Co się dzieje z naszą Trójką?

Kiedyś to było „Pierwsze uruchomienie...” — teraz niech poruszane będą tutaj wątki, które nijak nie pasują do innych tematów Forum. Taki Hyde Park Listy Trójki
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: Miszon »

Tak, Podsiadło dziwnym trafem został przez Trójkę zaakceptowany od pierwszego singla, to była miła niepodzianka.
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: kajman »

Raczej niemiła, bo pierwszy singiel bo była katastrofa.
TStudent
Posty: 11607
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: TStudent »

Etam, właśnie bardzo go lubiłem, aż do 2016 wydawał fajne hity. Potem ostry zjazd... :roll:
AlekOb
Posty: 2890
Rejestracja: czw lip 16, 2020 11:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2011
Lokalizacja: Szczecin

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: AlekOb »

Ja za Trójkątami i kwadratami nie przepadałem jak było na liście, dzwiło mnie dojście aż na szczyt, ale z perspektywy czasu nawet miło wspominam. Potem było parę jego utworów, które polubiłem od razu, jak chociażby Nieznajomy. No ale ostatnia jego płyta rzeczywiście już mnie wzięła ;)

Co do Zawiałow i jej zaistnienia głównie dzięki Trójce, to też nie wiem czy do końca tak było, przecież ona wcześniej kilka razy wystąpiła w różnego rodzaju talent show, a pierwszy singiel grali w Opolu. Chociaż fakt, że w komercyjcych zaczęli ją chyba grać dopiero od "Hej Hej!"
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: Miszon »

Zawiałow faktycznie mocniej wypłynęła po Opolu. ALe potem nigdzie jej nie grali i dopiero jak ją Trójką zaczęła propagować, to awansowała do pozycji gwiazdy (i był jeszcze jakiś film, polsko-angielskojęzyczny, gdzie pojawiła się gościnnie, jakaś komedia romantyczna).
hieronim22
Posty: 382
Rejestracja: pt sie 05, 2016 1:19 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 511

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: hieronim22 »

Zawiałow dzięki Trójce zdobyła rozpoznawalność, ale jednak stosunkowo niszową, gwiazdą mainstreamu stała się, jak zaczęły ją grać RMF i Zetka, czyli przy płycie Helsinki (i to od Hej hej, czyli trzeciego singla).
pbd2
Posty: 1293
Rejestracja: pn lut 23, 2004 6:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ...września 1982
Lokalizacja: Lublin

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: pbd2 »

A tymczasem w Sejmie...

https://www.money.pl/gospodarka/rada-me ... 2432a.html

Niunia w niebezpieczeństwie! :-D No chyba że w ciągu miesiąca Prezes znajdzie większość bez pomocy Konfederacji i ktoś tam w Dobrej Zmianie nakaże poprawić "oczywistą pomyłkę w głosowaniu" podczas finału prac nad ustawą...
temik3
Posty: 17352
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: temik3 »

Miszon pisze: sob sie 14, 2021 1:48 pm Tak, Podsiadło dziwnym trafem został przez Trójkę zaakceptowany od pierwszego singla, to była miła niepodzianka.
Niespodzianką było, że ten skądinąd jeden z najlepszych (chyba nawet najlepszy) utworów od razu zadebiutował bardzo wysoko. Bo potem to z utworu na utwór (może bardziej z płyty na płytę) było fatalnie.
Miszon pisze: sob sie 14, 2021 3:29 pm Zawiałow faktycznie mocniej wypłynęła po Opolu. ALe potem nigdzie jej nie grali i dopiero jak ją Trójką zaczęła propagować, to awansowała do pozycji gwiazdy (i był jeszcze jakiś film, polsko-angielskojęzyczny, gdzie pojawiła się gościnnie, jakaś komedia romantyczna).
Chyba Trójka ją już grała dość mocno niczym to filmidło bodajże Plan B się ukazało. Kundel jesli mnie pamięć nie myli był przed filmem no chyba że o innym filmie piszemy. Ona chyba nawet miała w trójce całą płytę graną po Opolu?
TStudent pisze: sob sie 14, 2021 2:42 pm Etam, właśnie bardzo go lubiłem, aż do 2016 wydawał fajne hity. Potem ostry zjazd... :roll:
Nie użyłbym słowa lubiłem w moim przypadku, bo nawet w przypadku LP po pierwszych nagraniach nie weszli mi do głowy. Podsiadło porównując to co nagrywał początkowo to nagrał bardzo dobre rzeczy i tak ja tu i tak jak dalej piszesz po całości się zgadzam.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: Miszon »

Tak, to był Plan B. Trójka owszem grała ją dużo przed filmem, ale miałem na myśli, że wtedy może jakoś komercyjnie szerzej wyszła.
Podsiadło nagrywał rzeczy niezłe od samego początku, a ostatnia płyta jest bardzo dobra.
mikrobi
Posty: 790
Rejestracja: ndz sty 14, 2007 8:02 pm

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: mikrobi »

pbd2 pisze: ndz sie 15, 2021 10:57 am A tymczasem w Sejmie...

