Znaleziono 114 wyników

autor: kasia!
wt maja 12, 2009 8:27 pm
Forum: Tematy okołolistowe
Temat: Aktualności (Około) Trójkowe
Odpowiedzi: 1309
Odsłony: 270806

Re: Aktualności (Około) Trójkowe

Stare powraca. Głupawe konkursy i coraz gorsza muzyka. Mam nadzieję, że żadnemu z moich ulubionych redaktorów nie będzie narzucane co ma grać. Jedne Złote Przeboje wystarczą. :?
autor: kasia!
pn maja 04, 2009 7:18 pm
Forum: Inne listy przebojów
Temat: PL Chart - 2009
Odpowiedzi: 33
Odsłony: 8627

Re: Polish Chart - 2009

żadnej z tych piosenek nie słyszałam :shock:
autor: kasia!
pt lut 27, 2009 11:47 pm
Forum: Tematy okołolistowe
Temat: Czarne chmury zbierają się nad Skowrońskim
Odpowiedzi: 194
Odsłony: 33358

Re: Czarne chmury zbierają się nad Skowrońskim

tadzio3 pisze:Nie
dzięki za odpowiedź.

Wiem, że ludzi nie ocenia się po wyglądzie ale co Jethonowa ma na głowie? straszydło :nie:

PS. przepraszam jeśli kogoś mój post obraził w jakiś sposób
autor: kasia!
pt lut 27, 2009 8:16 pm
Forum: Tematy okołolistowe
Temat: Czarne chmury zbierają się nad Skowrońskim
Odpowiedzi: 194
Odsłony: 33358

Re: Czarne chmury zbierają się nad Skowrońskim

Czy Skowrońskiemu zostały jakieś przekręty udowodnione?
autor: kasia!
pn lut 23, 2009 1:38 pm
Forum: Tematy okołolistowe
Temat: Aktualności (Około) Trójkowe
Odpowiedzi: 1309
Odsłony: 270806

Re: Aktualności (Około) Trójkowe

krzysiek83 pisze:Ładne rzeczy!
W czwartek dzień z Manic Street Preachers i akademie z nimi w roli głównej, a już we wtorek rano premiera singla Depeche Mode! Nie wiem co lepsze...
Piękny tydzień :D
w czwartek? wydawało mi się, że w zapowiedzi mówią o środzie
autor: kasia!
pn lut 16, 2009 7:46 pm
Forum: Tematy okołolistowe
Temat: Czarne chmury zbierają się nad Skowrońskim
Odpowiedzi: 194
Odsłony: 33358

Re: Czarne chmury zbierają się nad Skowrońskim

ja widzę to tak - trzeba by być durniem, żeby robić tego typu przekręt. to jakby wziąć młotek, pójść w południe do centrum miasta, wybić szybę u jubilera, skraść złoty naszyjnik i w nogi.
moim zdaniem po prostu komuś zależy na tym, aby Krzysztofa Skowrońskiego, za przeproszeniem, udupić. bo może ...
autor: kasia!
śr sty 07, 2009 9:38 pm
Forum: WszechTopy
Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Odpowiedzi: 4284
Odsłony: 391741

Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)

moja 20
1.The Jam Going Underground
2.Oasis Live Forever
3.Pixies Here Comes Your Man
4.Manic Street Preachers Motorcycle Emtiness
5.Faith No More Epic
6.Kate Bush Hounds of love
7.Modest Mouse Float On
8.Morrissey Suedehead
9.Blur Tender
10.The Clash Rock The Casbah
11.Suede Animal Nitrate
12.Pulp ...
autor: kasia!
śr sty 07, 2009 8:22 pm
Forum: WszechTopy
Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Odpowiedzi: 4284
Odsłony: 391741

Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)

Miał ktoś taką sytuację, że żadna z 20 piosenek na które głosowaliście nie znalazła się w Top 100 a nawet w Top 120? :(
autor: kasia!
pn gru 22, 2008 9:42 pm
Forum: Poszukiwana, poszukiwany!
Temat: Offensywy
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 1092

Re: Offensywy

Nagrał ktoś Offensywę z offsesją Barrego Hyde`a z The Futureheads?
autor: kasia!
wt gru 16, 2008 6:55 pm
Forum: Tematy okołolistowe
Temat: KARP po raz ósmy :-)
Odpowiedzi: 27
Odsłony: 8425

Re: KARP po raz ósmy :-)

Będzie w tym roku nakręcony teledysk do Karpia?
autor: kasia!
pn lis 24, 2008 9:59 pm
Forum: WszechTopy
Temat: XV Top Wszechczasów-Głosowanie
Odpowiedzi: 457
Odsłony: 128338

Re: XV Top Wszechczasów-Głosowanie

ożesz... postanowiłam zrobić takie porządne eliminacje, żeby do dalszego umartwiania się pozostała mi już tylko max. 50-ka. z bólem powykreślałam mnóstwo utworów i o dziwo zostały mi... jedynie... 142 piosenki! :lol: wykreśliłam już wszystko, co mogłam! :lol: nic więcej nie mogę wyrzucić! :P tylko ...
autor: kasia!
ndz lis 23, 2008 8:20 pm
Forum: Poszukiwana, poszukiwany!
Temat: Atelier z Kings Of Leon
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 1252

