Co się dzieje z naszą Trójką?

Kiedyś to było „Pierwsze uruchomienie...” — teraz niech poruszane będą tutaj wątki, które nijak nie pasują do innych tematów Forum. Taki Hyde Park Listy Trójki
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: Miszon »

Ciekawostka: córka Gnata chodzi z moim synem do przedszkola do jednej grupy.
Niestety, ja się z nim nie zetknąłem osobiście, aczkolwiek znam go z widzenia, ale żona była na jakichś urodzinach, na których był i on i coś tam rozmawiali. To od niej się dowiedziałem , że on prowadzi Panoramę, bo tak to skąd miałbym wiedzieć.
bidżys
Posty: 210
Rejestracja: pn sty 20, 2020 5:44 pm

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: bidżys »

TStudent pisze: pt wrz 18, 2020 7:30 pm Oni układają ramówkę z godziny na godzinę, Ty się niczym nie przejmuj. :)
Stałe punkty jednak są. :) Mam nadzieję, że salon jutro będzie.
gioconda2 pisze: pt wrz 18, 2020 7:32 pm Bidżys - wiem, że jej głos jest dla Ciebie asłuchalny. Dla mnie już trochę stał się słuchalny (w Ciemnej Stronie),
Może tam się tak nie chichra. Dwa wcielenia - zabawowy i poważniejszy. Jak u P. Stelmacha - Stelka/Stelmi (których nie trawiłem) oraz red. P. Stelmach (którego czasem lubiłem posłuchać).
bo obecnie w Trójce tych asłuchalnych głosów jest więcej.
Dwa głosy kojarzą mi się (w sensie, że pasują) z radiową Jedynką - panowie Gnat i Firan (mam nadzieję, że nie pomyliłem osób).
Jest jeszcze jeden nowy, którego nazwiska nie pamiętam, ale nazywam go "mały Wiernik" (młodszy i gra, jak na moje ucho, podobną muzykę jak MW). Ma audycje któregoś dnia po 19. I ten głos akurat mi nie przeszkadza.
TStudent
Posty: 11607
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: TStudent »

bidżys pisze: pt wrz 18, 2020 7:54 pm Stałe punkty jednak są. :) Mam nadzieję, że salon jutro będzie.
:lol: A ja mam nadzieję, że nie. ;)
pbd2
Posty: 1293
Rejestracja: pn lut 23, 2004 6:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ...września 1982
Lokalizacja: Lublin

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: pbd2 »

Inna sprawa, że gdzie ta biedna red.Kaczkowska miała się ćwiczyć w prowadzeniu audycji ogólnotematycznych, skoro w zasadzie wszystkie dyrekcje z wyjątkiem "kowalczewskiej" i obecnej z jakichś powodów spychały ją do niszy ciemnonocno-ciemnomocnej? Tak jakby strasznie się akurat w jej przypadku bano oskarżeń o promowanie rodzin najstarszych dziennikarzy.
Swoja drogą nawet w tym "Byle do 13" wypada o wiele lepiej niż córka red. Kodymowskiego w swoich programach internetowych. A ją też próbowano - chyba? - testować.
bidżys
Posty: 210
Rejestracja: pn sty 20, 2020 5:44 pm

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: bidżys »

TStudent pisze: pt wrz 18, 2020 7:55 pm
bidżys pisze: pt wrz 18, 2020 7:54 pm Stałe punkty jednak są. :) Mam nadzieję, że salon jutro będzie.
:lol: A ja mam nadzieję, że nie. ;)
Chodziło o Śniadanie... :oops:
TStudent
Posty: 11607
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: TStudent »

bidżys pisze: pt wrz 18, 2020 8:23 pm
TStudent pisze: pt wrz 18, 2020 7:55 pm
bidżys pisze: pt wrz 18, 2020 7:54 pm Stałe punkty jednak są. :) Mam nadzieję, że salon jutro będzie.
:lol: A ja mam nadzieję, że nie. ;)
Chodziło o Śniadanie... :oops:
Dobry żart :lol: Szkoda tylko, że doszczętnie zniszczony został najważniejszy stały punkt tygodnia. :twisted:
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: Yacy »

Piotr i Ola Kaczkowscy poprowadzą audycje w niedzielę od 21:00!!!

