Co się dzieje z naszą Trójką?

Kiedyś to było „Pierwsze uruchomienie...” — teraz niech poruszane będą tutaj wątki, które nijak nie pasują do innych tematów Forum. Taki Hyde Park Listy Trójki
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10698
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: Neo01 »

I vice versa. Ust mi nie zamkniesz. Natomiast osobiste wycieczki i chamskie nadinterpretacje będę zgłaszał z całą stanowczością. A mogę Cię zapewnić, że Kuba już niejedną skargę na Ciebie otrzymał i nie tylko od aktywnych ostatnio forowiczów.
Ostatnio zmieniony pt lut 18, 2022 10:00 pm przez Neo01, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: bobby-x »

Neo01 pisze: pt lut 18, 2022 9:55 pm Aha, no to jeśli takie wnioski wysnuwasz z mojej wypowiedzi to moje gratulacje. Po raz kolejny dajesz wspaniały popis, brawo!
Tak, takie wysnuwam bo nie wiem czemu takich Umute dyskwalifikujesz zanim cokolwiek zrobią.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: bobby-x »

Neo01 pisze: pt lut 18, 2022 9:58 pmI vice versa.
Zapraszam do Wojenki.
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: kajman »

On ocenił realne szanse takiego wykonawcy. I niczego więcej nie uczynił. A Ty odnosisz się do nie wiadomo czego.
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10698
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: Neo01 »

Jakby co, zmieniłem treść ostatniego posta.
Nie jesteś tu panem i władcą, za jakiego się uważasz, pamietaj.
TStudent
Posty: 11607
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: TStudent »

Co nie oznacza, że jest nim np. kajman.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19439
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: jollyroger72 »

Brawo TStudent!
TStudent
Posty: 11607
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: TStudent »

Ja tylko zachowuję całkowicie bezstronną postawę, bo mam serdecznie dosyć waśni na Forum i tyle mam do powiedzenia.
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10698
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: Neo01 »

A przykładasz jakoś głównie jednej stronie, ciekawe...
Jeśli masz dość waśni, to nie wiem czy najlepszym sposobem są takie komentarze, ale oczywiście jak uważasz.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: bobby-x »

Neo01 pisze: pt lut 18, 2022 10:01 pm Jakby co, zmieniłem treść ostatniego posta.
Nie jesteś tu panem i władcą, za jakiego się uważasz, pamietaj.
Wiem, że nie jestem i nie zamierzam być. Jedynym Panem jest tu Pan Jacko z Krakowa :D
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10698
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: Neo01 »

Wybacz, ale trochę się tak zachowujesz.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: Miszon »

bobby-x pisze: pt lut 18, 2022 9:12 pm
Miszon pisze: pt lut 18, 2022 1:50 pm Moim zdaniem to jest super pomysł i bardzo fajnie to wyszło. Myślę że szanse na wysokie miejsce.
Szkoda, że nie wiadomo o czym śpiewają.
Wiadomo
https://youtu.be/9UGugx5emUs

przecież śpiewają w języku migowym, który jest przetłumaczalny.
ok, ja widziałem tylko wideo bez tłumaczenia.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: bobby-x »

Neo01 pisze: pt lut 18, 2022 9:58 pm I vice versa. Ust mi nie zamkniesz. Natomiast osobiste wycieczki i chamskie nadinterpretacje będę zgłaszał z całą stanowczością. A mogę Cię zapewnić, że Kuba już niejedną skargę na Ciebie otrzymał i nie tylko od aktywnych ostatnio forowiczów.
To czekam na ostrzeżenie od Kuby i potem na bana. Kiedyś mnie "od-banują", nie będzie to wieczne, może być po polskim topie, bo nic się dowiecie do maja, kiedy startuje głosowanie, czy to będzie nr 1 czy nr 2 topu, kto układa propozycje, ile ich będzie i czy moglibyście cokolwiek dołożyć przed zamknięciem systemu. Przeżyję bez forum, bez FB i tym podobnym. Pozdrawiam, gdyby mi zamknięto usta.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: Miszon »

Bobby, nie ma się co tak unosić. Na Zlotach taki grzeczny jestes, a na forum nonstop jakieś wojny.
Aro
Posty: 6081
Rejestracja: pt lip 13, 2007 11:08 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 25.08.1984

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: Aro »

Dokładnie.
bobby i jolly lubię Was, ale kuźwa, wyjdźcie w końcu z tej piaskownicy, bo się okopujecie jak dwa koty w kuwecie. :P
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19439
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: jollyroger72 »

