożnej 2020

Post autor: kajman »

Napiszę tak. Wszystko robione było w biegu i nie pomyślałem (podejrzewam że także Neo01), że ktoś może się spóźnić i napisaliśmy to, co napisaliśmy. Zrobiliśmy (a przynajmniej ja zrobiłem błąd) i za to mają być ukarani uczestnicy. Uważam, że ten błąd należy naprawić.
Pytanie jollyrogera72 dotyczyło tego, żeby można było głosować na mecze w danej kolejce później czyli o rozłożenie głosowania na jedną kolejkę na raty. Na to się nie zgodziliśmy i wtedy zrezygnował.
temik3 pisze: śr cze 16, 2021 9:39 pm Chyba na bieżąco powinny być, szeptum 86 podał wyniki po bodajże czterech dniach rozgrywek.
Podał wyniki meczów z pierwszych dwóch dni, a zadeklarował, że będzie podawał wszystkie. Trudno było wyczuć, że mu się to znudzi.
gioconda2
Posty: 5747
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
Lokalizacja: Poznań

Re: Znawca MISTRZOSTW EUROPY w piłce nożnej 2020

Post autor: gioconda2 »

A może szeptun68 wycofał się, bo go tu zaczęto od buraków wyzywać? I ktoś miał pretensje, że się za to zabrał mi z gruchy nie z pietruchy. Po angielsku podziękował...
kajman
Posty: 64210
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Znawca MISTRZOSTW EUROPY w piłce nożnej 2020

Post autor: kajman »

temik3 pisze: śr cze 16, 2021 10:19 pm Prosta sprawa, piątek jeden mecz sobota kolejne mecze, przedstawiasz je kajmanowi, kajman podaje wyniki na bieżąco
Początkowo nikt nie wspominał o tym, żeby przedstawiać wyniki na bieżąco więc nawet gdyby Neo01 by je wrzucił to ja i tak czekałbym na koniec rundy. Neo01 nie podawał bo zdecydowanie wygodniej byłoby policzyć, kiedy wszystkie wyniki mam w jednym miejscu. Ale skoro pojawiło się życzenie, żeby robić to na bieżąco to zacząłem na bieżąco, ale to było już po tym, kiedy szeptun68 zadeklarował się, że będzie wyniki wrzucał i zaczął to robić. Więc czemu Neo01 miałby wtedy co wrzucać.
temik3 pisze: śr cze 16, 2021 10:19 pm Wiele osób czeka.
Tylko poinformowały o tym dopiero bodajże czwartego dnia i ja nie wpadłem na to, że ktoś wolałby je znać na bieżąco.
temik3 pisze: śr cze 16, 2021 10:19 pm szeptun86 podał za Ciebie za kajmana wyniki dla Nas wszystkich niewmie czy dobre czy złe bo nie liczyłem
Z tego co wdziałem to raczej złe. I zrobił to wychodząc przed szereg, bo ja nie miałem nawet szansy coś zrobić, nie wiedząc, że taka jest potrzeba.
temik3 pisze: śr cze 16, 2021 10:19 pm bo nie chciało Ci się zrobić prostej rzeczy
Po raz kolejny piszę - ano On ani ja nie widzieliśmy potrzeby podawania czegokolwiek przed końcem rundy i nikt nie zgłaszał potrzeby poznawania wyników na bieżąco.
temik3 pisze: śr cze 16, 2021 10:19 pm Jeśli kajman miałby wyniki od Ciebie
I pewnie miałbym od Niego po zakończeniu kolejki, bo nie było innych ustaleń.
temik3 pisze: śr cze 16, 2021 10:19 pm On by policzył dobrze
Ale policzyłem źle, bo dostałem złe wyniki od szeptuna68.
kajman
Posty: 64210
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Znawca MISTRZOSTW EUROPY w piłce nożnej 2020

Post autor: kajman »

gioconda2 pisze: śr cze 16, 2021 10:34 pmI ktoś miał pretensje, że się za to zabrał mi z gruchy nie z pietruchy.
Bo się zabrał. Rano gdy wchodziłem to nie było mowy o wynikach na bieżąco, a jak po południu wszedłem to wyniki (mam wrażenie, że błędne) już były.
temik3
Posty: 17402
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Znawca MISTRZOSTW EUROPY w piłce nożnej 2020

