Co się dzieje z naszą Trójką?

Kiedyś to było „Pierwsze uruchomienie...” — teraz niech poruszane będą tutaj wątki, które nijak nie pasują do innych tematów Forum. Taki Hyde Park Listy Trójki
kacper94
Posty: 2704
Rejestracja: pn maja 29, 2017 8:20 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: kacper94 »

Dawno tutaj nic nie było, a tymczasem Program III Polskiego Radia przedsatwia swoją nową ramówkę: Dziwię się bardzo, że ktoś zamiast "Moich przebojów" Piotra Barona zadecydował o tym, żeby p. Ciechański prowadził swoją audycję między 19 a 22...
https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/r ... stoparczyk

A tutaj wyniki słuchalności radia w godzinach porannych (nie wiem, czy były tutaj wspomniane, jeśli tak, to przepraszam), a tutaj: mniej osób słucha o porankach Programu III Polskiego Radia niż Radia Maryja. Coś nie idzie p. Ciechańskiemu oranie konkurencji. Zostaje już tylko żucie gumy...
https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/s ... dio-maryja
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9940
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: bobby-x »

kacper94 pisze: czw lut 04, 2021 10:00 pm Dawno tutaj nic nie było, a tymczasem Program III Polskiego Radia przedsatwia swoją nową ramówkę: Dziwię się bardzo, że ktoś zamiast "Moich przebojów" Piotra Barona zadecydował o tym, żeby p. Ciechański prowadził swoją audycję między 19 a 22...
https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/r ... stoparczyk
To chyba mogę przestać nagrywać piątkowe pasmo "19-22", hmm a może jednak nagrywać dalej aby dla potomności zachować, co to za dziwo będzie w tym paśmie?


kacper94 pisze: czw lut 04, 2021 10:00 pm A tutaj wyniki słuchalności radia w godzinach porannych (nie wiem, czy były tutaj wspomniane, jeśli tak, to przepraszam), a tutaj: mniej osób słucha o porankach Programu III Polskiego Radia niż Radia Maryja. Coś nie idzie p. Ciechańskiemu oranie konkurencji. Zostaje już tylko żucie gumy...
https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/s ... dio-maryja
Wiedziałem, że nastąpi ten dzień, że Radio Maryja będzie lepsze od Trójki, na razie w pewnych pasmach, czekamy na dobowe przewyższenie Trójki.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9940
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: bobby-x »

no i mamy protest prywatnych mediów radiowych, telewizyjnych, internetowych. Ale PIS-owska Trójka, Polskie Radio z Panią Niunią NADAJĄ.
mikrobi
Posty: 791
Rejestracja: ndz sty 14, 2007 8:02 pm

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: mikrobi »

No ale RNŚ i Radio 357 również.
I żeby było jasne- nie krytykuję tego, akurat dla nich podatek od reklam jest obojętny. No i wiem, że popierają akcję.
erwinn
Posty: 16
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 1:07 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: erwinn »

Przykre to jest bardzo.

___________________
Zasady pozyskiwania funduszy na szkolenia
Ostatnio zmieniony pn mar 01, 2021 2:34 pm przez erwinn, łącznie zmieniany 1 raz.
pbd2
Posty: 1293
Rejestracja: pn lut 23, 2004 6:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ...września 1982
Lokalizacja: Lublin

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: pbd2 »

A tymczasem w porze dawnej LP3 pan Ciechański grał wczoraj piosenki niepolskie i nieangielskie z różnych stron świata, najwyraźniej próbując być dobrozmianową wersją Doktora Wilczura. Niestety, nie wypadło to najlepiej. Puszczano telefony od słuchaczy, niektórzy z nich prezentowali taką polszczyznę, jakby nie skończyli podstawówki. Najwyraźniej to jest ten nowy target PR III. Do tego prowadzący najpierw pochwalił odbiorców audycji, że "wiele imprez domowych toczy się teraz przy dźwiękach Trójki", a potem zasugerował, że... przynajmniej część słuchaczy Trójki o godzinie 21 jest już tak pijana, że nie byliby w stanie wyartykułować swoich myśli przy pomocy składnej mowy (!). To pewnie są w pojęciu nowej ekipy codzienne zwyczaje tego nowego targetu.
Wyobraźmy sobie, że to Balonik podczas Listy prosi o telefony, "o ile są państwo jeszcze w stanie cokolwiek wyraźnie powiedzieć do słuchawki"...
Masakra... :-/
gioconda2
Posty: 5738
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
Lokalizacja: Poznań

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: gioconda2 »

pbd2 pisze: sob lut 20, 2021 9:03 pm Najwyraźniej to jest ten nowy target PR III. Do tego prowadzący najpierw pochwalił odbiorców audycji, że "wiele imprez domowych toczy się teraz przy dźwiękach Trójki", a potem zasugerował, że... przynajmniej część słuchaczy Trójki o godzinie 21 jest już tak pijana, że nie byliby w stanie wyartykułować swoich myśli przy pomocy składnej mowy (!). To pewnie są w pojęciu nowej ekipy codzienne zwyczaje tego nowego targetu.
To ten nowy target baluje w czasie Wielkiego Postu :roll: Jakoś mi to zgrzyta z ich wartościami...
pbd2
Posty: 1293
Rejestracja: pn lut 23, 2004 6:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ...września 1982
Lokalizacja: Lublin

