Co się dzieje z naszą Trójką?

Kiedyś to było „Pierwsze uruchomienie...” — teraz niech poruszane będą tutaj wątki, które nijak nie pasują do innych tematów Forum. Taki Hyde Park Listy Trójki
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22017
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: Yacy »

ok. po prostu pierwsze czytam/słyszę, żeby ktoś o nim tak mówił czy pisał.
Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5187
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: konwicki1980 »

TStudent pisze: pt cze 12, 2020 12:31 pm stopień doktora najprawdopodobniej ma. :|
Najprawdopodobniej nie. Ale co z tego, może być dla Ciebie nawet Profesorem :lol:
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15290
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: Miszon »

on skonczył geografię, wątpię aby się doktoryzował
krzychu78
Posty: 3722
Rejestracja: wt sty 01, 2008 3:08 pm
Lokalizacja: Tychy

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: krzychu78 »

a cóż to po geografii nie można zrobić doktora ? :) kilka osób z mojego roku uzyskało ten tytuł
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15290
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: Miszon »

Można, ale raczej nie jako redaktor ekonomiczny ;)
Pinkfloyd3
Posty: 3
Rejestracja: wt cze 02, 2020 2:36 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1993

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: Pinkfloyd3 »

Pracownicy,którzy wrócili do Trójki:
  • Elżbieta Walendzik
  • Marcin Łukawski
  • Tomasz Rożek
  • Krystian Hanke
  • Łukasz Błąd
  • Filip Jaślar
  • Krzysztof Szubzda
  • Łukasz Szwed
  • Michał Olszański
  • Piotr Baron
  • Piotr Metz
  • Piotr Stelmach
  • Katarzyna Stoparczyk
  • Tomasz Gorazdowski
  • Patrycjusz Wyżga
  • Marcin Pośpiech
  • Janusz Deblessem
  • Marek Starzyk
  • Grzegorz Połatyński
  • Marta Malinowska
  • Marcin Cichoński
  • Katarzyna Kłosińska
  • Ernest Zozuń
  • Roman Dziewoński
  • Beata Pawlikowska
  • Wojciech Ossowski
Ostatnio zmieniony wt cze 30, 2020 12:37 pm przez Pinkfloyd3, łącznie zmieniany 1 raz.
bidżys
Posty: 214
Rejestracja: pn sty 20, 2020 5:44 pm

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: bidżys »

mateusz15 pisze: wt lip 14, 2020 8:39 pm
Nie podoba mi się udział red. Cejrowskiego w kampanii wyborczej. Poinformowałem Biuro Programowe i Zarząd o problemie. Czekam na reakcję. Mimo trudności, bądźcie proszę z nami. Kuba Strzyczkowski
Agitował na antenie? Bo jeśli nie to rozumiem, że na powrót Manna też by się nie zgodził. Przy okazji, audycja Pawlikowskiej to już na stałe? Do Zetki z czymś takim. Jeśli to był pomysł Strzyczkowskiego to miej nas Panie w opiece. Ciekawe, co jeszcze wymyśli.
TStudent
Posty: 11636
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: TStudent »

bidżys pisze: śr lip 15, 2020 4:30 pmPrzy okazji, audycja Pawlikowskiej to już na stałe? Do Zetki z czymś takim.
Absolutnie nie! :STOP: :twisted:
Jakkolwiek bardzo, ale to bardzo lubiłem audycje Manna, ale po tym co pokazał, mój stosunek do niego uległ znaczącemu pogorszeniu, sorry. :(
I na tym poziomie czasu wolę Pawlikowską niż Manna, chociaż ją słyszałem znacznie wcześniej, a po powrocie do Trójki nawet Jej nie słuchałem. Ale nie wykluczam włączenia ;)
Awatar użytkownika
barb42
Posty: 5458
Rejestracja: ndz sty 01, 2012 12:46 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: odkąd pamiętam
Lokalizacja: stela

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: barb42 »

Co ten Mann w radiu pokazał?

I nie słuchałeś, ale zaprzeczasz opinii słuchacza?
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9941
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: bobby-x »

TStudent pisze: śr lip 15, 2020 6:24 pm Jakkolwiek bardzo, ale to bardzo lubiłem audycje Manna, ale po tym co pokazał, mój stosunek do niego uległ znaczącemu pogorszeniu, sorry. :(
Pytanko, czy lubiłeś audycje czy piosenki czy Manna? Nie bardzo rozumiem co takiego pokazał? Objaśnisz, co Cię zbulwersowało?

Niunia wykonała szach (Gackową) a Mann zrobił mat i pieprznął to radio pewnie ostatecznie, na zawsze.