Aro pisze: sob lut 19, 2022 12:05 am Dokładnie.
bobby i jolly lubię Was, ale kuźwa, wyjdźcie w końcu z tej piaskownicy, bo się okopujecie jak dwa koty w kuwecie. :P
Ja też Cię lubię, ale przestańcie być dziećmi i nie bawcie się w kółko wzajemnej adoracji.
My mamy swoje zdanie, bo myślimy. Nie podążamy za tłumem, jak stado...
Miłego weekendu.
temik3
Posty: 17352
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: temik3 »

Neo01 pisze: pt lut 18, 2022 10:18 pm A przykładasz jakoś głównie jednej stronie, ciekawe...
Jeśli masz dość waśni, to nie wiem czy najlepszym sposobem są takie komentarze, ale oczywiście jak uważasz.
Przepraszam, że się wtrącę. Jeśli Ty uważasz, że bobby-x nie jest tu Panem, sam zręsztą o tym doskonale wie, to dlaczego oceniasz TStudenta w taki sposób, że opowiada sie po jednej ze stron? On tylko dał do zrozumienia, że także kajman nie jest tu panem czym potwierdził swe zdanie o tym, ze nie trzyma za żadną ze stron. Dlatego dziwią mnie takie wnioski. Znów niepotrzebna wymiana zdań, ale czasem może warto postawić się troszkę z drugiej strony, przemyśleć co ktoś miał na mysli a nie wyciągać pochopne wnioski. I proszę nie odbieraj moich słów jako atak, tylko próbuję zwrócić uwagę, że TStudent całkiem inaczej swą wypowiedź przedstawił. A co do tego kto startuje i jakie ma szanse na Eurowizji to nie rozumiem oceniania czegoś jeszcze przed startem. A temu zespołowi życzę sukcesu.
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10698
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: Neo01 »

Po pierwsze: nie oceniam nikogo przed startem i jak najbardziej życzę im powodzenia, tylko chodzi o sam fakt piosenki nieśpiewanej - nie wiem czy dotychczas był taki przypadek na Eurowizji i jak do tego by tam podeszli. Ale na pewno wolę ich niż Rafała, o czym już zresztą wspomniałem.

Co do TStudenta: w ostatnim czasie kilka razy odnosił się krytycznie do kajmana i do mnie, do was jakoś sobie nie przypominam, więc trudno to odebrać jako stanie pośrodku i nie zajmowanie stanowiska. Merytorycznie można się zgadzać z tymi wypowiedziami lub nie, ale jak na kogoś, kto sugeruje, że jest tu bezstronnym obserwatorem to jednak w moim odczuciu stanowczo za mocno opowiada się po jednej stronie. Oczywiście ubolewam nad tym, że takie strony się utworzyły, ale tak to niestety wygląda.
pbd2
Posty: 1293
Rejestracja: pn lut 23, 2004 6:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ...września 1982
Lokalizacja: Lublin

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: pbd2 »

Drodzy Panowie! Może do jakiegoś hyde parku z tym, bo po pierwsze dawno odbiegło od tematu, po drugie tego się nie da czytać. A najlepiej proszę zakopać swoje toporki wojenne. Pax! :-D
temik3
Posty: 17352
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: temik3 »

Neo01 pisze: sob lut 19, 2022 12:34 pm Co do TStudenta: w ostatnim czasie kilka razy odnosił się krytycznie do kajmana i do mnie, do was jakoś sobie nie przypominam, więc trudno to odebrać jako stanie pośrodku i nie zajmowanie stanowiska. Merytorycznie można się zgadzać z tymi wypowiedziami lub nie, ale jak na kogoś, kto sugeruje, że jest tu bezstronnym obserwatorem to jednak w moim odczuciu stanowczo za mocno opowiada się po jednej stronie. Oczywiście ubolewam nad tym, że takie strony się utworzyły, ale tak to niestety wygląda.
Wiesz z tego co pamiętam i czytałem to i TStudent krytyczne głosy miał nie tylko w Twoim kierunku czy kajmana ale także w innym. Próbujesz manipulować. Po drugie może mieć swoją rację krytykując Ciebie czy kajmana, ale również krytykując mnie czy innych. Więc proszę pozwól też mieć mu swoje zdanie na każdy temat. W tej dyskusji bo o niej piszemy stał dotąd pośrodku więc nie rozumiem dlaczego szukasz innych watków, przecież On odniósł się tylko tu do obecnej sytuacji. Ale jeśli już chcesz przeskakiwać po wątkach to tak przez przypadek przeczytałem sobie wczorajszą fajną dyskusję w TFP i co zobaczyłem? Super pytania urodzinowe i Twój bezsensowny na tym etapie wpis że nie ma uczelni Małopolskiej, przecież to tylko zabawa, a odpowiedzi Agnieszki było ot takie sobie, może ułatwiajace komuś podpowiedź. No ale Ty chciałeś zabłysnąć wiedzą i nie twierdzę, że nie miałeś racji. Po co? Popsuć zabawę?. Czasami może warto schować klawiaturę i nic nie pisać. A potem czujesz się poszkodowany bo ktoś Ci nieładnie napisze, owszem nie popieram wycieczek słownych, ale sam je prowokujesz, a potem uciekasz się do wysyłania zgłoszeń. Sam zaczynasz. Przepraszam, ale moim zdaniem tak to wygląda.
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10698
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: Neo01 »

