Aktualnie na antenie Radia 357

Kiedyś to było „Pierwsze uruchomienie...” — teraz niech poruszane będą tutaj wątki, które nijak nie pasują do innych tematów Forum. Taki Hyde Park Listy Trójki
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Aktualnie na antenie Radia 357

Post autor: kajman »

8azyliszek pisze: pn kwie 26, 2021 10:06 am Hotel California zawsze lepszy od "Last Chance Hotel"
Nie kojarzę LCH, ale jeżeli to jest jeszcze gorsze niż HC to raczej nie chciałbym tego słuchać.
Awatar użytkownika
8azyliszek
Posty: 3509
Rejestracja: pt cze 02, 2017 8:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2002

Re: Aktualnie na antenie Radia 357

Post autor: 8azyliszek »

@UP
Chodziło mi Last Chance Motel co 2 lata okupował Poczekalnię LP3. ;) Przepraszam za przejęzyczenie.
Awatar użytkownika
8azyliszek
Posty: 3509
Rejestracja: pt cze 02, 2017 8:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2002

Re: Aktualnie na antenie Radia 357

Post autor: 8azyliszek »

"O a ja taka nieubrana". :) Fajny wywiad dzień po Topie u Łukawskiego.

Radio 357 nie dopłaca do PPK> :o
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Aktualnie na antenie Radia 357

Post autor: Miszon »

Marta Kula gra wlasnie jazzowe interpretacje wykonawców z polskiego Topu.

A także zaprosiła do wysyłania maili z głosami na polski jazzowy top 357 :-) .
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Aktualnie na antenie Radia 357

Post autor: Yacy »

ja już połowę mam ;-)
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10698
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Aktualnie na antenie Radia 357

Post autor: Neo01 »

Fajny pomysł :)
Wczoraj włączyłem akurat 357 po 22 i ta muzyka to było cudo!
A dziś... znów red. Kulka w zastępstwie Niedźwiedzia - jak ja lubię jej głos :)
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Re: Aktualnie na antenie Radia 357

Post autor: neon.ka »

A ja wręcz przeciwnie. 😉 (nie mam żadnego logicznego wytłumaczenia na to).
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10698
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Aktualnie na antenie Radia 357

Post autor: Neo01 »

Bo na takie rzeczy nie ma logicznego wytłumaczenia. Albo czyjś głos i sposób mówienia Ci leży albo nie. Ja mógłbym tak do poduszki sobie włączyć jej głos i zasnąć, jest dla mnie bardzo kojący (z muzyką bywa różnie ;)).
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Aktualnie na antenie Radia 357

Post autor: Yacy »

Martę Kulę bardzo lubię i - oczywiście to co prezentuje - ale wczorajsza audycja była świetna.
Dziś... wolałbym Niedźwiedzia. ;-)
Chociaż płyta Angeli Gaber trafiła do polubionych na s. :-)
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Aktualnie na antenie Radia 357

Post autor: Miszon »

Ja też jestem w gronie wielbicieli głosu Marty Kuli, ma w sobie coś kojącego.
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10698
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Aktualnie na antenie Radia 357

Post autor: Neo01 »

Macie w ogóle swoje ulubione głosy w 357?
Dla mnie poza Martą raczej stara gwardia: Marcel, Niedźwiedź i na szczycie Piotr Kaczkowski. A i też Daga Gregorowicz jak najbardziej na plus. Ernest Zozuń ostatnio u mnie zyskał, bo kiedyś jego głos działał mi trochę na nerwy w większej ilości, a teraz nawet spoko, mogę posłuchać ;) A już szczególnie jak jest w Poranku <3
Z tych mniej lubianych to nie przepadam za bardzo za Mateuszem Fusiarzem, natomiast bardzo generalnie lubię to, co prezentuje muzycznie i sportowo też bardzo fajnie podaje informacje. No i Stelka jednak coraz bardziej działa mi na nerwy. W Trójce było OK, teraz jakoś za dużo go i jego egzaltacji.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Aktualnie na antenie Radia 357

Post autor: Miszon »