Jeśli lubiłeś audycje, to posłuchaj w RNŚ w piątek Poranna Manna, w niedzielę Bez kolejki i we wtorek Mała kawa. Wojtek gra niezmiennie to samo co w Trójce. Mnie się jego podejście do muzyki nadal podoba. I będę Go słuchał, notował, nagrywał.
Awatar użytkownika
FOXD
Posty: 22138
Rejestracja: ndz sty 03, 2010 10:54 pm
Lokalizacja: Wrocław/Breslau

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: FOXD »

Być może TStudentowi chodziło o wypowiedź Manna o tych "posłusznych żołnierzach" w Trójce.
Jeśli tak, to w świetle biadolenia Strzyczkowskiego, że jest "trudna sytuacja", do której sam przyłożył rękę, zaczynam rozumieć o co Mannowi chodziło ;)
A audycje Manna w RNŚ faktycznie mają taki sam klimat jak w Trójce ;)
Ostatnio zmieniony śr lip 15, 2020 8:56 pm przez FOXD, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9941
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: bobby-x »

A że Mann ma, w dupie Trójkę, PiS i popierał trzaskanie długopisem, wcale mu się nie dziwię.

Bo za PRL-u była jakaś tam cenzura, ale to jak zniszczono Trójkę od 8 sty 2016, to tylko TAK umie Wszechmogący Pan z Żoliborza.
TStudent
Posty: 11636
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: TStudent »

bobby-x pisze: śr lip 15, 2020 8:14 pmPytanko, czy lubiłeś audycje czy piosenki czy Manna?
Wszystko. Bardzo podobały mi się piątkowe poranki. :cry:
bobby-x pisze: śr lip 15, 2020 8:14 pmNie bardzo rozumiem co takiego pokazał? Objaśnisz, co Cię zbulwersowało?
Po odejściu od Trójki coraz bardziej zaczął bawić się w politykę... :roll:
barb42 pisze: śr lip 15, 2020 6:35 pmI nie słuchałeś, ale zaprzeczasz opinii słuchacza?
Pawlikowskiej słuchałem jeszcze za Jej czasów w Z, czyli dawno dawno temu. I myślę, że wystarczy, że włączę Trójkę w niedzielę o 11, a ta Pani przypomni mi o sobie. :) i naprawdę Ją szanuję i mam nadzieję (i oczekiwanie), że ten szacunek zostanie podtrzymany.
bidżys
Posty: 214
Rejestracja: pn sty 20, 2020 5:44 pm

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: bidżys »

TStudent pisze: śr lip 15, 2020 6:24 pm
bidżys pisze: śr lip 15, 2020 4:30 pmPrzy okazji, audycja Pawlikowskiej to już na stałe? Do Zetki z czymś takim.
Absolutnie nie! :STOP: :twisted:
I na tym poziomie czasu wolę Pawlikowską niż Manna, chociaż ją słyszałem znacznie wcześniej, a po powrocie do Trójki nawet Jej nie słuchałem. Ale nie wykluczam włączenia ;)
Dla mnie opowiastki o swoich podróżach połączone z muzyką od czapy to raczej słabe jest. Gdy akurat słuchałem był też konkurs wymagający umiejętności googlowania. Już wolałbym Manna. Przynajmniej puszczał mniej znaną (oczywiście jak dla kogo) muzykę i starał się nie robić "listy przebojów". Jego audycja wypadała jeszcze lepiej, gdy się ją zestawiło pod względem muzycznym z "normalną" poranną.
bobby-x pisze: śr lip 15, 2020 8:14 pm Niunia wykonała szach (Gackową) a Mann zrobił mat i pieprznął to radio pewnie ostatecznie, na zawsze.
Mam wrażenie, możliwe, że błędne, iż Mann, który pewnie i tak chciał odejść, wykorzystał tylko okazję do pokazania się w dobrym świetle. A czy na stałe to pokarzą wyniki RNŚ. :) Mam dziwne przeczucie, że jeszcze się w Trójce pojawi.
Awatar użytkownika
barb42
Posty: 5458
Rejestracja: ndz sty 01, 2012 12:46 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: odkąd pamiętam
Lokalizacja: stela

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: barb42 »

Żadnej kary wyniki nie wymierzą, bo audycje Manna trzymają poziom, bez względu na miejsce pracy.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9941
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: bobby-x »

bidżys pisze: pt lip 17, 2020 9:51 am A czy na stałe to pokarzą wyniki RNŚ. :) Mam dziwne przeczucie, że jeszcze się w Trójce pojawi.
To się zgadza, wiele zależy od udziałowców, mieli zebrać 250 tys, jest 1,8 mln. Parę miesięcy na pewno po grają. Jeśli RNŚ padnie, nie jest to wykluczone. Natomiast specjalnie wstałem dziś o 5:45 aby posłuchać Wojtka i Jego ekipy I Porannej Manny. Na antenie pojawiał się bardzo często młodziak Marian który został ochrzczony przez sluchaxA jako IBM - Interfejs Białkowy Marian). Marian był prawą ręką Wojtka i czytał maile. Były dwa reportarze o noszeniu trawnika i
śmiechu w Sejmie. Nogas opowiadał o książce, pojawili się Bukartyk z, Kawałko.

