Znaleziono 14 wyników

autor: penny.lane
sob paź 25, 2008 9:27 am
Forum: Poszukiwana, poszukiwany!
Temat: Offensywy
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 1092

Re: Offensywy

a ja pilnie poszukuję wczorajszej Offensywy, może ktoś nagrał? :)
autor: penny.lane
wt mar 25, 2008 9:01 pm
Forum: Poszukiwana, poszukiwany!
Temat: wspomnienia o Januszu Kosińskim
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 2254

Właśnie skończyłam słuchać, bardzo dziękuję za nagrania :)
autor: penny.lane
wt mar 25, 2008 1:39 pm
Forum: Poszukiwana, poszukiwany!
Temat: wspomnienia o Januszu Kosińskim
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 2254

wspomnienia o Januszu Kosińskim

o ile dobrze się orientuję, wczoraj od 18 do 22 na antenie Trójki wspominano pana Janusza Kosińskiego. niestety, z racji spotkania ze znajomymi w tym samym czasie, byłam odcięta od radia. czy ktoś może to zarejestrował?
autor: penny.lane
pt mar 21, 2008 7:07 pm
Forum: Poszukiwana, poszukiwany!
Temat: 3maj z nami, Pastelowy świat rocka
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 1348

3maj z nami, Pastelowy świat rocka

czy ktoś z Was jest w posiadaniu nagrań tych audycji, prowadzonych przez red. Stelmacha? chętnie bym sobie powspominała te nieprzespane noce :D
autor: penny.lane
pt mar 21, 2008 6:03 pm
Forum: Poszukiwana, poszukiwany!
Temat: Offensywa z 14 marca
Odpowiedzi: 49
Odsłony: 9705

jak się pięknie temat rozwinął pod moją nieobecność ;)
dziękuję za tę Offensywę :D ja jednak nie mam tej z 29 czerwca, niestety.
autor: penny.lane
ndz mar 16, 2008 7:23 pm
Forum: Poszukiwana, poszukiwany!
Temat: Offensywa z 14 marca
Odpowiedzi: 49
Odsłony: 9705

a konkretnie z którego dnia czerwca? bo ja wtedy nagrywałam trochę audycji Stelmacha, więc może będę mogła pomóc :)
autor: penny.lane
sob mar 15, 2008 10:31 pm
Forum: Poszukiwana, poszukiwany!
Temat: Offensywa z 14 marca
Odpowiedzi: 49
Odsłony: 9705

Offensywa z 14 marca

jak w temacie :) audycja pilnie poszukiwana ;)
autor: penny.lane
wt mar 11, 2008 12:05 am
Forum: Poszukiwana, poszukiwany!
Temat: Pustki w Trójce -utwory inspirowane Joy Division
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 2507

mnie też by bardzo zależało na tej Akademii Muzycznej, bo miałam okazję zabrać w niej głos, byłaby fajna pamiątka :)
autor: penny.lane
wt sie 28, 2007 2:57 pm
Forum: Tematy okołolistowe
Temat: Dzień z Republiką w Trójce - 29 VIII
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 4301

Będzie ktoś to nagrywał? :) Mnie się udało zdobyć zaproszenie, a chętnie bym te audycje miała zarejestrowane ;)
autor: penny.lane
ndz sie 26, 2007 4:42 pm
Forum: Poszukiwana, poszukiwany!
Temat: Akademia Muzyczna z 3 lipca-Radiohead
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 1250

:D Na tym zależało mi najbardziej, więc pięknie dziękuję :)
autor: penny.lane
czw sie 23, 2007 9:51 pm
Forum: Poszukiwana, poszukiwany!
Temat: Akademia Muzyczna z 3 lipca-Radiohead
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 1250

Akademia Muzyczna z 3 lipca-Radiohead

Wydanie Akademii poświęcone płycie 'OK Computer', prowadził red. Stelmach. Jest ktoś w posiadaniu tej audycji? :)
A jak ktoś ma jeszcze Akademie poświęcone IAMX, Buckley'owi, Depeche Mode, Morrissey'owi lub Glastonbury... to chyba umrę ze szczęścia ;)
Muszę zacząć nagrywać takie audycje :P
autor: penny.lane
śr sie 01, 2007 9:59 am
Forum: Marek Niedźwiecki
Temat: Pożegnalne podziękowania dla Pana Marka Niedźwieckiego
Odpowiedzi: 119
Odsłony: 78431

Barbara Gubernat, 20 lat, Opatów/Warszawa, 2002 r.
autor: penny.lane
śr sie 01, 2007 9:57 am
Forum: Marek Niedźwiecki
Temat: Marek żegna się z Trójką !!!!
Odpowiedzi: 437
Odsłony: 129895

"5.08.2007 (niedziela) godz: 20.05
MAREK NIEDŹWIECKI przypomina wybrany przez siebie koncert
retransmisja"

no to jednak jeszcze się z nami pożegna... nie wiem, czy będę w stanie tego słuchać :(
autor: penny.lane
wt lip 31, 2007 12:00 pm
Forum: Marek Niedźwiecki
Temat: Marek żegna się z Trójką !!!!
Odpowiedzi: 437
Odsłony: 129895

O ile wczoraj nie zaskoczyła mnie ta wiaodmość, przyjęłam ją dość spokojnie i naturalnie, to dziś, po tym pożegnaniu u Barona po prostu się rozkleiłam :( Od Listy zaczęła się moja miłość do Trójki, poznałam wielu artystów nieprezentowanych w innych mediach. I chociaż to nie pan Marek był tym, który ...