Znaleziono 167 wyników

autor: Matiass
wt sty 03, 2012 3:41 pm
Forum: WszechTopy
Temat: XVIII Top Wszech Czasów
Odpowiedzi: 2917
Odsłony: 260607

Re: XVIII Top Wszech Czasów

marekpt pisze:Czy moze ktos ma cale nagranie 11-tu godzin ostatniego Topu Wszechczasow?
Marek
Przyłączam się do zapytania (po raz 3 :P)
autor: Matiass
pn sty 02, 2012 4:15 pm
Forum: WszechTopy
Temat: XVIII Top Wszech Czasów
Odpowiedzi: 2917
Odsłony: 260607

Re: XVIII Top Wszech Czasów

Wg mnie polskie utwory powinny pozostać w zestawie do głosowania- top, to zestaw najlepszych piosenek w historii muzyki, polskie utwory tę historię również tworzyły. Wyobrażacie sobie top bez Kultu, Perfectu, czy Republiki? Ja osobiście zagłosowałem na 3 piosenki Kultu. Do czołówki u mnie dotarły ...
autor: Matiass
ndz sty 01, 2012 10:26 pm
Forum: WszechTopy
Temat: XVIII Top Wszech Czasów
Odpowiedzi: 2917
Odsłony: 260607

Re: XVIII Top Wszech Czasów

Witam,
czy ktoś z sznownych koleżanek/ kolegów nagrywał Top? Proszę bardzo o link (zapewne nie tylko we własnym imieniu)
Z pozdrowieniami, Mateusz.
autor: Matiass
czw kwie 01, 2010 5:54 pm
Forum: Tematy okołolistowe
Temat: Urodzinowy alfabet Trójki
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 3966

Urodzinowy alfabet Trójki

Czy ktoś z forowiczów zanotował jakie hasła kryły się pod poszczególnymi literkami? A może ktoś nagrywał? :wink:
Pozdrawiam!
autor: Matiass
czw sty 01, 2009 8:09 pm
Forum: WszechTopy
Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Odpowiedzi: 4284
Odsłony: 391724

Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)

grzesost pisze:
Matiass pisze:Whole lotta love! moj numer jeden. chyba podskoczyl w porownaniu z rokiem ubieglym, yeah!@ jest w top30, a za rok moze top20? who knows...
W ubiegłym roku też był na 29
ups, to chyba pomylily mi sie latka :oops: ale chyba 2 lata temu byl jakos na 50. (sprawdzilem, bylo na 74 :) )
autor: Matiass
czw sty 01, 2009 8:02 pm
Forum: WszechTopy
Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Odpowiedzi: 4284
Odsłony: 391724

Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)

And I think to myself, what a wonderful Top :) do jutra moi drodzy :) bedzie pieknie, bo po piersze Piotr Baron, a po drugi finały, czyli wszystko stanie sie jasne.
autor: Matiass
czw sty 01, 2009 8:00 pm
Forum: WszechTopy
Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Odpowiedzi: 4284
Odsłony: 391724

Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)

Whole lotta love! moj numer jeden. chyba podskoczyl w porownaniu z rokiem ubieglym, yeah!@ jest w top30, a za rok moze top20? who knows...
autor: Matiass
czw sty 01, 2009 7:28 pm
Forum: WszechTopy
Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Odpowiedzi: 4284
Odsłony: 391724

Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)

Adameks pisze:o 00.35 na jedynce Sens życia według Monty Pythona, znowu sobie nie pośpię :mrgreen:
powaznie? oj dziekuje Ci dobry czlowieku za informacje :mrgreen:
autor: Matiass
czw sty 01, 2009 7:15 pm
Forum: WszechTopy
Temat: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)
Odpowiedzi: 4284
Odsłony: 391724

Re: Komentarze do 15. Topu Wszechczasów (31.12.2008-02.01.2009)

tak sie przygladam Waszym wpisom, i sie zastanawiam kto ułożyl ten Top? przeciez to my, sluchacze 3 wyklikalismy, taki a nie inny uklad utworow. wiec do konca nie rozumiem skad biora sie pretensje, ze to i owo jest wyzej, czy nizej. A 12 groszy, czy w szczegolnosci Leszek moga byc utworem wszech ...
autor: Matiass
sob lis 29, 2008 8:34 pm
Forum: Komentarze do bieżących notowań
Temat: 1400(29.11.2008)JUBILEUSZOWE
Odpowiedzi: 560
Odsłony: 44821

Re: 1400(29.11.2008)JUBILEUSZOWE

Witam wszystkich. Look of love na poczatek... lezka w oku a w glowie te wszystkie wspomnienia... pieknie!
Dzis nawet Alarm cykliczny zabrzmial swietnie ;)
autor: Matiass
pn lis 10, 2008 11:18 am
Forum: WszechTopy
Temat: XV Top Wszechczasów-Głosowanie
Odpowiedzi: 457
Odsłony: 128205

