Znaleziono 114 wyników
- wt maja 12, 2009 8:27 pm
- Forum: Tematy okołolistowe
- Temat: Aktualności (Około) Trójkowe
- Odpowiedzi: 1309
- Odsłony: 270806
Re: Aktualności (Około) Trójkowe
Stare powraca. Głupawe konkursy i coraz gorsza muzyka. Mam nadzieję, że żadnemu z moich ulubionych redaktorów nie będzie narzucane co ma grać. Jedne Złote Przeboje wystarczą. 
- pn maja 04, 2009 7:18 pm
- Forum: Inne listy przebojów
- Temat: PL Chart - 2009
- Odpowiedzi: 33
- Odsłony: 8627
Re: Polish Chart - 2009
żadnej z tych piosenek nie słyszałam 
- pt lut 27, 2009 11:47 pm
- Forum: Tematy okołolistowe
- Temat: Czarne chmury zbierają się nad Skowrońskim
- Odpowiedzi: 194
- Odsłony: 33358
Re: Czarne chmury zbierają się nad Skowrońskim
dzięki za odpowiedź.tadzio3 pisze:Nie
Wiem, że ludzi nie ocenia się po wyglądzie ale co Jethonowa ma na głowie? straszydło
PS. przepraszam jeśli kogoś mój post obraził w jakiś sposób
- pt lut 27, 2009 8:16 pm
- Forum: Tematy okołolistowe
- Temat: Czarne chmury zbierają się nad Skowrońskim
- Odpowiedzi: 194
- Odsłony: 33358
Re: Czarne chmury zbierają się nad Skowrońskim
Czy Skowrońskiemu zostały jakieś przekręty udowodnione?
- pn lut 23, 2009 1:38 pm
- Forum: Tematy okołolistowe
- Temat: Aktualności (Około) Trójkowe
- Odpowiedzi: 1309
- Odsłony: 270806
Re: Aktualności (Około) Trójkowe
w czwartek? wydawało mi się, że w zapowiedzi mówią o środziekrzysiek83 pisze:Ładne rzeczy!
W czwartek dzień z Manic Street Preachers i akademie z nimi w roli głównej, a już we wtorek rano premiera singla Depeche Mode! Nie wiem co lepsze...
Piękny tydzień
- pn lut 16, 2009 7:46 pm
- Forum: Tematy okołolistowe
- Temat: Czarne chmury zbierają się nad Skowrońskim
- Odpowiedzi: 194
- Odsłony: 33358
Re: Czarne chmury zbierają się nad Skowrońskim
ja widzę to tak - trzeba by być durniem, żeby robić tego typu przekręt. to jakby wziąć młotek, pójść w południe do centrum miasta, wybić szybę u jubilera, skraść złoty naszyjnik i w nogi.
moim zdaniem po prostu komuś zależy na tym, aby Krzysztofa Skowrońskiego, za przeproszeniem, udupić. bo może ...
moim zdaniem po prostu komuś zależy na tym, aby Krzysztofa Skowrońskiego, za przeproszeniem, udupić. bo może ...
- śr sty 07, 2009 9:38 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
- Odpowiedzi: 4284
- Odsłony: 391741
Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
moja 20
1.The Jam Going Underground
2.Oasis Live Forever
3.Pixies Here Comes Your Man
4.Manic Street Preachers Motorcycle Emtiness
5.Faith No More Epic
6.Kate Bush Hounds of love
7.Modest Mouse Float On
8.Morrissey Suedehead
9.Blur Tender
10.The Clash Rock The Casbah
11.Suede Animal Nitrate
12.Pulp ...
1.The Jam Going Underground
2.Oasis Live Forever
3.Pixies Here Comes Your Man
4.Manic Street Preachers Motorcycle Emtiness
5.Faith No More Epic
6.Kate Bush Hounds of love
7.Modest Mouse Float On
8.Morrissey Suedehead
9.Blur Tender
10.The Clash Rock The Casbah
11.Suede Animal Nitrate
12.Pulp ...
- śr sty 07, 2009 8:22 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
- Odpowiedzi: 4284
- Odsłony: 391741
Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Miał ktoś taką sytuację, że żadna z 20 piosenek na które głosowaliście nie znalazła się w Top 100 a nawet w Top 120? 
- pn gru 22, 2008 9:42 pm
- Forum: Poszukiwana, poszukiwany!
