Trzeba było założyć słuchawki na uszy i wyjść na długi spacer. Świetnie się słucha Topu na świeżym powietrzu.Neo01 pisze: sob sty 01, 2022 8:18 pm Ci Depesze jakoś wyjątkowo źle mi dziś brzmią, to chyba przez te ponad 10 godzin słuchania połączonego z przesiadywaniem przy kompie.
Znaleziono 154 wyniki
- sob sty 01, 2022 8:19 pm
- Forum: LP357
- Temat: Pierwszy Top Radia 357
- Odpowiedzi: 1267
- Odsłony: 95669
Re: Pierwszy Top Radia 357
- sob sty 01, 2022 7:24 pm
- Forum: LP357
- Temat: Pierwszy Top Radia 357
- Odpowiedzi: 1267
- Odsłony: 95669
Re: Pierwszy Top Radia 357
Chyba FOROWY?santosz pisze: sob sty 01, 2022 7:18 pm Shine On nawet nie znalazł się mojej setce na forumowy top, chociaż to bardzo dobry utwór
- sob sty 01, 2022 10:12 am
- Forum: LP357
- Temat: Pierwszy Top Radia 357
- Odpowiedzi: 1267
- Odsłony: 95669
Re: Pierwszy Top Radia 357
Wszystkiego najlepszego w Nowym 2022 Roku!
- sob sty 01, 2022 10:09 am
- Forum: LP357
- Temat: Pierwszy Top Radia 357
- Odpowiedzi: 1267
- Odsłony: 95669
Re: Pierwszy Top Radia 357
Bry wszystkim słuchającym
- pt maja 07, 2021 8:53 pm
- Forum: LP357
- Temat: LP357, numer 17, 7.05.2021
- Odpowiedzi: 24
- Odsłony: 4604
Re: LP357, numer 17, 7.05.2021
Bry wieczór wszystkim.
A mógłbyś rozwinąć myśl? Bo RNŚ nie słucham odkąd ruszyło 357.
- pn maja 03, 2021 2:06 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: 1 Polski Top Radia 357 3.05.2021
- Odpowiedzi: 1377
- Odsłony: 161612
Re: 1 Polski Top Radia 357 3.05.2021
Nie przypominam sobie, żebym to zaśpiewał.jedrzej2012 pisze: pn maja 03, 2021 1:55 pm Ostatnie może być np. "Znowu w życiu mi nie wyszło". Nawet Czesio z "Włatców móch" zaśpiewał w jednym odcinku.
- pn maja 03, 2021 1:08 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: 1 Polski Top Radia 357 3.05.2021
- Odpowiedzi: 1377
- Odsłony: 161612
Re: 1 Polski Top Radia 357 3.05.2021
Cześć. Czy ktoś mógłby wrzucić hurtem dotychczasowe pozycje?
Masz od miejsca 80, bo tyle widzę na Patronite na ten moment.
Miejsce 80. Myslovitz - Chciałbym umrzeć z miłości
Miejsce 81. Lady Pank - Mniej niż zero
Miejsce 82. Grzegorz Turnau - Bracka
Miejsce 83. COMA - Los, cebula i ...
- pn maja 03, 2021 10:35 am
- Forum: WszechTopy
- Temat: 1 Polski Top Radia 357 3.05.2021
- Odpowiedzi: 1377
- Odsłony: 161612
Re: 1 Polski Top Radia 357 3.05.2021
Brygada Kryzys, pierwszy kawałek z mojej karteczki. Tylko dlaczego tak nisko??
- pn maja 03, 2021 9:22 am
- Forum: WszechTopy
- Temat: 1 Polski Top Radia 357 3.05.2021
- Odpowiedzi: 1377
- Odsłony: 161612
Re: 1 Polski Top Radia 357 3.05.2021
Przyznaję się że ja NIE.8azyliszek pisze: pn maja 03, 2021 9:21 am JPR Wiedziałem. Przyznać się kto głosował na Podsiadłego?
Dołączam się do pytania.
