Znaleziono 1 wynik
- pt lut 06, 2009 12:45 pm
- Forum: Sugestie, opinie, postulaty
- Temat: Dla tych, którzy mają na Forum 0 postów...
- Odpowiedzi: 381
- Odsłony: 2411551
Re: Dla tych, którzy mają na Forum 0 postów...
ja osobiście jestem za tą akcją czyszczenia forum, ale mam nadzieję, że nie dojedzie do tego, że wymagana będzie miesięczna ilość postów na forum. Moim zdaniem jest to głupie, bo nie każdy ma chęć do pisania z przymusu.