Płyta tygodnia

Kiedyś to było „Pierwsze uruchomienie...” — teraz niech poruszane będą tutaj wątki, które nijak nie pasują do innych tematów Forum. Taki Hyde Park Listy Trójki
kacper94
Posty: 2704
Rejestracja: pn maja 29, 2017 8:20 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014

Płyta tygodnia

Post autor: kacper94 »

Witajcie. Nie wiedziałem, gdzie mogę wrzucić ten temat, wstawiłem więc go w tematy okołolistowe, mam nadzieję, że ktoś z użytkowników pomoże mi w rozwianiu moich wątpliwości. Na początku października, gdy wysłałem SMS-a, kiedy były rozdawane płyty tygodnia, usłyszałem swoje imię i miejsce zamieszkania, podczas ogłaszania osób, którym udało się otrzymać płytę "Maanam i Goście". Problem w tym, że od tego momentu minęły już ponad 3 tygodnie, a nadal nie znalazłem jej w swojej skrzynce pocztowej. W związku z tym mam pytanie do użytkowników forum, może ktoś kiedyś coś wygrał i pomoże mi w mojej sprawie: Jak długo czeka się na taką płytę tygodnia? Czy w przypadku otrzymania takiej płyty, muszę coś za to zapłacić? Co radzicie w obecnej sytuacji: próbować skontaktować się mailowo z którymś z redaktorów, czy raczej szukać innej próby kontaktu, na przykład przez telefon? Oczywiście może być też inne rozwiązanie mojego problemu, że to nie ja zostałem laureatem, a inna osoba mieszkająca w moim mieście i mająca tak samo na imię, lub też przez to, że źle podałem dane do wysyłki. Liczę na Waszą pomoc i z góry przepraszam za kłopot. Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10698
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Płyta tygodnia

Post autor: Neo01 »

Wiem, że czasem są duże opóźnienia w wysyłce. Aczkolwiek 3 tygodnie to już sporo. Myślę że jak w nast. tygodniu nie dostaniesz, to może spróbować się skontaktować - można np. wysłać maila poprzez stronę: https://www.polskieradio.pl/9,Trojka/34,Kontakt.
temik3
Posty: 17353
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Płyta tygodnia

Post autor: temik3 »

Ja kilka razy coś tam dostałem i opóźnienie było dość spore nawet sięgające miesiąca. Więc jak pisze Neo01 można poczekać jeszcze z tydzień i wtedy próbować interweniować. Może jesteś z odległego zakątka Polski jak i ja więc takie opóźnienie nie dziwi.
kacper94
Posty: 2704
Rejestracja: pn maja 29, 2017 8:20 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014

Re: Płyta tygodnia

Post autor: kacper94 »

Mieszkam dość daleko od Warszawy (jakieś 400 km) więc może faktycznie nie powinienem się dziwić, że jeszcze ów płyty nie dostałem. Ciekawiło mnie tylko to, czy czas oczekiwania rzeczywiście jest taki długi. Teraz już wiem, że mogę raczej spać spokojnie a w razie gdybym faktycznie do końca przyszłego tygodnia nie dostał tej płyty napiszę przez ten formularz kontaktowy podany powyżej. Ogromne dzięki za pomoc :)
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10698
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Płyta tygodnia

Post autor: Neo01 »

Przedwczoraj dostałem z Trójki książkę, o którą się starałem ponad miesiąc temu, tak że spokojnie czekaj :)
kacper94
Posty: 2704
Rejestracja: pn maja 29, 2017 8:20 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014

Re: Płyta tygodnia

Post autor: kacper94 »

Gwoli uzupełnienia tematu, pragnę napisać, że płyta dotarła do mnie w piątek 02.11 :) Jednak faktycznie czasami przydaje się cierpliwość ;)
Ostatnio zmieniony czw cze 11, 2020 7:25 pm przez kacper94, łącznie zmieniany 1 raz.
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Płyta tygodnia

Post autor: ku3a »

kacper94 pisze: czw lis 08, 2018 7:08 pm W gwoli uzupełnienia(...)
a co to jest gwola?...
chyba "gwoli uzupełnienia"... :roll:
ODPOWIEDZ