Co się dzieje z naszą Trójką?

Kiedyś to było „Pierwsze uruchomienie...” — teraz niech poruszane będą tutaj wątki, które nijak nie pasują do innych tematów Forum. Taki Hyde Park Listy Trójki
Awatar użytkownika
dannar
Posty: 4102
Rejestracja: pt maja 02, 2014 10:42 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2012
Lokalizacja: Szczecin

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: dannar »

bidżys pisze: ndz cze 07, 2020 4:06 pm Niestety nie mogłem dzisiaj słuchać radia (a nie ma tej informacji na stronie albo nie potrafię znaleźć) i nie wiem, kto prowadził audycję do 15. Czy był to T. Żąda przy współudziale słuchaczy ("koncert życzeń")? Swoją drogą to by mogli podawać w ramówce, kto prowadzi daną audycję. Chyba kiedyś tak było?
Może Ci chodzić albo o Jaźwińskiego (11-14) albo o Marcinik (14-15). A na razie nie podają, bo trwa wielkie łatanie dziur w ramówce, która wygląda jakby powstawała z dnia na dzień. Myślę, że jeszcze parę tygodni i sytuacja się unormuje.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9940
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: bobby-x »

LLucky pisze: ndz cze 07, 2020 8:39 pm Raczej chodzi o "Za, a nawet przeciw" - bo tak się nazywa audycja Kuby Strzyczkowskiego z udziałem słuchaczy. "Winien i ma" to audycja satyryczno-ekonomiczna Wiktora Legowicza i spółki.
Dzięki Llucky, faktycznie Godzina prawdy + Za a nawet przeciw" 12-14 pt 29 maja 2020. Tak mam zapisane ale mój umysł podczas pisania poszedł w inną stronę.
bidżys
Posty: 214
Rejestracja: pn sty 20, 2020 5:44 pm

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: bidżys »

dannar pisze: ndz cze 07, 2020 10:48 pm Może Ci chodzić albo o Jaźwińskiego (11-14) albo o Marcinik (14-15).
Dzięki!
A na razie nie podają, bo trwa wielkie łatanie dziur w ramówce, która wygląda jakby powstawała z dnia na dzień. Myślę, że jeszcze parę tygodni i sytuacja się unormuje.
Gdy audycja jest w toku to widać na stronie głównej, kto ją prowadzi, ale po zakończeniu ta informacja znika. Mogliby ją utrzymać choćby przez dany dzień.
Bjarke
Posty: 6
Rejestracja: wt gru 13, 2016 8:28 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1986

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: Bjarke »

bobby-x pisze: czw mar 12, 2020 9:05 am
Yacy pisze: śr mar 11, 2020 8:25 pm zdaje się, że to taki trochę symboliczny koniec Programu Trzeciego Polskiego Radia. [11.03.2020]
Kropka nad "i", będzie po zamknięciu Listy. Ale Niedźwiedź, nie sądzę aby dał się sprowokować.
Ale wykrakałeś…

Z perspektywy kilkunastu tygodni dobitnie widać, że trend był jednoznaczny. Wywalenie Gacek i Manna było przecież działaniem umyślnym, trudno więc wykluczać, że atak i pozbycie się Niedźwieckiego też nie wyszło przypadkiem. :-/
LLucky
Posty: 5049
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: LLucky »

TStudent pisze: ndz cze 07, 2020 10:13 pm No ale pożartować nie można było? ;)
Nie zabraniam, bo dobry żart zawsze w cenie. Aktywowałem się tylko i wyłącznie z kronikarskiego obowiązku, coby następne pokolenia grzebiące w archiwach Internetu nie były skonfudowane.
TStudent
Posty: 11636
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: TStudent »

No i takie podejście mi się podoba.
Czy wie ktoś coś nt. dr. Rożka oraz p. Mateusza Matyszkowicza w 3ójkowych porankach? ;) Bo na razie to była tylko mowa o dr. Kruszewiczu i to też raptem od najbliższego piątku.
Awatar użytkownika
djjack
Posty: 2027
Rejestracja: pn sie 04, 2003 2:08 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: djjack »

TStudent pisze: pn cze 08, 2020 10:07 pm No i takie podejście mi się podoba.
Czy wie ktoś coś nt. dr. Rożka oraz p. Mateusza Matyszkowicza w 3ójkowych porankach? ;) Bo na razie to była tylko mowa o dr. Kruszewiczu i to też raptem od najbliższego piątku.
Dr Rożek już od kilku dni ma swoje poranne wejścia na antenę kilka minut po 7:00.
TStudent
Posty: 11636
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: TStudent »

