Nowe piosenki w głosowaniu

Kiedyś to było „Pierwsze uruchomienie...” — teraz niech poruszane będą tutaj wątki, które nijak nie pasują do innych tematów Forum. Taki Hyde Park Listy Trójki
Awatar użytkownika
Bodeczek
Posty: 1017
Rejestracja: pn kwie 10, 2006 11:46 am
Lokalizacja: Kraków

Nowe piosenki w głosowaniu

Post autor: Bodeczek »

czy ktoś orientuje się w każdym tygodniu, co nowego p.Marek daje w zestawie do głosowania, bo ja nie bardzo mogę wyłowić tego z całego zestawu piosenek... myślę, że taki cotygodniowy wykaz byłby bardzo przydatny...
Awatar użytkownika
DarekM
Posty: 1470
Rejestracja: ndz paź 08, 2006 5:05 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 33 (04.12.1982)
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: DarekM »

Moim zdaniem to dobry pomysł, bo po ostatniej zmianie ramówki nie mam pojęcia, kiedy można się spodziewać czegoś nowego.
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Re: Nowe piosenki w głosowaniu

Post autor: Robinson »

Bodeczek pisze:czy ktoś orientuje się w każdym tygodniu, co nowego p.Marek daje w zestawie do głosowania, bo ja nie bardzo mogę wyłowić tego z całego zestawu piosenek... myślę, że taki cotygodniowy wykaz byłby bardzo przydatny...
"Cotygodniowy" mógłby być niekompletny, bo zdarza się, że różne utwory są dopisywane (a nawet wyrzucane) w różne dni tygodnia, więc trzeba by to śledzić niemal codziennie. Ale z tego co wiem, to są tutaj osoby, które to robią. :)
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: Gary »

W związku z tym, że osoba która oddała głos na listę nie może podglądać do końca głosowania co jest w zestawie do głosowania, to można by było w dziale komentarze do bieżących notowań przykleić taki temat, w którym znajdowałoby się aktualizowana raz na tydzień lista
- na co można głosować
- pod spodem co dodano a co usunięto
Tylko to wymagałoby edytowania tekstu i musiałaby to robić 1 osoba
kajman
Posty: 64222
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Post autor: kajman »

Prowadzę takie listy od połowy 2000 r. i w każdej chwili mogę podawać to co się pojawiło i co wypadło (zresztą z tego co wiem, Piotr to już robi). Pewnie jest i teraz zestawienie Piotra z wszystkimi utworami do głosowania (z wyszczególnieniem nowości) i z tym, co wypadło. Ale chętnie tutaj podam. Tym razem niewiele tych zmian.
February song - Josh Groban
Miles & Miles - Frank and Walters (nie wiem czy tam gdzieś jakiegoś the nie było, bo w nazwach wykonawców to pomijam)
Radar - Transmissionary Six
Rewind - Paolo Nutini
i jeszcze
Jedwab z 1992
oraz powrót
Empire - Kasabian (w zeszłym tygodniu tego nie widziałem)
a wypadły spadki z 30 czyli Kombajn i Muse.
Stan na wczorajszy wieczór, bo dzisiaj nie aktualizowałem, ale raczej rzadko coś zmieniają w weekend i poniedziałek rano.
Awatar użytkownika
Bodeczek
Posty: 1017
Rejestracja: pn kwie 10, 2006 11:46 am
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Bodeczek »

wiedziałem, że ktoś to robi... właśnie takie info jest przydatne... moim zdaniem wystarczy taka aktualizacja raz w tygodniu... na przykład w czwartek... lista jest w piątek jest czas aby zagłosować...
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

kajman pisze:Prowadzę takie listy od połowy 2000 r. i w każdej chwili mogę podawać to co się pojawiło i co wypadło
Mam prośbę. Czy mógłbyś zobaczyć, czy w zestawie do głosowania był kiedykolwiek utwór wykonywany przez Twilight Singers, a zatytułowany Black is the color of my true love's hair.
Bardzo lubię ten utwór, ale widzę, że nigdy nie było go nawet w poczekalni.
kajman
Posty: 64222
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Post autor: kajman »

Robinson pisze:Czy mógłbyś zobaczyć, czy w zestawie do głosowania był kiedykolwiek utwór wykonywany przez Twilight Singers, a zatytułowany Black is the color of my true love's hair.
Bardzo lubię ten utwór, ale widzę, że nigdy nie było go nawet w poczekalni.
Od połowy 2000 r. nie było go w zestawach do głosowania.
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

kajman pisze:Od połowy 2000 r. nie było go w zestawach do głosowania.
OK, dzięki. Czyli nie było go nigdy w zestawie do głosowania, bo to kawałek z ok. 2004 roku. Kostrzewa puszczał go w swoich programach. Nawiasem mówiąc, to jest chyba cover, że tak nawiążę do innego gorącego tematu na forum.
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: Gary »

Robinson pisze:OK, dzięki. Czyli nie było go nigdy w zestawie do głosowania, bo to kawałek z ok. 2004 roku. Kostrzewa puszczał go w swoich programach. Nawiasem mówiąc, to jest chyba cover, że tak nawiążę do innego gorącego tematu na forum.
To jest z irlandzkiej melodii ludowej "Black Is The Colour", na podstawie której w 1966 roku Nina Simone nagrała piosenkę pt. "Black Is The Color Of My True Love's Hair". :)
kajman
Posty: 64222
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Post autor: kajman »