Post autor: temik3 »

kajman pisze: śr cze 16, 2021 10:25 pm Napiszę tak. Wszystko robione było w biegu i nie pomyślałem (podejrzewam że także Neo01), że ktoś może się spóźnić i napisaliśmy to, co napisaliśmy. Zrobiliśmy (a przynajmniej ja zrobiłem błąd) i za to mają być ukarani uczestnicy. Uważam, że ten błąd należy naprawić.
Pytanie jollyrogera72 dotyczyło tego, żeby można było głosować na mecze w danej kolejce później czyli o rozłożenie głosowania na jedną kolejkę na raty. Na to się nie zgodziliśmy i wtedy zrezygnował.
temik3 pisze: śr cze 16, 2021 9:39 pm Chyba na bieżąco powinny być, szeptum 86 podał wyniki po bodajże czterech dniach rozgrywek.
Podał wyniki meczów z pierwszych dwóch dni, a zadeklarował, że będzie podawał wszystkie. Trudno było wyczuć, że mu się to znudzi.
Ale kajman nikt na pewno nie ja nie ma do Was pretensji o to że to zrobiliście, chwała Wam za to. Dobrze ja tez bym tego nie przewidział, absolutnie za to bym nikogo nie karał, ale pytanie jollego miało zdecydowanie sporą dawkę, bo wtedy można było się zastanowić do czego ono zmierza. I dziś stanąłeś w bardzo trudnym miejscu, ktoś się spóźnił, czyli nie wytypował pełnego bloku, i teraz gdy ktoś wytypował pierwszy mecz to było by źle, ktoś wytypowałby ostatni mecz to było by dobrze? Paranoja polega na na tym, że tak można tak nie można. Zapędziliście się sami w kozi róg. Zdeklarował sie i zniknął, jak ktoś napisał o nim burak to zniknął, uważasz, że to dobre? Gdzie wtedy byłeś? No gdzie? To jest równe traktowanie według Ciebie wszystkich? Za jego wyniki tak mu podziękowano? Zrobił za Ciebie za Was robotę i masz o to pretensje? Mnie też parę jego wpisów sie nie podobało, ale to że Wam pomógł bo nie potrafiliście policzyć prostych rzeczy to ma za to by nazwany burakiem? Jest nowy to znaczy gorszy? patrzcie na siebie a nie na innych, róbcie co macie zrobic i do czego się zdeklarowaliście. A nie wiecznie szukanie winnych wszedzie tylko nie u siebie. I żeby nie było powtarzam dla mnie każdy wynik meczu oddany przed jego rozpoczęciem jest ważny.
temik3
Posty: 17402
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Znawca MISTRZOSTW EUROPY w piłce nożnej 2020

Post autor: temik3 »

kajman pisze: śr cze 16, 2021 10:42 pm
Z tego co wdziałem to raczej złe. I zrobił to wychodząc przed szereg, bo ja nie miałem nawet szansy coś zrobić, nie wiedząc, że taka jest potrzeba.
A od czego masz pomocnika, On jest do dyskusji czy od pomocy, z tego co sprawdzałem to wyniki szeptuna względem forumowiczów były dobre, po prostu tylko odwrócił wynik.
kajman pisze: śr cze 16, 2021 10:42 pmPo raz kolejny piszę - ano On ani ja nie widzieliśmy potrzeby podawania czegokolwiek przed końcem rundy i nikt nie zgłaszał potrzeby poznawania wyników na bieżąco.
Tą potrzebę ktoś zgłosił dużo wcześniej niż szeptun podał wyniki, więc to żadne usprawiedliwienie.
kajman pisze: śr cze 16, 2021 10:42 pmI pewnie miałbym od Niego po zakończeniu kolejki, bo nie było innych ustaleń.
To je miałeś? Pewnie byś miał, a dotąd nie masz, jakby Ci inni nie podali to do teraz byśmy wyników nie mieli, nie próbuj szmącić tylko sprawa jest jasna, nie ma wyników bo ważniejsze są inne sprawy.
Masz ode mnie z dziś
Finlandia - Rosja 0-1
Walia - Turcja 2-0
Włochy - Szwajcaria 3-0.
kajman
Posty: 64210
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Znawca MISTRZOSTW EUROPY w piłce nożnej 2020