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: pbd2 »

Ten target to pewnie jak ci chłopi w "Rozmowach kontrolowanych": "No, chłopy, adwent jest, to pić nie będziem, ale przecie po kieliszeczku to Pan Bóg się nie obrazi" :-D
pbd2
Posty: 1293
Rejestracja: pn lut 23, 2004 6:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ...września 1982
Lokalizacja: Lublin

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: pbd2 »

I jeszcze artykuł z Wirtualnych Mediów. "Radio o niczym i dla nikogo"... :-/

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/t ... fem-stacji
Awatar użytkownika
Konrad
Posty: 545
Rejestracja: ndz kwie 23, 2006 5:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 544
Lokalizacja: Aglomeracja Górnośląska
Kontakt:

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: Konrad »

pbd2 pisze: sob lut 20, 2021 9:03 pm Niestety, nie wypadło to najlepiej. Puszczano telefony od słuchaczy, niektórzy z nich prezentowali taką polszczyznę, jakby nie skończyli podstawówki. Najwyraźniej to jest ten nowy target PR III. Do tego prowadzący najpierw pochwalił odbiorców audycji, że "wiele imprez domowych toczy się teraz przy dźwiękach Trójki", a potem zasugerował, że... przynajmniej część słuchaczy Trójki o godzinie 21 jest już tak pijana, że nie byliby w stanie wyartykułować swoich myśli przy pomocy składnej mowy (!). To pewnie są w pojęciu nowej ekipy codzienne zwyczaje tego nowego targetu.
Masz rację nie wypadło to najlepiej. Niemniej jednak sam pomysł audycji wydaje się ciekawy. Mnie samemu nie chciałoby się szukać takich informacji, a jak ktoś mi je przygotuje i puści w audycji to super. Mnie nie tyle irytuje target czy telefony od słuchaczy, ale pan Ciechański mi jakoś do Trójki nie pasuje. On ma w sobie pewna dozę nonszalancji znanej mi ze stacji komercyjnych. Przez to trudno mi słuchać przez dłuższy czas takiej audycji. Gdyby to prowadził Piotr Baron to inna sprawa wówczas
gioconda2
Posty: 5738
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
Lokalizacja: Poznań

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: gioconda2 »

Coś znowu znika, bo koncepcja audycji rozjeżdża się z wizją dyrekcji

"Sensem audycji było wspólne słuchanie muzyki podczas Pełni Księżyca. Tak to się odbywało przez 15. lat. Nie potrafimy ingerować w ruchy ciał niebieskich, aby dostosować fazy Księżyca do potrzeb obecnego kierownictwa stacji.

https://teleshow.wp.pl/znana-audycja-zn ... 422904256a

I coś nowego:
https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/r ... edy-emisja
TStudent
Posty: 11636
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: TStudent »

Gdybym nie miał trujkowstrętu, miałbym przynajmniej tę drugą* audycję z Redbadem. Sympatyczny gość, przyznam. :)

* oprócz Winnego i ma.
pbd2
Posty: 1293
Rejestracja: pn lut 23, 2004 6:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ...września 1982
Lokalizacja: Lublin

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: pbd2 »

Swoją drogą p. Redbad na potrzeby radia "narodowego" zaczął sobie do holendersko brzmiącego pierwszego członu nazwiska dodawać pięknie brzmiący arcyszlachecko-arcypolski człon "Komornicki" - ostatnio właśnie w reklamie tej nowej audycji to usłyszałem.
TStudent
Posty: 11636
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: TStudent »

Komarnicki. Niestety mijasz się z prawdą, polski człon jest po... żonie Emilii. ;)
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22006
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: Yacy »

Niestety muszę Cie zmartwić, ale nazwisko nie ma NIC wspólnego z audycją.
 Redbad Klynstra-Komarnicki (przez A nie przez O) jest po prostu mężem Emilii Komarnickiej, której obecnie pełne nazwisko brzmi  Komarnicka-Klynstra. Taka sytuacja jest już kilka lat, więc to nie "na potrzeby". ;-)

Edit. Za długo pisałem:-P
gioconda2
Posty: 5738
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
Lokalizacja: Poznań

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: gioconda2 »

Pamiętam Redbada jako młodego aktora teatralnego, który był niezwykle atrakcyjny. Chodziłam kilka razy obejrzeć jak 24 lata temu zrzuca szatki w sztuce "Robertoo Zucco", mam do niego sentyment z tamtego okresu, A teraz, kiedy już zdążyłam zaliczyć skuteczny odwyk od "pewnego radia" nie zaryzykuję włączenia radioodbiornika. Czekam, może ktoś z Was napisze krótką recenzję?
pbd2
Posty: 1293
Rejestracja: pn lut 23, 2004 6:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ...września 1982
Lokalizacja: Lublin

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: pbd2 »