A tak, faktycznie, dr Rożek też miał wrócić. Dzięki :D
kacper94
Posty: 2704
Rejestracja: pn maja 29, 2017 8:20 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: kacper94 »

Dzisiaj w porannej audycji powróciły "Urywki z kalendarza", o swojej standardowej porze. Na jutro zapowiedziany jest na tą porę p. Filip Jaślar. Podejrzewam, że p. Szubzda będzie w czwartek. Nie wiadomo za to, co z poniedziałkowymi "Urywkami", które wcześniej prowadziła p. Kołaczkowska, ale z tego co pamiętam, to ona odeszła z Trójki chyba nieco przed tym majowym zamieszaniem.
TStudent
Posty: 11636
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: TStudent »

Drogi Kacprze, w czwartek jest święto :)
bidżys
Posty: 214
Rejestracja: pn sty 20, 2020 5:44 pm

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: bidżys »

Wiecie może, co się dzieje z redaktorem Wiernikiem? Miał jedną audycję w porze Aksamitu, przyszedł wirus i tyle go słyszeli. Nie pograł sobie. Chyba najbardziej pechowy "kambek" w historii. A tak się cieszył. No i co z Hirkiem Wroną? Wraca czy idzie do RNŚ?
Bjarke
Posty: 6
Rejestracja: wt gru 13, 2016 8:28 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1986

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: Bjarke »

bidżys pisze: śr cze 10, 2020 4:47 pm No i co z Hirkiem Wroną?
Właśnie wrzucił ciekawe zdjęcie sprzed wieków: Zegarłowicz, Kowalczewski, Zieliński, Miecugow, Ossowski, Majewski, Nowicki, Szczęśniak, Sianecki, Strzyczkowski, Wrona.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15290
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: Miszon »

Słyszałem go ze 2 razy, chyba także w czasie wirusa.
No i bywał też zdaje się gościem kogoś w Do Południa, ale nie pamiętam czyim, jakiś kącik miał.
kacper94
Posty: 2704
Rejestracja: pn maja 29, 2017 8:20 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: kacper94 »

bidżys pisze: śr cze 10, 2020 4:47 pm Wiecie może, co się dzieje z redaktorem Wiernikiem? Miał jedną audycję w porze Aksamitu, przyszedł wirus i tyle go słyszeli. Nie pograł sobie. Chyba najbardziej pechowy "kambek" w historii. A tak się cieszył. No i co z Hirkiem Wroną? Wraca czy idzie do RNŚ?
Co do p. Wiernika, to ja natrafiłem - już po wybuchu tego całego zamieszania związanego z Trójką - na jedną informację dotyczącą p. Wiernika (oczywiście później zdementowaną przez niego), w której było napisane, że p. Wiernik miał zostać szefem redakcji muzycznej i poprowadzić Listę. Ale p. Wiernik to zdementował. Więcej na temat p. Wiernika nie słyszałem...

Co do p. Hirka, to ogłosił swoje odejście z Trójki zaraz po p. Niedźwieckim i chyba nie zamierza wrócić do Trójki, przynajmniej nic nie słyszałem na ten temat, żeby miał wrócić. Kto wie, może pojawi się w RNŚ, chociaż o tym też nic nie słyszałem. Tak więc i w tym temacie niczego nie wiem...
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19577
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: jollyroger72 »

bidżys pisze: śr cze 10, 2020 4:47 pm Wiecie może, co się dzieje z redaktorem Wiernikiem?
Redaktor Wiernik od dawna prowadzi audycje po sąsiedzku - w Radio Dla Ciebie.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15290
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: Miszon »

to wiemy, ale chodziło jak rozumiem o jego audycje w Trójce
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9772
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: tadzio3 »

bidżys
Posty: 214
Rejestracja: pn sty 20, 2020 5:44 pm

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: bidżys »

