Przyłączam się do zapytania (po raz 3marekpt pisze:Czy moze ktos ma cale nagranie 11-tu godzin ostatniego Topu Wszechczasow?
Marek
Znaleziono 167 wyników
- wt sty 03, 2012 3:41 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: XVIII Top Wszech Czasów
- Odpowiedzi: 2917
- Odsłony: 260607
Re: XVIII Top Wszech Czasów
- pn sty 02, 2012 4:15 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: XVIII Top Wszech Czasów
- Odpowiedzi: 2917
- Odsłony: 260607
Re: XVIII Top Wszech Czasów
Wg mnie polskie utwory powinny pozostać w zestawie do głosowania- top, to zestaw najlepszych piosenek w historii muzyki, polskie utwory tę historię również tworzyły. Wyobrażacie sobie top bez Kultu, Perfectu, czy Republiki? Ja osobiście zagłosowałem na 3 piosenki Kultu. Do czołówki u mnie dotarły ...
- ndz sty 01, 2012 10:26 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: XVIII Top Wszech Czasów
- Odpowiedzi: 2917
- Odsłony: 260607
Re: XVIII Top Wszech Czasów
Witam,
czy ktoś z sznownych koleżanek/ kolegów nagrywał Top? Proszę bardzo o link (zapewne nie tylko we własnym imieniu)
Z pozdrowieniami, Mateusz.
czy ktoś z sznownych koleżanek/ kolegów nagrywał Top? Proszę bardzo o link (zapewne nie tylko we własnym imieniu)
Z pozdrowieniami, Mateusz.
- czw kwie 01, 2010 5:54 pm
- Forum: Tematy okołolistowe
- Temat: Urodzinowy alfabet Trójki
- Odpowiedzi: 17
- Odsłony: 3966
Urodzinowy alfabet Trójki
Czy ktoś z forowiczów zanotował jakie hasła kryły się pod poszczególnymi literkami? A może ktoś nagrywał?
Pozdrawiam!
Pozdrawiam!
- czw sty 01, 2009 8:09 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
- Odpowiedzi: 4284
- Odsłony: 391724
Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
ups, to chyba pomylily mi sie latkagrzesost pisze:W ubiegłym roku też był na 29Matiass pisze:Whole lotta love! moj numer jeden. chyba podskoczyl w porownaniu z rokiem ubieglym, yeah!@ jest w top30, a za rok moze top20? who knows...
- czw sty 01, 2009 8:02 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
- Odpowiedzi: 4284
- Odsłony: 391724
Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
And I think to myself, what a wonderful Top
do jutra moi drodzy
bedzie pieknie, bo po piersze Piotr Baron, a po drugi finały, czyli wszystko stanie sie jasne.
- czw sty 01, 2009 8:00 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
- Odpowiedzi: 4284
- Odsłony: 391724
Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Whole lotta love! moj numer jeden. chyba podskoczyl w porownaniu z rokiem ubieglym, yeah!@ jest w top30, a za rok moze top20? who knows...
- czw sty 01, 2009 7:28 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
- Odpowiedzi: 4284
- Odsłony: 391724
Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
powaznie? oj dziekuje Ci dobry czlowieku za informacjeAdameks pisze:o 00.35 na jedynce Sens życia według Monty Pythona, znowu sobie nie pośpię![]()
- czw sty 01, 2009 7:15 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
- Odpowiedzi: 4284
- Odsłony: 391724
Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
tak sie przygladam Waszym wpisom, i sie zastanawiam kto ułożyl ten Top? przeciez to my, sluchacze 3 wyklikalismy, taki a nie inny uklad utworow. wiec do konca nie rozumiem skad biora sie pretensje, ze to i owo jest wyzej, czy nizej. A 12 groszy, czy w szczegolnosci Leszek moga byc utworem wszech ...
- sob lis 29, 2008 8:44 pm
- Forum: Komentarze do bieżących notowań
- Temat: 1400(29.11.2008)JUBILEUSZOWE
- Odpowiedzi: 560
- Odsłony: 44821
- sob lis 29, 2008 8:34 pm
- Forum: Komentarze do bieżących notowań
- Temat: 1400(29.11.2008)JUBILEUSZOWE
- Odpowiedzi: 560
- Odsłony: 44821
Re: 1400(29.11.2008)JUBILEUSZOWE
Witam wszystkich. Look of love na poczatek... lezka w oku a w glowie te wszystkie wspomnienia... pieknie!