Re: Atelier z Kings Of Leon

Nagrywał ktoś może Atelier w tym tygodniu? jeśli tak to mogę prosić o wrzucenie jej dla mnie
autor: kasia!
wt paź 07, 2008 6:17 pm
Forum: WszechTopy
Temat: 10 najlepszych piosenek wszech czasów wg magazynu "Q&am
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 18906

Re: 10 najlepszych piosenek wszech czasów wg magazynu "Q&am

tu jest strona na której są spisane chyba wszystkie listy jakie się ukazywały w takich magazynach jak Q, NME, MOJO
http://www.rocklistmusic.co.uk/index.htm
autor: kasia!
czw sie 21, 2008 1:20 pm
Forum: Poszukiwana, poszukiwany!
Temat: Koncert z OFFfestiwalu
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 1353

Re: Koncert z OFFfestiwalu

przepraszam bardzo. chciałam napisać koncerty. chodzi mi o Iron & Wine, Mogwai, OF MONTREAL I BSP.
autor: kasia!
ndz sie 17, 2008 5:36 pm
Forum: Poszukiwana, poszukiwany!
Temat: Koncert z OFFfestiwalu
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 1353

Koncert z OFFfestiwalu

Nagrywał ktoś i podzieli się :)
autor: kasia!
czw cze 19, 2008 10:33 pm
Forum: Tematy okołolistowe
Temat: Aktualności (Około) Trójkowe
Odpowiedzi: 1309
Odsłony: 270806

nagra mi ktoś offensywe i atelier? bardzo proszę :P
autor: kasia!
pt cze 13, 2008 11:38 pm
Forum: Tematy okołolistowe
Temat: Superjedynki
Odpowiedzi: 70
Odsłony: 12074

Ciekawi mnie jaką oglądalność miał dzisiejszy dzień festiwalowy. Jeśli ktoś będzie wiedział niech da znać. Mam cichą nadzieję, że jednak mecz oglądało więcej osób. Trzeba być wyjątkowo odpornym na poziom kiczu jaki reprezentuje "Opole" od kilku lat.

W zestawieniu bestsellerów cieszy na pewno ...
autor: kasia!
pn maja 12, 2008 6:59 pm
Forum: Tematy okołolistowe
Temat: Koncert Lao Che w Trójce (11.05.08)
Odpowiedzi: 69
Odsłony: 11668

koty mają większe głowy od psów. po tym jest je najłatwiej rozpoznać. gorzej jak się ukryją za literą :twisted:
autor: kasia!
wt kwie 15, 2008 9:48 pm
Forum: Koszmarlista
Temat: Koszmarlista 68
Odpowiedzi: 29
Odsłony: 6207

1.DLUGA DROGA W DOL - Happysad
2.OLD TIME RADIO - Anita Lipnicka & John Porter
3.LECE PONAD CHMURAMI - Hurt
4.KIEDY U... KOCHANIE - Janusz Radek
5.W DRODZE - Artur Rojek

+ połowa listy
autor: kasia!
czw kwie 10, 2008 9:35 pm
Forum: Tematy okołolistowe
Temat: Fryderyki 2008
Odpowiedzi: 110
Odsłony: 21823

podeślijcie link do tego bloga. bardzo proszę
autor: kasia!
czw kwie 10, 2008 9:35 pm
Forum: Tematy okołolistowe
Temat: Open`er 2008
Odpowiedzi: 52
Odsłony: 12254

kuba_m pisze:Co do Manic Street Preachers, czy ktoś jedzie na Mańków do Poznania??
Ja :!:
autor: kasia!
czw kwie 10, 2008 8:21 pm
Forum: Tematy okołolistowe
Temat: Open`er 2008
Odpowiedzi: 52
Odsłony: 12254

Erykah Badu na ołpenerze a Brett <moja miłość>Anderson na festiwalu w Jarocinie
autor: kasia!
czw kwie 10, 2008 6:42 pm
Forum: Tematy okołolistowe
Temat: Open`er 2008
Odpowiedzi: 52
Odsłony: 12254

I.C 1987 pisze:to jesteś z Wrocławia?
nie z Łodzi.

jeśli jesteśmy przy koncertach to na OFFie zagra British Sea Power
autor: kasia!
czw kwie 10, 2008 9:01 am
Forum: Tematy okołolistowe
Temat: Open`er 2008
Odpowiedzi: 52
Odsłony: 12254

I.C 1987 pisze:Manic Street Preachears będą gwiazdą Eska Music Awards 2008 transmisja w TV Polsat , to dla fanów tej formacji

chyba się pokręcę w okolicach hali sportowej może ich spotkam :D
autor: kasia!
wt kwie 08, 2008 7:38 pm
Forum: Tematy okołolistowe
Temat: Open`er 2008
Odpowiedzi: 52
Odsłony: 12254

Interpol ratuje honor tego festiwalu