Znaleziono 1 wynik

autor: patyk-piotr
pt lut 06, 2009 12:45 pm
Forum: Sugestie, opinie, postulaty
Temat: Dla tych, którzy mają na Forum 0 postów...
Odpowiedzi: 381
Odsłony: 2411551

Re: Dla tych, którzy mają na Forum 0 postów...

ja osobiście jestem za tą akcją czyszczenia forum, ale mam nadzieję, że nie dojedzie do tego, że wymagana będzie miesięczna ilość postów na forum. Moim zdaniem jest to głupie, bo nie każdy ma chęć do pisania z przymusu.