Cześć.
Było co od słuchaczy?
Znaleziono 12592 wyniki
- pt cze 19, 2026 7:57 pm
- Forum: LP357
- Temat: Notowanie 243 - 19.06.2026 (Mateusz Fusiarz) - wyjazdowa z Torunia w Centrum Kultury Dwór Artusa
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 466
- pt cze 12, 2026 7:27 pm
- Forum: LP357
- Temat: Głosowanie na 242 notowanie LP357
- Odpowiedzi: 22
- Odsłony: 1505
Re: Głosowanie na 242 notowanie LP357
Czemu miałby być błąd? Po prostu dodali. I bardzo słusznie. Liczę na bardzo dobry wynik i słaby samego Podsiadły.
Bo jak pierwszy raz sprawdzałem (w niedzielę czy poniedziałek) to już była w nowościach na stronie, a tu nikt o tym nie wspomniał. Od razu zagłosowałem i nie zwróciłem uwagi, czy była ...
- pt cze 12, 2026 10:05 am
- Forum: LP357
- Temat: Głosowanie na 242 notowanie LP357
- Odpowiedzi: 22
- Odsłony: 1505
Re: Głosowanie na 242 notowanie LP357
Na stronie do głosowania w wyszczególnionych nowościach jest A. Rojek i D. Podsiadło "Yeti" - to błąd?
- pn cze 08, 2026 8:46 am
- Forum: Tematy okołolistowe
- Temat: Opole
- Odpowiedzi: 174
- Odsłony: 131612
Re: Opole
Zgadzam się, że forma wokalna Panasa nie jest już na najwyższym poziomie, ale też nie było jakoś tragicznie, cóż, wiek robi swoje.
Natomiast o to, że dadzą radę instrumentalnie byłem spokojny - ostatnio prawie co roku przyjeżdżają do nas na juwenalia i za każdym razem dają świetne show.
Natomiast o to, że dadzą radę instrumentalnie byłem spokojny - ostatnio prawie co roku przyjeżdżają do nas na juwenalia i za każdym razem dają świetne show.
- pn cze 08, 2026 8:39 am
- Forum: LP357
- Temat: Piosenki proponowane przez nas do zestawu LP357
- Odpowiedzi: 1571
- Odsłony: 283525
Re: Piosenki proponowane przez nas do zestawu LP357
No tak, jasne.
Po prostu jakoś trudno mi było do niej dotrzeć, poza tym nie byłem akurat od czwartku na bieżąco.
Ale też kawałek nie odbieram jako lepszy od pierwszego singla.
Po prostu jakoś trudno mi było do niej dotrzeć, poza tym nie byłem akurat od czwartku na bieżąco.
Ale też kawałek nie odbieram jako lepszy od pierwszego singla.
- ndz cze 07, 2026 1:43 pm
- Forum: Tematy okołolistowe
- Temat: Opole
- Odpowiedzi: 174
- Odsłony: 131612
Re: Opole
Nie no, Doda z "Na ną" też dała radę, poza tym było całkiem sporo udanych wykonań.
I to, jak pan Bogdan został uhonorowany, jego wzruszenie i podziękowania w obie strony - pięknie to wszystko wyszło.
Wcześniejsze dwa dni też generalnie na plus - szczególnie recital Justyny Steczkowskiej był ...
I to, jak pan Bogdan został uhonorowany, jego wzruszenie i podziękowania w obie strony - pięknie to wszystko wyszło.
Wcześniejsze dwa dni też generalnie na plus - szczególnie recital Justyny Steczkowskiej był ...
- ndz cze 07, 2026 1:38 pm
- Forum: LP357
- Temat: Piosenki proponowane przez nas do zestawu LP357
- Odpowiedzi: 1571
- Odsłony: 283525
Re: Piosenki proponowane przez nas do zestawu LP357
Co to jest redakcja listy?
O ile wiem, propozycje mogą zgłaszać wszyscy z redakcji muzycznej 357.
A że nikt tam nie zauważa Purpli czy Dżemu, cóż, szkoda...
A ci nowi Purple też fajni, ale dopiero dziś wieczorem pojawi się klip, może ktoś inny ewentualnie zgłosi, jeśli ten nie przejdzie.
O ile wiem, propozycje mogą zgłaszać wszyscy z redakcji muzycznej 357.
A że nikt tam nie zauważa Purpli czy Dżemu, cóż, szkoda...
A ci nowi Purple też fajni, ale dopiero dziś wieczorem pojawi się klip, może ktoś inny ewentualnie zgłosi, jeśli ten nie przejdzie.