Faktycznie, Fusiarz ma coś w głosie, bo mi nie pasuje. Dodatkowo, kojarzy mi się z głosem jednego z kabareciarzy (Łukasz Błąd?), którzy mieli te kąciki w Trójce rano (tamten też mnie denerwował głosem, aczkolwiek treść przekazywana była OK).
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10698
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Aktualnie na antenie Radia 357

Post autor: Neo01 »

No chyba ma trochę podobny głos do Błąda, który tak w ogóle jest z Rzeszowa i był przez rok moim opiekunem roku na dziennikarstwie :mrgreen:
Ja akurat lubię jego głos (w mniejszych dawkch, bo jak gadał przez 1,5 godziny na pierwszych zajęciach to było to męczące :P), natomiast nie przepadam za Krzysztofem Szubzdą, który w tym samym kąciku jest chyba w czwartki (ale historie ma mega :)).
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Aktualnie na antenie Radia 357

Post autor: Miszon »

Neo01 pisze: śr maja 12, 2021 10:54 amBłąda, który tak w ogóle jest z Rzeszowa i był przez rok moim opiekunem roku na dziennikarstwie :mrgreen:
Ooo, no proszę!
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10698
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Aktualnie na antenie Radia 357

Post autor: Neo01 »

Noo, on w ogóle to był założycielem kabaretu Kaczka Pchnięta Nożem, który pojawiał się swego czasu dość cyklicznie w Trójce a teraz z tego co zauważyłem promuje trochę rozrywkę w sensie teraz bardziej impro i stand-up, zapraszając młodych twórców do klubu studenckiego.
Ja z nim, niestety, za dużo nie miałem do czynienia, bo raz, że praktycznie nie miałem z nim zajęć (co jeszcze ciekawe, był adiunktem socjologii, którą wcześniej ukończyłem), a dwa, że po niecałym roku dałem sobie spokój ze studiowaniem dziennikarstwa. Ale w każdym razie miałem chyba przez jakieś pół godziny niezły mindfuck na tych pierwszych zajęciach, bo po raz pierwszy widziałem gościa, a głos przecież dobrze znałem, tylko była kwestia przypomnienia sobie skąd :)
Ostatnio zmieniony śr maja 12, 2021 11:05 am przez Neo01, łącznie zmieniany 1 raz.
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Aktualnie na antenie Radia 357

Post autor: kajman »

Yacy pisze: wt maja 11, 2021 1:52 pm Chociaż płyta Angeli Gaber trafiła do polubionych na s. :-)
Ani imię ani nazwisko nie jest na S. Czyżby tytuł płyty.
Neo01 pisze: śr maja 12, 2021 10:28 am Macie w ogóle swoje ulubione głosy w 357?
Ja w ogóle mało mam ulubionych głosów. Nawet wśród wokalistów czy wokalistek niewiele bym znalazł takich, których lubię za głos. Ważniejsze jest dla mnie jak ten głos się wykorzystuje.
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Re: Aktualnie na antenie Radia 357

Post autor: neon.ka »

Ciekawe, czy Yacy w tej chwili w wirze pracy, czy z muzyką w uszach. Na antenie Renata Przemyk. :-)
Interesujące tylko, czy głos Artura Andrusa mu psuje tą piosenkę, czy nie. ;-)
kajman pisze: czw maja 13, 2021 6:00 pmAni imię ani nazwisko nie jest na S. Czyżby tytuł płyty.
Sądzę, że Spotify. :-P
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Aktualnie na antenie Radia 357

Post autor: Yacy »

neon.ka pisze: pt maja 14, 2021 8:15 am Ciekawe, czy Yacy w tej chwili w wirze pracy, czy z muzyką w uszach.
no jednak to pierwsze ;-)
żaden duet mi nie psuje piosenek, co bardzo mnie zaskoczyło, bo bałem się tej płyty :-P
a panowie Wojciech i John wręcz ulepszyli oryginały!

tak s=spotify ;-)
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Aktualnie na antenie Radia 357

Post autor: kajman »