Tak by to pewnie zapowiedział Paweł Sito :-P
Ale parę osób zapewne by zauważyło brak ogonka przy "e".

To będą dwie audycje, w dwóch radiach...

się porobiło... :-(
pbd2
Posty: 1293
Rejestracja: pn lut 23, 2004 6:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ...września 1982
Lokalizacja: Lublin

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: pbd2 »

Swoją drogą czy oni kiedykolwiek poprowadzili coś razem w stacji macierzystej? Bo nie pamiętam...
gioconda2
Posty: 5705
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
Lokalizacja: Poznań

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: gioconda2 »

A audycję muzyczną w dawnym paśmie W. Manna (niedz. po 10) prowadzi Leszek Adamczyk
gioconda2
Posty: 5705
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
Lokalizacja: Poznań

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: gioconda2 »

Marek Brzeziński nadał dziś ostatnią relację z TDF. Poezja. I po raz kolejny klasa T. Gorazdowskiego, który powiedział mniej więcej coś takiego - Pan Marek żegna się może z Trójką, ale nie z nami. I dodał jeszcze kilka ciepłych słów.
bidżys
Posty: 210
Rejestracja: pn sty 20, 2020 5:44 pm

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: bidżys »

TStudent pisze: pt wrz 18, 2020 8:30 pm Szkoda tylko, że doszczętnie zniszczony został najważniejszy stały punkt tygodnia. :twisted:
ZD3? Parę punktów w tym punkcie zostało. ;)

Słyszałem przed chwilą Tomka Ż. i jego przytomny głos sugerował, że Muzyczna poczta się odbędzie. Przynajmniej jutro.
TStudent
Posty: 11607
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: TStudent »

bidżys pisze: ndz wrz 20, 2020 8:01 pm ZD3?
Blisko, tyle samo liter ;)
bidżys
Posty: 210
Rejestracja: pn sty 20, 2020 5:44 pm

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: bidżys »

Ach... wróci, wróci. Choć wolałbym jednak Markomanię.
TStudent
Posty: 11607
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: TStudent »

Może w innej odsłonie. Ale to już naprawdę nie będzie to samo.
gioconda2
Posty: 5705
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
Lokalizacja: Poznań

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: gioconda2 »

Tymczasem...Do Trójki zaprasza...Piotr Łodej. Czyżby koniec testowania nowicjuszy?
mikrobi
Posty: 790
Rejestracja: ndz sty 14, 2007 8:02 pm

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: mikrobi »

Tak jak teraz wyglądałaby Trójka w czerwcu gdyby nie zdecydowano się na zagrywkę z dyrektorem Strzyczkowskim.
Zauważmy - ci, którzy wtedy zadeklarowali odejście teraz albo odeszli albo są bliscy odejścia. Ci, którzy wtedy zostali, zostali i teraz. Wyjątek to oczywiście sam Strzyczkowski - pewnie, gdyby się nie pakował w dyrektorowane, byłby do tej pory obecny w Trójce. Zresztą zaraz po odwołaniu złożył deklarację, z której mogło wynikać, ze chce zacząć coś innego, gdzie indziej ("mam pełno pomysłów, usłyszymy się wkrótce") a potem poszedł na urlop i z drugiej strony są zapewnienia, że ceniony jest jako radiowiec (a nie jako menadżer) i że jest dla niego oferta pracy w PR.
Także w sumie sytuacja niejasna.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: bobby-x »

Yacy pisze: sob wrz 19, 2020 8:55 am Piotr i Ola Kaczkowscy poprowadzą audycje w niedzielę od 21:00!!!

Tak by to pewnie zapowiedział Paweł Sito :-P
Ale parę osób zapewne by zauważyło brak ogonka przy "e".

