Znaleziono 2 wyniki
- śr maja 23, 2018 1:02 pm
- Forum: Poszukiwana, poszukiwany!
- Temat: Jingle LP3
- Odpowiedzi: 57
- Odsłony: 120383
Re:
Aktualnie jingle LP3 są takie:
LP Sygnał - szybki pasaż fortepianu zakończony łomotem; daję głowę że to lekko zremiksowane "I Don't Like Mondays" Boomtown Rats
To jest Ultravox z płyty Rage in Eden, pasaż fortepianowy to końcówka utworu The Ascent a ten "łomot" to początek Your Name (Has Slipped ...
- śr maja 23, 2018 12:00 pm
- Forum: Poszukiwana, poszukiwany!
- Temat: Jingle LP3
- Odpowiedzi: 57
- Odsłony: 120383
Re: Jingle LP3
witam jestem tu po raz pierwszy, listy słuchałem raczej często w latach 80 od samego początku potem już bardzo sporadycznie ze wskazaniem na wcale
czy kojarzy ktoś intro z utworu Child's Anthem zespołu TOTO, czy nie był to też wykorzystane w liście?
czy kojarzy ktoś intro z utworu Child's Anthem zespołu TOTO, czy nie był to też wykorzystane w liście?