Fanpage na portalu społecznościowym o Liście Przebojów Trójki

Kiedyś to było „Pierwsze uruchomienie...” — teraz niech poruszane będą tutaj wątki, które nijak nie pasują do innych tematów Forum. Taki Hyde Park Listy Trójki
kacper94
Posty: 2704
Rejestracja: pn maja 29, 2017 8:20 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014

Fanpage na portalu społecznościowym o Liście Przebojów Trójki

Post autor: kacper94 »

Cześć, to ja :) Piszę do Was z jedną sprawą. Na studiach dostaliśmy zadanie, żeby zrobić projekt - fanpage na znanym portalu społecznościowym. Z uwagi na to, że Lista Przebojów Trójki była moją pasją, postanowiłem założyć stronę poświęconą utworom, które pojawiły się na Liście Przebojów, ale nie tylko. Będzie tam wiele innych ciekawych rzeczy, odnoszących się do innych audycji (choćby tradycyjnych styczniowych i majowych Topów), wykonawców itd., wszystko co tylko mi przyjdzie na myśl, a co kojarzyło mi się z Listą Przebojów i z Trójką. W związku z tym mam do Was pytanie: Gdzie mogę znaleźć jakieś fajne grafiki i wideo na temat Listy, które śmiało mogę dodać do postów (mam bodaj wrzucić dwa takie posty z grafikami i jeden z wideo) oraz czy mogę wrzucić tutaj link do mojej strony. Na jednej ze stron na Facebooku, ktoś podrzucił mi pomysł o zapiskach z archiwalnych notowań w formie zdjęcia. W związku z tym mam do Was pytanie: Czy ktoś miałby na tyle dobrego serca (jeśli jest w posiadaniu owych zapisków) i mógłby mi w jakiejś postaci (najlepiej zdjęcia) wysłać, abym (oczywiście za zgodą tej osoby) mógł to wrzucić następnie na tego fanpage'a? Liczę na Waszą pomoc i z góry przepraszam za kłopot.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Fanpage na portalu społecznościowym o Liście Przebojów Trójki

Post autor: Miszon »

Archiwalne notowania (skany) są dostępne na lp3.pl
Broniara90
Posty: 8
Rejestracja: wt mar 02, 2021 4:20 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2002

Re: Fanpage na portalu społecznościowym o Liście Przebojów Trójki

Post autor: Broniara90 »

Miszon pisze: pn gru 28, 2020 11:58 pm Archiwalne notowania (skany) są dostępne na lp3.pl
Dzięki za info :) Pozdrawiam :)
ODPOWIEDZ