https://www.money.pl/gospodarka/rada-me ... 2432a.html

Niunia w niebezpieczeństwie! :-D No chyba że w ciągu miesiąca Prezes znajdzie większość bez pomocy Konfederacji i ktoś tam w Dobrej Zmianie nakaże poprawić "oczywistą pomyłkę w głosowaniu" podczas finału prac nad ustawą...
No, nie sądzę.
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji składa się w całości z nominatów obecnej władzy. Nie mają powodu odwoływać członków zarządów mediów publicznych, tak samo jak RMN.
Po drugie - ta poprawka została - najprawdopodobniej - przyjęta niekonstytucyjnie. Zgodnie z utrwalonym orzecznictwem TK - sprzed 2015 r., żeby nie bylo - poprawki mogą się odnosić do tekstu ustawy a nie wychodzić poza zakres. W tym ostatnim przypadku naruszony jest obowiązek procedury trzech czytań.
Oczywiście obóz rządzący nie takie wrzutki (np. ustawy z tarczy antycovidowej zmieniające na ostatniej prostej kodeks karny), ale pretekst do obalenia przepisu będzie.
pbd2
Posty: 1293
Rejestracja: pn lut 23, 2004 6:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ...września 1982
Lokalizacja: Lublin

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: pbd2 »

Myślisz, że ktokolwiek się tym będzie przejmował? W 2016 budżet państwa był uchwalany w innej sali niż trzeba, przy fizycznym blokowaniu wstępu posłom opozycji, a panowie liczący głosy policzyli też ręce osób z obsługi, nawet te niekoniecznie intencjonalnie wyciągnięte. I co? I nic, budżet obowiązywał, bo Prezes tak chciał. I ta poprawka też będzie obowiązywać, bo Prezes tak zechce - chyba, że Prezesowi się odwidzi i przestanie chcieć, wtedy z pewnością nagle znajdzie się sto powodów niekonstytucyjności poprawki :-D Albo w sytuacji, w której jakiś cud pozbawi Prezesa władzy w kraju...
mikrobi
Posty: 790
Rejestracja: ndz sty 14, 2007 8:02 pm

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: mikrobi »

Obecnie jakiekolwiek zmiany w medach publicznyh się rządzącym nie kalkulują. W tym również w Polskim Radiu.
gioconda2
Posty: 5705
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
Lokalizacja: Poznań

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: gioconda2 »

Wczoraj byłam w banku i obsługiwała mnie pani Agnieszka Łukasiewicz. :shock:
Dopiero dzisiaj zaskoczyłam skąd znam to nazwisko :oops:
Czyżby pani realizator przebranżowiła się :know:
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: bobby-x »

A podobna była do Niej? I przeprowadziła się do Poznania? Trzeba było zapytać czy Pani to Koleżanka Cukier :mrgreen:
gioconda2
Posty: 5705
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
Lokalizacja: Poznań

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: gioconda2 »

A czy myślisz, że ja wiem, jak ona wygląda? W radiu nie byłam.
Gdybym zaskoczyła wczoraj, to bym się jej zapytała, wzięłam na szczęcie wizytówkę.
Jest do niej mail.
Napiszę!
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: bobby-x »

Ale w Wawie? czy w Poznaniu? Napisz mi na PW jak wyglądała , to Ci powiem czy to Ona. Choć kolor, długośc włosów można zmienić.
gioconda2
Posty: 5705
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
Lokalizacja: Poznań

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: gioconda2 »

W Poznaniu.
Wiekowo mogła pasować.
Zachowanie i poziom kultury też.
Idę pisać do Ciebie.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: bobby-x »

Może zbieżność imion i nazwisk. A w Poznaniu mieszka jeden z najbardziej zakręconych fanów LP3, niektórzy Go znają bo bywał na pierwszych zlotach i czarował nas wiedzą. Jak On pamiętam te wersje, szczególnie polskich piosenek :oops: :oops: :oops:
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: bobby-x »

Mam info prawie z pierwszej ręki, nie, to nie ta Agnieszka, Koleżanka Cukier nadal pracuje na Myśliwieckiej 357.
TStudent
Posty: 11607
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: TStudent »

Szkoda, że nie wyprowadziła się z resztą ekipy na Żoliborz...
KlaßerMeister
Posty: 47
Rejestracja: wt sie 25, 2020 4:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2009

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: KlaßerMeister »

Dwie doniesienia. Same złe.

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/t ... ota-ogonem

W 20. rocznicę wyboru Laskowskiego na szefa Trójki i zamachów na WTC i Pentagon takie coś...
Historia kołem się toczy.

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/z ... ski-trojka

No, i ofiara też skróceń "Trzech kwadransów jazzu" w 2002 r. oraz wieloletni opiekun Studia im. Agnieszki Osieckiej zmarł. :(
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: bobby-x »

Dobry ten spot "LUDZIE, muzyka, debiuty, wydarzenia - nie odwracamy kota ogonem" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Dobre , tylko gdzie ci Ludzie , jak ich wszystkich , wyje... o na zbity pysk.
pbd2
Posty: 1293
Rejestracja: pn lut 23, 2004 6:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ...września 1982
Lokalizacja: Lublin

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: pbd2 »

Bo to są inni ludzie, inna muzyka, inne debiuty, inne wydarzenia... Tylko nazwa została... :-/
KlaßerMeister
Posty: 47
Rejestracja: wt sie 25, 2020 4:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2009

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: KlaßerMeister »

Tomek Miara znany dawniej z "Zetki" i Rock Radia wchodzi na Myśliwiecką.
https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/t ... ara-trojka

Jeszcze chwila a przyjdzie tu Jan Bajorek i reszta ekipy z Agory...
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: bobby-x »

mało ważne kto jeszcze przyjdzie, ważne kto odszedł... a i tak antenę radiową zdemontowałem i nie słucham radia stacjonarnego
ODPOWIEDZ