Znawca MISTRZOSTW EUROPY w piłce nożnej 2020

Kiedyś to było „Pierwsze uruchomienie...” — teraz niech poruszane będą tutaj wątki, które nijak nie pasują do innych tematów Forum. Taki Hyde Park Listy Trójki
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Re: Znawca MISTRZOSTW EUROPY w piłce nożnej 2020

Post autor: neon.ka »

Dla mnie najbardziej niezrozumiałe jest to, że są chętni do oglądania i patrzenia na to.
Wiem, że mogę się komuś narazić, ale dla mnie to ociera się o jakieś zaburzenie emocjonalne, jeśli komuś to sprawia przyjemność.
santosz
Posty: 4806
Rejestracja: pt wrz 05, 2014 7:33 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1994
Lokalizacja: Czech Republic

Re: Znawca MISTRZOSTW EUROPY w piłce nożnej 2020

Post autor: santosz »

Aha, no to straciłem resztki złudzeń co do siebie :lol:
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10709
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Znawca MISTRZOSTW EUROPY w piłce nożnej 2020

Post autor: Neo01 »

Nie przepadam za boksem, jest on generalnie dla mnie dość nudny, ale zapasy i judo, szczególnie, gdy startowali Polacy, zazwyczaj oglądałem z zainteresowaniem na IO, podobnie taekwondo. I nie uważam się za zaburzonego emocjonalnie, przynajmniej nie w tym kierunku ;)
Awatar użytkownika
barb42
Posty: 5458
Rejestracja: ndz sty 01, 2012 12:46 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: odkąd pamiętam
Lokalizacja: stela

Re: Znawca MISTRZOSTW EUROPY w piłce nożnej 2020

Post autor: barb42 »

Dla mnie obecność boksu i zapasów na IO jest zasadna, te dyscypliny znajdowały się w programie starożytnych igrzysk. Niezapomniane złoto olimpijskie Wrońskiego czy Wolnego.
gioconda2
Posty: 5738
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
Lokalizacja: Poznań

Re: Znawca MISTRZOSTW EUROPY w piłce nożnej 2020

Post autor: gioconda2 »

neon.ka pisze: wt lip 13, 2021 6:44 pm Dla mnie najbardziej niezrozumiałe jest to, że są chętni do oglądania i patrzenia na to.
Wiem, że mogę się komuś narazić, ale dla mnie to ociera się o jakieś zaburzenie emocjonalne, jeśli komuś to sprawia przyjemność.
+1
Też nie wiem jak boks można nazywać sportem :know: ? Mimo skoczności, to jednak jest okładanie siebie do krwi.
A te MMA tym bardziej...

Ale tak samo nie rozumiem (ale to z innego powodu) jak sportem można nazywać wyścigi samochodowe :know: ? Co innego biegi, skoki, gdzie używa się mięśni, jest jakiś wysiłek fizyczny i rozwijanie organizmu, pokonywanie barier ciała, ale różne rajdy i formuły?
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Re: Znawca MISTRZOSTW EUROPY w piłce nożnej 2020

Post autor: neon.ka »

Neo01 pisze: wt lip 13, 2021 7:43 pm ale zapasy i judo, szczególnie, gdy startowali Polacy, zazwyczaj oglądałem z zainteresowaniem na IO, podobnie taekwondo. I nie uważam się za zaburzonego emocjonalnie, przynajmniej nie w tym kierunku ;)
mialam na myśli tylko boks.
krzychu78
Posty: 3722
Rejestracja: wt sty 01, 2008 3:08 pm
Lokalizacja: Tychy

Re: Znawca MISTRZOSTW EUROPY w piłce nożnej 2020

Post autor: krzychu78 »

barb42 pisze: wt lip 13, 2021 8:12 pm Niezapomniane złoto olimpijskie Wrońskiego czy Wolnego.
Atlanta '96, nawet przez chwilę Polska była liderem klasyfikacji medalowej :)
Awatar użytkownika
Sundrajta
Posty: 6548
Rejestracja: pn sty 03, 2011 8:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1990 (z Big przerwą)
Lokalizacja: powiat siemiatycki

Re: Znawca MISTRZOSTW EUROPY w piłce nożnej 2020

Post autor: Sundrajta »

Dokładnie, po pierwszym dniu mieliśmy tylko cztery medale, a Amerykanie dziesięć! Tylko że u nas wszystkie były złote (w tym trzy w zapasach), u Amerykanów zaś tylko trzy były z najcenniejszego kruszcu. W sumie tamte igrzyska zakończyliśmy na jedenastym miejscu w klasyfikacji medalowej, dziś wynik raczej nie osiągalny, ale zobaczymy jak to będzie w Tokio? :mrgreen:

A jestem tu z innego powodu, kajman podpowiedział mi, żebym poszukał na naszym ulubionym forum 8) chętnych do zabawy na sąsiednim forum MyCharts. Chodzi o typowanie wyników Polskiej Ekstraklasy. Na razie mamy trzynastu, a potrzeba tylu ile jest tam drużyn czyli 18. Wszelkie szczegóły tej zabawy znajdziecie TUTAJ. :arrow:
Jeżeli ktoś by się skusił, to niechaj się spieszy, bo po pierwsze rozgrywki ruszają już w piątek, a po drugie jeżeli ten ktoś nie ma tam konta, a chciałby je założyć, by bawić się w Mychaklasie, musi uczynić to szybko, gdyż aktywacja konta trwa zdaje się od kilku do kilkudziesięciu godzin. :idea:
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15288
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Znawca MISTRZOSTW EUROPY w piłce nożnej 2020

Post autor: Miszon »

Sundrajta pisze: pn lip 19, 2021 1:05 pm Dokładnie, po pierwszym dniu
Po drugim. Po pierwszym mieliśmy jeden (złoto Mauer), po niedzieli mieliśmy 4 złota.
Awatar użytkownika
Sundrajta
Posty: 6548
Rejestracja: pn sty 03, 2011 8:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1990 (z Big przerwą)
Lokalizacja: powiat siemiatycki

Re: Znawca MISTRZOSTW EUROPY w piłce nożnej 2020

Post autor: Sundrajta »

Pierwszego nie liczyłem, bo to dzień otwarcia, ale być może to było po dwóch dniach rozgrywkowych, czyli mogłem się pomylić.
gioconda2
Posty: 5738
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
Lokalizacja: Poznań

Re: Znawca MISTRZOSTW EUROPY w piłce nożnej 2020

Post autor: gioconda2 »

Sundrajta pisze: pn lip 19, 2021 1:05 pm A jestem tu z innego powodu, kajman podpowiedział mi, żebym poszukał na naszym ulubionym forum 8) chętnych do zabawy na sąsiednim forum MyCharts. Chodzi o typowanie wyników Polskiej Ekstraklasy. Na razie mamy trzynastu, a potrzeba tylu ile jest tam drużyn czyli 18.
Z tego posta wynika jeden zasadniczy wniosek - ŻYJESZ :D !!! I to mnie bardzo cieszy :D !!!

Przejrzałam zasady, dla mnie częściowo czytelne, a częściowo domyślne. Z tego powodu na całoroczne typowanie się nie zgłoszę (i nie wiem czy bym wytrzymała cały sezon). Mam nadzieję, że ktoś godnie zaopiekuje się Wartą Poznań i będzie miał z tej drużyny dużo sportowej radości :D . Będę podglądać zasady w praktyce. I to mi da też informację kto zdrów i dobrze się bawi, mimo zniknięcia z Forum LP3 :wink: .

A tak wykorzystując, że się odezwałeś - wrócisz do obliczania średniej i ŚWO? Jak nie, to ... może zejdę do publikowania w swoich wyborach tylko 5. Przynajmniej, ci co dostali zera nie będą o tym wiedzieć :cwany:
Awatar użytkownika
Sundrajta
Posty: 6548
Rejestracja: pn sty 03, 2011 8:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1990 (z Big przerwą)
Lokalizacja: powiat siemiatycki

Re: Znawca MISTRZOSTW EUROPY w piłce nożnej 2020

Post autor: Sundrajta »

gioconda2 pisze: pn lip 19, 2021 7:57 pm Z tego posta wynika jeden zasadniczy wniosek - ŻYJESZ
No jasne, że żyję. :mrgreen:
Jednakże na podejmowanie się powrotu do Nowości TFP jest zdecydowanie za wcześnie, a po prostu nie mam na to czasu!
Zdążyłem tylko dostrzec, że lista zmienia nazwę z Trójkowej na Tygodniową. I słusznie, bo gdy spojrzałem na wyniki ostatniego notowania, to ze zgrozą stwierdziłem, że przez tych kilka miesięcy nic się nie zmieniło. :twisted:
gioconda2 pisze: pn lip 19, 2021 7:57 pm ktoś godnie zaopiekuje się Wartą Poznań i będzie miał z tej drużyny dużo sportowej radości
A może jednak dasz się skusić? Nawet jak przegapisz parę kolejek (zresztą mam w zwyczaju przypominanie o typowaniu wyników), to nic takiego się nie stanie, to tylko zabawa. A dziewczyna w niej, to byłby smakowity rodzynek. Kiedyś próbowaliśmy namówić lady, ale też nie miała na to bardziej czasu niż ochoty (z tego co pamiętam). Zatem radziłbym się dobrze zastanowić, bo drugi raz taka pokusa może się nie przytrafić? :wink:
gioconda2
Posty: 5738
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
Lokalizacja: Poznań

Re: Znawca MISTRZOSTW EUROPY w piłce nożnej 2020

Post autor: gioconda2 »

