Co się dzieje z naszą Trójką?

Kiedyś to było „Pierwsze uruchomienie...” — teraz niech poruszane będą tutaj wątki, które nijak nie pasują do innych tematów Forum. Taki Hyde Park Listy Trójki
kajman

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: kajman »

A Trojka kusi Osiecką. Niedokładnie słuchałem, ale na TVN pojawiła się reklama o jakimś przedsięwzięciu w Trójce związanym z Osiecką.

pbd2
Listy Przebojów Trójki słucham od: ...września 1982

Post autor: pbd2 »

Próbują stworzyć wrażenie, że wszystko jest, jak było - Trójka od lat pamięta o Osieckiej, nawet studio koncertowe jest imienia Osieckiej, więc w tym roku też robimy coś o Osieckiej. Jak zawsze.
A tymczasem nowa Trójka podbija salony: red. Ciechański był w tym roku członkiem jury w Opolu.

kajman

Post autor: kajman »

VII - IX 1,7%.
Swoją drogą można przeczytać, że "to nie jest badanie słuchalności poszczególnych stacji, ale raczej jest to badanie znajomości poszczególnych marek czy brandów stacji". Jeżeli by tak było to raczej oznacza, że prawdziwe wyniki Trójki są jeszcze niższe, bo nazwa raczej należy do tych bardziej znanych.

John1994
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1684

Post autor: John1994 »

Kilka lat temu (chyba był to 2018/19) dzwoniła do mnie kobieta z instytutu, który robi te badania i najpierw pytała o to jakich stacji słucham, jak często i jak długo (w jakich godzinach, gdzie słucham, co wówczas robię etc.) - a później wymieniła jeszcze kilkadziesiąt, a może kilkanaście innych, pytając czy może znam i słucham czegoś z tej listy.

Więc poniekąd było to też sprawdzenie "znajomości" danej marki radiowej. Choć w pierwszej kolejności badana była "słuchalność"... Pamiętam, że było to dość czasochłonne (jakoś około 30 minut, albo dłużej), więc po początkowym powiedzmy "entuzjazmie" (na zasadzie: "o jak fajnie że do mnie dzwonią akurat w tej sprawie") później byłem już raczej zniecierpliwiony...

Awatar użytkownika
FOXD

Post autor: FOXD »

A. Gacek parę dni temu udzieliła wywiadu K. Paciorkowi na jego kanale YT. Sporo o Trójce i jej rozstaniu, w tym także jaka to była "rodzinna atmosfera" w Trójce: https://www.youtube.com/watch?v=U5udu_4hm8I
Wywiad trwa ponad 2h, jak ktoś nie chce słuchać/oglądać całości, to fragment o micie "rodzinnej atmosfery" w Trójce trwa ok. 20 min. mniej więcej od 1h 20min. - 1h 40min. Znamienne jest stwierdzenie, iż nie dziwi ją, że powstały dwa odrębne radia, co poniekąd jest wynikiem owej atmosfery, która "kwitła" od lat. Potem też jeszcze nieco o audycjach z Mannem (pozytywnie). Wcześniej też nieco szczegółowiej o momencie kiedy jej "podziękowano" za pracę w Trójce.

Awatar użytkownika
bobby-x
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Kontakt:

Post autor: bobby-x »

kajman pisze:
pn paź 11, 2021 7:35 am
VII - IX 1,7%.
Swoją drogą można przeczytać, że "to nie jest badanie słuchalności poszczególnych stacji, ale raczej jest to badanie znajomości poszczególnych marek czy brandów stacji". Jeżeli by tak było to raczej oznacza, że prawdziwe wyniki Trójki są jeszcze niższe, bo nazwa raczej należy do tych bardziej znanych.
Czyli już poniżej 1,0 ? 😂😂😂

Awatar użytkownika
Miszon
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Kontakt:

Post autor: Miszon »

Brałem udział przez cały wrzesień w badaniach słuchalności.
Zapewniam, że ani razu, zgodnie z prawdą, nie zaznaczyłem że słuchałem Trójki.

ODPOWIEDZ