Po kilku tygodniach posuchy wreszcie sporo nowości w zestawie do głosowania. I to nowości naprawdę smakowitych, bo podejrzewam, że ponad połowa z tych 14 wejdzie przynajmniej do poczekalni. A że wypadło tylko 8 piosenek i oprócz tego to, co spadło z listy, więc zestaw powoli się nam rozrasta. Ciekawostką jest to, że pewnie się jeszcze trójkowi spece nie dogadali, co w tym tygodniu puszczą z trójkowej płyty.
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: Gary »

Z nowych piosenek najbardziej cieszę się z remixu "Hello I love you" i dodanego w tygodniu Blackfielda "Once" oraz trochę mniej z Katie Melua "Shy boy" i Razorlight "Before I love to pieces".
Ciekawy jestem piosenki Huntera "Holy wood" i The Corrs "Goodbye"
kajman
Posty: 64222
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Post autor: kajman »

Gary pisze:Z nowych piosenek najbardziej cieszę się z remixu "Hello I love you" i dodanego w tygodniu Blackfielda "Once" oraz trochę mniej z Katie Melua "Shy boy" i Razorlight "Before I love to pieces".
Ciekawy jestem piosenki Huntera "Holy wood" i The Corrs "Goodbye"
A mnie interesuje nowy Dylan.
Przy okazji chcę Ci zwrócić uwagę, bo trochę zaspałeś. Goodbye Corrs jest już w zestawie do głosowania ponad 2 miesiące.
A tak ogólnie to coś z tego zestawu dostanie się na moją listę, szczególnie, że wykosili mi 5 piosenek z mojej 30 i kolejną, która była tuż za nią.
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: Gary »

kajman pisze:A mnie interesuje nowy Dylan.
Przeoczyłem, bo pobieżnie tak przeglądałem. Oczywiście też mnie interesuje.
kajman pisze:Przy okazji chcę Ci zwrócić uwagę, bo trochę zaspałeś. Goodbye Corrs jest już w zestawie do głosowania ponad 2 miesiące.
Ups :oops: przeoczyłem, ale widocznie piosenka nie wryła mi się jakoś w pamięć, bo nie kojarzę jej.
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

kajman pisze:Prowadzę takie listy od połowy 2000 r. i w każdej chwili mogę podawać to co się pojawiło i co wypadło
A czy mógłbyś jeszcze sprawdzić, czy w tym okresie wśród propozycji była Marianne Faithfull z piosenką Crazy love?
kajman
Posty: 64222
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Post autor: kajman »

Robinson pisze:
kajman pisze:Prowadzę takie listy od połowy 2000 r. i w każdej chwili mogę podawać to co się pojawiło i co wypadło
A czy mógłbyś jeszcze sprawdzić, czy w tym okresie wśród propozycji była Marianne Faithfull z piosenką Crazy love?
Nie. W tym czasie Marianne Faithfull była tylko w 2002 r. z piosenkami: Sex with strangers i I'm into something good.
Awatar użytkownika
stavanger
Posty: 3399
Rejestracja: wt cze 06, 2006 5:36 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 683
Lokalizacja: Poznań

Post autor: stavanger »

Dzisiaj oddawałem głosy na listę i zobaczyłem w zestawie do głosowania piosenkę SLIDING - Kapitan Da, czy ten utwór został dodany w tym tygodniu czy może wcześniej :?: Jeśli tak to kiedy
Dałoby sie to sprawdzić :?: 8)
kajman
Posty: 64222
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Post autor: kajman »

stavanger pisze:Dzisiaj oddawałem głosy na listę i zobaczyłem w zestawie do głosowania piosenkę SLIDING - Kapitan Da, czy ten utwór został dodany w tym tygodniu czy może wcześniej :?: Jeśli tak to kiedy
Dałoby sie to sprawdzić :?: 8)
Oczywiście. Dodano ją 15.12.06.
Awatar użytkownika
stavanger
Posty: 3399
Rejestracja: wt cze 06, 2006 5:36 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 683
Lokalizacja: Poznań

Post autor: stavanger »

kajman pisze:
stavanger pisze:Dzisiaj oddawałem głosy na listę i zobaczyłem w zestawie do głosowania piosenkę SLIDING - Kapitan Da, czy ten utwór został dodany w tym tygodniu czy może wcześniej :?: Jeśli tak to kiedy
Dałoby sie to sprawdzić :?: 8)
Oczywiście. Dodano ją 15.12.06.
Dzięki kajman, czyli dodano ją dokładnie w dniu premiery płyty, wnioskuję z tego że nie ma już raczej szans na liście :(
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

kajman, a czy w ostatnich miesiącach był w zestawie do głosowania taki utwór w wykonaniu Peter Bjorn and John - Let's call it off (albo: Let's call the whole thing off)?
Nieraz słyszę ten kawałek w Liście Osobistej u Metza.
Awatar użytkownika
Piotr
Rzecznik Administratora
Posty: 8003
Rejestracja: pt gru 16, 2005 8:59 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 24.04.1982

Post autor: Piotr »

Tytul to: Let's Call It Off
Wykonawca: Peter Bjorn and John
z albumu: Writer's Block
oficjalna strona: http://www.peterbjornandjohn.com/
kajman
Posty: 64222
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Post autor: kajman »

Robinson pisze:kajman, a czy w ostatnich miesiącach był w zestawie do głosowania taki utwór w wykonaniu Peter Bjorn and John - Let's call it off (albo: Let's call the whole thing off)?
Young folks było ich pierwszym i jedynym utworem lansowanym na liście (czyli będącym w zestawie do głosowania).
ODPOWIEDZ