O matko, znowu jakieś gorzkie żale przyszedłeś tu wylewać :)
Nie będę już odpowiadał, bo jak słusznie zauważył pbd2 tego się nie da czytać i nie ma nic wspólnego z tematem.
Naprawdę, masz wielki problem chyba ze mną, ale ja nic na to nie poradzę, musisz jakoś z tym żyć.
Miłego dnia wszystkim i naprawdę proponuję zostawić już te personalne wycieczki, bo to niczemu i nikomu nie służy.
temik3
Posty: 17352
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: temik3 »

Neo01 pisze: sob lut 19, 2022 1:22 pm O matko, znowu jakieś gorzkie żale przyszedłeś tu wylewać :)
Nie będę już odpowiadał, bo jak słusznie zauważył pbd2 tego się nie da czytać i nie ma nic wspólnego z tematem.
Naprawdę, masz wielki problem chyba ze mną, ale ja nic na to nie poradzę, musisz jakoś z tym żyć.
Miłego dnia wszystkim i naprawdę proponuję zostawić już te personalne wycieczki, bo to niczemu i nikomu nie służy.
Sorry ale to Ty masz problem sam ze sobą. Naprawdę poczytaj uważnie kto coś Ci napisał bo reagujesz jakbyś miał parę latek.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19439
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: jollyroger72 »

Neo01 pisze: sob lut 19, 2022 12:34 pm Co do TStudenta: w ostatnim czasie kilka razy odnosił się krytycznie do kajmana i do mnie, do was jakoś sobie nie przypominam, więc trudno to odebrać jako stanie pośrodku i nie zajmowanie stanowiska.
Może przeszła już mu faza "skajmanienia", otworzył oczy i zdroworozsądkowo spojrzał na to wszystko? Nie przyszło Ci to do głowy?
TStudent
Posty: 11607
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: TStudent »

To nie tak, drogi jollyrogerze (sorki, że tu), bo ja jestem akurat osobą pro-Radio 357, jestem Patronem od samego początku, czyli 5.10.20, mam subskrypcję do 4.04.22 i perspektywę przedłużenia o kolejne pół roku, a jak dobrze pójdzie to nawet może w październiku zwiększę kwotę wpłat. Ale mnie personalnie do Listy tak nie ciągnie, bo po pierwsze, w czasach grania Listy na kartki i jeszcze powiedzmy do stycznia '22 grałem w większość piątków swoją listę, po drugie, Lista w Radiu 357 to nie to samo, co Lista w Trójce (wtedy jeszcze przez duże T i ó). Naprawdę cenię ludzi, którzy mieli przyjemność tam pracować, a obecnie są w Dobrym Radiu, Najlepszym Radiowym Adresie na Świecie. Głosowanie internetowe, o którym ostatnio dwa razy zapomniałem, ale to wynika z powodów stricte osobistych, to jedno, ale podcasty, które sobie cenię, to drugie, bardzo lubię kapitalne Antyreklamy, testowałem też podcasty z La pausa italiana oraz Pat sumuje.
I nie mam nic do żadnego z Was, Forumowiczów, nie mam do nikogo o nic pretensji, czasem miewałem jakieś głupie powody, dla których darłem mordę i za to najmocniej przepraszam, nie będę się krył, że mam swoją wizję świata i należę do perfekcjonistów i to jest dla mnie problem.
I uwierzcie, samo skajmanienie to bardziej jeden z objawów perfekcjonizmu. To mi akurat nie przeszło, o czym świadczy cała masa moich wpisów. Natomiast nie mogłem obojętnie przejść obok tego, co zdarzało się kajmanowi wypisywać, bo swoimi wpisami eskalował konflikty. I chciałem Go uspokoić jakoś.
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: kajman »

Ja potraktowałem konkurs i pytania poważnie i nie widzę nic złego w tym, że ktoś zwrócił uwagę na pomyłkę. Gdybym wiedział, że Małopolskiej nie ma to pewnie sam bym to uczynił.
ODPOWIEDZ