- Temat: Offensywy
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 1092
Re: Offensywy
Nagrał ktoś Offensywę z offsesją Barrego Hyde`a z The Futureheads?
- wt gru 16, 2008 6:55 pm
- Forum: Tematy okołolistowe
- Temat: KARP po raz ósmy :-)
- Odpowiedzi: 27
- Odsłony: 8425
Re: KARP po raz ósmy :-)
Będzie w tym roku nakręcony teledysk do Karpia?
- pn lis 24, 2008 9:59 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: XV Top Wszechczasów-Głosowanie
- Odpowiedzi: 457
- Odsłony: 128338
Re: XV Top Wszechczasów-Głosowanie
ożesz... postanowiłam zrobić takie porządne eliminacje, żeby do dalszego umartwiania się pozostała mi już tylko max. 50-ka. z bólem powykreślałam mnóstwo utworów i o dziwo zostały mi... jedynie... 142 piosenki! :lol: wykreśliłam już wszystko, co mogłam! :lol: nic więcej nie mogę wyrzucić! :P tylko ...
- ndz lis 23, 2008 8:20 pm
- Forum: Poszukiwana, poszukiwany!
- Temat: Atelier z Kings Of Leon
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 1252
Re: Atelier z Kings Of Leon
Nagrywał ktoś może Atelier w tym tygodniu? jeśli tak to mogę prosić o wrzucenie jej dla mnie
- wt paź 07, 2008 6:17 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: 10 najlepszych piosenek wszech czasów wg magazynu "Q&am
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 18906
Re: 10 najlepszych piosenek wszech czasów wg magazynu "Q&am
tu jest strona na której są spisane chyba wszystkie listy jakie się ukazywały w takich magazynach jak Q, NME, MOJO
http://www.rocklistmusic.co.uk/index.htm
http://www.rocklistmusic.co.uk/index.htm
- czw sie 21, 2008 1:20 pm
- Forum: Poszukiwana, poszukiwany!
- Temat: Koncert z OFFfestiwalu
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 1353
Re: Koncert z OFFfestiwalu
przepraszam bardzo. chciałam napisać koncerty. chodzi mi o Iron & Wine, Mogwai, OF MONTREAL I BSP.
- ndz sie 17, 2008 5:36 pm
- Forum: Poszukiwana, poszukiwany!
- Temat: Koncert z OFFfestiwalu
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 1353
Koncert z OFFfestiwalu
Nagrywał ktoś i podzieli się 
- czw cze 19, 2008 10:33 pm
- Forum: Tematy okołolistowe
- Temat: Aktualności (Około) Trójkowe
- Odpowiedzi: 1309
- Odsłony: 270806
- pt cze 13, 2008 11:38 pm
- Forum: Tematy okołolistowe
- Temat: Superjedynki
- Odpowiedzi: 70
- Odsłony: 12074
- pn maja 12, 2008 6:59 pm
- Forum: Tematy okołolistowe
- Temat: Koncert Lao Che w Trójce (11.05.08)
- Odpowiedzi: 69
- Odsłony: 11668
- wt kwie 15, 2008 9:48 pm
- Forum: Koszmarlista
- Temat: Koszmarlista 68
- Odpowiedzi: 29
- Odsłony: 6207
- czw kwie 10, 2008 9:35 pm
- Forum: Tematy okołolistowe
- Temat: Fryderyki 2008
- Odpowiedzi: 110
- Odsłony: 21823
- czw kwie 10, 2008 9:35 pm
- Forum: Tematy okołolistowe
- Temat: Open`er 2008
- Odpowiedzi: 52
- Odsłony: 12254
- czw kwie 10, 2008 8:21 pm
- Forum: Tematy okołolistowe
- Temat: Open`er 2008
- Odpowiedzi: 52
- Odsłony: 12254
- czw kwie 10, 2008 6:42 pm
- Forum: Tematy okołolistowe
- Temat: Open`er 2008
- Odpowiedzi: 52
- Odsłony: 12254
- czw kwie 10, 2008 9:01 am
- Forum: Tematy okołolistowe
- Temat: Open`er 2008
- Odpowiedzi: 52
- Odsłony: 12254
- wt kwie 08, 2008 7:38 pm
- Forum: Tematy okołolistowe
- Temat: Open`er 2008
- Odpowiedzi: 52
- Odsłony: 12254