"Jaka to melodia" i słuchacz LP3

Kiedyś to było „Pierwsze uruchomienie...” — teraz niech poruszane będą tutaj wątki, które nijak nie pasują do innych tematów Forum. Taki Hyde Park Listy Trójki
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: "Jaka to melodia" i słuchacz LP3

Post autor: kajman »

kacper94 pisze: sob mar 19, 2022 10:05 am Ona chyba powiedziała na to jastrząb, więc już bliżej.
Na pewno nie powiedziała jastrząb. Wiedziałem, że to drapieżnik, a żadna z odpowiedzi nie była drapieżnikiem. Nota bene głuszca poznałem.
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10698
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: "Jaka to melodia" i słuchacz LP3

Post autor: Neo01 »

Powiedziała chyba "jeżyk", więc też zupełnie obok, jakby oboje nie patrzyli na obrazek :) A sokół to mój ulubiony ptak, więc akurat poznałem ;)
kajman pisze: sob mar 19, 2022 9:08 am To drugi pomylił z gołębiem. Pierwszy też nie pamiętam, ale to nie była babka. No ale też coś absurdalnego.
Na pierwszym stanowisku był facet, z tego co pamiętam, w środku babka, swoją drogą strasznie ekspresyjna i to ona wypaliła z tym jeżykiem :)

A jeszcze mi się przypomniało, Kacper, kiedy to było nagrywane, tak z ciekawości?
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: "Jaka to melodia" i słuchacz LP3

Post autor: kajman »

Neo01 pisze: sob mar 19, 2022 6:44 pm to ona wypaliła z tym jeżykiem
Prawie się zgadza, tylko że jednak z jerzykiem. Przynajmniej tak sądzę, bo mimo wszystko o pomyłkę z jeżem jej nie posądzam. Przy czym ona strzelała pierwsza. Dopiero potem był gołąb.
Neo01 pisze: sob mar 19, 2022 6:44 pm A sokół to mój ulubiony ptak, więc akurat poznałem
No ja też bym obstawił sokoła, ale nie byłbym taki pewny, bo drapieżniki mi się trochę mylą. Swoją drogą nie myślałem nigdy, jaki jest mój ulubiony ptak. Natomiast mogę wskazać najpiękniejszego moim zdaniem.
kacper94
Posty: 2704
Rejestracja: pn maja 29, 2017 8:20 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014

Re: "Jaka to melodia" i słuchacz LP3

Post autor: kacper94 »

Neo01 pisze: sob mar 19, 2022 6:44 pm Powiedziała chyba "jeżyk", więc też zupełnie obok, jakby oboje nie patrzyli na obrazek :) A sokół to mój ulubiony ptak, więc akurat poznałem ;)
Zasięgnąłem wiedzy u źródła (u Małgorzaty), i faktycznie mówiła o jerzyku.
Neo01 pisze: sob mar 19, 2022 6:44 pm Na pierwszym stanowisku był facet, z tego co pamiętam, w środku babka, swoją drogą strasznie ekspresyjna i to ona wypaliła z tym jeżykiem :)
Strasznie ekspresyjna to prawda. I przy tym bardzo wesoła, rozgadana i tak czekając na odcinek (bo coś tam się opóźniło i zamiast zacząć nagranie o 15.30, to zaczęło się po 17...) miałem okazję ją lepiej poznać i ją polubiłem :D
Neo01 pisze: sob mar 19, 2022 6:44 pm A jeszcze mi się przypomniało, Kacper, kiedy to było nagrywane, tak z ciekawości?
Ten odcinek był nagrywany w ostatnią sobotę stycznia, to był ostatni odcinek nagrywany w tamtej transzy, potem następne nagrania były po miesięcznej przerwie, prowadzący miał czas wtedy, żeby sobie igrzyska pokomentować, więc może po części stąd taka przerwa. Nie wiem dokładnie ile odcinków dziennie tam nagrywają, ale podejrzewam, że koło 4-5 (wiem na pewno o dwóch które były nagrywane przed moim, z czego ten środowy miałem przyjemność oglądać zza kamer). Więc jeżeli prawdą było to, że siedzą tam przez cały tydzień, to myślę że spokojnie na miesiąc jak nie więcej im wystarczy taka jedna seria nagraniowa ;)
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10698
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: "Jaka to melodia" i słuchacz LP3