Re: XV Top Wszechczasów-Głosowanie

Witam wszystkich przy okazji glosowania na Top :)
Mam pytanie: czy jesli zaloguje sie do systemu glosowania na Top i nie oddam glosow, tylko np. przejrze zestaw i sie wyloguje, to czy bede mogl ponownie zalogowac sie pozniej i oddac swoje glosy, czy wyskoczy mi komunikat " z tego konta oddano juz ...
autor: Matiass
sob maja 03, 2008 6:27 pm
Forum: WszechTopy
Temat: I Polski Top Wszech Czasów (2-3.05.2008)
Odpowiedzi: 1281
Odsłony: 194151

Metz jest fatalny... sorry za taki komentarz nie na temat, ale ja nie wiem dlaczego on prowadzi jakakolwiek z odslon Topu. Przeciez w Trójce pracuje niejeden lepszy Piotr, co by bylo Radio Piotrków, np. Kaczor...
autor: Matiass
pt maja 02, 2008 3:24 pm
Forum: WszechTopy
Temat: I Polski Top Wszech Czasów (2-3.05.2008)
Odpowiedzi: 1281
Odsłony: 194151

"Obstawiamy" kto wygra?
autor: Matiass
pn kwie 21, 2008 6:40 pm
Forum: Poszukiwana, poszukiwany!
Temat: Koncert Beltaine-poszukuje nagrania
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 1260

Dzieki piekne :)
autor: Matiass
ndz kwie 20, 2008 9:05 pm
Forum: Poszukiwana, poszukiwany!
Temat: Koncert Beltaine-poszukuje nagrania
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 1260

Koncert Beltaine-poszukuje nagrania

Witam, czy ktoś ze sluchaczy Pr. 3 mial okazje nagrac koncert Beltaine, ktory byl transmitowany na antenie w niedziele 20 kwietnia 2008. Fantastyczna folkowa muzyka! Przy okazji polecam, tym ktorzy nie mieli okazji wysluchac.
Pozdrawiam, Mateusz
autor: Matiass
sob kwie 12, 2008 8:09 pm
Forum: Komentarze do bieżących notowań
Temat: 1367 (12.04.2008)
Odpowiedzi: 405
Odsłony: 49350

Hot Chip jest świetne! Ja sie bardzo ciesze, ze sa w Top 30 :D
autor: Matiass
pt cze 15, 2007 6:38 pm
Forum: Komentarze do bieżących notowań
Temat: 1324 (15.06.2007)
Odpowiedzi: 474
Odsłony: 79981

A na pierwszym bedzie Rojek. You'll see ...
A co Wy typujecie?
autor: Matiass
ndz maja 20, 2007 8:26 am
Forum: Poszukiwana, poszukiwany!
Temat: Piosenka z dni francuskiego
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 3064

Tak TOTO nagranie. Dzieki wielkie. :)
Pozdrawiam, Mateusz
autor: Matiass
pt maja 18, 2007 7:54 pm
Forum: Komentarze do bieżących notowań
Temat: 1320 (18.05.2007)
Odpowiedzi: 556
Odsłony: 97973

Rojek znakomity?
autor: Matiass
pt maja 18, 2007 7:42 pm
Forum: Komentarze do bieżących notowań
Temat: 1320 (18.05.2007)
Odpowiedzi: 556
Odsłony: 97973

To jest swietny utwór, znaczy sie nowe MSP. Kojarzy mi sie z pieknymi letniowiosennymi porankoami z Trójka :)
autor: Matiass
pt maja 18, 2007 7:34 pm
Forum: Koszmarlista
Temat: Podsumowanie 20 koszmarlist zwykłe i kontrowersyjne.
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 2221

Uprzejmie prosze o nie tytulowanie piosenki 'Love kills' nazwiskiem Freddiego Mercury, On nie mial z tym coverem nic wspolnego.
Pozdrawiam, Mateusz
autor: Matiass
pt maja 18, 2007 7:15 pm
Forum: Komentarze do bieżących notowań
Temat: 1320 (18.05.2007)
Odpowiedzi: 556
Odsłony: 97973

Tatiana, czyli rasowe disco lat 90-tych :lol:
autor: Matiass
pt maja 18, 2007 7:13 pm
Forum: Komentarze do bieżących notowań
Temat: 1320 (18.05.2007)
Odpowiedzi: 556
Odsłony: 97973

Ale nudzi ta nowa Norah ...
autor: Matiass
pt maja 18, 2007 6:20 pm
Forum: Komentarze do bieżących notowań
Temat: 1320 (18.05.2007)
Odpowiedzi: 556
Odsłony: 97973

Ja trzymam kciuki za Tori, Michaela Buble i nowego Artura Rojka-podoba mi się ta piosenka jak nic. No i mam nadzieję, że Rubi z pierwszego na drugie najmniej.