Stacje inne od PR3

Kiedyś to było „Pierwsze uruchomienie...” — teraz niech poruszane będą tutaj wątki, które nijak nie pasują do innych tematów Forum. Taki Hyde Park Listy Trójki
KlaßerMeister
Posty: 47
Rejestracja: wt sie 25, 2020 4:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2009

Stacje inne od PR3

Post autor: KlaßerMeister »

Tu możemy dyskutować o innych radiostacjach internetowych (i nie tylko).

Szczególnie o tym, że powstał ze strony studentów z Polski rozsianych po całej Europie, Radio Zgiełk. Ciekawy format, taki RNŚ pomieszany z Chilizet (lata 2008-2012). http://patronite.pl/radiozgielk

A wy, czego słuchacie? Radiospacji, Nocnego Radia, Rockserwisu, Kapitału?
Awatar użytkownika
FOXD
Posty: 22138
Rejestracja: ndz sty 03, 2010 10:54 pm
Lokalizacja: Wrocław/Breslau

Re: Stacje inne od PR3

Post autor: FOXD »

U mnie kręci się naprzemiennie: Antyradio, RockRadio, RNŚ, RadioBaobab, TOK FM + kilka kanałów tematycznych yt, jak np. Reset Obywatelski.
Wedle tego zestawu mam opracowaną ramówkę.
KlaßerMeister
Posty: 47
Rejestracja: wt sie 25, 2020 4:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2009

Re: Stacje inne od PR3

Post autor: KlaßerMeister »

Ja raczej starą dobrą nadmorską Veronicę (192- radio i Veronica International), czasem ●newonce, NTS (kiedy są w podcastach, na żywo to zazwyczaj audycje takie jak Carli Dal Forno, DJ-ki Moxie, czy Jen Monroe), Rinse.fm, Radio Kapitał, brytyjski TalkRadio (bardziej otwartszy moim zdaniem - od TOK FM, są tam telefony na żywo słuchaczy), londyński Caroline. Jak coś szałowego jest i undergroundowego w eterze, to od razu to lubię. Ale tak naprawdę najlepsze stacje mają mieszkańcy Oceanii - Nowozelandczycy i Australijczycy, ot, choćby 3WW, Double / Triple J czy SBS4 i ABC Radio Sydney.

Z akademickich w Polsce (a nawet moich potencjalnych miejsc pracy, bo tam się rekrutowałem :D ) polecam warszawski Kampus i Centrum w Lublinie.
ODPOWIEDZ