Post autor: kajman »

Spóźnienie się jest pomyłką, głosowanie w ratach byłoby złą wolą.
Wyniki po meczu Włochy Szwajcaria 3:0.
1. 16 AlekOb
2. 14 albarn
2. 14 Neo01
2. 14 temik3
5. 13 Yacy
6. 12 santosz
6. 12 Miszon
8. 11 John1994
8. 11 TStudent
8. 11 stavanger
11. 9 Arkano
12. 8 TomeKK
12. 8 ku3a
12. 8 gioconda2
15. 7 krzychu1978
15. 7 Aro
15. 7 kacper94
15. 7 piotrklp3
15. 6 kajman
20. 4 szeptun68
20. 4 Kuba1201
22. 1 bear
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10710
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Znawca MISTRZOSTW EUROPY w piłce nożnej 2020

Post autor: Neo01 »

Gwoli ścisłości. Jedna osoba tak o szeptunie napisała, Z tego co kojarzę, wstawiliście się z giocondą w jego obronie: 2 głosy do jednego. Pewnie nikomu specjalnie to określenie się nie spodobało, ale faktem jest, że zachowywał się tu tak, że na to określenie mógł zasłużyć i faktem jest to, że jak obrażał, wręcz wyżywał się, jakoś za to nie był krytykowany, mógł, bo został sprowokowany, OK...
Teraz, niestety, tak to zazwyczaj jest, karma wróciła i mimo że zrobił coś dobrego, usłyszał słowo prawdy, dosadne, owszem, ale różny rożne osoby mają styl wypowiadania się. Ja mam inny, ale znam tu wiele osób od wielu już lat i wiem, że trzeba sobie "zasłużyć", by takie określenie pod swoim adresem przeczytać.
Przykre, że takie rzeczy w ogóle się tutaj dzieją i to naprawdę w ogóle nie ma żadnego znaczenia, czy ktoś jest tu nowy czy nie. Ale skoro ktoś sam wnosi taką kulturę wypowiedzi, powinien liczyć się z tym, że kiedyś otrzyma ripostę w podobnym stylu.
Kajman w innym wątku napisał, że to forum chyba dogorywa i ja też mam takie odczucie od dłuższego już czasu. Mimo wszystko jednak nie potrafię zrozumieć skąd tyle złej krwi się tu pojawia i dlaczego nie potrafimy jakoś w miarę kulturalnie ze sobą tu się obchodzić, tak jak to dawniej bywało...

Temik, proszę, naprawdę przestań już mącić. Wczoraj po ostatnim meczu zajrzałem na forum z myślą, żeby podać wyniki, jeśli szeptun tego nie zrobił, ale uprzedził mnie jolly (dodając oczywiście odpowiedni komentarz od siebie). Więc co, miałem to dublować? I teraz ostentacyjnie podajesz wyniki, jak pierwsze dwa kajman przecież zna, bo podał klasyfikację po nich :roll: I nieprawdą jest, że potrzebę wyników na bieżąco zgłaszano dużo wcześniej. Nie było mnie w tym wątku pewnie mniej niż 1 dzień i przeczytałem to wszystko w jednym ciągu.
Ostatnio zmieniony śr cze 16, 2021 11:07 pm przez Neo01, łącznie zmieniany 1 raz.
temik3
Posty: 17402
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Znawca MISTRZOSTW EUROPY w piłce nożnej 2020

Post autor: temik3 »

kajman pisze: śr cze 16, 2021 10:56 pm Spóźnienie się jest pomyłką, głosowanie w ratach byłoby złą wolą.
O czym Ty piszesz kajman, bzdury, zła wola? Czyja zła wola? To, że ktoś typuje nie znając wyniku meczu to zła wola. Bzdury. I nie pisz mi, jak ktoś wcześniej że może jakis zawodnik miec kontuzję czy covida, i to wypacza rywalizacji, głupoty. To drużyna ma 11 zawodników i jak z covidem wypadnie to gra w 10? kazdy ma tą samą możliwość jesli chcesz typować w bloku Twoja sprawa, ale daj komus typować jak On chce, byle zdążył przed rozpoczęciem spotkania. Teraz dojdzie być może do kuriozum bo za moment 1/8 i ktoś zatypuje trzy mecze, to będzie dalej oznaczać że się spóźnił, a jak ktoś zatypuje 7 pierwszych meczy a ósmego nie to będzie co? Zła wola? Parodia.
kajman
Posty: 64210
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Znawca MISTRZOSTW EUROPY w piłce nożnej 2020