Czyli było wszystko to za co Kocham Radio.
viewtopic.php?p=656209#p656209


Teraz Baron po 19:00 w, Trójce of course, zamiast listy, przewidywalny i nudny jak fajki z olejem.
TStudent
Posty: 11636
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: TStudent »

bobby-x pisze: pt lip 17, 2020 8:28 pm Teraz Baron po 19:00 w, Trójce of course, zamiast listy, przewidywalny i nudny jak fajki z olejem.
A w popołudniówce Pośpiech, czyli pewnie dyrektor na urlopie. :roll:
Ostatnio jakby częściej, przynajmniej na chwilę, zaczynam zaglądać do Trójki. Może zainwestuję w słuchawki nauszne i wtedy przynajmniej Marcela będę mógł słuchać do 8:00 czytaj do mojej pierwszej styczności z kolegami z pracy. A nie, sorry, do 7:45, no bo wtedy Salon :P
Ciekawe kiedy wróci taka instytucja jak piosenka dnia. Bo z tego co pamiętam to płyta tygodnia wróciła, a przynajmniej miała wrócić bodajże w miniony wtorek.
kacper94
Posty: 2704
Rejestracja: pn maja 29, 2017 8:20 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: kacper94 »

TStudent pisze: pt lip 17, 2020 10:03 pm A nie, sorry, do 7:45, no bo wtedy Salon :P
Ciekawe kiedy wróci taka instytucja jak piosenka dnia. Bo z tego co pamiętam to płyta tygodnia wróciła, a przynajmniej miała wrócić bodajże w miniony wtorek.
Salon już jest tylko jeden, po 8.00.

O piosenkach dnia, to gdzieś mi śmignęła przed oczami wypowiedź dyrektora muzycznego, że myślą nad ich powrotem :)

A płyty tygodnia wróciły, to prawda. Od poprzedniego tygodnia. I to 3 w jednym tygodniu. Jedna W porannej audycji, druga w tej audycji do 13, a trzecia w popołudniowym "Zd3" :)
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22017
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: Yacy »

wywiad z Mariuszem Owczarkiem. pod koniec mówi, że się zastanawiają na tym powrotem.

https://eglos.pl/aktualnosci/item/36136 ... rdzo-wazne
TStudent
Posty: 11636
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: TStudent »

kacper94 pisze: pt lip 17, 2020 10:59 pm Salon już jest tylko jeden, po 8.00.
W poniedziałek jeszcze był Salon o 7:45, wiem bo jak jechałem do mechanika, to w samochodzie włączyłem Trójkę i Salon zastał mnie nieopodal a to było na pewno przed 8. :)
kacper94
Posty: 2704
Rejestracja: pn maja 29, 2017 8:20 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: kacper94 »

TStudent pisze: sob lip 18, 2020 7:01 am
kacper94 pisze: pt lip 17, 2020 10:59 pm Salon już jest tylko jeden, po 8.00.
W poniedziałek jeszcze był Salon o 7:45, wiem bo jak jechałem do mechanika, to w samochodzie włączyłem Trójkę i Salon zastał mnie nieopodal a to było na pewno przed 8. :)
Tak było, ale to ze względu na powyborczy poniedziałek były wtedy dwa Salony. Standardowo jest jeden, o 8.13
TStudent
Posty: 11636
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: TStudent »

Super. :)
Tak że niedługo będzie już całkiem normalnie. :)
Owszem, bardzo, ale to bardzo szkoda mi jest kilku nazwisk, z panem Markiem i panią Anią na czele.
Ale do Trójki już stopniowo wracam. Wiem, że będzie dobrze.
pbd2
Posty: 1294
Rejestracja: pn lut 23, 2004 6:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ...września 1982
Lokalizacja: Lublin

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: pbd2 »

Nie będzie dobrze, póki nie wróci LP3 :-(
TStudent
Posty: 11636
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: TStudent »

Może dla Ciebie i dla wielu z Was nie, ale pozwolę ze swojej strony mieć inne zdanie na ten temat.
gioconda2
Posty: 5741
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
Lokalizacja: Poznań

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: gioconda2 »

Właśnie teraz zaczęła się audycja muzyczna, którą prowadzi LESZEK ADAMCZYK! Powrót na stałe? Pan redaktor normalnie prowadzi audycje, prezentuje piosenki. Nie odnosi się do sytuacji szerzej. Niestety chce mi się już bardzo spać i dalej nie będę śledzić... jutro sprawdzę playlistę audycji (na razie bez nazwy, potrwa do 2)
ODPOWIEDZ