Miszon pisze: śr cze 10, 2020 7:41 pm Słyszałem go ze 2 razy, chyba także w czasie wirusa.
No i bywał też zdaje się gościem kogoś w Do Południa, ale nie pamiętam czyim, jakiś kącik miał.
Miał u H. Wrony właśnie. I też mi się wydaje, że słyszałem go kilka razy w czasie pandemii, ale to chyba też było u HW.
kacper94 pisze: śr cze 10, 2020 7:46 pm Co do p. Wiernika, to ja natrafiłem - już po wybuchu tego całego zamieszania związanego z Trójką - na jedną informację dotyczącą p. Wiernika (oczywiście później zdementowaną przez niego), w której było napisane, że p. Wiernik miał zostać szefem redakcji muzycznej i poprowadzić Listę. Ale p. Wiernik to zdementował.
Na szczęście. :) Lubię jego głos i sposób bycia na antenie, ale w liście jakoś go nie słyszę. Chociaż kto wie jak by wypadł.
Co do p. Hirka, to ogłosił swoje odejście z Trójki zaraz po p. Niedźwieckim i chyba nie zamierza wrócić do Trójki, przynajmniej nic nie słyszałem na ten temat, żeby miał wrócić. Kto wie, może pojawi się w RNŚ, chociaż o tym też nic nie słyszałem.
Albo wróci po powrocie MN. Dzisiaj P. Stelmach wspomniał A. Szydłowską tak, jakby nie miała wrócić i nie chodziło o urlop ani o zwolnienie lekarskie.
jollyroger72 pisze: śr cze 10, 2020 7:55 pm Redaktor Wiernik od dawna prowadzi audycje po sąsiedzku - w Radio Dla Ciebie.
Ale Radio Dla Ciebie nie jest radiem dla mnie. ;)
Awatar użytkownika
djjack
Posty: 2027
Rejestracja: pn sie 04, 2003 2:08 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Agnieszka Szydłowska

Post autor: djjack »

bidżys pisze: śr cze 10, 2020 9:25 pm
(...)
Dzisiaj P. Stelmach wspomniał A. Szydłowską tak, jakby nie miała wrócić i nie chodziło o urlop ani o zwolnienie lekarskie.
Z profilu PS czyli Pani Szydłowskiej na FB
Nielukrująca ja odpowiadam na dwa najczęściej zadawane mi pytania - wprost i tyloma wyrazami ilu odpowiedź potrzebuje.
1. Czy usłyszymy się w radiu Nowy Świat? Nie, nie usłyszymy. Nigdy nie prowadziłam takich rozmów.
2. Czy usłyszymy się na antenie 3? Nie wiem- rozmów prowadzę dużo.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22010
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: Yacy »

tadzio3 pisze: śr cze 10, 2020 9:16 pm https://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/r ... fm-liderem
A tymczasem Trójce spada...
czy to nie powinien być powód do odwołania Pani Prezes?
tym bardziej, że Jedynce też spada.
a Dwójce nie rośnie.

to nie są osiągnięcia, za które należą się nagrody.
kacper94
Posty: 2704
Rejestracja: pn maja 29, 2017 8:20 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: kacper94 »

Nie wiem za bardzo, gdzie wrzucić takie pytanie, dlatego postanowiłem zrobić to tutaj: Czy ktoś z użytkowników Forum pamięta może kiedy po raz ostatni p. Aleksandra Kaczkowska prowadziła audycje o tej porze? Teraz właśnie siedzi za mikrofonem przy "Wieczorze z Trójką" (czy jak tam nazywa się audycja) i nawet ładne piosenki prezentuje. Czasami zdarzało mi się jej słuchać w "Ciemnej Stronie Mocy" ale chyba nigdzie więcej nie natrafiłem na jej audycje. Liczę na Waszą pomoc :)
Tomekk
Posty: 10727
Rejestracja: pt lip 28, 2006 1:06 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: Tomekk »

Właśnie red. Kaczowska napisała na facebooku, że po raz pierwszy jest o tej porze od 11 lat :)
TStudent
Posty: 11636
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: TStudent »

O godzinie 9:09 po raz pierwszy od niemal 4 tygodni, a konkretnie nieco ponad 659 godzin, włączyłem Trójkę. :D Trafiłem na jednego z moich ulubionych redaktorów, czyli Pana Dr. Wiktora Legowicza. Jak dobrze mieć wolny piątek. ;) Przy okazji usłyszałem m.in. Barbarę Krafftównę. Taka nutka nostalgii. :arrow: Pozdrawiam.
PS. Jakby ten wątek był nieodpowiedni, post można wyrzucić w kosmos, lub przenieść.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22010
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: Yacy »

TStudent pisze: pt cze 12, 2020 12:08 pm Dr. Wiktora Legowicza.
On jest doktorem? chociaż z kropką to nie wiem w sumie co oznacza ten skrót.
TStudent
Posty: 11636
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: TStudent »

Yacy pisze: pt cze 12, 2020 12:13 pmOn jest doktorem?
Na pewno jest/był wykładowcą uniwersyteckim, więc stopień doktora najprawdopodobniej ma. :|
ODPOWIEDZ