To będą dwie audycje, w dwóch radiach...

się porobiło... :-(
Ten Piotr Kaczkowski od mini maxu?
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: Yacy »

innego nie znam :-P

dzięki Niemu przybywa patronów rockserwisowi.fm - stan przed audycją i obecnie to +50%! :-)
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: bobby-x »

To w którym radiu Ola a w którym Piotr?
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: Yacy »

Ola ciągle w Trójce, a Piotr w rockserwis.fm.
bidżys
Posty: 210
Rejestracja: pn sty 20, 2020 5:44 pm

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: bidżys »

mikrobi pisze: wt wrz 22, 2020 6:08 pm Wyjątek to oczywiście sam Strzyczkowski - pewnie, gdyby się nie pakował w dyrektorowane, byłby do tej pory obecny w Trójce. Zresztą zaraz po odwołaniu złożył deklarację, z której mogło wynikać, ze chce zacząć coś innego, gdzie indziej ("mam pełno pomysłów, usłyszymy się wkrótce") a potem poszedł na urlop i z drugiej strony są zapewnienia, że ceniony jest jako radiowiec (a nie jako menadżer) i że jest dla niego oferta pracy w PR.
I pospadamy z krzeseł, gdy za miesiąc-dwa poprowadzi "Za....". :D
Także w sumie sytuacja niejasna.
W ogóle jest dziwaczna. Wcześniej raban, a po zwolnieniu Kuby i wyjściu na jaw przekrętu, niemal bez reakcji, jakby to wszystko było normalne.
Yacy pisze: wt wrz 22, 2020 10:43 pm Ola ciągle w Trójce, a Piotr w rockserwis.fm.
Po pierwszej informacji (w poście z 19 IX) pomyślałem, że idzie do NŚ, ale uraz do Jethon chyba pozostał. W każdym razie zdziwiłbym się.
pbd2
Posty: 1293
Rejestracja: pn lut 23, 2004 6:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ...września 1982
Lokalizacja: Lublin

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: pbd2 »

A popołudniowe D3z prowadzi red. Mateusz Drozda (Radio PiN, PR24, PR I, okazjonalnie telewizja - m.in. przez pewien czas prowadził losowania Lotto), poza tym lektor audiobooków). A teraz nagle PR III..
bidżys
Posty: 210
Rejestracja: pn sty 20, 2020 5:44 pm

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: bidżys »

Głos ok., ale akurat nie do Trójki moim zdaniem.
Coś dla osób, które często słuchały audycji "Za, a nawet...". Dzisiaj w Muzycznej poczcie UKF objawił się "zamowy" omnibus Pan Paweł Kurkowski z Gdyni. :D Ale ładną piosenkę wybrał - Emerson, Lake & Palmer - Lucky Man.
gioconda2
Posty: 5705
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
Lokalizacja: Poznań

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: gioconda2 »

Włączyłam na chwilę radio lokalne. Popołudniowe komentarze nt tego co się dzieje z zaproszonymi gośćmi (pojedynczo, każdy komentował inny temat). Co tam się dzieje. Jeszcze gorzej niż w Trójce. Widać, że tam już wszystko przewałkowane (za rozgłośnie lokalne Niunia zabrała się równolegle z Jedynką) , jedynie słuszne poglądy i prawdy głosić można. Propaganda pełną parą, goście tylko z 1 obozu, a pan prowadzący (dziennikarzem nazwać go nie można, bo stronniczy - przytakiwał gościom, obiektywizm zerowy). A tematy oczywiście standardowe - edukacja seksualna w szkołach i nowy pomnik Armii Krajowej. O ile oczywiście są to tematy kontrowersyjne i można być oburzonym zachowaniem edukatorów, mieć poglądy konserwatywne, to dziennikarza obowiązują inne standardy zawodu, których oczywiście nie ma. Marzy mi się dyskusja 2 stron i obiektywne dziennikarstwo, a tymczasem...
Gość mówi jakie filmy puszczają edukatorzy w szkołach, czyta tytuły, a pan prowadzący "Co to się dzieje. Normalnie ręce opadają. Chrońcie Państwo swoje dzieci".
2 gość mówi o nowym pomniku AK, trochę historii lokalnej. A pan prowadzący "pierwsza lekcja historii już ma miejsce na naszej antenie, nauczyciele wsłuchujcie się i przekazujcie to dalej".
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: Miszon »

Kolejny artykuł, RPO zarzuca mobbing:

https://kultura.gazeta.pl/kultura/7,114 ... =BoxOpImg5
ODPOWIEDZ