Dzis nawet Alarm cykliczny zabrzmial swietnie
Dzis nawet Alarm cykliczny zabrzmial swietnie
- pn lis 10, 2008 11:18 am
- Forum: WszechTopy
- Temat: XV Top Wszechczasów-Głosowanie
- Odpowiedzi: 457
- Odsłony: 128205
Re: XV Top Wszechczasów-Głosowanie
Witam wszystkich przy okazji glosowania na Top :)
Mam pytanie: czy jesli zaloguje sie do systemu glosowania na Top i nie oddam glosow, tylko np. przejrze zestaw i sie wyloguje, to czy bede mogl ponownie zalogowac sie pozniej i oddac swoje glosy, czy wyskoczy mi komunikat " z tego konta oddano juz ...
Mam pytanie: czy jesli zaloguje sie do systemu glosowania na Top i nie oddam glosow, tylko np. przejrze zestaw i sie wyloguje, to czy bede mogl ponownie zalogowac sie pozniej i oddac swoje glosy, czy wyskoczy mi komunikat " z tego konta oddano juz ...
- sob maja 03, 2008 6:27 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: I Polski Top Wszech Czasów (2-3.05.2008)
- Odpowiedzi: 1281
- Odsłony: 194151
- pt maja 02, 2008 3:24 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: I Polski Top Wszech Czasów (2-3.05.2008)
- Odpowiedzi: 1281
- Odsłony: 194151
- pn kwie 21, 2008 6:40 pm
- Forum: Poszukiwana, poszukiwany!
- Temat: Koncert Beltaine-poszukuje nagrania
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 1260
- ndz kwie 20, 2008 9:05 pm
- Forum: Poszukiwana, poszukiwany!
- Temat: Koncert Beltaine-poszukuje nagrania
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 1260
Koncert Beltaine-poszukuje nagrania
Witam, czy ktoś ze sluchaczy Pr. 3 mial okazje nagrac koncert Beltaine, ktory byl transmitowany na antenie w niedziele 20 kwietnia 2008. Fantastyczna folkowa muzyka! Przy okazji polecam, tym ktorzy nie mieli okazji wysluchac.
Pozdrawiam, Mateusz
Pozdrawiam, Mateusz
- sob kwie 12, 2008 8:09 pm
- Forum: Komentarze do bieżących notowań
- Temat: 1367 (12.04.2008)
- Odpowiedzi: 405
- Odsłony: 49350
- pt cze 15, 2007 6:38 pm
- Forum: Komentarze do bieżących notowań
- Temat: 1324 (15.06.2007)
- Odpowiedzi: 474
- Odsłony: 79981
- ndz maja 20, 2007 8:26 am
- Forum: Poszukiwana, poszukiwany!
- Temat: Piosenka z dni francuskiego
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 3064
- pt maja 18, 2007 7:54 pm
- Forum: Komentarze do bieżących notowań
- Temat: 1320 (18.05.2007)
- Odpowiedzi: 556
- Odsłony: 97973
- pt maja 18, 2007 7:42 pm
- Forum: Komentarze do bieżących notowań
- Temat: 1320 (18.05.2007)
- Odpowiedzi: 556
- Odsłony: 97973
- pt maja 18, 2007 7:34 pm
- Forum: Koszmarlista
- Temat: Podsumowanie 20 koszmarlist zwykłe i kontrowersyjne.
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 2221
- pt maja 18, 2007 7:15 pm
- Forum: Komentarze do bieżących notowań
- Temat: 1320 (18.05.2007)
- Odpowiedzi: 556
- Odsłony: 97973
- pt maja 18, 2007 7:13 pm
- Forum: Komentarze do bieżących notowań
- Temat: 1320 (18.05.2007)
- Odpowiedzi: 556
- Odsłony: 97973
- pt maja 18, 2007 6:20 pm
- Forum: Komentarze do bieżących notowań
- Temat: 1320 (18.05.2007)
- Odpowiedzi: 556
- Odsłony: 97973