- pn maja 03, 2021 9:04 am
- Forum: LP357
- Temat: Polski Top 357 3.05.2021 - na kartki
- Odpowiedzi: 181
- Odsłony: 20152
Re: Polski Top 357 3.05.2021 - na kartki
Bry wszystkim słuchającym
- pn kwie 19, 2021 9:55 am
- Forum: LP357
- Temat: Polski Top 357 3.05.2021 - na kartki
- Odpowiedzi: 181
- Odsłony: 20152
Re: Polski Top 357 3.05.2021 - na kartki
Moja propozycja na Polski Top:
1) Maanam - "Krakowski spleen"
2) Kult - "Arahja"
3) Budka Suflera - "Jolka Jolka pamiętasz"
4) Bajm - "Płomień z nieba"
5) Brygada Kryzys - "To co czujesz to co wiesz"
6) Czesław Niemen - "Bema pamięci żałobny rapsod"
7) Hey - "Dreams"
8) Jacek Kaczmarski - "Nasza ...
1) Maanam - "Krakowski spleen"
2) Kult - "Arahja"
3) Budka Suflera - "Jolka Jolka pamiętasz"
4) Bajm - "Płomień z nieba"
5) Brygada Kryzys - "To co czujesz to co wiesz"
6) Czesław Niemen - "Bema pamięci żałobny rapsod"
7) Hey - "Dreams"
8) Jacek Kaczmarski - "Nasza ...
- pt kwie 09, 2021 8:15 pm
- Forum: LP357
- Temat: LP357, numer 13, 9.04.2021
- Odpowiedzi: 14
- Odsłony: 3396
Re: LP357, numer 13, 9.04.2021
A nie lepiej numerować podwójnie?
Bry wieczór wszystkim.
- pt mar 12, 2021 8:30 pm
- Forum: LP357
- Temat: Głosy na kartkowe LP357 nr 09
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 3138
Re: Głosy na kartkowe LP357 nr 09
Niejaki bobby-x jest to już sukces
- pt mar 12, 2021 8:23 pm
- Forum: LP357
- Temat: Głosy na kartkowe LP357 nr 09
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 3138
Re: Głosy na kartkowe LP357 nr 09
Bry. Jest tu kto?
- pt mar 05, 2021 9:32 pm
- Forum: LP357
- Temat: LP357, numer 9, 5.03.2021
- Odpowiedzi: 59
- Odsłony: 6812
Re: LP357, numer 9, 5.03.2021
Właśnie o tą możliwość głosowania, albo raczej o frekwencję podczas takowego ewentualnego głosowania najbardziej się martwię. Bądź co bądź, do tego czasu zostały już mniej niż dwa miesiące... Bo w to, że robią wszystko, żeby taki system ruszył jak najszybciej, to nie wątpię :) A sam Polski TWC ...
- pt mar 05, 2021 9:31 pm
- Forum: LP357
- Temat: LP357, numer 9, 5.03.2021
- Odpowiedzi: 59
- Odsłony: 6812
Re: LP357, numer 9, 5.03.2021
Bry wieczór wszystkim. Ja też jestem od początku audycji.
Super wiadomość z Bartkiem Gilem.
Super wiadomość z Bartkiem Gilem.
- pt lut 12, 2021 11:02 pm
- Forum: LP357
- Temat: LP357, numer 6, 12.02.2021
- Odpowiedzi: 81
- Odsłony: 11194
Re: LP357, numer 6, 12.02.2021
Branoc wszystkim.
- pt lut 12, 2021 10:48 pm
- Forum: LP357
- Temat: LP357, numer 6, 12.02.2021
- Odpowiedzi: 81
- Odsłony: 11194
Re: LP357, numer 6, 12.02.2021
Czy komentujemy tu dzisiejszą audycję czy...???
Pewnie trochę jedno i drugie, w końcu dyskusja wywołana została przez komentarz słuchacza :)
A muzycznie to niewiele się dzieje, w 357 usilnie chcą wykopać Pewną Rybę, a poza tym to nuda panie.
Nie rozumiem Cię. Skoro nuda to po co się męczysz ...
