Znaleziono 14 wyników
- sob paź 25, 2008 9:27 am
- Forum: Poszukiwana, poszukiwany!
- Temat: Offensywy
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 1092
Re: Offensywy
a ja pilnie poszukuję wczorajszej Offensywy, może ktoś nagrał? 
- wt mar 25, 2008 9:01 pm
- Forum: Poszukiwana, poszukiwany!
- Temat: wspomnienia o Januszu Kosińskim
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 2254
- wt mar 25, 2008 1:39 pm
- Forum: Poszukiwana, poszukiwany!
- Temat: wspomnienia o Januszu Kosińskim
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 2254
wspomnienia o Januszu Kosińskim
o ile dobrze się orientuję, wczoraj od 18 do 22 na antenie Trójki wspominano pana Janusza Kosińskiego. niestety, z racji spotkania ze znajomymi w tym samym czasie, byłam odcięta od radia. czy ktoś może to zarejestrował?
- pt mar 21, 2008 7:07 pm
- Forum: Poszukiwana, poszukiwany!
- Temat: 3maj z nami, Pastelowy świat rocka
- Odpowiedzi: 0
- Odsłony: 1348
3maj z nami, Pastelowy świat rocka
czy ktoś z Was jest w posiadaniu nagrań tych audycji, prowadzonych przez red. Stelmacha? chętnie bym sobie powspominała te nieprzespane noce 
- pt mar 21, 2008 6:03 pm
- Forum: Poszukiwana, poszukiwany!
- Temat: Offensywa z 14 marca
- Odpowiedzi: 49
- Odsłony: 9705
- ndz mar 16, 2008 7:23 pm
- Forum: Poszukiwana, poszukiwany!
- Temat: Offensywa z 14 marca
- Odpowiedzi: 49
- Odsłony: 9705
- sob mar 15, 2008 10:31 pm
- Forum: Poszukiwana, poszukiwany!
- Temat: Offensywa z 14 marca
- Odpowiedzi: 49
- Odsłony: 9705
Offensywa z 14 marca
jak w temacie
audycja pilnie poszukiwana 
- wt mar 11, 2008 12:05 am
- Forum: Poszukiwana, poszukiwany!
- Temat: Pustki w Trójce -utwory inspirowane Joy Division
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 2507
- wt sie 28, 2007 2:57 pm
- Forum: Tematy okołolistowe
- Temat: Dzień z Republiką w Trójce - 29 VIII
- Odpowiedzi: 17
- Odsłony: 4301
- ndz sie 26, 2007 4:42 pm
- Forum: Poszukiwana, poszukiwany!
- Temat: Akademia Muzyczna z 3 lipca-Radiohead
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 1250
- czw sie 23, 2007 9:51 pm
- Forum: Poszukiwana, poszukiwany!
- Temat: Akademia Muzyczna z 3 lipca-Radiohead
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 1250
Akademia Muzyczna z 3 lipca-Radiohead
Wydanie Akademii poświęcone płycie 'OK Computer', prowadził red. Stelmach. Jest ktoś w posiadaniu tej audycji?
A jak ktoś ma jeszcze Akademie poświęcone IAMX, Buckley'owi, Depeche Mode, Morrissey'owi lub Glastonbury... to chyba umrę ze szczęścia
Muszę zacząć nagrywać takie audycje
A jak ktoś ma jeszcze Akademie poświęcone IAMX, Buckley'owi, Depeche Mode, Morrissey'owi lub Glastonbury... to chyba umrę ze szczęścia
Muszę zacząć nagrywać takie audycje
- śr sie 01, 2007 9:59 am
- Forum: Marek Niedźwiecki
- Temat: Pożegnalne podziękowania dla Pana Marka Niedźwieckiego
- Odpowiedzi: 119
- Odsłony: 78431
- śr sie 01, 2007 9:57 am
- Forum: Marek Niedźwiecki
- Temat: Marek żegna się z Trójką !!!!
- Odpowiedzi: 437
- Odsłony: 129895
- wt lip 31, 2007 12:00 pm
- Forum: Marek Niedźwiecki
- Temat: Marek żegna się z Trójką !!!!
- Odpowiedzi: 437
- Odsłony: 129895
O ile wczoraj nie zaskoczyła mnie ta wiaodmość, przyjęłam ją dość spokojnie i naturalnie, to dziś, po tym pożegnaniu u Barona po prostu się rozkleiłam :( Od Listy zaczęła się moja miłość do Trójki, poznałam wielu artystów nieprezentowanych w innych mediach. I chociaż to nie pan Marek był tym, który ...