Sundrajta pisze: pn lip 19, 2021 8:55 pm A może jednak dasz się skusić?
Och ty Kusicielu! Zawsze miałeś na mnie wpływ motywacyjny!
Nie wszystkie zasady zrozumiałam z opisu regulaminu, ale to pewnie "w praniu" rozumie się lepiej.
Może się skuszę, ale pod warunkiem, że zarezerwujecie mi Wartę, bo jakoś lepiej się wcielić w coś bardziej namacalnego. Warta to rzeka, która towarzyszy mi od dzieciństwa. Kiedyś mieszkałam u jej ujścia, teraz gdzieś w połowie biegu.
Awatar użytkownika
Sundrajta
Posty: 6548
Rejestracja: pn sty 03, 2011 8:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1990 (z Big przerwą)
Lokalizacja: powiat siemiatycki

Re: Znawca MISTRZOSTW EUROPY w piłce nożnej 2020

Post autor: Sundrajta »

gioconda2 pisze: pn lip 19, 2021 9:46 pm Och ty Kusicielu! Zawsze miałeś na mnie wpływ motywacyjny!
Dziękuję, schlebiasz mi.
Masz zaklepaną Wartę. :idea:
Tylko szybko załóż konto na MyCharts.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22006
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Znawca MISTRZOSTW EUROPY w piłce nożnej 2020

Post autor: Yacy »

:-D
skoro wiem, to będę trochę bardziej będę śledził nowych użytkowników i konto aktywuję w krótkim czasie.
zakładam, że nick będzie podobny ;-)
ewentualne pw. tutaj też może przyspieszyć aktywację.
fajnie :-)
gioconda2
Posty: 5738
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
Lokalizacja: Poznań

Re: Znawca MISTRZOSTW EUROPY w piłce nożnej 2020

Post autor: gioconda2 »

Sundrajta pisze: pn lip 19, 2021 9:58 pm Tylko szybko załóż konto na MyCharts.
Nie wiem czy przez to przejdę.
Ciągle mu się nie podoba:
- moje hasło (ma co najmniej 9 znaków, a każde odrzuca)
- odpowiedź na antyspamowe pytanie (odpowiedziałam już na 3 a żadne nie przyjęte?)
- data urodzenia - niby nie trzeba, ale i tak żąda

Wyjdę z rejestracji i spróbuję za jakiś czas. W razie czego przejdę na PW, bo tu mnie zaraz wyrzucą.
kajman
Posty: 64170
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Znawca MISTRZOSTW EUROPY w piłce nożnej 2020

Post autor: kajman »

gioconda2 pisze: pn lip 19, 2021 7:57 pm Jak nie, to ... może zejdę do publikowania w swoich wyborach tylko 5.
Please no! Bo ja też mam pomysł (stary zresztą) na liczenie kompletów.
gioconda2
Posty: 5738
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
Lokalizacja: Poznań

Re: Znawca MISTRZOSTW EUROPY w piłce nożnej 2020

Post autor: gioconda2 »

Tym razem się udało :D
Wyszłam i po kilku minutach zrobiłam to jeszcze raz, bo widocznie przegrzałam "serwer rejestrujący". Także jak mnie aktywujecie, to obstawię 1/X /2. To wydaje się prostsze niż konkretny wynik bramkowy. Jako małe dziecko razem z ojcem skreślałam w ten sposób zakłady toto lotka i chodziłam to wysyłać na zmianę z kimś z rodzeństwa. Za każde wysłanie otrzymywałam drobną zapłatę od taty. Poznawałam zasady i jeszcze na tym zarabiałam :wink:
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22006
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Znawca MISTRZOSTW EUROPY w piłce nożnej 2020

Post autor: Yacy »

konto zostało aktywowane :-)
witamy tam ;-)
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15288
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Znawca MISTRZOSTW EUROPY w piłce nożnej 2020

Post autor: Miszon »

Sundrajta pisze: pn lip 19, 2021 1:46 pm Pierwszego nie liczyłem, bo to dzień otwarcia, ale być może to było po dwóch dniach rozgrywkowych, czyli mogłem się pomylić.
Otwarcie w piątek, pierwsze medale w sobotę. Chyba zresztą tylko 1 finał był w sobotę, ten Mauer.
krzychu78
Posty: 3722
Rejestracja: wt sty 01, 2008 3:08 pm
Lokalizacja: Tychy

Re: Znawca MISTRZOSTW EUROPY w piłce nożnej 2020

Post autor: krzychu78 »

Jakiś znawca mundialu w Katarze jest planowany? 😉
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10709
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Znawca MISTRZOSTW EUROPY w piłce nożnej 2020

Post autor: Neo01 »

Ja na pewno nie będę prowadził ani liczył wyników.
Jeśli ktoś się podejmie, pewnie wezmę udział.
ODPOWIEDZ