- czw maja 28, 2026 6:53 pm
- Forum: LP357
- Temat: Piosenki proponowane przez nas do zestawu LP357
- Odpowiedzi: 1571
- Odsłony: 283525
Re: Piosenki proponowane przez nas do zestawu LP357
Idealnie trafiłeś, bo akurat dziś wyszedł klip
- śr maja 20, 2026 9:51 pm
- Forum: LP357
- Temat: Top nowości - nr 239
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 1852
Re: Top nowości - nr 239
Na to wygląda, no to żenada na maxa.kajman pisze: śr maja 20, 2026 6:07 pm Ja jestem zdegustowany, szczególnie że chyba nigdzie się nie zająknęli, że to staroć.
- śr maja 20, 2026 10:11 am
- Forum: LP357
- Temat: Top nowości - nr 239
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 1852
Re: Top nowości - nr 239
To może powtórzyli ten utwór i udają, że to nowa wersja - to słabo.
- wt maja 19, 2026 8:47 pm
- Forum: LP357
- Temat: Top nowości - nr 239
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 1852
Re: Top nowości - nr 239
Nowa, nowa.
Na YT jest w opisie: "Singiel zapowiada album, który będzie miał swoją premierę 9.06."
Rzeczywiście jest podobna, natomiast jest o ponad minutę dłuższa, więc nie ma wątpliwości.
Na YT jest w opisie: "Singiel zapowiada album, który będzie miał swoją premierę 9.06."
Rzeczywiście jest podobna, natomiast jest o ponad minutę dłuższa, więc nie ma wątpliwości.
- wt maja 19, 2026 8:42 pm
- Forum: LP357
- Temat: Piosenki proponowane przez nas do zestawu LP357
- Odpowiedzi: 1571
- Odsłony: 283525
Re: Piosenki proponowane przez nas do zestawu LP357
Zgłaszam:
Deep Purple – ARROGANT BOY
Deep Purple – ARROGANT BOY
- wt maja 19, 2026 6:29 pm
- Forum: LP357
- Temat: Top nowości - nr 239
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 1852
Re: Top nowości - nr 239
Ten Mietek pojawił się jako nowość na YT, więc jest to chyba jednak nowa wersja.
- ndz maja 17, 2026 10:03 am
- Forum: LP357
- Temat: Piosenki proponowane przez nas do zestawu LP357
- Odpowiedzi: 1571
- Odsłony: 283525
Re: Piosenki proponowane przez nas do zestawu LP357
I tak to "zgłoszenie" nie może być brane pod uwagę, więc możesz sobie proponować.
- czw maja 14, 2026 9:38 pm
- Forum: Tematy okołolistowe
- Temat: Radio 357
- Odpowiedzi: 1418
- Odsłony: 227157
Re: Radio 357
Ralph Kamiński rezygnuje z audycji w 357.
https://www.wirtualnemedia.pl/ralph-kam ... Q9tilk3n3w
https://www.wirtualnemedia.pl/ralph-kam ... Q9tilk3n3w
- pt maja 08, 2026 8:37 pm
- Forum: LP357
- Temat: Notowanie 237 - 08.05.2026 (Marcin Łukawski)
- Odpowiedzi: 18
- Odsłony: 1897
Re: Notowanie 237 - 08.05.2026 (Marcin Łukawski)
Nie pamiętam, możliwe, że jeszcze nie albo był bardzo krótko i to mogło nie mieć takiego wpływu.
Ale raczej jeszcze nie był.
Ale raczej jeszcze nie był.
- pt maja 08, 2026 8:29 pm
- Forum: LP357
- Temat: Notowanie 237 - 08.05.2026 (Marcin Łukawski)
- Odpowiedzi: 18
- Odsłony: 1897
Re: Notowanie 237 - 08.05.2026 (Marcin Łukawski)
Ty chyba nigdy nie słyszałeś dyskotekowej sieczki, serio
A nowość pewnie ma też związek z tym, że autor jest od jakiegoś czasu też "redaktorem" w 357.
A nowość pewnie ma też związek z tym, że autor jest od jakiegoś czasu też "redaktorem" w 357.
- pt maja 08, 2026 8:15 pm
- Forum: LP357
- Temat: Notowanie 237 - 08.05.2026 (Marcin Łukawski)
- Odpowiedzi: 18
- Odsłony: 1897
Re: Notowanie 237 - 08.05.2026 (Marcin Łukawski)
Ten Lunatic to zdecydowanie jeden z jaśniejszych punktów listy, podobnie zresztą jak Raye, więc dziwne...