Post autor: Neo01 »

Aha, byłem ciekawy czy to przed ostatnimi wydarzeniami, bo dość niedawno pojawiła się kategoria "Ukraina", ale to widać przypadek.
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10698
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: "Jaka to melodia" i słuchacz LP3

Post autor: Neo01 »

Coś mnie tknęło, żeby włączyć dziś "Grę słów. Krzyżówkę" i proszę, chyba znów nasz kolega występował :) (tyle że całkiem możliwe, że była to powtórka).
I prawie się udało w finale, ale jednak przeciwniczka bardzo wymagająca. W każdym razie świetny występ :)
Awatar użytkownika
VILKI
Posty: 8756
Rejestracja: pt lip 25, 2008 12:42 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 256 not.
Lokalizacja: kaszuby

Re: "Jaka to melodia" i słuchacz LP3

Post autor: VILKI »

a propos oglądania to kto oglądał wczoraj na TVP Historia "Poznań 56" z naszą pyrlandzką koleżanką? :D
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: "Jaka to melodia" i słuchacz LP3

Post autor: kajman »

giocondą2?
Awatar użytkownika
VILKI
Posty: 8756
Rejestracja: pt lip 25, 2008 12:42 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 256 not.
Lokalizacja: kaszuby

Re: "Jaka to melodia" i słuchacz LP3

Post autor: VILKI »

:wink:
gioconda2
Posty: 5708
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
Lokalizacja: Poznań

Re: "Jaka to melodia" i słuchacz LP3

Post autor: gioconda2 »

Dobrze, że pamiętałeś o rocznicy, bo w tym roku (wstyd się przyznać), ale nie zauważyłam w mieście jakiś specjalnych obchodów, poza przyozdobieniem w biało- czerwone chorągiewki podjazdów komunikacji miejskiej. I sama specjalnie też jej nie obchodziłam, choć pamiętałam. Poznański Czerwiec ma pecha, bo na przełomie czerwca i lipca miasto bardziej żyje +/- tygodniowym festiwalem teatralnym, a 29 czerwca imieniny obchodzą patroni miasta - święci Piotr i Paweł. Podobnie jak imieniny ulicy Św. Marcin (forma nieodmienna) przytlumiają obchody Święta Niepodległości. Więcej szczęścia ma Powstanie Wielkopolskie. Przemówienie Paderewskiego pod koniec 2 dnia BN, a sam wybuch już po... I nie ma konkurencji.
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: "Jaka to melodia" i słuchacz LP3

Post autor: kajman »

To nie wiem czy dobrze zrozumiałem wypowiedź cztery posty wyżej. Bardzo prawdopodobne, że źle.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: "Jaka to melodia" i słuchacz LP3

Post autor: Yacy »

VILKI pisze: śr cze 29, 2022 9:50 am a propos oglądania to kto oglądał wczoraj na TVP Historia "Poznań 56" z naszą pyrlandzką koleżanką? :D
mogłeś dać znać przed, a nie po ;-) może na yutubie jest?
Awatar użytkownika
VILKI
Posty: 8756
Rejestracja: pt lip 25, 2008 12:42 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 256 not.
Lokalizacja: kaszuby

Re: "Jaka to melodia" i słuchacz LP3

Post autor: VILKI »

za późno się skapnąłem :roll:
gioconda2
Posty: 5708
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
Lokalizacja: Poznań

Re: "Jaka to melodia" i słuchacz LP3

Post autor: gioconda2 »

Ja tam tylko sprzątam :lol: i to w trybie sekundowym :wink:
Choć bardziej się napracowałam biegając (i padając) między ciężarówkami i wybuchami czy "napierając" na bramę więzienną. Stanie w tłumie protestujących było mniej wysiłkowe.
Na szczęście w 1996 to kondycja była lepsza :cwany:

To są sceny zbiorowe, nie ma co się tam doszukiwać moich pleców czy nóg :lol: Chyba, że ktoś chce zobaczyć wówczas jeszcze mało znaną Agatę Kuleszę czy debiutującego Michała Żebrowskiego, to na youtubie jest od lat. Gdybym wówczas wiedziała, jak potoczą się ich (a zwłaszcza Agaty) kariery, to wzięłabym autograf... Tylko "facet trzepiący dywan" to zrobił, bo już miał dojrzałą, życiową mądrość. A my młodziacy to się wówczas dobrze bawiliśmy i trochę wyśmiewaliśmy :roll: z odtwórców pierwszoplanowych bohaterów. Tylko przywódca strajku z Ceglorza (śp. Tadeusz Szymków) cieszył się naszą ogromną sympatią, autentycznie porwał nas do protestu 8)
Awatar użytkownika
VILKI
Posty: 8756
Rejestracja: pt lip 25, 2008 12:42 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 256 not.
Lokalizacja: kaszuby