- pt lut 12, 2021 10:44 pm
- Forum: LP357
- Temat: LP357, numer 6, 12.02.2021
- Odpowiedzi: 81
- Odsłony: 11194
Re: LP357, numer 6, 12.02.2021
Przykre, że sugerujesz takie rzeczy. Okej, możesz widzieć pewne rzeczy inaczej, ale dla mnie Nowy Świat to taka dawna Trójka z politycznym przechyłem w lewą stronę. Wiadomo, że nie toczka w toczkę, bo to pewnie byłoby już słabe.
A w 357 cały czas brakuje choćby cogodzinnych wiadomości i to raczej ...
- pt lut 12, 2021 10:25 pm
- Forum: LP357
- Temat: LP357, numer 6, 12.02.2021
- Odpowiedzi: 81
- Odsłony: 11194
Re: LP357, numer 6, 12.02.2021
To zgłoś pretensje do Niunii że Ci/Nam Trójkę zabrała.prz_rulez pisze: pt lut 12, 2021 10:23 pm Bo widocznie dużo rzeczy mi się nie podoba, a chwilami wręcz boli.
Bądź cierpliwy, stworzenie czegoś od podstaw naprawdę nie jest łatwe. Zwłaszcza gdy ma się taką historię za sobą jak ta Trójkowa.
- pt lut 12, 2021 10:11 pm
- Forum: LP357
- Temat: LP357, numer 6, 12.02.2021
- Odpowiedzi: 81
- Odsłony: 11194
Re: LP357, numer 6, 12.02.2021
Albo Nowego Świata, albo po prostu playlisty ze Spotify'a. Te parę miesięcy uświadomiło mi, że... bez Trójki (czy radia trójkopodobnego) naprawdę da się żyć. A że czasami szkoda... Cóż. Zmarłych bliskich też szkoda, ale i tak chwilę później życie toczy się dalej.
Jak zabrakło Trójki to w pracy ...
- pt lut 12, 2021 9:51 pm
- Forum: LP357
- Temat: LP357, numer 6, 12.02.2021
- Odpowiedzi: 81
- Odsłony: 11194
Re: LP357, numer 6, 12.02.2021
Miałem dzisiaj nic nie pisać, ale po telefonie słuchacza mam już stuprocentowy dowód, że ekipa 357 usilnie chce odcinać się od przeszłości. No powodzenia. W takim razie mogliby w ogóle nie powstawać :P
I co byś wtedy teraz słuchał?
Fajnie by było gdyby system do głosowania jak najszybciej ...
- pn sty 18, 2021 10:24 am
- Forum: LP357
- Temat: LP357, numer2, 15.01.2021
- Odpowiedzi: 214
- Odsłony: 24659
Re: LP357, numer2, 15.01.2021
kajman pisze: ndz sty 17, 2021 11:52 pm No i dobrze. Foralista to jedno, a forumowa Lista 357 to drugie. Można głosować i na to i na to.
Kajman, adr, zlitujcie się. Nie forumowa/forumowe tylko FOROWA/FOROWE.adr pisze: pn sty 18, 2021 3:43 am Na podstawie postów z głosami w tamtym wątku ułożyłem forumowe zerowe kartkowe notowanie LP357.
- pt sty 15, 2021 10:42 pm
- Forum: LP357
- Temat: LP357, numer2, 15.01.2021
- Odpowiedzi: 214
- Odsłony: 24659
Re: LP357, numer2, 15.01.2021
To jest SZTRASZNEEEEEE, nie jestem w stanie tego przełknąć. Weź i weź i weź
- pt sty 15, 2021 8:50 pm
- Forum: Tematy okołolistowe
- Temat: Radio 357
- Odpowiedzi: 1418
- Odsłony: 227124
Re: Radio 357
Ja się chyba poddam, bo tak na przemian raz miejsce raz propozycja kompletnie mi nie leży.
Prosiłbym tylko o podawanie miejsc.
Kajman, przecież to wciąż nie jest prawdziwa Lista. A tylko dlatego, że zrobiliśmy akcję pocztówkową są jakieś policzone głosy. Wciąż szykują porządny program do ...