Cześć w ogóle, ja tylko na chwilę.
Cześć w ogóle, ja tylko na chwilę.
- pn maja 04, 2026 6:27 pm
- Forum: LP357
- Temat: Polski Top Radia 357 nr 6 - komentarze bieżące
- Odpowiedzi: 1160
- Odsłony: 29453
Re: Polski Top Radia 357 nr 6 - komentarze bieżące
Jeśli ktoś chce dotrzeć do redaktorów, to forum na pewno nie jest dobrą drogą, tak tylko podpowiem 
- pn maja 04, 2026 11:50 am
- Forum: LP357
- Temat: Polski Top Radia 357 nr 6 - komentarze bieżące
- Odpowiedzi: 1160
- Odsłony: 29453
Re: Polski Top Radia 357 nr 6 - komentarze bieżące
Voo Voo "Gdybym" na 416., a jakaś Anna Szałapak na 390. - gdyby zamienić im pierwsze litery w nazwach wykonawców to pewnie wyglądałoby to zupełnie inaczej :?
A co do krytyki/trollingu, to to pierwsze wyrażali inni na forum, w normalny, kulturalny, czasem nawet zabawny sposób.
Adresat moich słów ...
A co do krytyki/trollingu, to to pierwsze wyrażali inni na forum, w normalny, kulturalny, czasem nawet zabawny sposób.
Adresat moich słów ...
- ndz maja 03, 2026 10:27 pm
- Forum: LP357
- Temat: Polski Top Radia 357 nr 6 - komentarze bieżące
- Odpowiedzi: 1160
- Odsłony: 29453
Re: Polski Top Radia 357 nr 6 - komentarze bieżące
Tak tylko dla jasności: ja sobie już dawno odpuściłem...
Cieszę się, że to napisałeś. Myślimy podobnie, ale mnie się obrywa, taki już mój los widać.
A to miejsce powinno jednak łączyć, nie dzielić. Mimo wszystko...
Jeszcze raz dzięki za te całkiem przyjemne 3 dni. I więcej wyrozumiałości, jeśli ...
Cieszę się, że to napisałeś. Myślimy podobnie, ale mnie się obrywa, taki już mój los widać.
A to miejsce powinno jednak łączyć, nie dzielić. Mimo wszystko...
Jeszcze raz dzięki za te całkiem przyjemne 3 dni. I więcej wyrozumiałości, jeśli ...
- ndz maja 03, 2026 10:00 pm
- Forum: LP357
- Temat: Polski Top Radia 357 nr 6 - komentarze bieżące
- Odpowiedzi: 1160
- Odsłony: 29453
Re: Polski Top Radia 357 nr 6 - komentarze bieżące
Dobrze, że Obywatel wygrał, ten tekst jest jednak ponadczasowy.
Dzięki za te 3 dni i kulturalną w 99% dyskusję.
Dzięki za te 3 dni i kulturalną w 99% dyskusję.
- ndz maja 03, 2026 9:57 pm
- Forum: LP357
- Temat: Polski Top Radia 357 nr 6 - komentarze bieżące
- Odpowiedzi: 1160
- Odsłony: 29453
Re: Polski Top Radia 357 nr 6 - komentarze bieżące
Jasne, bezczelne. Przez 3 dni milczysz i na koniec dowalasz się do mnie, bo tobie wolno, a nawet nie złapałeś, o co chodziło (bo na pewno nie o utwory).
Ale dobrze, przeżyję i to.
Ale dobrze, przeżyję i to.
- ndz maja 03, 2026 9:55 pm
- Forum: LP357
- Temat: Polski Top Radia 357 nr 6 - komentarze bieżące
- Odpowiedzi: 1160
- Odsłony: 29453
Re: Polski Top Radia 357 nr 6 - komentarze bieżące
Nie reagowałem przez poprzednie lata, ale mi się przelało.
Ale już dałem jegomościa do ignorowanych, dobrze że jest taka opcja.
Ale już dałem jegomościa do ignorowanych, dobrze że jest taka opcja.
- ndz maja 03, 2026 9:54 pm
- Forum: LP357
- Temat: Polski Top Radia 357 nr 6 - komentarze bieżące
- Odpowiedzi: 1160
- Odsłony: 29453
Re: Polski Top Radia 357 nr 6 - komentarze bieżące
No z takim tekstem to chyba jednak nie bardzo