Znaleziono 9 wyników
- sob maja 16, 2020 8:52 pm
- Forum: Komentarze do bieżących notowań
- Temat: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
- Odpowiedzi: 6859
- Odsłony: 1081788
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Słucham listy od 1984 r., czyli od dziecka, jak wielu na tym forum. Za czasów pierwszych rządów PiS włączyłem się nawet finansowo w akcję ratowania Trójki. Ostatnio ograniczyłem słuchanie radia, ale do listy zawsze wracałem. Wydawało mi się, że tego nie da się s...ć, ale jednak obecna władza potrafi ...
- pt sty 01, 2016 2:31 pm
- Forum: WszechTopy
- Temat: XXII Top Wszech Czasów 01.01.2016
- Odpowiedzi: 2841
- Odsłony: 244611
Re: XXII Top Wszech Czasów 01.01.2016 - wyniki
Witam wszystkich. Siedzę sobie po cichu od rana, ale przy niektórych piosenkach aż ręce świerzbią żeby coś napisać. The Cure, Depeche, Radiohead - wspomnienia z młodości i utwory warte jeszcze wyższych pozycji. Ale pewnie tak możnaby napisać o wszystkich tz tego topu...
- śr lis 03, 2010 6:59 pm
- Forum: Podsumowania, statystyki
- Temat: podsumowanie 1500
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 3578
Re: podsumowanie 1500
O.K., chciałem się tylko upewnić, że aktualizacja została już dokonana. Czyli emitowane na antenie podsumowanie 1499 notowań jest jednocześnie podsumowaniem 1500 bez żadnej korekty (top 100). 
- wt lis 02, 2010 10:34 pm
- Forum: Podsumowania, statystyki
- Temat: podsumowanie 1500
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 3578
Re: podsumowanie 1500
Zgadza się, zastanawiałem się tylko, czy ten top nie był ułożony jeszcze przed 1500 - wtedy Sabaton miałby za 1500 dodatkowe punkty.
- wt lis 02, 2010 8:07 pm
- Forum: Podsumowania, statystyki
- Temat: podsumowanie 1500
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 3578
Re: podsumowanie 1500
Witam. Wszedłem dzisiaj (2.11) do archiwum lp3 i mam pytanie odnośnie punktacji. Czy jest to podsumowanie 1500 czy 1499 notowań? Bo kilka utworów z bieżącego notowania zmieniłoby wyniki podsumowania, a Uprising wskoczyłby do top 100 z 1500.
- sob paź 30, 2010 8:13 pm
- Forum: Komentarze do bieżących notowań
- Temat: !!! 1 5 0 0 !!! (29.10.2010)
- Odpowiedzi: 1353
- Odsłony: 126034
Re: !!! 1 5 0 0 !!! (29.10.2010)
Witam.
Rzadko się udzielam na forum, chociaż Listy słucham od 1984. Ale dzisiaj mam urodziny, widzę tu mnóstwo prezentów w postaci linków do nagrań z całego tygodnia i jestem w euforii! Dzięki za wszystko! Pozdrowienia dla wszystkich forumowiczów!
Rzadko się udzielam na forum, chociaż Listy słucham od 1984. Ale dzisiaj mam urodziny, widzę tu mnóstwo prezentów w postaci linków do nagrań z całego tygodnia i jestem w euforii! Dzięki za wszystko! Pozdrowienia dla wszystkich forumowiczów!
- wt paź 02, 2007 9:05 pm
- Forum: Sugestie, opinie, postulaty
- Temat: Dla tych, którzy mają na Forum 0 postów...
- Odpowiedzi: 381
- Odsłony: 2410635
martwa dusza
I ja się w końcu odezwę.Choć wpadam tu czasem to głównie, żeby poczytać.
Słucham Listy od 1984 roku, ostatnio co prawda mniej regularnie, ale chciałbym należeć do grona forumowiczów.Spamerem na pewno nie jestem.
Słucham Listy od 1984 roku, ostatnio co prawda mniej regularnie, ale chciałbym należeć do grona forumowiczów.Spamerem na pewno nie jestem.
- pn lut 27, 2006 11:47 pm
- Forum: Poszukiwana, poszukiwany!
- Temat: płyta LP3 1995
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 2509
- czw lut 23, 2006 11:12 pm
- Forum: Poszukiwana, poszukiwany!
- Temat: płyta LP3 1995
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 2509
płyta LP3 1995
Poszukuję płyty LP3 z roku 1995.Chętnie kupię oryginał, ale jeśli ktoś ma mp3 to też chętnie skorzystam.Z góry dziękuję.
Kontakt: symon73@tlen.pl
Kontakt: symon73@tlen.pl