Generalnie oprócz pana Klynstry jest tam jeszcze kilka osób (i wśród młodych, i wśród najstarszych), które potrafią ciekawie (i na poziomie przypominającym dawną Trójkę, a nie w stylu p. Ciechańskiego) prowadzić audycje i prezentować dobrą muzykę. Gdyby nie okoliczności tego wszystkiego, to pewnie nawet bym się cieszył np. z przyjścia red. Tomaszuka, pozostania red. Żądy i Barona czy powrotu po latach red. Wiernika. Ale niestety, okoliczności robią wielką różnicę...
Broniara90
Posty: 8
Rejestracja: wt mar 02, 2021 4:20 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2002

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: Broniara90 »

pbd2 pisze: pn mar 01, 2021 2:17 pm Generalnie oprócz pana Klynstry jest tam jeszcze kilka osób (i wśród młodych, i wśród najstarszych), które potrafią ciekawie (i na poziomie przypominającym dawną Trójkę, a nie w stylu p. Ciechańskiego) prowadzić audycje i prezentować dobrą muzykę. Gdyby nie okoliczności tego wszystkiego, to pewnie nawet bym się cieszył np. z przyjścia red. Tomaszuka, pozostania red. Żądy i Barona czy powrotu po latach red. Wiernika. Ale niestety, okoliczności robią wielką różnicę...
Cóz z tego, że potrafią, jak niesmak pozostał....
Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5185
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: konwicki1980 »

Kiedyś w nocy Beksiński, Kosiński czy inni romantycy, a dziś:
https://www.facebook.com/Trojka.Polskie ... 3099437881

Prawdziwe radio z misją.
Awatar użytkownika
Nicoletta
Posty: 1931
Rejestracja: czw sty 01, 2015 11:57 am
Lokalizacja: ... if you want my address its number one at the end of the bar ...

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: Nicoletta »

gioconda2 pisze: ndz lut 28, 2021 11:22 pm Pamiętam Redbada jako młodego aktora teatralnego, który był niezwykle atrakcyjny. Chodziłam kilka razy obejrzeć jak 24 lata temu zrzuca szatki w sztuce "Robertoo Zucco",
Moja droga, zapewne więc spodobałby Ci się Farinelli, gdzie kilka lat temu w Teatrze Polskim we Wro szatki zrzucał Bartosz Porczyk :)
Pamiętam to jak dziś... Uśmiechy kobiet i przerażenie w oczach męskiej części publiczności.
Awatar użytkownika
VILKI
Posty: 8795
Rejestracja: pt lip 25, 2008 12:42 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 256 not.
Lokalizacja: kaszuby

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: VILKI »

dla mnie Redbad na zawsze zostanie Jankiem z Gier Ulicznych :)
gioconda2
Posty: 5738
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
Lokalizacja: Poznań

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: gioconda2 »

Nicoletta pisze: ndz mar 07, 2021 5:06 pm Moja droga, zapewne więc spodobałby Ci się Farinelli, gdzie kilka lat temu w Teatrze Polskim we Wro szatki zrzucał Bartosz Porczyk :)
Pamiętam to jak dziś... Uśmiechy kobiet i przerażenie w oczach męskiej części publiczności.
Zapewne masz rację. Spodobałby mi się :D Oczywiście wyłącznie w kategorii aktorskiej :wink: .
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19572
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: jollyroger72 »

Nicoletta pisze: ndz mar 07, 2021 5:06 pm Moja droga, zapewne więc spodobałby Ci się Farinelli, gdzie kilka lat temu w Teatrze Polskim we Wro szatki zrzucał Bartosz Porczyk :)
Pamiętam to jak dziś... Uśmiechy kobiet i przerażenie w oczach męskiej części publiczności.
Tylko co to ma wspólnego z tym wątkiem?
Awatar użytkownika
Nicoletta
Posty: 1931
Rejestracja: czw sty 01, 2015 11:57 am
Lokalizacja: ... if you want my address its number one at the end of the bar ...

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: Nicoletta »

jollyroger72 pisze: ndz mar 07, 2021 9:33 pm
Nicoletta pisze: ndz mar 07, 2021 5:06 pm Moja droga, zapewne więc spodobałby Ci się Farinelli, gdzie kilka lat temu w Teatrze Polskim we Wro szatki zrzucał Bartosz Porczyk :)
Pamiętam to jak dziś... Uśmiechy kobiet i przerażenie w oczach męskiej części publiczności.
Tylko co to ma wspólnego z tym wątkiem?
Nie ma nic, to była odpowiedź do giocondy. Jak Ci się nie podoba to USUŃ mój wpis.
Albo podeślij mi tę instrukcję z szablonami postów aby wszystkie pasowały do tematów.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19572
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: jollyroger72 »

Nicoletta pisze: pn mar 08, 2021 9:03 am
jollyroger72 pisze: ndz mar 07, 2021 9:33 pm Tylko co to ma wspólnego z tym wątkiem?
Nie ma nic (...)
Dziękuję. Wszystko jasne.
Nicoletta pisze: pn mar 08, 2021 9:03 am Albo podeślij mi tę instrukcję z szablonami postów aby wszystkie pasowały do tematów.
Złośliwość urodzie szkodzi...
ODPOWIEDZ