I`m still alive 8)
Dużo czytam, mało piszę. Właściwie to wcale jak się okazało. :oops:
Podobnie jak dla większości użytkowników z "zerowym" kontem - przyczyną jest niestety brak czasu. Ale obiecuję poprawę, już w niedługim czasie.
Swoje lata już mam /"wiek chrystusowy"/ i do spamerstwa mi daleko ...
Znaleziono 1 wynik
- wt paź 02, 2007 10:19 am
- Forum: Sugestie, opinie, postulaty
- Temat: Dla tych, którzy mają na Forum 0 postów...
- Odpowiedzi: 381
- Odsłony: 2410756