Re: "Jaka to melodia" i słuchacz LP3

Post autor: VILKI »

Tadeusz Szymków nie żyje? nie wiedziałem hm... :(
AlekOb
Posty: 2894
Rejestracja: czw lip 16, 2020 11:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2011
Lokalizacja: Szczecin

Re: "Jaka to melodia" i słuchacz LP3

Post autor: AlekOb »

To zapewne o ten film chodzi: https://www.youtube.com/watch?v=N6BOfgiXKow
Tomekk
Posty: 10726
Rejestracja: pt lip 28, 2006 1:06 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: "Jaka to melodia" i słuchacz LP3

Post autor: Tomekk »

A w którym momencie filmu pojawia się nasza forumowiczka? I skąd VILKI ją wypatrzył? :) Tematyka bardzo interesująca l, ale chyba zapomniana.
Awatar użytkownika
VILKI
Posty: 8756
Rejestracja: pt lip 25, 2008 12:42 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 256 not.
Lokalizacja: kaszuby

Re: "Jaka to melodia" i słuchacz LP3

Post autor: VILKI »

no comments :wink:
Tomekk
Posty: 10726
Rejestracja: pt lip 28, 2006 1:06 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: "Jaka to melodia" i słuchacz LP3

Post autor: Tomekk »

Hm, po prostu bylem ciekawy, gdzie pojawia się giaconda. To bardzo interesujący i ważny z punktu widzenia dbania o pamięć historyczną rodzaj zaangażowania. Myślałem, że skoro już ją znalazłeś, to inni również będą mogli pogratulować :) W końcu po to ten wątek powstał.
gioconda2
Posty: 5708
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
Lokalizacja: Poznań

Re: "Jaka to melodia" i słuchacz LP3

Post autor: gioconda2 »

Tomekk pisze: pn lip 18, 2022 8:18 pm Hm, po prostu bylem ciekawy, gdzie pojawia się giaconda.
Napiszę Ci na PW, na którą minutę spojrzeć.
TStudent
Posty: 11607
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: "Jaka to melodia" i słuchacz LP3

Post autor: TStudent »

Dziń dybry.
W środę o 17:15 w TVP1 lub na vod.tvp.pl możecie kibicować uczestnikowi programu "Jaka to melodia". To tak słowem wstępu do dreszczowca nr 1 w moim życiu :lol:
kacper94
Posty: 2704
Rejestracja: pn maja 29, 2017 8:20 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014

Re: "Jaka to melodia" i słuchacz LP3

Post autor: kacper94 »

Masę czasu tu nie zaglądałem, ale zobaczyłem twój wpis na FB i musiałem się zalogować. Już z góry mogę Ci pogratulować występu i poszerzenia grona listowych uczestników tego programu. Sam rzadko to oglądam (bo jednak trochę w złą stronę to skręciło), ale w środę robię wyjątek i obowiązkowo odpalam TVP1. A na myśl o dreszczowcu tym bardziej zacieram ręce i zaciskam kciuki. Powodzenia ;)
lady
Posty: 17730
Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
Lokalizacja: Bieszczady

Re: "Jaka to melodia" i słuchacz LP3

Post autor: lady »

Również zamierzam oglądać i trzymam kciuki :)
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10698
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: "Jaka to melodia" i słuchacz LP3

Post autor: Neo01 »

O, dobrze, że akaurat tu zajrzałem. Oczywiście obejrzę, dzięki za info :)
Tak w ogóle to wychodzi mi, że czwarty z braci forumowej już będziesz :)
kacper94
Posty: 2704
Rejestracja: pn maja 29, 2017 8:20 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014

Re: "Jaka to melodia" i słuchacz LP3

Post autor: kacper94 »

Nie wiem, czy się FB jorgnął, ale podobno odcinek jest już dziś ;)
ODPOWIEDZ