Witam serdecznie!
Czy ktoś może posiada "Wodę życia" na podstawie opowiadania Janusza A. Zajdla?
Pamiętam, że była emitowana kilkukrotnie w latach 80-tych i zrobiła na mnie niesamowite wrażenie!!
pozdrawiam!!
Znaleziono 1 wynik
- pn lip 02, 2007 10:41 am
- Forum: Tematy okołolistowe
- Temat: Teatrzyk Zielone Oko
- Odpowiedzi: 659
- Odsłony: 491637