Znaleziono 2 wyniki

autor: nexus63
śr maja 23, 2018 1:02 pm
Forum: Poszukiwana, poszukiwany!
Temat: Jingle LP3
Odpowiedzi: 57
Odsłony: 120383

Re:


Aktualnie jingle LP3 są takie:
LP Sygnał - szybki pasaż fortepianu zakończony łomotem; daję głowę że to lekko zremiksowane "I Don't Like Mondays" Boomtown Rats

To jest Ultravox z płyty Rage in Eden, pasaż fortepianowy to końcówka utworu The Ascent a ten "łomot" to początek Your Name (Has Slipped ...
autor: nexus63
śr maja 23, 2018 12:00 pm
Forum: Poszukiwana, poszukiwany!
Temat: Jingle LP3
Odpowiedzi: 57
Odsłony: 120383

Re: Jingle LP3

witam jestem tu po raz pierwszy, listy słuchałem raczej często w latach 80 od samego początku potem już bardzo sporadycznie ze wskazaniem na wcale
czy kojarzy ktoś intro z utworu Child's Anthem zespołu TOTO, czy nie był to też wykorzystane w liście?