Post autor: kajman »

temik3 pisze: śr cze 16, 2021 10:54 pm z tego co sprawdzałem to wyniki szeptuna względem forumowiczów były dobre
Przepraszam, faktycznie. Pogubiłem się w tym który mecz był kiedy i dlatego mi się nie zgadzało, bo mecz Węgier był chyba po wynikach podanych przez szeptuna68.
temik3 pisze: śr cze 16, 2021 10:54 pm A od czego masz pomocnika
Skoro wyniki zdeklarował się podawać szeptun68 to czemu miałby je podawać jeszcze Neo01 (co zresztą sam napisał).
temik3 pisze: śr cze 16, 2021 10:54 pm Tą potrzebę ktoś zgłosił dużo wcześniej niż szeptun podał wyniki
Dużo wcześniej? No może faktycznie 10 godzin można uznać za dużo wcześniej. Ja doczytałem się dopiero późnym wieczorem i wtedy już tabela była. Tego dnia miałem radę pedagogiczną, a potem wdałem się w temat spalonego (a nie czytam wszystkiego tylko odpowiadam na konkretne posty, żeby nie zapomnieć, a piszę wolno).
temik3 pisze: śr cze 16, 2021 10:44 pm jak ktoś napisał o nim burak to zniknął
Trochę mnie ten burak zdziwił, bo myślałem, że to o mnie, a raczej mi się nie wydawało, żeby bear miał o mnie aż tak złą opinię. Dopiero po jakimś czasie jak wczytałem się w to jeszcze raz to się zorientowałem (ale do tej pory nie jestem na 100% pewien).
temik3 pisze: śr cze 16, 2021 10:54 pm nie próbuj szmącić tylko sprawa jest jasna
Tak, szeptun68 mimo deklaracji nie podaje wyników, a Neo01 się z tego wycofał.
temik3 pisze: śr cze 16, 2021 10:54 pm Masz ode mnie z dziś
Dzięki, ale zacząłem radzić sobie sam. Włączam telewizor na 93 minutę i wynik wkrótce się pojawia.
temik3
Posty: 17402
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Znawca MISTRZOSTW EUROPY w piłce nożnej 2020

Post autor: temik3 »

Neo01 pisze: śr cze 16, 2021 10:59 pm Teraz, niestety, tak to zazwyczaj jest, karma wróciła i mimo że zrobił coś dobrego, usłyszał słowo prawdy, dosadne, owszem, al I teraz ostentacyjnie podajesz wyniki, jak pierwsze dwa kajman przecież zna, bo podał klasyfikację po nich :roll: I nieprawdą jest, że potrzebę wyników na bieżąco zgłaszano dużo wcześniej. Nie było mnie w tym wątku pewnie mniej niż 1 dzień i przeczytałem to wszystko w jednym ciągu.
Jednak potrafisz prowokować co już nie pierwszy raz robisz. Ja ostentacyjnie podałem wyniki? Czy Ty czytasz w mojej głowie. Człowieku poczytaj co napisała gioconda i co pisał kajman, podałem wyniki bo kajman ich nie posiada, bo czeka na Ciebie, a raczej bardzo trudno o nie, czekał i się nie doczekał. Szeptun nie podał wyników pięc minut po tym jak któs chciał je mieć, podał zdecydowanie później, miałeś sporo czasu by je przedstawić i skończ proszę ciągle się usprawiedliwiać i szukać winy u innych. Zajmij się tym do czego się zobligowałeś i tyle.
Tyle koniec tematu, bo szkoda czasu, jak ktoś nie potrafi przyznać się do błędu a wytyka je innym.
ODPOWIEDZ