Strasznie się napaliłem, że na płycie będzie jeden z ulubionych utworów Renaty i do tego w duecie z Waglewskim. Niestety totalnie się rozczarowałem. Na całym albumie przekonały mnie trzy utwory: Zero, Ten taniec i przede wszystkim rewelacyjna wersja Kochanej z Herbutem, która dla mnie przebija znakomity pierwowzór.
Yacy pisze: pt maja 14, 2021 9:44 amtak s=spotify
Tak naprawdę to tego się obawiałem. No ale co mi tam. Jak ktoś to lubi to jego sprawa.
kacper94
Posty: 2704
Rejestracja: pn maja 29, 2017 8:20 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014

Re: Aktualnie na antenie Radia 357

Post autor: kacper94 »

Neo01 pisze: śr maja 12, 2021 10:28 am Macie w ogóle swoje ulubione głosy w 357?
Oprócz wspominanych tutaj przez Neo Marcela, Niedźwiedzia, p. Piotra Kaczkowskiego czy Marty Kuli, to takze jednym z moich ulubionych głosów jest p. Marcin Cichoński. Niektóre jego audycje są fantastyczne - szczególnie mam tutaj na myśli "Pokolenia 357". I byłem bardzo zdziwiony, że na jego głosie i guście muzycznym poznałem się dopiero tutaj, a nie wcześniej, gdy był dziennikarzem Trójki...
Awatar użytkownika
Mash
Posty: 501
Rejestracja: sob paź 27, 2007 7:55 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Aktualnie na antenie Radia 357

Post autor: Mash »

Świetnych audycji i głosów jest mnóstwo - nie ma sensu chyba mówić o MN, Piotrze Kaczkowskim, Kubie Strzyczkowskim itp, bo to wszyscy wiedzą. Z mniej standardowych wskazań - rzeczona Marta Kula, Daniel Wyszogrodzki (fantastyczna audycja w poniedziałki o 20), Marcin Cichoński, cenię Martę Malinowską (choć nie wszystko, co prezentuje, jest w moim guście), świetną audycję o sprawach międzynarodowych ma Michał Żakowski, uzupełnia mi "Raport (...)" D. Rosiaka.

Top 1 to jednak dla mnie Ola Budka, z różnych względów :wink:
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Aktualnie na antenie Radia 357

Post autor: Yacy »

kajman pisze: pt maja 14, 2021 6:07 pm Tak naprawdę to tego się obawiałem. No ale co mi tam. Jak ktoś to lubi to jego sprawa.
no wiesz, ja najbardziej lubię CD, ale jak się nie ma co się lubi, to... ;-)
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Aktualnie na antenie Radia 357

Post autor: kajman »

Spotifaja używam tylko w ostateczności. Preferuję chomika, tubę, myfreemp3.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Aktualnie na antenie Radia 357

Post autor: Miszon »

Mash pisze: pt maja 14, 2021 8:37 pm Świetnych audycji i głosów jest mnóstwo - nie ma sensu chyba mówić o MN, Piotrze Kaczkowskim, Kubie Strzyczkowskim itp, bo to wszyscy wiedzą. Z mniej standardowych wskazań - rzeczona Marta Kula, Daniel Wyszogrodzki (fantastyczna audycja w poniedziałki o 20), Marcin Cichoński, cenię Martę Malinowską (choć nie wszystko, co prezentuje, jest w moim guście), świetną audycję o sprawach międzynarodowych ma Michał Żakowski, uzupełnia mi "Raport (...)" D. Rosiaka.

Top 1 to jednak dla mnie Ola Budka, z różnych względów :wink:
Z większością się zgodzę. Co do Oli Budki, to owszem lubię głos, ale jej audycje są jakoś... nudnawe. Sam nie wiem, wolę przełączyć wtedy na coś innego. :know:
Awatar użytkownika
Mash
Posty: 501
Rejestracja: sob paź 27, 2007 7:55 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Aktualnie na antenie Radia 357

Post autor: Mash »

Ola lubuje się w takich (no właśnie) stonowanych dźwiękach; tam jest dużo lekkiego, choć wartościowego popu, trochę brzmień "australijskich" (dlatego też dogadują się z MN), no i reagee :wink: Dla mnie idealna audycja na niedzielny poranek, albo właśnie jakieś takie słoneczne popołudnie.
ODPOWIEDZ